• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
zuzi ja tiež tak tak kuk občas panelák ale pravdu povediac mi ten dej pri notebooku uteká :grinning:
9. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj ja už sa nemožem dočkať ordinácie :slight_smile:
9. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic jaj sak mam nervu, sak aj kuk ordinaciu a aj na nete som, telku mam pred nosom :grinning:
9. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic a co jarka,akoto ze ty vies, ze tu nebude a my nie? :angry: :grinning:
9. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt ze konecne zajtra ordinacia, ja tiez kuk radsej toto ako panelak :wink:
k tym tabulkam -tie zdroje sa rozchadzaju a my ideme uuuuplne po svojom , aj keby som chcela-ona nechce , takze by som bola rada keby zjedla aj jogurt :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sprasila striedku zo sendvica :grinning: takze asi bude ako tato -chleba, masko a tak :grinning:
9. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, no to je pravda, ja som niekedy z tych info riadny jelen :grinning: :grinning: ,
ale ako pise alica naco sa ponahlat a zatazovat drobcom organizmus

dudri, dobre ze ti je uz lepsie :slight_smile: a super ze sa ti mal kto starat o katku
9. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri tie virozy su fakt humusove teraz :rolling_eyes: a katka je OK?
9. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ona len rýchlo písla ip že jej kamoš zase berie net tak aby sme vedeli :dizzy_face:
9. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala so prispevok a vypol sa mi internet :angry:
kašlem na to! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alicka, ja tiež nevnimam ten panelak :grinning: ale mam dobry pocit že akože to kukam :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri je chorá? to som prehliadla? ved som vás čítala :grinning: všetky :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ved zuzi mám poslednu dobu pocit že aj tak sa tam nič nedeje takže o nič neprídeme :wink:
9. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink:
dudri, skore a rychle doliecenie prajeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Katka je dufam vporiadku. a kojenie ako ide po chorobe? :confused:
9. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica-adi, hej ano....
Vidim Katka nechybuje mamu :confused: ... len som kojila...to je vsetko
9. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, stale som pila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len cierny caj a same vody aj neperliv.mineralky
9. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som fotecky. krasnucke su deticky :dizzy_face:
alica mamina vysmiata aj s Miruskom fesaciskom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chvalime aj zuzka-krazu ze pridala spolocne fotecky :grinning:
my sme dnes boli von. bolo celkom fajn. a Lili potiahla zase svoju tradicnu 'polhodku' :zipper_mouth: v kociku jej to akosi nejde s tym spanim :sweat_smile:
9. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri skore uzdravenie :frowning2: :wink:
9. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka už som to našla mi to pred tým skočilo na druhú stranu, tak sa pekne rýchlo dolieč, my už sme ok, hlavne že u Mirka to prešlo len soplíkmi
a katka chodí po schodoch? :confused: zlatá, my stále nič ale šak aj to bude
9. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak so je dobre, ze ste sa udrzali s kojenim :dizzy_face: pri tych crevnych virozach je clovek vzdy taky zoslabnuty :confounded:
a urcite si Katuske chybala, neboj :wink: a je dobre, ze sa mal kto o nu postarat :slight_smile:
9. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi ahoj, s tebou som sa tu dávno nestretla :grinning: a dík za pochvalu fotečiek
9. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, a chcela som sa opytat,,, asi skor tych bab ktore nekoja :slight_smile: kolko krat davate ešte mliečko za den???
ja ešte 3 krat,,, rano ked Viki vstane, potom asi 2 hodky po obede, a potom až na noc :fearful:
9. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ale chybala si malej neboj, keby si ju nekojla malickej by to chybalo :dizzy_face:

ano pravda baby, netreba skoro zatazovat organizmus, ja stale kojim a zacala som v tedy kedy mi kazala lekarka a myslim,ze prave kojenie, ako keby urobi taky obal, vdaka ktoremu organizmus nebude zatazovany, preto zavadzam to, co sa zavadzat do stravy dietata ma, len same dobre a zdraviu prospesne veci :wink: amen, xi xi
9. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Liluška je krásna bábika :dizzy_face:
vidim, ze vela deticiek ma hovoriaceho psika :grinning: katke sa paci urcite, ze? :wink:
alica, ako v robote? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alica, veru, nedari sa mi tu velmi casto chodit vecer. :unamused:
9. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa snažím sledovať albumčeky ale tieto Lilkine fotky posledné som nevidela, ona je roztomilá buchtička
inak som si vsimla, ked anglicanky davaju detom papat to je jedno aky vek, teda do roka....napr daju vypit miecko, potom vyzivu zelenovomaskovu a potom este aj vyzivu ovocnu, samozrejma ak deti chcu, ak sa to do nich zmesti, ale to mliecko maju stale ako zaklad, ako predjedlo :slight_smile:
hihi, dakujem za pochvalu :wink:
zuzi, aj my sme uz skusali davat Lili do vozika v obchode. najskor kukala jak tela na nove vrata. nevedela, ci sa moze drzat, bala sa ho chytit, ci co. ale potom sa jej veeelmi pacilo. vseeeetko videla! :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bolo daco pre nu... hihi
ja kojim este rano a vecer a mliecko vlastne davam uz len rano a vecer. a potom ma este poobede kasu z mliecka
9. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi v robote ok, mna to tam baví a keby mi malý tak brutál nechýbal tak by to bol ideálne, ale zase je dobre že mávam tolko roboty že to vždy velmi rýchlo prejde len ten čas potom doma sam zdá krátky, malý ešte aj chodí skoro spávať tak sa teším ked posunú čas späť a bude dlhšie svetlo nech s ním môžem byť viac
9. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja idem bo tu si ma nik nevsima, ani fotky ste nevideli, co som pridala davnejsie, no neva :wink:

dobru nocku :slight_smile:
9. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka -my sme na UM a davame mlieko este dost casto, kedze menej papa prikrmy :wink:
pije rano okolo osmej, poobede okolo jednej-pol druhej, vecer okolo pol osmej no a zobudi sa este okolo pol noci a nad ranom kedy pije tiez -takze cca 4-5 krat /podla toho ako vstane v noci /
9. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok