• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
ahojte :slight_smile:
všetko najlepšie oslavencom :wink: :sweat_smile:

krazu, ja dnes tiež nevarim :grinning: Viki bude mat hippku s cestovinami :slight_smile: aspon skusime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, no teda vy nespite? :grinning:

oslavencom vsetko naj, vela zdravicka :dizzy_face:

zuzpolka a ty takej velkej dievke cestoviny nedavas? :confused: :grinning: :wink: uz jej davaj, predavaju aj bezvajecne, urcite jej budu chutit :wink:

alic no ja neviem, ja si lenku a matku furt mylim aj rozmyslam, akym menom ich mam oslovit a furt sa seknem :grinning:

wien aj my papame hrasok, chuti nam :slight_smile:

lola no ja davam s maskom a zeleninkou, lebo tie zemiacky su sladke a teda tak balamutka, no vies, nech spapa vsetko :slight_smile: ale nemusi to byt zle s ovocickom :wink: tuna maju vyzivku ze sladky zemiak a baraninka, fuj to je smradlava vyziva, ale sak maly ju zje :grinning:

inak aj thomasko sa budil, ale to preto, ze sa mu chcelo prdnut, on furt ked chce prdnut, tak nas musi zobudit, bo mrnci a mrcni az do kedy si neprdne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ja malemu uz nemixujem nic, len masko :wink: ale ked je do makulilinka uvarene(treba vyrezat vsetky blany) tak nemixujem :slight_smile:

jarka, hanulka je ako cukrickek v tej vanicke :dizzy_face:
9. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka
thomasko mal hippku s cestovinami, dokonca s rybickou moc tomu nedal, zjedol ju na dva krat, ale to je super :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, kedy tie nase deturence zaspia vecer a rano vstanu, bez papania :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi :grinning: mam kupene bezvaječne sližiky a skusim jej zajtra polievočku spravit :wink: :grinning:
hrašok aj my sme už papali a chutil :sweat_smile: a jogurty,,,, no troška activie som jej dala ked sa nemohla vykakat :fearful:
ale iny jogurt ešte nie :confounded:
aj Viki sa už naučila papat kusky tak som rada :sweat_smile:
a banan nelubi :confused: :angry: :grinning:
9. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora, ja mám neliečenú alergiu, som sa k tomu po tehotenstve ešte nedostala :sweat_smile: tak sa na mňa chytajú choroby. a ten hnusný kašel mávam tak 2-3x do roka. kto ma nepozná, tak sa bojí, že sa zadusím :sweat_smile:
ja dnes drobcovi nevarím, navarila som včera dvojitú dávku ryže, karfiolu, cukety a kur.mäska. aj my sme mali ryžu s kuraťom, tak sme boi jednotní :wink:

didi, na tom prdení som sa zasmiala. asi sa musí chudáčik veľmi snažiť a tlačiť, aby si trošku poprdkal :grinning: :grinning: :grinning:
ja dávam marekovi skoro do všetkého trošku rozdrvenej rasce a bombuje do plienok skoro po každý krát, keď sa pohne :slight_smile:

a ja si ešte možno pôjdem na chvíľu ľahnúť, kým sa krpec zobudí. ale to bude coby dup, či sa mi to oplatí :confused:
9. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, plnotucny jej davaj, akctiviu len ked sa treba vykakat, ale zas ja si myslim,ze aj z plnotucneho sa vykaka, jogurt to je taka prehankova zalezitost, no je dobry na stolicu, zensky problem a tak :wink:

thomasko banan zje, ale zeby bol jeho oblubeny to ee, no nevadi :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky zajtra vyskusame - dnes mame uvarene zo vcera :slight_smile: :slight_smile: zeleninku so zajacikom - ja som malemu nikdy nic nemixovala :slight_smile: :slight_smile: len som to riadne popucila a masko nakrajala na drobno :slight_smile: a papka to veselo, zeleninku lubi, ale ovocie zacal sabotovat :frowning2: :frowning2: tak skusame presnidavky - z nich ho nenatahuje ako z jablka :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim kuk v obchode ktore su plnotučne šak ja ani neviem :confused: :grinning: a ochuteny či čisty? :zipper_mouth:
Viki bananik jedine vo vyživke inak nehrozi :dizzy_face:
9. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, sak aj ja davam rascu, snazim sa take aby si dobre prdkal, ale sak on je ako tatko, ide nieco ho pichne a uz vola mamicke, hm uz sa tesim ako mi bude vyvolavat, ked bude starsi :unamused: :grinning: :grinning:

inak ja mavam astmu a aj matka-greguska, tak si vies predstavit, ako kasleme, ja najma ked si lahnem spat ako keby mi nieco stekalo do hrdla a skriabe to, bez spreja neviam zaspat :rolling_eyes:
a chora som furt, kazdy mesiac a aj thomasko, asi to zdedil :zipper_mouth:
hm ja nestiham ani na vecko, totizto nas dnes spal 15 mintu :confounded:
9. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, na zaciatok je dobry cisty, no ale moj thomasko by mi ho o hlavu smaril, tak mu davam ochutene, ja som ina mama, ja som ani nedavala prvu mrkvu ale hned mrkvu a zemiak :grinning:
9. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lola, tak daj vediet ak do dopadlo :wink: aj my mame od vcera, nasu hovadziu polievku, sak co budem varit nadvojmo :grinning:
9. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
blahozelame Davidkovi aj Lackovi k 8-mes. a prajeme vsetko dobre,hlavne zdravicko :wink: dodatocne aj vcerajsim oslavencom -viem ze boli len uz nespominam presne :wink:
my sme sa cez vikend statocne vyprechadzkovali bolo teplucko,fajne :slight_smile: aj navstevy sme absolvovali , tak konecne sme zacali aj spolocensky zit :grinning:
greguska-my papame tiez len kupovane maskovo-zeleninkove, tak cakam zje aspon co-to a potom skusim daco uvarit opat
-snad skusime aj cestovinky v ramci skusania co nam chuti :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak my na to ze sme na UM tak vstavame este na mlieko okolo pol noci a nad ranom co je dost podla mna, ale asi aj preto ze cez den toho vela nezje,tak si to kompenzuje :unamused: :wink:
9. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, ved uškodit to nemože si myslim :sweat_smile:
ok, tak vdaka za radu :wink:
idem si vyžehlit vlasy, kym mala drichmoši :grinning: mala by som aj pradlo ožehlit,,,no ale to počka :grinning: :zipper_mouth:
tak pa pa
pekny den všetkym :wink:
9. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi -fajny kociarik -krasnucky a aka pekna babika v nom :dizzy_face: :wink:
gali -si predstav ze u nas ani biely jogurt nebude mnamka :angry: -aky ochuteny davas? inak vcera sme mali na navsteve chlebicky tak si mala zobkala sendvic,otvarala pusinku ako vtacatko, takze ked nam je po chuti tak usta ako vrata :grinning:
9. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby to teplo vam zavidim tu taka kosa, anglicania hotovi, ani vonku nechodia :grinning: ani nenakupuju :confused: :sweat_smile:

zuzka, nemas zac :wink: jaj aj ja idem zehlit vlasy, davno som si nie, len v pondelok, ked je muz doma :grinning: inak su v cope a nezehlim mam susicku, vyberiem teple a hned skladam a mam pokoj, jedine ked fakt treba, napr tamca mava v skole tricka s golierom, tak musim :confounded:

emili, no tak daj ochuteny, no co je na tom, ked moze banan, vselijake ovocie v jogurte vadit nebude :wink: my sme mali vselijake, cucoriedkove, malinove, jabkove, bananove, mangove a vcera aj s jahodou, jaj nezabite ma :grinning: ale to sme len skusali, ale fajna bola, aj cokoladovy maju a ze od 7 mesiacov :confused: ale mame cas, nebudem hr br, mozno na druhy mesiac skusim, co je za tyzden :grinning: :wink:
no na navsteve chuti, slusne dievcatko, doma treba setrit a na navsteve sa napapat :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlasy ožehlene, mala ešte spi, tak som ešte tu :sweat_smile:

emmily, dakujeeeeeeem :grinning: :wink:
inak Viki to iste čo Sonička.....ked jej chuti nestiham jej davat do pusy :grinning: tak otvara tu pusinku že až :dizzy_face:
9. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja mam upratovaca, malicky si nasiel taku zabavu,ze co najde ide hodit do boxu :grinning: aj poharik s vodickou si tam hodil :grinning: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi,,, ved aj vyživky su ochutene tak čo :slight_smile: my sme mali hippku jahoda , malina :wink: takže to je asi ok :grinning:
a s tou sušičkou je to ozaj tak, že netreba žehlit??? :astonished: to musim mat :grinning: :grinning: :grinning:
inak malej skoro nič nežehlim :confused: :zipper_mouth: ved to tiež len zložim take mini veci a je to rovne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, didi, no super, Thomasko je šikulo aj si uprace po sebe :grinning:
ach jaj, škoda že Vikinka nelozi,,,, v tom choditku ju to dlho nebavi,,,,a potom neviem čo s nou :grinning:
keby si bežkala po zemi tak sa aspon zabavi :confounded: no ale ved aj to sa možno nauči :grinning:
9. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a už sme hore, tak sa lučim, pa pa :wink:
9. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy a deturence :wink:
blahozelame vsetkym oslavencom a posielame pusinky :dizzy_face:
ako ste vikendovali? my dobre ale rychlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale spinkali sme dobre. Lili sa zobudila o 6.00, manzel vstal do roboty a my dve sme este pospali vo velkej posteli do 7.30 :grinning:
v sobotu sme sa pekne pokocikovali. dnes je uz skaredo a zima... ale asi aj tak pojdeme von. prevetrat sa, nech nekysneme dnu... :wink:
ja dnes periem. uz mam oprate 2 pracky pradla. to bude zas zehlenia! este z minula mi ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lili teraz spinka; dufam, ze aspon na hodinku :sweat_smile:
9. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave sme sa vratili z obchodu, drobec este spi :dizzy_face:

didi, aj nas zbiera co vidi na zemi, hlavne smeti a sup do pusy, tak vysavam kazdy druhy den, vidis musim mu vysvetlit, ze nech to hadze rovno do kosa a nie do pusy :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lacko, uz vie pekne pootvarat vsetky sufliky v kuchyni a v obyvacke skrinky, jaj je to uz s nim strasne o hubu, musime daco vymysliet alebo kupit, lebo len len ze si nepricvikne prst, netresne dvierkami [po hlave :frowning2: .

Baby mate to uy dako opatrene, aby vsetko neotvarali?
9. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka ale zas viki je velka slecna a chodi ako raketa :grinning: :wink:

radka, sak to aj thomasko zbiera kusky papierov a co najde to da do pusy, lebo tamca stale striha vystrihovanky a potom to nechce zbierat, straaaasne lubi zuvat papiere :grinning:
jaj a o udierani ani nehovor, mam take sprostosto na rohy stolov a aj proti otvaraniu, este to nemam namnotovane, no dobra som nie :unamused: idem to hned povedat tatikovi :grinning:

thomasko ma uz po obede, papal spenat s vajickom a psenom, boze tolko toho zjedol a ja som si myslela, ze to nebude chciet :sweat_smile:
9. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zazani ahoj :grinning:
aj ja periem uz druhu varku :grinning: :wink:
tak fajne ste si pobuvali :wink:
9. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ja mam pocit, ze ho co spravim, aby u nas bolo bezpecnejsie, aj tak sa najde nieco na com sa udrie :frowning2:

najnovsia zabava je zavesit sa na radiator a hrglovat s nim, to ma ale radost, susedia zatial nebuchali :grinning:
9. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dori, no my vlastne ani nemame v obyvacke sufliky, takze nema co otvarat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a do kuchyne mi nejako nechodi; zatial... ale aj tam je asi len jeden, ktory by mohla dociahnut. ju zaujimaju hlavne kable a chodi stukat k do radia... :zipper_mouth:
9. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame pri ususicke kabel, neda sa skryt, je viditelny a thomasko tam loziva a trieska s nim a aj ked nevidime tak ho zuzle, davam na to pozor... :zipper_mouth:
no a telku mame dost nizko a co tam svieti cervena bodka, tak to omakava a olilzuje obrazovku, ale ja mu to nedovolim tak sa jeduje, ked ide reklama tak cumi a slinky mu tecu :grinning:
riadiator mame prikryty a zas nieje mu horuci? :astonished: ved nas az hori :confused:
a susedia buchaju aj vcera buchali :angry: taki chlapci tu byvaju, lebo thomasko plakal, tak som im odpovedala,ze nech su ticho idioti! :grinning:
a este mame na chodbe kocik tak chodi sa hrat a kolieskami, tak som na ne dala navleky, desiatove sacky :sweat_smile:
a dalej sa nebavim o topankach a tak...sak to poznate...
no a mame diery v drevennom obyvackovom stole, urobil ich s hrackou :unamused: a este nas vytaca, ked trieska s ovladacom, to uz neviem ked ho mame dat :confounded: no a tak sme o jeden ovladac prisli, kvoli tomu,ze sme ho skovali a nevieme ho najst :frowning2: tak teraz davame hlas a znizujeme hlas rucne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , sranda s tymi detmi

radiator ho nepali, lebo my skoro vobec nekurime, neviem co je toto za bytovku, ale ked sme tu neni tyzden, vonku pod nulou, nekurime a po navrate 19,5stupnov :confused: :confused: :confused: , zapnem radiator tak 2 krat za den na 10 minut, dnes zatial nebolo treba a je tu 21 :slight_smile:

aj nas tapka po telke :angry: :grinning:
9. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok