• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
emili, joj bojuj veru a ked nic nebude chciet, tak zacni s prilohou :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
nic neboj, ked vyrastie budes chciet satit ako zivit :grinning: :wink:ani thomasko caj nepije, nechuti mu, len moje mliecko a vodicku:slight_smile:

alic, joj mirusko zlaty, ja si to viem predstavit na nasom, preto som ostala doma, on ma len ocuje a koniec :cry:
a este dedusko takto, no hadam mu to prisili nie,joj :pensive:

grazi maliceho mi je luto, ale mam tusaka ,ze aj nas to caka, ked sa tu otepli, ved aj u vas sa nie? to preto :unamused: a este mame deti co chodia do skoly a skolky a vzdy donesu nejakeho bacila :frowning2: skore uzdravenie

jarka a co to, boze zase cvicit?? to co z vas chce ta vasa lekarka, ved jej povedz,ze kazde babo je ine, do prcic, ja by som ju asi...esteze si taky klidas :wink:
jaj a uz si urobila z hanky modelku v gumakoch :grinning: :grinning: :grinning:
no pockaj sak obrazky si vyhodila, tak co chces este upratat ci vypratat? nebodaj viol :sweat_smile:
3. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj grazi no sak teraz ste sa vyliecili :frowning2: no ale ked dokina nic nepocula,ze by nemal dychanie ciste,alebo hrdielko cervene...no neboj,mozno to bude len taka jedno dvoj dnova horucka a prejde to..kamoskina mala,bola tiez takto,ze mala horucku dva dni,pila vela cajika,aj v noci,sprchovali ju vlaznou vodou,ked mala vyssiu horucku,dali nurofen..a za dva dni bola horucka fucifuc :wink: doktor im povedal,ze im nebude davat atb,ze pockaju par dni,ci sama teplota neustupi..ako to mal aj lenkin majusko..
3. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmily, tak ma tesi, ze sa vam to podarilo s tym spankom. vidim, ze viaceri sa pokusame o to iste :grinning:
no a to s tymi prikrmami od doktorky bolo dobre. dori, ze grecky salat... :grinning: som sa dobre zasmiala...
kostri, ved to, ze tie kratke spanky ju rychlo unavia. nevydrzi dlho hore a potom viackrat spi cez den. a vecer detto nexcela sama zaspavat, lebo mala kratko predtym jej minispanok :sweat_smile:
no kostri a to s tym cvicenim. vas riadne natrapia... :confounded:
alica, coze? ze plackal hodinu? :astonished: :cry: biedactvo malicke... :pensive:
no a to s tvojim ocinom... si pamatam, ked si brat odtal sekerou z konceka prsta :confounded: :pensive: bolelo potom este dlho... :cry: :pensive: tak rychle zotavenie prajem...
a aj vsetkym choruckym. nech sa rychlo vyzdravia. grazi, vas to vsetkych postihlo? :confused:
my sme boli cez vikend u nasich a aj segrenka prisla s rodinkou v piatok. a naschval isla predtym v stredu s malym k doktorke, nech ho popocuva a pozrie do hrdielka. a nic nenasla. bopl vporiadku. a bum - z piatka na sobotu horucky 39.9. v sobotu isli na pohotovost a on mal zapalene hrdielko :astonished:
3. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby

didi neprišili lebo to mal rozdrvené ešte mu to aj zle zašili, mu to stále vela krvacalo tak s ním segra musela ísť znovu k lekárovi aby mu to poriadne zašili :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic joj , az mi zima ostala, sak sa len porezem a je mi zle a to nehovorim o picnuti injekcio, ja na to nemozem kukat :zipper_mouth: :pensive:
3. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuznavam knizku ako spat dieta aj ako casto dojcenie....(pozicala som knizku Dieta a ja kamaratke, raz som precitala-nanic) robim po svojom... ved babo je male, ....

Katka vzdy pokaka na lehatke, jej pomoze vykakat, to je dobre aspon viem to je signal :sunglasses:
umyla som ju zadocek a naspat do lehatka, katka hned plakala (nechce sadnut)a ruky hore- ze chce mamu. zobrala som ju je v pohode...
3. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide panelák, tak pa pa :slight_smile: :wink:
kostri chod kukat :grinning:
3. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ani ja ju neuznavam, ale to som uz pisala :slight_smile:

si super mama, mate dobre signaly :wink: za chvilu uz aj ona bude behat vsade :dizzy_face:
3. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri nechod kukať bud tu :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty zuzi :grinning:
3. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka kukukukuku :grinning: :grinning: :grinning:
alic :grinning:
3. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež neriadim knižkou,malý spí so mnou, uspávam ho kadejako aj kojím bárs kedy aj v noci
3. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,cosi :grinning: viol ti tu necham,nech sa nou pokochas :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no som ani moc nekukala panelak,volala mi matka,a dva krat radko :slight_smile: takze prd viem :grinning:

ja uz neviem s tym cvicenim ze co :unamused: niekedy si myslim ze mala by som s nou viacej nacvicovat,ze je to aj moja chyba ze s nou necvicim tak ako by som mala...ale trt makovy!!lebo ked som s nou tak cvicievala ako nam kazali,ze aj styri krat za den cviky a ona len plakala a plakala,vobec nechcela byt na brusku,ked som ju tam polozila len tak,hned zacala plakat,lebo myslela,ze ideme cvicit :pensive: no teraz s nou cvicim hravou formou :slight_smile: vlastne tak ako sa ma :slight_smile: ucim ju lozit po foteli :grinning: a za fotelou je zrkadlo a ona tak strasne ste videt hanku :grinning: ze sa tam stvera a stvera a ked ju zbada tak sa rehoceeee :grinning: a funi pri tom jak sa tam trepe hore :grinning: ...no to je podla mna cvicenie s dietatom

a neska povedala sestricka ze nohy ma silne,aj dopredu s motorikou,len rucky ma slabe :pensive: no ja sa necudujem,ked na tom bruchu tak nelubi byt,tak ich netrenuje,ale ked na tom brusku je tak sa podopre,aj sa chvilku hra tak..no ale hovorim,nie dlho.a ked vypuci tu ritusu :grinning: nohy vystrete,ruky rozplestene,hlava polozena na posteli nabok :grinning: jaj smisna je :grinning:
3. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa,setky ste kukali panelak?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa šak čo už som mala robiť ked tu ani nohy :grinning: :grinning: ale chystám sa kukať dnes do facto tak pojdem hodiť spršku dovtedy
3. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka ,aj my sme mali s malou cvicit asi cca okolo 3-4 mes. lebo nedvihala hlavku a dokine sa zdalo ze ma slabe rucky...no proste ju mala na salame :grinning: skoncili sme na rehabke pretoze mala zaostavala podla dr. 2 tyzdne vo vyvoji :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dr.na rehabke povedala ze reaguje ukazkovo na dieta v jej veku , takze ani ziadne cvicenie-nic len sledovat a polohovat na brusku :wink: a poukladat pred nu hracky aby na ne kukala a natahovala sa za nimi. A este dodala ze ti detski lekari by chceli aby deti sli podla tabuliek a rovno aby chodili :grinning: a ze kazde dietatko je ine, len niektore maju caaaaaaaaaas a su pohodaci :grinning:
Ked sme ju dali na brusko tak sa nervovala a jedovala , nedvihala ani hlavku , skratka bola leniva sa jej nechcelo , no mordovali sme ju az sa to samo upravilo nejako :wink: :dizzy_face:
3. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka sak ani nas nebol rad na brucku a vidis :wink:

pekne sa s nou hras, teda cvicis, tak pokracuje, vlastne to je hranie, takto sa treba hrat s detmi, ukazovat im zaujimave veci a motivovat ich :wink:
super si to vyriesila, neboj, za chvilu bude bud lozit alebo bezkat a nebude k tomu potrebovat silne ruky, len tie silne nozicky :dizzy_face: a co tamca nelozila a rovno behala.....inak ja tvrdim,ze od roka a muz mi dnes povedal,ze od 9 mesiacov, ze ci si nepamatam ked ju v nitre pri rieke ucil behat :sweat_smile: no vidite aka som to ja hlava derava :grinning:
tak vidis, za 2 mesiace bude hanka v gumakoch za kurkou beha :grinning: :grinning: inak thomasko ma aj gumaky, odofotim ho v nich :grinning: :grinning: :wink:

baby ja sa lucenkam, dobru nocku :slight_smile: a sladke snicky :dizzy_face:
3. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brucku , brusku :grinning: a dalej necitam idem chrapkat :grinning:
3. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, ja nepozeram, ja som prave dovarila :grinning: pekne s hankou cvicis, treba ju motivovat, neboj bude z nej sikulka :slight_smile:

alic, to mi je luto, ze tak plakal, mna tiez ked zahliadne cez dvere a muz je s nim tak jaci jak keby ma tyzden nevidel
3. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, no nejako nestiham a zase blbne net....tak ani nedocitam co ste popisali nemam sancu....

inak mame sa skvele mame 2 zubky skusame behat... ale zatim s oporou takze skvele..

tak aj vy sa drzte.... dobru nocku
3. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka a mamina ti nezavolala,aby si dobehla?ci nemohla si?ci miro bol s malym?no ja som neska bola styri hod v robote,dosla som az o pol druhej namiesto o dvanastej a radko hovoril ze mala huhukala :confused: :sweat_smile: no ale neska ked ma zbadala,tak vobec sa tak nepotesila jak minule :cry: ale ked som ju zobrala tak prestala huhukat :grinning:
inak radko vam sem chcel neska volaco napisat,ze ked ma on malu,tak ma tu zastupi :grinning: ale nevedel najst temu :grinning: nasiel junovky 2009 a cudoval sa ze preco sa tam mamicky rozpravaju akemu doktorovi chodia a tak... :grinning: a vobec tam nebol nikto znamy :confused: :grinning: ani andrejka ani lenka ani galina..no nikto :grinning: :grinning: :grinning:

a one...som sa minule odvazila odvazit :rolling_eyes: mam 73kilov :rolling_eyes: a to som sa predtym aj osprchovala :rolling_eyes: :grinning:
3. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka ja si myslím od začiatku že Hanka je ok len vaša doktorka je nejaká divná,my tiež ešte nelozíme ani sa nestaviame na nohy a čo ešte maju času dosť

didi dobru :dizzy_face:

radi, adi ahojte :slight_smile:
3. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, sak ty si presne moja vaha, kolko meras :grinning:
3. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme na tom uplne rovnako, ja som už mala pod 70 ake té vánoce nešťastné! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

ná velice zlatý je ten tvoj muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nabudúce nech napíše,pokecáme :grinning:

a Miro sa ráno zobudil jak som odchádzala do roboty, začal plačkať ked som odišla od neho zo spálne a plakal a plakal, bol s ním Miro,ten bol chudák zufalý lebo nič nepomáhalo
ja sa nemám ako dostať domov, bývam v NR chodím do roboty do VZ to je 12km od nitry takže nemožne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa radsej ani nevazim :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt chcem zhodit ale zmohla som sa maxim. na kavu bez cukru :grinning: a to som mala taku metu ze do marca , hm -asi ju posuniem :grinning: , potom bude velka noc :grinning:
kostri -keby sprchovanie fungovalo tak ani z tej sprchy nevylezem
no a spomenula som si ze suseda vravela ze sa chudne vo vode , tak sa macala v nej ako sacok s cajom , uz bola aj studena :grinning: vysledok neviem - bola jak cverna tak neviem o co jej islo :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, vitaj v klube :grinning:
3. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že Miro som napísala že začal plakať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Miruško samozrejme :grinning:
3. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radi dík, ale ja mám len 165cm :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: čo chvila budem asimetrická :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asimeter vysoká a asi meter široká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :grinning: ja sak, ze zacnem cvicit, pred dvoma dnami som spravila 100brusakov, vecer, skoro som umrela a rano ta svalovka, tak ma to rychlo preslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok