Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
13. feb 2009

aďka,
ja som už tiež začala dávať malému večer kašu, bo sa mi zdalo, že v noci nejako moc ťahá, už to nebolo len také cuckanie. tak kašu spapá tak hodinku pred spaním, a keď ho idem uložiť, ešte sa dorazí mliečkom. ale aj tak je za 3 hodiny hore, na prvé nočné kojenie 😉

radka,
ešte si tu? lacko macko nepochoduje v postielke?

dora01
13. feb 2009

lenocka, aj ja kukam tvoje fotky, strasne zlatunka je a tie vlasky adherne, nas ma len take male paperie na hlave

greguska, my sme mali doma springerspaniela 🙂 , minuly rok sa pobral mal14 rokov, strasne som plakal ked mi to mama zavolala, lebo som s nim vyrastala, a nie je to pritiahnute za vlasy s tym kahancom, moja mama ho pochovala pod jablon a na hrob mu nasadila kvety, bol to nas milacik

dora01
13. feb 2009

hej som tu, zatial iba naraza do mantinelu, nacvik vstavania v postielke zacina o hodinu 🙂

greguska
13. feb 2009

no veď ja som tiež revala pár dní, a mangi ho "pochoval" skoro ráno, keď som ešte spala, bo sa bál, aby som sa nezložila úplne 😅

no snáď to lacka už prejde, aby ste sa vyspali 😉

ja musím tuším tiež odtiaľto vypadnúť, bo v tejto miestnosti aj krpček spí, tak ho budí ťukanie do klávesnice.
tak dobrú noc 😉

dora01
13. feb 2009

dobru, idem od netu, kukat telku, spat sa mi neoplati, zachvilu bude budicek.

Pekneho valentina vsetkym 😵

dididi30
14. feb 2009

krasne valentinske ranko 🙂

co budete dnes robit?? idete niekam na obed alebo veceru?? my asi na obedik, len rozmyslam, co by som si dala 😀

pekny dnik 🙂

greguska
14. feb 2009

ahojte!
aj my želáme pekného valentína 😵

gali, my ideme po starom, do roboty 😒 ale tati nám určite niečo pripravil, tak sa tešíme !

maťko sa už zobudil po pol hodke spánku, tak to bude mať dnes nejaké rozhádzané, no veď nemôže byť každý deň dokonalý 😵

zuzpolka
14. feb 2009

ahojky 🙂
KRASNEHO VALENTINA VSETKYM 😉

greguska, ako piše dora, vobec to nie je pritiahnute za vlasy čo si napisala 😔 mna to až rozplakalo ☹
ja mam tiež taky pribeh,,, 2,5 roka sa nam nedarilo babatko, kupili sme si tohto yorkshirika a za mesiac som bola tehotna 😅 😉 a mame Vikinku 😀

dididi30
14. feb 2009

gregus,zuzka, tak to je super,ze vam zvieratko pomohlo k babatku 😵
inak sa aj par krat stalo,ze ked si zena adoptovala babo, tak zrazu otehotnela 😉 proste vypla a nemyslela na to,ze to babo tak strasne chce...my sme snazilkovali pri malej tak trhante rok, intenzivne do pol roka bola zamiesena 🙂 syn hned v ten mesiac 😅 takze sa moze stat,ze druhe budete mat raz dva 🙂

my sme spali paradne, aj napriek tomu,ze sme chori, on sa budi tak kazde 3-5 hodin, ako kedy...teraz haja, uz dost dlho na jeho pomery, zaspal na kojacom vankusiku s otvorenou pusinkou a bez dudla 😉 v poslednom case mi ho dost odmieta 😒

no nic idem trocha pospratovat, tamca ma od dnes prazdniny a to do druheho pondelka, bozeko to bude zabijak, sak uz teraz stihla narobit brajgel 😖 a thomasko vstane, tak sa prida 😀
dufam,ze nedojde ziadna navsteva, lebo sa mi to nechce dokonale upratat, sak sa to ani neda 😅

dididi30
14. feb 2009

lenka pridala som foto, kuk 😀

michell13
14. feb 2009

ahojte kocky, krasneho valentina, my sme boli vcera na plese, tak odpocivame, tato buva s Michelle a sa len tak motkam po byte, vecer vas pridem pozriet pa pa

michell13
14. feb 2009

som si nakoniec musela spravit novy pas, neviem co sami tu domotalo, inac to neslo,

greguska
14. feb 2009

ahojte!

tak všetky sa pekne venujete svojim polovičkám a drobčekom a ostatným, koho máte radi, pravda ? keď tu takmer nikto nie je 😉

a som vám ráno zabudla povedať, že aj my vás všetky máme radi 😀

my sme boli v práci, ale tato bol naštvaný kvôli výťahu. dnes totiž montujú vstavanú skriňu do maťkovej detskej a výťahari mu v piatok sľúbili, že spojazdnia výťah tak aby nemuseli dosky po schodoch nosiť. no ale jasnačka, v piatok im to fungovalo, ale keď sa dnes mala skriňa odviezť, tak to zrazu nešlo. no tak si viete predstaviť, aký bol "rád". no čo, ujo murphy je náš večný kamarát.

no idem niečo zjesť, maťko ešte spí v kočíku, dnes má polhodinkový deň, tak dáva tretiu dávku 😉

alica147
14. feb 2009

ahoje 🙂

Maťka aj my teba 😵 😵 😵

Thomasko je zlatučky v tých gumákoch 😵 😀

zuzpolka
14. feb 2009

ahojte 🙂

aj my vas mame radi všetkych 😀

pekne fotky ste pridali 😅 Thomasko, paradne gumačky teda ma 😅

my už hajkame, Viki zaspala pri flaške, ani sa nedivim,lebo spala len do obeda čiže bola od pol jednej hore 😕 😅

dnes som ju vymakla ako sa mi hrabe v kuchyni v šufliku, hned idem pridat foto 😀

alica147
14. feb 2009

aj my sme zaspali, ale prišiel tatinko z roboty a už je náramne vyspatý 😀 😀 😀 😀

alica147
14. feb 2009

no Vikinka jaká gazdinká v kuchyni 😀 😀 😀

mne sa dnes podarilo odfotiť naše zúbky 😀

zuzpolka
14. feb 2009

alicka, však musi privitat tatinka 😀

alica147
14. feb 2009

no ved hej, len kedy teraz zaspí ani srnky netušia 😀 😀 😀

zuzpolka
14. feb 2009

ano to ona je 😀 furt jej nedaju pokoj tie šufliky 😝
a fotka zubkov kde je??? 😕 😠 😀

alica147
14. feb 2009

kuk 😀

zuzpolka
14. feb 2009

jeeeeeeeej vidim , vidim 😀 som sa zlakla že si nedala 😅 😉 zlaty je, už može kuskat všetko čo mu do pusy pride 😀 no okrem cici samozrejme 😕 😀 😝

zuzpolka
14. feb 2009

Bože prave davali v telke tie deti čo maju babatko 😲 😲 😲 v anglicku 🤐 ty kokso tak to je sila 😨

lenockach
14. feb 2009

Ahoj kocky!
No my sme konecne vyprevadili navstevu. Odkedy mame dite tak tie navstevy byvaju pre mna take narocne. Vzdy som po tom taka vyflusnuta. Ale dostali sme perfektne papucky s takymi levikmi, ktore hrkaju. Ked budem mat cas pridam foto.
Ale dnes to tu vyzera tak, ze vsetky si robite doma romantiku a nemate cas na kona.
No dididi ten tvoj maly je iny papak. Nasa tak vcera papala kasu. Nas tatenko je taky spomaleny, ze ani nestihol zareagovat a uz ju mala mala na sebe.
No na sufliky sa tesim aj ja. Aspon mi v nich niekto konecne spravi poriadok 😉

kostri
14. feb 2009

na vite co?mne sa neste vas citat 😖 😀

uzaj mi seci napiste co mate nove a hotovo 😀

a jake nove fotecky mate 😕 vav 😀

zuzpolka
14. feb 2009

kostri ahoj 😅
už maš net doma? 🙂
a čo mate vy nove, ha? 😉

kostri
14. feb 2009

jeej seci sa tu lubime 🙂 ?no dobre 😀 😉

my mame dnes sviatok,ale nie valentina ale nas tato sa narodil 14.februara 🙂 🙂 🙂 tak sme mu s hankou upiekli tortu so srdieckom 😉

kostri
14. feb 2009

no my mame novy zub 😀 jennotku vpravo hore..ci vlavo ? 😕 nie nie,vpravo 😀
spanok sa nam nezmenil,ani nic sa nezmenilo,len sme mali utorok perny,hanka cele doobedie vracala ☹
nemame nic nove tusim 🙂

zuzpolka
14. feb 2009

gratulujeme k zubku 😅
a čo jej bolo ked vrackala, chudatko ☹

kostri
14. feb 2009

no doktor povedal ze jej uskodil jahodovy jogurt co som zjedla ☹ som bola prekvapena,ze take velke babatko a este tak reaguje 😕 lebo inak nic nove hanka nejedla,co by sme uz predtam neskusali.. 😨
tak si davam bacha na jahody
kukla som miruska a thomaska zatial 😵 jaj to su fesaciska velikiiiiii 😵 😵 😵 😵 cmuk 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre