• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
No,ta dieta nieje az taka hrozna,az na tie ovocne dni(kazdy 4. den :unamused: ).Ale nedodrziavame ju uplne doslova,len musime nieco so sebou robit,lebo sme jak tulene :astonished:
17. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi tofu aj ja velmi lubim a dokonca som ju naucila papat aj môjho masozraveho manzela
17. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika ale sak si nepridala foto :grinning: ale ta spolocna je peknucka, ste zlata rodinka a neboj kila pojdu dole, kazdy je iny, netreba porovnavat,ale ked sa nieco pre to robi, je to super :wink: drzim palec, nech ste do leta ako laty :grinning:
17. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, nemyslela som nikoho konkretneho, problem je v tom, ze mne je nejak psychicky zle, ale ja to mavam, co uz, uz je velmi dlho zima a mna vzdy ked sa uz ma pomaly blizit jar chyta taka melancholicko depresivna nalada, dufam ze to tento rok rozdycham a neskocim u psychiatra, bohuzial geny som si sama nevyberala, mame to v rodine.

majte sa pekne , ja sa asi dlhsie neukazem
17. feb 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika aka zlodejka? :confused: :grinning:

lenocka, moj muz to zje ale radsej ee, on vymysla furt, uz mi to lezie na nervy a tamca taka ista :rolling_eyes:
17. feb 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi :grinning: ja som nikdy nebola lata....uz som zacala aj cvicit....tak hadam to pojde lahsia....foto pridam neskor,musim stiahnut,zmensit.... :unamused:
17. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked mam depku tak mi manžel naleje poharik cerveneho vinka.
s tym jedlom aj môj muzik vymysla. On sam nevie co by jedol. Ja mu musim menovat jedla a on furt na to nemam chut, na hento nemam chut. a ked konecne povie ze to by som si dal tak hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vymysla jak soplave decko.
17. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič. prchám, drobec sa mi zobudil :sunglasses:
pajte.
17. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka ja viem,ale zas si nebola ani tucka :wink: taka zena :slight_smile:

lenocka ty mavas depky?? ja nemam cas mat debky, som busy :grinning:

wien ahoj, pozdrav marecka :slight_smile: :wink:
17. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Depka je zla vec,a hlavne v takomto pocasi......to je fakt na prd.....ale uz sa tesim na jar,slniecko,prechadzky.... :dizzy_face: uz sa neviem dockat...
17. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi neboj sak az take zle to so mnou nie je ale mavam niekedy horsiu naladicku. a to ti verim ze pri dvoch deturencoch nemach cas sa zamyslať nad depkami. Mne byvalo smutno ked manzelik chodil na tyzdnovky po narodeni malej.
17. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic baby ,idem ja papat a potom ideme do mesta,tak snad vecer.....majte sa a pekny dnik
:dizzy_face:
17. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, baby vy ste zapadali snehom, ked tu nikoho nie je
my sme boli v meste ze reku ideme ku kadernicke a kadernicka na dverach napisane, ze pre chorobu zatvorene. Islo ma porazit. Tak jej volam, ze preco mi nezavolala a ona ze na vsetkych mala cislo len na mna nie :angry: .
No co uz tak ma tato aspon pozval na veceru. Mnam aspon ze som nemusela veceru robit.
17. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

dnes je to fakt slabota :astonished: nikomu sa asi nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani mne :grinning: to počasie už ide na nervy :zipper_mouth:

Viki už hajka a ja si varim dubovu kôru :pensive: zasa môžem močit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som jej na obed uvarila masko a zmiešala zo zeleninovou hippkou :sweat_smile: a bola to mnamka :dizzy_face:

alic, čitala som čo si hodila ten link :confused: strašne :confounded:
17. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte stále tu chcípol pes? :astonished: kde ste všetky? :confused:
17. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no veru, kde ste ? snáď ste všetci v poriadku a všetko je ako má byť :wink:

my sme sa teraz okúpali, ideme sa ešte hrať, bo tento náš buntoš bude buntošiť ešte minimálne hodinku.

dnes sme ani v robote neboli, mne sa tiež akosi nič nechcelo, ale aspoň sme čo to upratali, keď sme už boli doma.
17. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes u nas snezilo a snezilo, maly spinkal na balkone :slight_smile:

zuzpolka, ja dam maleho vecer do postielky a on si hned sadne, zase ho polozim a on si sadne, az kym nesedi so zaretymi ockami a kyva sa az zalomi dopredu :grinning: , no a potom ho musim napravit, sam si nelahne na chrbatik :slight_smile:

no idem pozerat ordinaciu
17. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu :confused: :grinning: sranda s nim :sweat_smile: mne Viki vobec ešte nikdy nezaspala sama od seba,,, vždy bud pri mlieku alebo čajiku... ale len tak že ju dam ležat a zaspi nie :dizzy_face: a po sediačky už vobec :grinning: :grinning: :grinning: jedine v kočiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, :wink:

na obed malo papala brokolicovu polievku so zemiakmi,kojila som ju, potom sme boli vonku, Katka spinkala do 15.30h , na olovrant struh.jablko s bananom, sme sa hrali az do 18.00h kupel . po olovrante sa nepytala mlieko :confused: . mala som bomba naliate prsia :wink: .teraz uz spinka

kostri, katka vzdy zotri oci to znamena chce spat, tak ponuknem ju prsnik-cucat :dizzy_face:
teraz spala 3x denny spanok. pred obed hodinu a pol spala. myslim uz papa prikrm, dlhsi spanok, nie? mne sa zda...

stale plazi dozadu...
17. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, u nas tiez cez den nehrozi ze by zaspal maly sam, len vecer ked ho dam do postielky aj to niekedy trva aj polhodku kym zaspinka :slight_smile: , no a niekedy je to do 10 minut :slight_smile:
17. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora, aj lacko stvara v postielke podobne kusky ako dado :grinning: :grinning: :grinning: , pekne fotky :slight_smile:
17. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo inak sranda ako sa vam niektorim detičky stavaju v postielke alebo tak.... a Viki pritom chodi ako gula na nožkach a nestavia sa sama :confused: ale šak asi nema kedy ved ona vobec nechce plazit ani štvornožkovat :confounded:
ani si sama nesada :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapem :confused: :sweat_smile:
17. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spominali ste chlapov v kuchyni, no ten moj ma nazor, ze odmieta nieco varit hodinu ak to bude mat zjedene za 15 minut, takze vie uvarit prazenicu a spagety :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu :grinning: to je dobreeeeeeeeeeee
17. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka a dado nespravi ani krok, stat to stoji a dalej nic, este nevie ze ma prekladat nohy, aj v choditku sa odraza naraz oboma :slight_smile:
17. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no servuste,tak som sa sem konecne dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
one,co som to stela? :confused: :sweat_smile: jaj ze som sa dobre pobavila na tom cipku :grinning:
wien teda ty si ina lisiacka :grinning: inak hanke sa tiez meni spanok,respektive zaspavanie..predvcerom musela som tasit prsko,vcera v pohode sama tichucko v postielke a neska som ju tri krat doniesla sem k nam do izby,tri krat zaniesla,az som ju nakoniec polozila ku mne do postele,za tri minutky vytuhla :confused:
matka,sak sme spolu v klube :dizzy_face: aj nespacov aj tintitok :dizzy_face:hanka je chuducka,aj rebra sa jej daju zratat :grinning:

no sme boli neska na tej kontrole rhb :rolling_eyes: mala sa samosebou rozrevala hned jak doktorku zbadala,ta ju zacala zvrtat z jednej strany na druhu,malu islo rozdrapit od placu,slziska jej tiekli jak fazule :frowning2: do toho sa ma doktorka vypytovala,co uz dokaze a co nie..ze ci sedi?reku:sedi!tak ju dala sediet,ale malu jak trhalo z toho placu,tak samozrejme sa neudrzala,tak doktorka skonstatovala ze nesedi :angry: som jej povedala,ze jak moze sedet ked ju ide rozdrapit od jedu?a ze doma sedi,aj sa posadi z pololahu,aj sa v kocari vytahuje za boky,ked sa skoti :grinning: a ste sedet,pekne sa vytiahne..no aj tak nam dala kontrolu o mesiac :frowning2: cvicit tam chodit nemusime,len doma mame cvicit.. :confounded: no takto to bolo

katka ahoj :slight_smile: citala si ip?nasla si?
hanka si tiez trie ocka ked sa jej chce spat,to len viol si mysli ze ju svrbi nosik :confused: :rolling_eyes: neviem de to zebrala :rolling_eyes:

nevim ci ten dlhsi spanok suvisi s prikrmovanim,lebo hanka aj ked bola len kojena,tak spala aj tri hodiny vonku a teraz si uz spanok skracuje,myslim ze sa postupne dopracujeme len k jednemu spanku za den-poobednemu,sak na to mame este cas,ide to postupne pomaly
17. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krazu, tak si to pekne podelili tie naše deturence :grinning:

no idem sa ja močit už to mam aj vychladnute :astonished: :grinning:

neskor ešte kuk :wink:
17. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri to je co za doktorku, najprv mala malu utisit az potom ju vyskusat ako pekne vie sedkat :fearful:
17. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz hanka ma tiez nohy pevne,este nekrokuje ale stoji jak vojak :grinning: a na rucickach sa neudrzi :confused: neplazi sa,len sa tak akokeby posuva zboka nabok,ale uz sa z bruska dava tak nabok,ruku na tej strane na ktorej lezi ma vystretu..a tak sa steluje,akokeby uzuz sa isla posadit :grinning: :dizzy_face:
17. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, :grinning: :grinning: ano maju to podelene :dizzy_face:
17. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok