• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
aj Mirko si stále sťahuje ponožky a hryzie ich :grinning: :grinning:

ja som si začala z happy fota objednávať fotky, mám prvé dve aj zarámované už také velké a idem ich vešať do obývky tak teším jupííí :grinning:
31. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem, :slight_smile:

Mirko je riadny fešo :dizzy_face: :dizzy_face:

ja so si objednala zvacseniny z fotolabu mali akciu a namiesto fotiek 20x30 mi prisli fotky dve 20x20 a jedna 20x25, no robila som si vyrezy a dako mi to nevyslo rozmerovo
31. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tie prvé objednala 35x40 myslím a dnes som si obednala 6ks s rozmermi jak ty zuzi 20x30
31. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi fesacik :wink: bude sa k hanke hodit :slight_smile:

sa mi neska co stalo? :confused: davala som hanke po kuskoch jablcko,bolo take sypke,este som jej ten kusocek,co som jej dala do pusinky aj trosku popucila..no jednym kuskom sa zacala ozajsky drhnut :astonished: :pensive: ja som ju vychytila,bo v kocari sedela,muz jej buchol po chrbatiku a chvalabohu to z nej hned vyletelo :confused: :frowning2:

a teraz,idem ju kuki ci uz spi,bo ostalo ticho,zvykne sa odkopat,tak tam zdzy nabehnem..a ona deku na hlave :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: som ju z nes strhla,ze preboha :astonished: :astonished: :astonished: no ona si pokojne pochrapkavala :slight_smile: nastastie som ju nezobudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krazu aj my mavame take polhodinky az hodinky debatcak v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby,to budete mat pekneeeee :slight_smile: ja si nemam de zavesit :confounded: aj ked klince mam v izbe dva zabite do steny..co som zvesila violine svate obraziska molama vyzrate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš dík :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

no toto presne to isté sa dnes stalo mne ty brdo :confused: doobeda nechcelo sa malému nejako zaspať,hral sa v postielke a po čase zostalo ticho, idem kuk a on ležal bez pohnutia, tvár celú zakrytu s takou bavlnenou prykrývkou, tiež som strhla a odhodila že preboha :confused: :confused: :confused: a malý hajkal :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač ja malému musím stale všetko mixovať a drviť jeho kusky napínajú :confounded:
a mame sa vraj minule drhol s kukuričnou chrumkou :confused: čo sa dosť čudujem šak sa to rozpúšťa ale že si taký fajný kus odhryzol :unamused:
31. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nechaj tak ved potom si do domčeka zavesíš, šak postupne môžeš začať robiť zbierku :wink:
31. jan 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malemu kupila keksiky Hami od 6 mesiaca, vraj rychlorozpustne, ja som mala problem ho pozut, a tiez mu zabehlo sme ho museli riadne potlapat po chrbatiku kym keksik vyskocil von a to som mu davala len take kusocky male
31. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram CT1, davaju dobre scenky :grinning:
31. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej dobre že si napísala ja tých dvoch milujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dík
31. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my kukame ct :grinning:

uz som sa dopatrala-veronike podstrihovali jazycek :frowning2: malinke :frowning2: ale jako hrdinsky to zvladla :wink:

adi :astonished: tak aj ty si mala soky :confused:
31. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja polovicka hned vravela, ze na prvom mieste bude tato scenka :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka mne to tiež robili ked som bola malá zato mám taký jazyk podrezaný :grinning: :grinning: :grinning:

no veru prvý moment by si sa mi krvi nedorezala :confounded:
31. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

grazi a preco sa thomasko nechyta na vikinku :confused: ved on uz davno takto beha :sweat_smile: asi preto ,ze tu nehadzem videa vsak?...ale ja za to nemozem ,ze je sikovny, ja neklamem, hadzem fotky, aspon tak to dokazujem...
31. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkrazu , davidko aky sikovnik, vidim,ze deticky uz pekne stoja :slight_smile:

alic, co uz ste zdravi?
31. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne , uz som dosla a odrazu ani nohy...tolko krat som si povedala,ze nebudem pisat, hm asi to tu fakt nema vyznam
stare tu nechodia a mlade neodpisuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, uz som tuuu :slight_smile:

dakujem za pochvalu, no dado vydrzi stat zo 5 sekund :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, sak pockaj ked ti bude stat aj 50 minut :grinning: nas by len stal a stal, do nemoty, ani sediet, kocik ma len na spanie ked je hore, katastrofa, ani na ruku, on chce ist dole a lozit, ale sak vonku taka zima, neda sa a tak len za ruky a behame a kazdy,ze aky drobec a uz bezka :sweat_smile:
31. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to kukate na ct?
31. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali čaves aká nabrúsená si prišla :grinning: :grinning: :grinning:

zdraví klop klop dufam že to nezakríknem :confounded: a vy?
31. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nič :grinning: :grinning: už to skončilo :wink:
31. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze neprisla, ale mna tu niekto vytocil :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neznasam blebe keci, asi tak, ja sa neserem :grinning: :grinning:
my sme ok, sak vidis ani som tu nebola od rana, nebolo casu, ten nas sinter spi 2 krat a to 20 minut a sme na neho dvaja a tamca este doma, no hruza, ona zas,ze sa mi nevenujete, tak muz sa teraz s nou hra, nejaku hru :grinning:

ake mate doma pocasie?
inak kuk ste spravy o tom dievcatku, ako vypadla z lanovky :astonished:
31. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ved sa aj vravi budte radi ze vam dietatko este nebeha, potom si to riadne uzijete :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blebe blbe :grinning:
a co si davala malickemu? len kapky ci mal nejaky sirup?
31. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka sak uzame, totizto my nemame len jeho ale aj tamcu a ta si tiez vyzaduje maximum, teraz jej muz nalakoval nechty :grinning:
31. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi este som chcela..ty si to mala sakra perne v 23rokoch take hyper dieta :astonished: taka mladica :grinning: rozumu nide :grinning: a jazyk podrezany :grinning:

no idem dievcence,dobru nocku vsetkym
hanka uz je prelozena v posteli :wink:
31. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivame :grinning:

baby nejdeme na discu? :grinning: :grinning: :grinning: kde dame stretko?
31. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vas opustam, idem spat
dobru noc
31. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čafte zase :grinning:
alicka, Miruško je fešačik :wink: asi sa baby onho pobiju :sweat_smile: a čo bude blondačik z neho? :confused: zda sa mi že ma bledšie vlasky :slight_smile:

idem ešte kuk dalšie nove fotky :slight_smile:

dididi a kto ta vytočil??? :confused:
31. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok