• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
Diky baby za pochvaly, konecne som sa k tomu dostala. Lebo uz som sa hambila. Vy take pekne albumy porobene a ja skoro nist.
13. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jogurty som aj ja zacala davat, zjedol dva a potom ste tu o nich pisali ze je na to este cas, tak pockam mesiac a dam az potom, a pribinaciky po roku

my s muzom planujeme davidovi kupit postupne rybicky, skrecky a mozno niekedy aj psika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, ze hada :sweat_smile: ja ze myslis no toho vies kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj toto by som tiez nemusela, bracho mal skorpiona a potom si kupil chameleona a skorpion ho zabil, ci to bolo opacne? :sweat_smile: ja uz neviem :grinning: :grinning:
už ste počuli o tých dvoch deckách v anglicku, čo majú dieťa? :astonished: didi, u vás toho musia byť plné noviny. http://www.cas.sk/clanok/106158/video-sok-13-rocny-chlapec-ma-dieta-s-15-rocnou.html video už nefunguje :rolling_eyes: a ten chlapec vyzerá tak maximálne na 10 rokov a nie na 13 :astonished:
Ja mam velmi rada zvieratka a hlavne havkov. Oni dokázu tak velmi ľubit. Aj som chcela psika ale mne ho je luto nechavat v byte sameho. Keby som odchadzala do prace tak by som plakala s nim. Alebo by som musela mat takeho maleho, ze by som ho pichla do kabelky a tak na tajnaka. :slight_smile:
dididi, ved jasne každy nemusi zvietarka v byte :wink: mne to nerobi problem :slight_smile: okrem psika mame aj 2 korytnačky :grinning:

wien,,,,noooo hada by som asi ja nezniesla :astonished: :zipper_mouth:
13. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu, no dobre planujete :sweat_smile: to uz teraz vies, co budes malemu kupovat? :grinning: teda ja kupim, ale to musi byt fakt zasluzene a musi to odsuhlasit cela rodinka :slight_smile:

alic kde si zmyzla, davas papat mirkovi :wink:
13. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ty sprosťanda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je jediné zviera, na ktoré ma mať v dome ukecal. zas myslím toho v terárku, hej? :sunglasses:
inak máme vonku psa a na jar plánujeme kúpiť pár sliepok.
13. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to nejako divne napísala tú druhú vetu :confused: no ale však ste určite porozumeli, nie? :sweat_smile:
13. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien ja bulvar necitam :grinning: :grinning: :wink: no vies pred par tyzdnami pisali o nejako ufo, teraz toto bude, no stranda, sak muz mi povie, on citava v robote :wink:

zuzka, lenocka, my sme mali tiez spika ked sme boli male, ale doma sme ho nemohli mat, to bol gulasik :grinning:
13. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien tie vlasy to je hrôza my sme ich uz aj strihali lebo ona po bokoch nic nemala a na vrchu hlavy dlhe ciro vyzerala ako posledny mohykan.
didi, ty si strasne zvlastna, prepac, ze tu vobec daco pisem, somozrejme tvoj tomasko vie vsetko prvy
didi, vieme ze mu kupime rybicky :grinning: :grinning: :grinning: , no a skrecky to musi byt , vies my sme sa o tom raz rozpravali, lebo mam kolegu a ten je zasadne aj proti rybickam co sa mi zda cudne, aspon bude mat dado daky pocit zodpovednosti ked ich bude musiet krmit a tak :slight_smile:
13. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, to je také nenáročníé zvieratko. len si tam tak mesiac leží a raz za mesiac sa mu dáva žrať. kedysi som si myslela, že to je také slizké, ale ono to je úplne suché. a zväčša studené :confused: ako keby si hladkala koženú topánku :slight_smile:
13. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka, ja sa vždy nasmejem, keď marek vstáva. ani keď mu ich namočím to moc nepomôže :grinning: zaujímavé, že len na vrchu hlavy mu tak stoja, po bokoch je to v norme. my sme ešte nestrihali, malý mal vlásky kratučké, tak nebolo treba.
13. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien,,,,,juuuuuj ja by som asi v noci nespala,,,bala by som sa že vylezie a vleze do postele brrrrrrrr :grinning:
a to mu davate papat živu myšku? :cry: :frowning2:
13. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nasa mala ciro hned ako sa narodila. Len jej to trosku vypadalo.
13. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no muz chcel dakedy strasne psa, tak sme si na skusku pozicali od kamosky, a po dvoch ranajsich vstavaniach koli vyvenceniu psa si to muz rozmyslel :grinning: :grinning: :grinning: ze nikdy viac
ale zase znami mali psa nauceneho rano vyspavat s nimi do deviatej :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka klid :grinning: :grinning: :grinning: :wink: len mi je to take smiesne, ze ked nieco na pisem, tak hned vy to robite mesiace :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak si to sem tam precitaj :wink: ale ja sa tesim, nemusi byt thomasko cislo jedna, kde ze.....asi ma ne poznac, takze nevies aka som.... :grinning: :wink:

krazu rybicky su super, klidanek, to by bolo super aj pre mna, miesto telky :grinning:
13. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, ja by som sa tiez nedala nahovorit na hada :slight_smile:
13. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,ze ciro :grinning: :wink:

inak sem tam este ked sme boli tehu pisala dadaga a ich psovi, co im tusim pneumatiky na aute objedol ci co :sweat_smile:
krazu,,,aj naš spi do kedy my takže žiadne skore vstavanie nehrozi :grinning: a keby aj len ho vypustime na dvor spravi čo ma a hotovka :grinning:
zuzka, ty byvas v dome?
13. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, živú :wink:

marek mal kratučké čierne vlásky a teraz mu nové vybledli, tak má takú myšaciu nevýraznú farbu - po mne.

krazu - moja kolegyňa má tiež psíka maltézačika, majú to ako ďalšie decko a tiež s nimi spí v posteli :grinning: a dokonca občas vraj aj chrápe :confused:
13. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi hej v dome,,,, dole svokrovci, hore my :confounded:

wien :frowning2: na to by som sa nemohla pozerat :pensive:
a inak naš tiež spi s nami a tak isto poriadne chrape :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to mate super :slight_smile:

wien :grinning: :grinning: my sme vtedy ked sme mali doma toho kamaratkynho zistili ze psi prdia :grinning: :grinning: :grinning:
utekám. pajte :wink: pekný víkend.
thomasko ma take vlasky ako po narodeni, ja neviem ma taky spinavy blond, tamca mala cisto biele :slight_smile:

wien a stale spite podla knizky?
13. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no super mate ze byvate v dome ale to ze so svokrvcami to teda nie
13. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok