• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
dadi ahoj
tak vam chuti pribinacek? aj maly za zalizol,ale na pribinackovi mi vadi, ze je moc sladky a ja malemu nesladim ani nesolim, tak to preto nedavam a ani activiu, ta ma zas malo tukov, ktore su pre babatko potrebne :wink: teda nemyslim na rezne :grinning:

zuzi veru ani alic tu nebola, snad su ok a cita nas :wink: alic kuk :grinning:

no nic, idem ja nieco poupratovat, ked sa neukazem tak dobru nocku :slight_smile:
18. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, nam to hromadne spanie nevadi, nas to tesi, tamca spavala este do porodu s nami, tatkovi to chyba ked nik neije s nami v posteli :grinning: on ma rad tie kopance a tak :slight_smile:nestazujeme si:slight_smile:
inak mame detsku izbu, ale mame z nej satnik :grinning: a je tam aj thomaskova postielka, na oprane pradlo :grinning:
no a nazov kuk zajtra, ale je to anglicka znacka, tak neviem...
18. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukáško aké má pekné očká :dizzy_face:
marek mal také niekedy na začiatku a postupne mu zhnedli :cry:
18. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, dobré s tým šatníkom :grinning:
máte aspoň riadne letisko na vyspanie?
čo si dáte do postele, až vám detičky odrastú, hmmm? :dizzy_face:
18. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sú to čípky Viburcol od f.Heel?
18. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, stare kosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj ani nehovor, ja mam teraz depku ....a cez vikendy spavame aj styria :grinning: :grinning: :grinning:

no idem nieco porobit, este kuk ak tu bude niekto ak nie tak bru nocku :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien volaju sa teetha od nelsons....su to granule :wink: napr do caju, vody, alebo papky :wink:
18. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked je marek casto chori, tak skus aj ty echinaceu....aj my sme casto chori a atb nedavame :wink:
18. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. no tak to tu mať asi nebudú :unamused:
18. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si bola na slovensku, určite by ste už pár krát atb mali :slight_smile:
echinaceu? musím pokukať po nete, čo to je zač. to môžu aj také malé deti?
18. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien boli sme ked mal thomasko asi 5 mesiacov a veru dostal hned atb....ale to mal strasne horucky...teraz chvala bohu len soplujeme :zipper_mouth:

myslim,ze mozu :wink: ale napr v anglicku nemozu ani tehotne ani kojacie matky a pri tom na sk, je to v poho,ze ziadne vedlajsie ucinky, jaj ti anglicania su ale pokaka.... :angry: :grinning:
18. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
zuzík,didi kukuk :grinning:
včera mi bolo večer nejako blbo, zima,zle od žaludkatak som ani nemala chuť notebook zapínať, prespala som aj ordináciu aj panelák :confounded: ale šak neva, dnes už ok, som sa bála lebo teraz tu zuri zase nejaká črevná chripka :angry:

wien to čo :cry: že na hnedé očká takéhoto smajlíka, ved krásne očka maju naše detičky :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale homeo urcite najdes aj na sk, mozno v inom baleni a tak....staci zajs do speci homeo lekarne a opytat sa, alebo v bars jakej lekarni :wink: lebo baby to tu ospevuju....teda v teme homeo..
18. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ahoj :slight_smile:

ved aj mne sa pacia hnede ocka aj tamca ma hnede a aj tak je pre nas najkrajsia baba na svete :dizzy_face:
18. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukala som po tej echinacei a všade je, že ju smú detičky až od 3 rokov :confused:
alic, čafko. no soráč za smajla :grinning: však ja nič, len, že tie modré sa mi na ňom straaaašne páčili. aj ja mám hnedé :dizzy_face: marek má hnedé, ale ešte sa mu asi trochu dofarbias, lebo ich má také našedlo-hnedé, či čo :astonished:
18. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne didi, aj mám hnedé :grinning: Miruško ich má po mne také krásne :wink: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj wien, odpúšťam ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiše, dík :dizzy_face: počula si ten buchot? to bol kameň, čo mi spadol zo srdca. som sa už bála, že mi neodpustíš. :sunglasses:
inak aj mne sa páčia hnedé oči, hlavne keď sú hnedé. no šak napríklad moje, že :grinning:
miruško je aj tak celá maminka. aj thomasko je maminkin :wink: som si všimla, že chlapci sú väčšinou po maminke. marek je taký namiešaný, ale skorej je asi na tatina :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa. to je veta. malo byť - hlavne, keď sú tmavé :sweat_smile:
wien hej, od 3 no nic tak treba pockat :wink: tamca uz moze :slight_smile:

alic jasne po mamicke, ale po kom ma thomasko modre :grinning: jedine to hadzem na babky :sweat_smile: a tamca ma hnede a tiez neviem po kom, jedine po detkovi, lebo my s muzom mame zelene, olivove :grinning: :dizzy_face:
jaj wien dik :slight_smile: ale moj muz si mysli,ze je na neho ako aj tamca, ale ta je cela tatko :slight_smile:

inak neviem posudit na koho je marko, ale tiez vravim taky mix :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako to tu blbne :confused:
18. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, pocuj , ked mam urobit take porovnavanie,ze tvojho muza hrud a tvoja tvar z boku, tak malicky je cely neviem to :grinning: :grinning: :grinning: sak hod foto vas troch, nech pokuk na koho je marko :wink: :slight_smile:
wien :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a dík že po maminke :dizzy_face: to si jedna z mále čo to hovorí, všetci si myslia že je celý po tatovi :confounded: šak čo su slepí :grinning: :grinning: :grinning:

didi vidíš no jak sa to pomieša, a ani jedno deculko nemá očká po vás,hm, zaujímané, nie?
baby ja uz fakt idem, nic som neurobila, tak mi treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru nocku :dizzy_face:
inak my mame fajne teplucko , aj v noci, parada :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marek, nie marko :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
hodím na chvíľu tú z fotoateliéru, čo som včera sľúbila.
18. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hod šup šup
18. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien to bola zdrobneninka, tak ako marecek? :sweat_smile: ked marek je take ako pre chlapa :grinning: tak teda marek no :slight_smile: :wink:

alic no zaujimave, neviem od koho su tie deti :grinning: zeby postar? :confused: :sweat_smile: :wink:

wien hod este kuk
je tam :sweat_smile:
krásna fotka a malý je podla mna celý total po tebe
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok