• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
tuším mi nejako písmenká vynecháva :grinning:
idem piť teda vela tekutín nech ten ibáč rozriedim čo najviac
kostri čo s tým motýlom?
11. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi mna volá segra so švagrom Alica už roky a vlatne ani neviem prečo
11. dec 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cvikla zjedená, uvidíme čo povie bruško. Idem s malým tuším troška von, dneska konečne nefúka. Len som dáka hladná, dáku čokoládku by to chcelo.
11. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
prsii a prsii, mna dnes von nikto nedostane, budeme sa balkonovat :slight_smile:
11. dec 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes doobeda je taky upistany, teraz som ho zabavila zapnutym budikom, strasne sa tom u tesi, len neviem dokedy to ja vydrzim pocuvat :wink:
11. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
grazi, včera som Vikinke hned robila ten ryžovy vyvar :sweat_smile: a myslim že už je lepšie, v noci pekne hajala a nekakala :sweat_smile: až rano.. ale už sa to zlepšuje, tak sme nešli ani na vyter :slight_smile:
ak by ešte hnačkovala pojdeme zajtra :wink:
ešte jej budem dnes zarabat mliečko s tym vyvarom a ešte jej davam 2x za den smektu tak uvidime :confounded:

baby take chutky ste mi narobili s tym pečenim, že dnes večer spravim asi medovničky :grinning:
11. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, aj moj sa tak budi medzi pol11tou a pol12tou, ja potom uz vyckavam kedy sa zobudi, v poslednom case vobec nemozem spat, stale sa budim, Lacko kazde 2 hodinky, ale uz som si celkom zvykla :sunglasses:
11. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, raz si pisal, ze v pk otvorili hernu pre deti. Kde prosim ta?
11. dec 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisal/pisala :grinning:
11. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora,
v parku je to :wink:
raz sme tam boli pozriet, nie je to zle, len dost male :confounded:
su tam hračky, šmyklavka, take ako bazenik s guličkami,
je tam jedna postielka, prebalovaci pult, stolička na krmenie,
gauč pre mamičky, mikrovlnka keby si potrebovala dačo ohriat :sweat_smile: a možeš si dat aj kavičku a čajik :grinning:
plati sa 3O SK
11. dec 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam kde je aj materske centrum?
11. dec 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzpolka, to som velmi rada, ze je malickej lepsie, neboj, to prejde, do zajtra uz bude fit, ver mi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Inac, maly mi este stale spinka (uz skoro hodinu, good boy), tak som pridala nejake nove fotecky do albumiku...este sa musim naucit tie kolaze robit a bude parada...no, idem nieco porobit...a vlastne este vlasy vyfukat treba. pa zatim :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorka, ano tam :wink: v nurti v parku, po lavej strane :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééé grazi v tom riflovom je Jurko svetový :grinning:
11. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi, pekne fotky :grinning: Jurko je fešak :sweat_smile: a sestričku ma tiež velku fešandu, fakt :wink:
a pači sa malemu v ohradke???
11. dec 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nové fotky
11. dec 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Grazi. koľko váži Jurko? parada
11. dec 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, krasne fotky mikulašske :grinning: mala je zlata, a tie očiska ako keby som moju viki videla :sweat_smile:
11. dec 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby, nasla som malemu soor v pusinke- take biele fliacky, musim ist daco kupit do lekarne, mozno pre to je taky upistanos. uz ste sa s tym stretli? co zabralo?
11. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri, krasny mikulasko je katka :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no torta sa bude konat az sobotu,na nedelu ju potrebujem
malej chutil spenat :grinning: :grinning: :grinning:
vcil uz drichme v kocari a ja idem volacko porobit,poobede poradna a ockovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa zatim
11. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora behni k doki my ked sme to mali dala nám domov taký prášok na zarobenie do 24hod to bolo fuč
11. dec 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dori a nezabudni vymeniť dudulky,my sme nevymenili a pár krát sa nám to vrátilo potom som vymenila je pokoj
11. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme za pochvaly :wink:
Dudri, no, nas Durino uz ma vyse 8kg, tolko mal pred 2 tyzdnami, ked sme boli naposledy v poradni...je to riadny chlapisko nas :slight_smile:
A v ohradke sa mu paci celkom, ale nie moc dlho...musi s nim byt vzdy niekto v izbe...zrejme bude mat ohradka stale miesto v detskej, neviem, ci sa mi zmesti aj do obyvacky, ma rozmery1x1m...ale tam sme zasa castejsie, tak uvidime...zatial ho tam moc nedavame, lezat sa mu tam moc nechce a sediet este nevie...teraz mame oblubeny moj kojenecky vankus, posadim ho donho a moze si v nom sediet hocikde, na posteli, na gauci, na zemi...som rada, ze som ho kupila, ma naozaj vsestranne vyuzitie...
11. dec 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki alica, prave som hovorila so svagrinou, im dala doki candibene spray, tiez je to na kvasinky, skusim to, ked nepomoze v pondelok hura do BA :cry:
11. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudky tiez vymenim aj hracky musim poradne umyt, myslite ze ho to boli?
11. dec 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite nie
11. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka takze pecies az v sobotu? ja tiez, sebe bo pridu gratulanti a hned aj thomaska oslavime :dizzy_face:

grazi, ako sa volas menom , ked uz oslovujeme menom :grinning: jaj zlate deturence :slight_smile:

radka, andrejka a ostatne baby, co ste dnes drobcom davali na obedik? ja idem dat hippku ryzu a kuriatko :slight_smile:

no a dnes som zase kupila detom pod stromcek, sak to je uz nenormalne, ja sa neviem zastavit :angry: :wink:
flakali sme sa po meste a drobatko hajalo, juj jak fajne, v klude sa mi nakupovalo
:dizzy_face:

no ideme obedikovat, dobru chut

inak grazi zabudla som, minule si pisala,ze co tak skoro o pol desiatej idem, len aby si vedela,ze v anglicku je o hodinu menej ako na slovensku, takze som isla hajat uz o pol 9 :confused: ale nebojaj, to som upratovala, len som sa musela odtial odlepit :grinning: :wink:
11. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes zemak, mrkva, kuracie maso, kusok karfiolu, len sa mlady panko musi najskor zobudi- uz hodinu taha na balkone :slight_smile:
11. dec 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok