Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
16. feb 2009

luci, ja viem , to je fajn relax, ja lubim sit, len nemam co 😅

teraz papam mandle so susenym ovocim, jaj ja to tak lubim a fajne sa po tom veckuje 😀 😀 😀 😀 inak od kedy zdravsie papam mam peknu plet a klop klop sa mi nerobia hrepasy 🙂

zuzpolka
16. feb 2009

som tu 😅

krazu,,, ja som nebola už potom viac s tym palcom u kožnej 😖 aj tak by mi dala len nejaku mast zasa a nič z toho ☹
a teeeeeeeda Davidko to krasne zaspal 😕 😕 😕 😀 to len tak sam zaspinkal???

dididi,,,, mysliš homeopatika ake? 😕
a hej boli ma ritka ☹ asi zlata žila 🤐

dididi30
16. feb 2009

alic aj my mame hudobny ci tanecny talent, len neviem po kom 😅 a my tiez ze tany tany tany, alebo tatino mu zacne spievat hity mladi 😀 😀 😀 😝 😅

ale sak vas tatko hra, tak ma po kom nie 😉

dididi30
16. feb 2009

zuzka neviem chod do obchodu a daj si poradit, myslim,ze ti pomozu 😉

dididi30
16. feb 2009

luci napis mi aky maju vyznam tie bomardaky, to co aj baby strikuju, ci hackuju?? vyzera to fakt ako bombardaky 😀

alica147
16. feb 2009

didi no jasne po tatovi je talent 😀

zuzík ahoj moja, sa močíš? 😖

dididi30
16. feb 2009

no hallooooooooooo

tak ja idem spinkat , dobru nocku 😀

zuzpolka
16. feb 2009

ja ked poviem malej tany tany tak tancuje len s hlavou 😀 vyzera to fakt srandovne 😀

alica147
16. feb 2009

zuzi no ved aj Mirko tak trepe hlávkou a do opačnej strany telíčkom 😀 😀 som ho tak aj natočila

alica147
16. feb 2009

didi dobru 🙂

zuzpolka
16. feb 2009

alicka ahoj 🙂
už som sa domočila ☹ 😀

lucia31
16. feb 2009

babulky, na pobavenie 🙂
muz sa modli....
Milý Bože:
Chodím každý den do práce a dřu 8 hodin, zatímco má žena si pěkně sedí doma.
Chci, aby věděla, co musím vydržet, tak tě prosím, dovol, aby její tělo bylo prohozeno na jeden den s mým. Amen."
Bůh, ve své nekonečné moudrosti, splnil mužovo přání.
Příštího rána, se muž probudil jako žena.
Vstal, udělal rychle pro svého druha snídani, nakrmil psa a kočku, probudil děti, připravil jim šaty do školy, dal jim snídani, zabalil obědy a odvezl je autem do školy.
Přišel domů, sebral věci na čištění, vzal je do čistírny a stavil se v bance, aby uložil peníze.
Šel na nákup k zelináři, k řezníkovi a do mlékárny, pak jel domů, vyložil nákup, zaplatil účty a zapsal vše do účetní knihy.
Vyčistil bedýnku na kočičí výkaly a vykoupal psa.
To už byla 1 hodina a on spěchal, aby ustlal postele, vypral, vysál prach, zametl a vytřel podlahu v kuchyni.
Běžel do školy vyzvednout děti a po cestě domů se s nimi pohádal.
Připravil jim mléko a sušenky a postaral se, aby udělaly domácí úkol.
Pak vyndal prkno na žehlení a při žehlení se díval na televizi.
V 16.30 začal škrábat brambory a čistit zeleninu na salát, obalil vepřové řízky a nakrájel čerstvou fazoli na večeři, večeři připravil, prostřel pro druha a děti.
Po večeři, nakrmil psa a kočku, uklidil kuchyň, pustil myčku na nádobí, poskládal prádlo, vykoupal děti, uložil je do postele a přečetl jim pohádky.
Ve 22.00 byl vyčerpán, ale jeho každodenní povinnosti ještě neskončily; šel do postele, kde se od něj očekávala soulož, což zvládl, aniž si postěžoval.
Dalšího rána, sotva se probudil, poklekl u postele a řekl...
"Bože, nechápu, co jsem si představoval.
Jak jsem se mýlil, když jsem záviděl své ženě, že si může být celý den doma.
Prosím, snažně tě prosím, mohl bys to vrátit zpátky?"
Bůh ve své nekonečné moudrosti odpověděl:
Můj synu, vidím, že sis vzal ponaučení a velmi rád bych všechno změnil, jak to
bylo, musíš ale počkat devět měsíců.
Včera v noci jsi totiž otěhotněl."

zuzpolka
16. feb 2009

didi dobruuuuuu 😉

alic, tak hod videjko 😅

alica147
16. feb 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
16. feb 2009

no zuzi nejako to tu neviem furt hodiť 😝

zuzpolka
16. feb 2009

lucka 😀 perfektny 😉

alic, ty a nevieš to??? 😕 😀 ale no taaaaaaaaaak 🙂 skušala si na tom blogspote?

lucia31
16. feb 2009

alica, presne tak isto tancuje aj nasaTami, mrvi sa ,ked jej spievam cervene jablcko 🙂

alica147
16. feb 2009

😀 😀 😀
zuzi no, vidíš? pravda je že skušala ale len tak odfláknuto 😀

kostri
16. feb 2009

pocuj luci,ty nemusis vtipy pisat 😀 sak jak som sa zasmala na tom postarovi a susedovi 😀 😀 😀 😀

tak uz je tu lucia,mozem povedat dobru nocku 🙂

andrejka,a to fakt ked sa bude casto budit,budes rozmyslat nad umelym? 😕 kamoska koli tomu prestala kojit a maly sa jej budi tak isto 🙄
hanka ma len 7,15kg ☹ ale hadam jej moje mliecko staci,sak okrem neho papa aj koooopu inych veci a stale je taka chuducka..ktovie co doki na to stvrtok povie

tak babule pekne zehlite,strikujte,vysivajte 😀 ja idem spat 😀 papa dobru nocku.cmuk 😉

zuzpolka
16. feb 2009

nooo pekne 😀 ani ja inak nemam na teketo veci trpezlivost... musi sa mi fakt chciet 😅 aj tu stranku na tie fotky čo mam od teba,,,tak by som chcela nejake fotky dat do ramčekov ale taaaaaaaak sa mi nechce 😝 😝 😝 😀

zuzpolka
16. feb 2009

kostri dobruuuuuu 😉
a povedz viol nech nepapa rožky, lebo su kysle 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
16. feb 2009
alica147
16. feb 2009

hm, hodila som ti video a nejako to tu neni 😀 😀 😀 😀

dora01
16. feb 2009

ahojte 😉

je tu este niekto?

my mame dnes zase uzasny den. ja som znova chora, kvapka mi z nosa , boli hrdlo, poriadne ani nevidim. otec tu zostal, aby nam vecer postrazil maleho, dosli sme na policiu a dotycny tam nebol, lebo bolo vela havarok a bol na vyjazde, tak ja uz neviem kedy tam dojdeme znova, ma na to uz take nervy a co v servise, neviem dokedy tam moze to nase auto kysnut 🙄

dora01
16. feb 2009

ahoj ali, som sa tu s tebou davno nestretla 🙂 , tu vakcinu co si pisala tu cenu, padla mi sanka 😕 . no dcery su drahe 😕 😕

alica147
16. feb 2009

jarka nie jasne že nie umelé to len keby náhodou
Radi ahoj, no skvelé, to vám nemohol zavolať aby ste nechodili? 😠 😠

dora01
16. feb 2009

on ma desi na nas cislo, my samozrejem nie, vzdy tam muz vola ako debil, ho milionkrat prepajaju a bud nema sluzbu alebo je na vyjazde, som takka nasrana, ale muz mi nalial pol stamprle slivovice, tak mi je uz lepsie 😅

alica147
16. feb 2009

😀 😀 😀 slivovica brrrrrrrr 😝 😀 😀 😀 😀 skvele funguju naše orgány 😀 😀

dora01
16. feb 2009

ste pisali ako tancuju vase deticky, tak nas mava ruckou ked tancujeme, ale on s nou mava vzdy ked sa tesi 😀

alica147
16. feb 2009

zlatý lacko macko 😀 idem kuk foto som dávno nepozerala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre