Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
1. feb 2009

dora, ani my nekrokujeme, len ked ho postavim tak chvilku postoji kym sa mu podlomia kolena

baby dako sa tie choroby tocia dokola

alica mne vyberali mandle ked som mala osem, zivo si na to pamatam, som im drzala misku pred mojimi ustami kam davali krvave tampony 😨

dora01
1. feb 2009

a kde je didi, vcera bola daka nabrusena, sa mi potom ani pisat nechcelo 😀

dora01
1. feb 2009

jarus, s tyckh klobukov si nic nerob, nie kazda mama ma idealne bradavky a radsej kojit s klobuckami ako vobec, to je moj nazor 😉

kikaamajko
1. feb 2009

Poviem jej to nabudúce. Diky

dora01
1. feb 2009

jaj sranda baby, muz tu hra a spieva na gitare a lacko sa tak tesi, hybe ruckamí ako keby do rytmu 😵

krazu
1. feb 2009

dora lacko sikulko a nie lacko macko 😀 😀
ja som sama az do zajtra 😢

dora01
1. feb 2009

krazu ja som videla ako malym detickam vyberaju nosne mandle, som tam plakal skoro s nimi, ale oni tym malym davaju oblbovaku, si to potom nepamataju

dora01
1. feb 2009

krazu, lacko macko je, musim hodit dakedy fotku ako sedi ke je holaty, pivne brucha a prsia tak velkost 1 😀

kikaamajko
1. feb 2009

Radka ja ked hrám na gitare tak malý len kuká jak puk, prípadne prilezie ku mne a chytá mi struny 😀 A hrám mu aj také že prší , prší a nič, žiadna hudobná reakcia 😀 😀

krazu
1. feb 2009

no a ked mi vybrali jednu tak ma prehovarali ze mi musia vybrat aj druhu lebo sa mi bude hlava naklanat na jednu stranu 😀 😀

krazu
1. feb 2009

dora aj nas ma brusko ked sedi 😀 😀

dora01
1. feb 2009

vcera sme boli netei na oslave, mala 1 rok, ona je taka drobnucka, vazi necelych 9 kilov, lacko je tak vlky ako ona, hlavu ma dokonca vacsiu, tak som nechapala 😀

kikaamajko
1. feb 2009

Baby musím ísť robiť tvaroh a syr lebo synáčik sa za chvíľu zobudí a nič spravené. Gali maslo budem robiť až večer 😀 😀 😀

dora01
1. feb 2009

netei- so myslela neter 🙂

dididi30
1. feb 2009

caute

radka a co som ta naplasila,ze sa ti nechcelo pisat 😀 😀 😀 😀

lenka, fiha ty si ale sikulka, ze tvaroh a syr robit 😅 a maslo na vecer 😀 😀 😀 este ze mas taku velku dievku ti pomoze a mozes robit, ja veru nic, ale dnes som si vsestko vyupratovala , muz navaril, tak bola pohodka 😎

kostri
1. feb 2009

no uz som tu zas 😉
baby dakujem pekne,tiez si myslim ze radsej kojit s klobucikmi ako nekojit vobec,len ma sem tam chyti taka nostalgia,ked si spomeniem ake to bolo pekne ked sa chytila aj bez 🙂

no mali sme nastivu,supla som si jeden fernetik a klbasku 🙂 zajedla dobrym kolacikom a hotovo

leni,no ona si uz tie obrazy zavesila,k sebe do izby,jeden nad hlavu so slovami:rado povedal ,ze ten klinec to udrzi..no mozna ma to v noci zabije..sak co,ne?hm...
no a ked som zvesila ten druhy obraz,tak si dala tabletku na ukludnenie 😕 😀 😅

jak sa to u vas kruti tie choroby no ale sak neni cudo,kika jedna,druha zo skoly doniesli,andy aj ty z roboty.. 😖 no co uz,neviem ci to ta jar vyriesi,bo zas ked budu vykyvy teplotne,tiez nie ziadna vyhra 😒

andrejka,a mna hanka nehala do roboty zaspat,kotuha jedna 😀 zmeskala som bus 😒 😀

kostri
1. feb 2009

a mamamajka tu uz bola?a ja som tu bola ked ona tu bola? 😅 si nepamatam,no ale u mna neni cudo 🙄 😀

zuzpolka
1. feb 2009

ahojte 🙂
vitam nove junovky 😉

kostri, ake obrazy si zvesila Violke??? 😕 nejak som to nezaregistrovala 😨 😀 😀 😀

my mame dnes 7 mesiačikoooooooooooov 😅

idem dat sprchu a potom ešte kuk 😉

kostri
1. feb 2009

jej viki ma 7mesiackov? 🙂 neklam 🙂 to je dajak malo,ma najmenej jedenast 😀 posielame jej boztek

zvesila som v tej izbe kde spavame aj sa hrame take dva svate obrazy,lebo sa mi to zdalo dost nevhodne tam mat 😝 chcem tam mat detske obrazky alebo take milucke veci 😉 a nad postielkou bola taka sadrova busta jeziska,ale bola na klinci kery lenlen ze nevypadol a bala som sa ze to padne na malu,tak aj ten som zvesila,no viol to urazilo a musela si dat ukludnovak 😀 ale to uz bolo davno!v ten den bola taka milucka 😀 taka obambaveta 😀 dovi co si to bachla 😀 😀 😀
no a odtedy sa ma kazdy den vypytuje,kolko spala mala v postielke?!?akoze na margo toho ze som ten obraz zvesila..a ja jej zdy povim ze do polnoci 😀 😀 😀 sak inak ona si donedavna myslela ze mala vstava v noci len raz 😀 😀 😀 🙄

no stem sa opytat,ze odkedy by mali deticky spavat len popoludnajsi spanok? 😕 andrejka ty by si to mohla vediet 😉 inak moj muz ta vola-alica palica 😀 nevadi? 😀

krazu
1. feb 2009

zuzpolka vikinke gratulujeme 😵 😵

maly uz haja v postielke, ja mam po sprche a idem pozerat tv

kostri, ja som niekde citala ze od jedneho roka by mal stacit jeden spanok denne

krazu
1. feb 2009

kostri a zisti co si viol dala a tajne jej to davaj do jedla 😀 😀 😀 a budes mat klud

lucia31
1. feb 2009

ahojte 🙂
kostri, ja dufam, ze az od 3 rokov 😀 /ten popoludnajsi spanok 😉 /
idem sa postazovat na moju svokru..normalne ani neprisla Tamarke k meninam zagratulovat, lebo sa urazila, ked som odmietla jej navstevu v case,ked som mala hnisavu anginu, horucku, zimnicu, boleli ma vsetky klby, no hruza..a ona chcela prist aj so psom 😝 😀 ...no, kostri, ved to by ti ani viol hadam neurobila, no nie ?😝 😀
takze, len poslala po muzovi darcek, ze ked ju nechceme..

kostri
1. feb 2009

jaj vidis 😀 to ma ani nenapadlo 😕 😀 ja tava 😀
no zuz,jako sa neskaj vyspime? 🙄 zajtra ide muz do roboty,ked je doma aspon mi malu prechyti,pohra sa s nou..no zajtra budem ja robit cely den sasky 😀

tak od jedneho roka hovoris?no dobre to ma este cas 😀 lebo sa mi zda uz dva dni ze si tak predlzuje tie casy medzi spanim..predtym uz po hod a pol niekedy bola unavena a teraz aj tri hodky vydrzi 😕

no lucim sa zienky bo zas nestihnem vypat notbuk jak minule 😀 ked sa mala zobudi

dobru nocku setkym 😉

lucia31
1. feb 2009

kostri, dobru 😀

dora01
1. feb 2009

halo, je tady nekdo?

lucia31
1. feb 2009

dori, ja 🙂
pred sebou notebook, za sebou zehliacu dosku, neviem, comu sa skor venovat, ale zatial vyhrava kon 😀

dora01
1. feb 2009

kostri, nam zas stale ponuka svokra, ze nam da namalovat do bytu daky svaty obraz, nieco typu panenka maria a jezisko rozmer 2x1 m 😀 ja som ako veriaca, mae aj krizik zaeseny, ale ten je taky decentny, ja sa tych obrazov bojim, maju take doma, ze stale tie oci tych svatych na mna kukaju kdekolvek som v izbe, brrrr, bojim, bojim 😀

lucia, mas svokru citovu vydieracku, bleee 😉 😀

dora01
1. feb 2009

haha, to poznam, ja som zehlila cez den, ja setko dobieham cez vikend, lebo cely tyzden som skoro cely den sama smalym, takze napr. zehlit nehrozi, by mi zvalil dosku aj so zehlickou 😀 minule som sa len otocila, zrazu bol pri nej, stal opieral sa o nohy dosky a snura od zehlicky v ruke 😅

kostri
1. feb 2009

jezis luci 🙂 este nespim 😀
no viol by mi to neurobila bo ona nelubi chodit na navstevy 😀 ale mohla by 😝 aspon by bol od nej na chvilu pokoj 😀 no mile od tvojej svokry,ze sa tak uraza..ta moja to je iny kader!od nej sa setko odraza!jej volaco povis a nic jej to neurobi..otrase sa a jedeme dal! 🙄 😝

radka no sak to by ste mali jaky pekny doplnok 😉 musis nejak decentne odmietnut 😨 co si jej povedala?

ale vcil uz ozaj vypinam,bo hankin cas sa blizi 😒 😉 avojte 🙂

lucia31
1. feb 2009

dori, pomaly na to prichadzam 😉 no co, nebude chodit na navstevu, nezblaznim sa../mozno tak od radosti 😀 /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre