Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
27. jan 2009

moj muž teraz kýcha vo vedlajšej izbe 😀 😀 😀 😀

dididi30
27. jan 2009

aho luci 😀
no konecne si tu uz aj idem vyzvedat 🙂

dididi30
27. jan 2009

no luci, pocuj, sak nas by aj jedol take nerozmixovane ale mixla som to kvoli tomu susenemu ovocicku 😉 no a vies, nemusim cakat kym to tymi dasnami pozuje 😀

ocuj, no ja som si dnes nakupila asi na 250sk ci uz eura 😀 insrumenty na latkove intimky, no a kupila som si aj banbusovu utierku, to mam pouzit z vonka ci z vnutra 😀 aj soft fleece som si kupila, no vselico speci , vhodne na to 😉 tak zitra mam este nejaku robotku a ked to dobavim tak idem na to 🙂
inak som jednu usila, je super, dnes som ju testovala 😵 a hlavne som tam dole ok 😅

jarus, tak sak maly toho aj pojedol 😒 kebyze si nedam na bok 2 lyzice tak ani neokostujem 😠 😀 😀

alic to pre koho meno 😅

dididi30
27. jan 2009

lenka nestras 😕 nam pojdu pomalicky, lebo ja som povedala 😀 😉 ale nie, sak ako bude tak bude, no len nech nema problemi pri tom, ako marianko ☹ joj ked pisem toto meno, tak hned si spomeniem na muza, hm ako keby som ho nevidavala kazdy den, ze 😅

lucia31
27. jan 2009

diid, ty si teda sikovnica 🙂 ...no, bambusku priamo na telo, cize bambuska a pod nu ten fleece...podarilo sa ti otvorit tu stranku? tam je super postup...
ja uz mam postrihanu cervenu karovanu plienocku, uz sa teism, ked ju usijem 🙂

alica147
27. jan 2009

didi no šak pre Jarkinu zajačicu 😀 😀 😀

luci avoj,ako ? už zdravá?

kostri
27. jan 2009

ha 😀 ze berta 😀 😀 😀 dobreeee 😀
lucia 😀 😀 😀 😀 ja este nespim 😀 😀 😀

andrejka ako sa ma mirko?ako ste spinkali?my otras 😒

leni ozaj a susene marhule muz kupil v tesku,ale ja ich minimalne tri krat umyvam vo vrelej vode 😨

alica147
27. jan 2009

no má trošku soplík, ale to je v poho ,modlím sa aby to nebolo horšie; noc sme mali celkom ok,ja ked si ho už vezmem k sebe a spím pri nom tak už sa budí potom iba na papanie okolo tretej a potom ráno o šiestej

a čo bolo Hanulke? ☹

kostri
27. jan 2009

jaa nevjem ☹ kazdu hodinu bola hore s placom a ked konecne zaspala,nekedy aj po tristrvrte hodine,tak mrnkala a poplackavala zo sna ☹ ☹

luci,jake supis gatuse si nasila 🙂 az teraz cumakujem fotky 🙂 mala je riadna gulucka 😀

lucia31
27. jan 2009

kostri, no ved, sa divim, ze necitam "dobru nocku" 😀
alica, uz zdrava a zhava 😀 ......do varenia, upratovania, sitia a tak 🙂

alica147
27. jan 2009

no chuda moje malinké asi dalšie zubky,nie? ☹

luci no hej 😀 idem kuk tie foto 😀

alica147
27. jan 2009

aha ved tie som videla Jaruš 😀 😀 😀

dididi30
27. jan 2009

luci no trocha ekologie, sak vies, kultura je kultura 😀

no a nasla som tie mydlove vlocky a sodu, na ten doma vyrobeny gel na pranie, hm len neviem aky pomer dalej do akej nadoby je to naj......chcem vyskusat aj ten gel 😀 , volako starnem ci co ale mna to fakt bavi 😎

jarus a ty budes mat zajacika? 😕 😀

kostri
27. jan 2009

ali 😀 sak ja kukam len sporadicky fotky sak vies 😀 som ta ojekabatila co? 😀 asi zubok..nevjem..

luci no za chvilocku pojdem,muz tu uz odfukuje 😒 dosiel z tej zabijacky trocha veselsi 😀 varene vinko ho zmohlo 😀 a ja som ho tiez vystrnadila odzaciatku do vedlajsej izby 😵 ked sme boli este sami mavala som stuple v usach 😵 ale nekedy ani tie nezaberali 😒

alica147
27. jan 2009

čo ojekabatila 😀 ojebabrala 😀 😀 😀

dididi30
27. jan 2009

alic jarka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
27. jan 2009

veru zajacika 😀 muz bude chovat a hanka papat 😉

idem babenky

luci ahoj 🙂 dobru nocku 🙂 ozaj a ta baba na tu odsavacku sa mi ani neozvala 😒 takze ju nemam 😒

dobru nocku dievcence,rano zratam hanke zubky ak ma pusti do pusinky 😀 a podam hlasenie 😀 papa

flori
27. jan 2009

pekny vecer 🙂

my este nespime,nase deti chodia spat neskoro oproti vasim detickam
nase mimi zaspi a este sa potom v kratkych intervaloch budi,takze kym zalomi,trva to hodnu chvilu,myslim,ze alica tiez pisala,ze sa Mirko zvykne do polnoci takto budit

dnes sme boli u lekarky,Julia na kontrole,ale aj tak sa jej choroba drzi a Rebeka pre ten silny kasel,hrdlo nastastie zapalene nemaju,takze Julia opat atb. a Rebeka 2 sirupy na vykasliavanie

Majkovi skore uzdravenie 🙂

dievcatkam vsetko najlepsie k mesacnym vyrociam 🙂

hanicka a katuska maju krasne nove fotky
neviem,ci niekto pridal tiez nove foto,potom pozriem

didi
som rada,ze si na nas myslela s ip
tusim si pisala,ze Thomasko vypil 100ml vodicky,tak to je super

ak budem mat dnes cas,tak si vas precitam,idem uspavat

zuzpolka
27. jan 2009

kuk kuk 😀
som tu zas 😝
baby taka som na seba naštvana 😠 v kuse niečo tlačim do seba 😠 teraz večer ešte k tomu 😝 🤐
zajtra mame poradnu, a ide nam asi zubček hore lebo ma Viki strašne opuchnute dasienko ☹ dnes bola aj trocha zla, asi kvoli tomu 😖 a ma tmavu stolicu 😕

lucia31
27. jan 2009

kostri, dobru 🙂
didi, vo volnej diskusii je tema "sliz na pranie", tak kuk, ja pouzivam lanzu, nastruham, rozpustim v horucej vode, pridam krystalicku sodu na zmakcenie vody /cca 400g/a dolejem do plneho vedra, ja mam 7litrovy aj s vrchnakom..na druhy den je sliz hotovy..
ja v tom periem detske vecicky, nedrazdi to pokozku a Janko ma teda kozu riadne citlivu na pracie prasky a ked periem v tomto, je to super...

dididi30
27. jan 2009

luci ja viem,ze tam je, ale ja to chcem tak polopaticky ako to robis ty 😀 😉
no tak dakujem, zitra pokupim instrumenty a idem na to 😉 ..inak ja som nasla tie mydlove vlocky non bio, takze pre citlivu pokozku, tesim sa 😀 😵 no a to teda len jednu lanzu nastruhas to je zhruba 200gramove nie? to staci jedno na tolko sody? inak som videla aj s bicarbonou, ale tu asi radsej nie, vsak?
u nas ma len tamca citlivlu pokozku a aj ja.....chlapi su v poho, klop klop....no a ja puzivam roky len ariel, tak to bude zmena 🙂
luci dik

baby idem hajat , dobru nocku 🙂

alica147
27. jan 2009

baby ja vás teda obdivujem že na toto máte energiu, ja niekedy nevládzem nasypať persil do pračky 😀 😀 😀
no možno to bude vekom a prácou 😀 😀 si hovorím 😀 😀

flori hej presne jak píšeš aj teraz malý spí od pol siedmej ale už som bola asi päť krát pri nom a z toho dva krát si musel cucnuť 😝

kostri pa pa dobru

zuzi no mne ste zase s kašou také chute narobili že som ju dnes musela navariť a o plo osmej do seba tlačiť 😠

alica147
27. jan 2009

didi dobru 😉

zuzpolka
27. jan 2009

alic 😀 nooo kašu si dam zajtra 😝
dnes som robila bublaninku 😉
a okrem toho som zjedla kooooooopec inych veci 😠 😝

dididi, dobruuuuuuu 😉
idem aj ja tušim ved si ešte čajiky musim urobit 😝

dididi30
27. jan 2009

juj a este chcem pozdravit flori a jej deticky, nech sa skoro uzdravia a robia mamicke radost 😵 ja na teba stale myslim, ved ako by nie 😉 aj na ostatne baby, ved ste ako moje kamosky 😵 ine tu akosi ani nemam, myslim v anglicku 😔 😀

dobru nocku 🙂

alica147
27. jan 2009

aj ja sa pojdem učlovečiť do sprchy a hajať bo ráno ked mi o 5.45 zvoní budík tak idu na mna mrákotné stavy 😅

lucia31
27. jan 2009

didi, lanza ma 300g a osdy tolko staci, zalezi , aku tvrdu mate vodu...baby to riedia az na 10l, ja na menej, ma mten sliz potom hustejsi a davam priamo do bubna pracky asi 200, 220ml...a tu lanzu, ked nastruham na hrubom struhadle, tak rozpustam tak, ze ju v starom hrni chvilu povarim, inak by mi ostali male hoblinky a to nechcem....cize, ked je uz rozpustena, vylejem do vedra, capnem sodu, premiesam, kym sa nerozpusti a potom dolejem teplou vosdu do plneho vedra, premiesam, zatvorim a dovi do druheho dna.. 🙂
a na skvrny pouzivam zlcove mydlo, je super

zuzpolka
27. jan 2009

juuuuu alic, tak to by si mala 😔

tak dobru nocku všetkym 😉

alica147
27. jan 2009

páte dobru nocku 😵

lucia31
27. jan 2009

dobru alica, ja idem este odsavat 😝 🙂
inak, Tamarke sa tak zapacilo pit mlieko z flasky, ze mi normalne zacala odmietat obed a chcela len mlieko..tak som sa nastvala, nechala ju pekne pohladovat a ked si to konecne rozmyslela, vsetko popapala, potvorka 😉 vsak to by som nic nerobila, len odsavala, aby mala slecna liter mlieka denne, ked by nechcela prikrmy..takto staci okolo 500, 600ml, pre istotu odsajem 800ml...som zvedava, kedy ma to prestane bavit 😝 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre