Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
24. jan 2009

alic no tak sa nakopni, bo ja sa nakopavam ale furt jem to co by som jest nemala...no ale vecer sa snazim nejest, ale to brucho ostava, darmo stare kosti, treba cvicit 😒

od februara zacinam brusaky, heeeej 😀 potom dame stretko v nitre a porovname, kto zhodil viac 😝 😀

dididi30
24. jan 2009

no a zas pisem sama, recept na brurizonove gulky nemam , no tak idem kuk film 🙂 🙂

wien
24. jan 2009

alic, mne naposledy priniesol mangel tiež pinosol a skoro som ho s tým vyhodila 😅 tak mám doma asi 2 plné pinosoly. ten som si dávala len v prvom trimestri, iné nič + morskú vodu a samozrejme to prd pomohlo. ale bála som sa dať si niečo iné, aby som bábu neublížila. našťastie tie najhoršie stavy som mala až od druhého trimestra, tam už sa to celkom dalo. myslím, že aj muconasal je ok, striedala som ten s nasivinom. ja som mala aj iné problémy s dýchaním + zápal priedušnice + rizikové - no sodoma gomora to moje tehotenstvo. už sa "teším" na druhé 😅

wien
24. jan 2009

didi, čo som počula, tak aj olivový sa kloktá, či čo to. no ale skúšať to nebudem 😖
ja mám váhu ako pred tehu, dokonca sa zdám trošku chudšia, len to "chutné" bruško... ale ja mám stále s tým bruchom problémy, aj tehotenstvo bolo na mne vidieť už v druhom mesiaci 😅
ja som sa včera či kedy to detoxikovala ryžou a dnes sa toxikujem pizzou, aby sa mi náhodou niečo nestalo...

wien
24. jan 2009

a teraz si píšem sama ja 🙂

dididi30
24. jan 2009

wien ty si dobra detoxikacka 😀 😀 😀 jaj no sak pockaj ked budes starsia a po druhom babu.....alebo nemusis byt sirsia, ked nemas byt po kom 😉 sak ani ja nemam a brusko mam 😠 tak nic, nevadiiiiiiii mam krasne deti 😀 to je vyhovorka ,ze 😒 😅

wien
24. jan 2009

mne sa celkom pozdáva tá žihľavová kúra. tá by nemusela vadiť ani teraz, aj tak potrebujem dopĺňať železo. marekovi zistili vo vyšetreniach akútny nedostatok železa a tým pádom má vraj silne oslabenú imunitu.

alica147
24. jan 2009

no kým som hodila pár fotiek už vás neviem dočítať 😀 😀 😀 kuki 😉

wien
24. jan 2009

didi, staršia byť nemusím, ja len klamem telom 😀

wien
24. jan 2009

tak ja idem kuk nové fotečky

alica147
24. jan 2009

wien ja žihlavovu praktizujem každý rok na jar začínam vždy tak v marci po splne a mesiac pijem žilavový čaj každy den

wien
24. jan 2009

dobré páčo má malý, alica 😎
a? ako sa potom cítiš? nám jej v záhrade rastú lány, tak sa môžem na jar realizovať 😝

wien
24. jan 2009

a že odstraňuje alergiu 😲 no to chcem vidieť 🙄

alica147
24. jan 2009

no cítim sa vždy tak sviežejšie

wien
24. jan 2009

už som si jeden uvarila 😨 idem kuknúť ešte po nete, čím dopĺňať železo, nech nemusím brať zase nejaké fajnové tabletky akurát dobré na zapečenie

lucia31
24. jan 2009

ahojky 🙂
som to stihl,kym este nikto nepraje dobru noc, aspon dufam 😀

alica147
24. jan 2009

servus Luci 😀

alica147
24. jan 2009

wien inak ja som teraz dobrala aktiferin a pomohla mi aktivia jogurt každy den som jedla a nezapekal ma

wien
24. jan 2009

ďalšie nové fotečky 😵

wien
24. jan 2009

alica, ja asi budem niečo brať, teraz v týždni mi brali krv. tak predpokladám, že budem mať málo železa, keď aj marek má. aj po pôrode som musela brať. tak sa nechám prekvapiť, či som si dobre tipla alebo nie.

lucia31
24. jan 2009

alica, krasne fotocky, aj ja chcem Tamce cesat nieco , ale co? ked nist poriadne nema 😢 🙂
Mirusko je fesacisko, a aj sestricku ma kocku, mi pripomina sestrinu dceru, tiez sa vola Kika a ma 15, no tazka puberta 🙂

alica147
24. jan 2009

a kde su tie fotečky?šak nevidím

dididi30
24. jan 2009

luci cau 😀

alic, jej ake mas zlate deti 🙂 mala cela ty ale maly je mixik, pancik 😀

wien, no aj zihlava moze byt dobra..inak to je pravda,ze imunita je oslabena ked je malo zeleza? 😕 lebo moja imunita je hrozna a aj thomasko ma tiez nejaku imunitu na nic a to ho kojim 😒

wien
24. jan 2009

alica u mňa nie, u lucky 😀

alica147
24. jan 2009

gali dík 😵

alica147
24. jan 2009

Luci dík 😵 no aká náhoda presne jak moja kika 15 rokov ťažká puberta 😀 😀 😀 😀

inak ja malému nečešem číro, jemu tak stoja vlasy 😀 😀 😀

alica147
24. jan 2009

idem kuk tie fotky

dididi30
24. jan 2009

luci malicka je bohovska v tom home made 😀 , no tak preto ty tu nechodis, setris a sijes 😀 😉

alic thomaskovi tak stoja vlasy ked rano vstane 😀

alica147
24. jan 2009

no tamarka je rozkošná a ona je s tými svojimi grimaskami proste neprekonatelná 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre