Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

wien
30. jan 2009

didi, v noci sa už krotím 😀

wien
30. jan 2009

kostri - vytrel sa po veľkej potrebe a na toaleťáku bola krv 😒 jeho otec mal už nejakú dobu po operácii, tak mu urobili vyšetrenia a zistili, že á polypy. tak mu všetky povypalovali, vraj nejakú dobu poležal aj v nemocke. no a odvtedy chodí na kontroly.
ja síce do večera len kojím, ale zato zase výdatne. väčšinou. a na noc dávam vypapať obe prsia.
myslíš papu ako normál chod alebo len tak chrumky a podobne?

wien
30. jan 2009

kostri - asi sa hanke nechce moc ťahať. si spomínala, že sa ti pomalšie spúšťa mliečko. skúšala si pri kojení piť nejaký teplý nápoj? vraj mliečko potom ľahšie tečie.

graziela
30. jan 2009

Kostri,
ja davam papu hned po 1.kojeni rano...väcsinou, ked ja ranajkujem, maleho si supnem ku sebe do kuchyne do stolicky a to nehrozi, zeby som pred nim prezuvala a on nist.. kdeze 😀 Tak mu väcsinou lamem marina keksik, 1 vzdy spapa, ale striedku z rozka alebo chlebika takeho mensieho... a papka aj on...no a potom o chvilu (mne sa to zda ako chvila, lebo za ten cas, ako on rano vstane a ide znova spat, nic nestihnem) uz zasa kojime...

wien
30. jan 2009

jaaaaj. zas tu mám monológ 😠 asi pôjdem kukať film. chcela som aj maily popísať, ale sa mi moc nechce. jeden musím v nemčine 😝

wien
30. jan 2009

to je pekné, že jurko papá aj väčšie kúsky. ja keď dám marekovi papu a má tam nepomixované kúsky, môžu byť mäkké ako chcú, hneď ho napína, až mu očká vyliezajú 😒 🙂

dididi30
30. jan 2009

wien tu som 😀

graziela
30. jan 2009

Wien, vidis, to som neskusala, s tym teplym napojom...zalozila som novu temu o tom, cakam, ze sa tam objavi Annag, som zvedava, co na to povie...
Inac, kolko denne vypijete tekutin ? Davate si na to pozor? Lebo ja som pisala, ze ani moc nie..ani polievky uz nie tak casto...To asi robim chybu...musim opät zacat...a akosi aj menej toho zjem, teda vynechavam desiatu...predtym som mala vzdy tych 5jedal denne...

dudri
30. jan 2009

juj, vela pisete, co sa stalo...vcera skoro nic nepisete 😀

neviem co mam zacat pisat 😖
neuzivam ATK ani nebudem (mam 1 nepriechodnost vajicka 😕 )
rano kojim, 9-10h destiata jablk.pyre, vcera som pridala prvy krat 2.prikrm, 11-12.30h obed zeleninovy prikrm, v nedelu zacat maso. poobede a vecer kojim...
Moja babka (80r). mala rak.hrub.creva operovala potom mala so sebou 1mesiac vyvod. potom lepsie-zahojilo, po 5rokoch krv praskli crevo co bolo zosite-nezahojila jazvu 😠 inak zabudnem temu

dneska som bola dlho sama s Katkou. Manzel bol nakup, s katkou sme kupali vo vanicke do vany... potom som ju kojila , uz spinkala...muz sklamany, este sa nehral....

dididi30
30. jan 2009

aj my papame aj kusky, dnes mal sunku, morcaciu, zuval ako zuvacku 😀 a ani zuby nemame 😎

wien inak na zaciatku po porode som mala na toaletaku aj ja krv, ale vraj je to normalne po porode no a mne staci tvrdsia kaka a je zas problem....
inak muza nic nebolo? lebo moju segru hej ☹

dididi30
30. jan 2009

durdi aj moj mamina mala vyvod 😒

dididi30
30. jan 2009

grazi ,veru polievky su na mliecko naj, ale ani ja ju moc nejedavam, hrozna som 😠

dididi30
30. jan 2009

no zase nikoho, jasne.....

kostri
30. jan 2009

nepijem teply napoj,myslis caj,alebo co?...vies,ja mam tie klobuciky 😔 mozno cez to jej to ide tazsie..sak cez klobucik vraj nie je tak bradavka stimulovana ako naostro..no dva krat som si to vychutnala,ked sa hanka raz v noci omylom prisala bez klobucika a raz cez den par tahov..baby,bolo to take kraaaasne 🙂 🙂 🙂 kojenie je krasne ale pre mna toto bolo prve kojenie 😉 mala hanka asi pat mesiacov,no ale odvtedy sa mi to nepodarilo ☹ aj slabo taha od narodenia,to je pravda..skusala som vacsie klobuciky,aby stimulovala vacsiu cast bradavky ale tie nechce 😒 no zajtra este vyskusam,uz som dlho neskusala 😉

dakujem vam dievcence za dnesny pokec 🙂

idem spat,snad odolam pokuseniu kontrolovat hanku 😅 zajtra podam hlasenie 😉

dobru nocku vsetkym

dudri
30. jan 2009

grazi- ako papa chlebik malemu??? 😕 Jurko ma zuby?

vzdy vecer vopred pijem teply caj a kojim ju a tiez rano vopred pijem Caro a kojim
nepoznam vlozku na prsia, mne netecie mliecko 😝

graziela
30. jan 2009

Kostri,
dobru nocku, a teda vsetkym ostatnym..dnes som sa tu aj ja po dllllhom case opät vykecala do sytosti...manzel ma uz vyhana, aby som uz isla od toho PC, lebo on ide o 23h. na nocnu, aby si stihol aj on nieco pokukat....tak papa

dididi30
30. jan 2009

jarka ty sa nad cim trapis 😕 ze malu nekojis od vecera furt?? boze ty si smiesna, ved kazde babo je ine, nie kazdy miluje mlieko...no predstav si ,ze ti davaju nieco jest a ty to moc nemusis ale das si aj tak a toto ti robia furt, aj ked si okostovala lepsie, co by si robila ma mieste malickej??
ved bud rada, pokojis do roka a mozno s tym po roku utnes, aj tak nieje dobre kojit po roku, babu to neda nic a ty prides o cele telo a ked sa ti to neukaze teraz tak v starobe...klby v kely , zuby nikde 😀 😀

dididi30
30. jan 2009

no jarka a jasne ,ze sa zase rozpisujem a ty neodpises, kaslem na to 😠 a uz fakt 😀

durdi ved aj my papame chlebik a zuby nemame 😅
aj ja pijem vela , teple caje , caro....mliekov vobec ble

baby dobru nocku 🙂

dudri
30. jan 2009

kostri jarka nedaj klobucik, ako vzdy vysvetli annag kuk na foto dojcenie ako stlacit bradavku...

didi -gali jest denne ovsene vlocky (obsahuje vlakniny), ja si dam desiatu biely jogurt Probio +zmes musli, aby zmakcovala stolicu a ajest hodne zeleniny...najlepsie listove

dididi30
30. jan 2009

katka, papam vsetko aj vlocky, no ale sem tam zapecie aj take masko

ano ja tiez sa cudujem, ked niekto dava klobucky, ja si to neviem predstavit 😅 sak ja mam bradavky ako anteny 😀 inak aj svokra sa mi vzdy cudovala,ze ake male cici a bradavky ako ani baba s velkymi ceckami nema 😀

wien
30. jan 2009

didi, ja myslím, že polievky sú dôležité preto, lebo je to jednoducho zase tekutina... iný zmysel v tom nevidím. ja som často pila aj jabĺčkový džús, púotom som mala prsia ako bambule, musela som trochu ubrať 😅 ,
neviem, či ho niečo predtým bolelo. myslím, že nie. aj teraz naposledy mu dajaké vypalovali a tiež ho predtým nič nebolelo. aj ten môj ujo mal donedávna vývod. už ho má odstránený.

kostri, áno, napríklad čaj. dobrú nôcku 😎

ja som si prednedávnom uvedomila, že už tak strašne dlho zas kojiť nebudem... chcem tak do roka, ak sa podarí. tak vždy len očumujem mareka, keď papá. peknučké to je, aj keď dakedy ťahá ako divý, až to na začiatku bolí 😕
mne na začiatku kojenia mliečko tieklo, len keď sa mi malý kukol na prsia alebo pri nich zamrnčal 😅 strašné voľačo. som nestíhala vložky meniť. ale ja som čítala kadejaké brožúry a pila všetko, čo sa dalo - meltu, vineu, čaje, džúsy...no kadečo.

ahoj grazi 🙂

dididi30
30. jan 2009

wien ale sak aj vitaminy , ten vyvar zo zeleniny je mnam 🙂
ano jablckovy je dobry ale aj hroznovy 🙂
aj mne mliecko tieklo a tecie furt aj ked toho tam moc nieje 😉
ale mozem potvrdit, uz je vecer a moje cici su naliate, priroda je priroda 😵

dididi30
30. jan 2009

wien , hm takze polypy moze mat hocikto a o tom nemusi ani vediet, fuj sila, ble 🙄

ale dnes to tu nejako prehanam 😅

dididi30
30. jan 2009

no tak nic, nikoho nikde tak dobru noc a dobre rano 😀

wien
30. jan 2009

did, no nejak tak to je. niekto má na to väčší nábeh. ja som čítala, že je dobré sa vyvarovať ťažkým mastným jedlám a jesť veľa vlákniny - vločky, ovocie, zelenina a tak. a to chlapi väčšinou moc nemusia 😝

dudri
30. jan 2009

nenasla som temu, co pisala grazi, nech poradi annag 😕
wien ano dolezite aj polievku...dnes som mala sosovicovu polievku mnam

pred tehu som mala podprsenku A 80, po porode C 85 ☹
mne narastli velke prsia 🤐 ... cakam, ked prestanem, tak ubudaju prsicka dufam

wien
30. jan 2009

dobrú noc, idem aj ja aspoň koniec filmu kuknúť. aspoň že som jeden mail stihla napísať.
pajte 😉

wien
30. jan 2009

dudri, kamoška nekojí už štvrť roka. jej narástli také XXL a tešila sa, že sa jej zmenšia a vraj ani moc nie 😀 len sú prázdnejšie 😕
papa.

dudri
30. jan 2009

😠 😠 😠 prsia ...tak dobru noc

zuzpolka
30. jan 2009

ahojte 🙂
už odchadzate? vy ste toho popisali, to kto ma stihnut prečitat 😠 😀 😝

ja som len pridala foto a idem do sprchy, už sa chystam 2 hod. 😠
hrozne somnou 😝

a ešte kuk ako Viki chodi 😅

http://viki-zuzpolka.blogspot.com/2009/01/blog-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre