Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
11. dec 2008

no krasne fotky ste popridavali 😵 😵

maly uz spinka, idem do sprchy a potom ide ordinacia 🙂

kostri
11. dec 2008

alis,galke to neposielaj 🙂 tej som uz poslala ja 😀

alica147
11. dec 2008

kostri ok
krazu no ved určite Thomasko ked to to Gali takto so smajlíkmi napísala,však Gali? 😀 😀 😀

krazu
11. dec 2008

alica, jaaaaaj, som ja ale nechapacka 😀 😀

dididi30
11. dec 2008

to co vy za pikle tu na mna chytate 😀 sak ja kuk coto, len kuk viac ordinaciu 😀 😀

jarka dik 😉
adi a nie len my 😀
krazu 😀 😉

kostri
11. dec 2008

ja prva! ja prva ! vinsujem thomaskovi 🙂 sak mozem takto popretku ne 😕 🙂 kebych nahodu zajtra zabudla 😅
je taky zlatulinky 🙂 cukricek 🙂
jaj sak setky babiky su tu zlatulinke 😉 ja by som chcela druheho chlapca.snad sa zadari a ked ne,tak treti 😉

dididi30
11. dec 2008

jarulka ale vinsovat sa do predu nema 😕 😉 ale nevadi , prijmame 😀

no ide tiiiiiiii 😀 😀 ze tretie 😀 😀 ja neviem, ale ja by som aj tretie prijala chlapca, je to take ine, ja neviem......

dididi30
11. dec 2008

ale ja nechcem tretie 😀

dadaga
11. dec 2008

greguska na mna si zabudla....
dadaga / Daniela

vitame aj Ivanu.....skoda,ze viac nepise...
inak ale ste toho popisali tak pomali ciiitam...
pozeram,ze kolko deticiek dneska malo rovnake menu.. aj my sme mali ryzu, mrkvu, brokolicu..... a poobede sme kupili kukuricne husenice....teda tie chrumky..najprv v rucicke pozeral co to je...a potom vedel kam to patri...tak sup zlopol dve.... na zaciatok staci...xixi

dididi30
11. dec 2008

dani, kebyze len ivanu, je ich viac 😒 nuz co uz 🙂

takze ryza dnesne menu 😀

grumky chutia aj nasmu aj korka z chlebika ,az sa trasie 😵 no hej nemal by este, ale ja mu doprajem nech si da 🙂

dadaga
11. dec 2008

iha ale sa tu pecie... no manzle ma od zajtra dovolenku tak moc tesim,ze najprv upracem.. okna a tak.. nakoniec som sa rozhodal,ze predsa len umyjem tie spredu...chodia tu pod oknami auta a su spinave...hoci som ich v septermbri robila ked sme dorobili strechu.... a potom upracem a sup sa na pecenie..hoci by som si dala taky fajny vanilkovy roztek...jaaaaj

dididi30
11. dec 2008

no a ja som s tamarkou prave dopapala krupicku, mnaaaaaam 😝 🙂

lucia31
11. dec 2008

ahojte zuenky, konecne som sa usalasila pred mojim milacikom 😉 .........PC 😵
aku Ivanu vitate?
aj my sme mali dnes ryzu 🙂 ...s kralikom, mrkvou a kvakou, tu miluje, lebo je sladucka....

dadaga
11. dec 2008

didi hej? je ich viac? nesstiham sledovat dajako..xixi mame aj smirakov? co len citaju a nepisu...? nevies?

no jasne,ze ryza asi dnesk viedla....xixi... neviem co zajtra...asi bude hipka dajaka s maskom?

no a ja este nedavam take,ze chlebik... ale tie kukuricne chrumky na ma napadli a dobry napadik...tak kazdy den moze zuzlat.. taaaaky je podareny tiez az sa trasie....ze este....xixi len sa bojim,ze mu to zabehne... ale ani ten koncek si neda zobrat.. sranda s nim....

dadaga
11. dec 2008

luci vitaaaj

didi nerob chut som hladna... som nevecerala lebo som nestihla a snazim sa kocit len do siestej.. lebo tie moje kilecka otrasne..... ale taku krupicu by som ....ach jaaaaj..no hlad je hlad..asi sa pojdem do kuchyne napit vody...xixi

dididi30
11. dec 2008

luci no ziadnu, tada ivana je ini 😀

no a to co je ta kvaka? lebo v anglicku su take sladke zemiaky, mnamky, to skusim malemu urobit 😉 zajacinu som este neskusala, zitra ideme na nakup tak kuk nejakeho 😀

dididi30
11. dec 2008

dani,ja si tiez hovorim,ze po 6 nebudem,ale ja musim no a este kojim, ale to je asi vyhovorka 😀

dadaga
11. dec 2008

didi hej sak viem..... ale nejaka ivana nik tu bol nie? asi na 23 strane ci tam niekde? nova mylim sa?

my sme zajka skusali...a chutilo nam..

lucia31
11. dec 2008

dadi, ked zabehne, len pobuchas alebo rycicky hore a je pokoj...my tak bezne, ked jeme velke kusy 😀 a inak, si dobre, ze to dokazes vydrzat nejest, ja o siestej len zacinam 🙂

dadaga
11. dec 2008

didi ty kojis to je ok....ale ja nekojim uz riadne dlho a zozeriem co vidim...takze takto to dalej ist nemoze... akedze sa blizia vianoce no zbohom... ☹ ☹ ☹

dadaga
11. dec 2008

luci nas velky kus nezje... jeho vzdy napne a vyvrati co zjedol... minule mi tak ryzu vyvratil som ju slabo pomixovala..a bolo po obede... sakra

lucia31
11. dec 2008

didi, kvaka vypada aj rastie ako .....no, co ja viem, ako napr. cvikla, len je oranzova a po uvareni sladucka, mnam 🙂

alica147
11. dec 2008

dadi čao,aj moja segrenka je Daniela 😀

dadaga
11. dec 2008

luci to ani ja nepoznam..ale citala som.... no ved nemusime mat zase vseeetko 😀 😀 😀 😀

lucia31
11. dec 2008

dadi, toto sa nam stalo vcera, uz mala si dost, naplo ju raz, druhykrat, tretikrat a na ten treti krat bolo vonku cele menu 😝 🙂

dadaga
11. dec 2008

alic cao.....a je spokojna s tym menom?

dididi30
11. dec 2008

no baby sak aj nas zuzle korku a pohoda, zatim sa nedrhol, totizto on zuje o dusu, dlhoooooo prezuva 😅

dadi hej mame smirakov, co citaju a nepisu 😠 😀 😀 😀 😉
no ale nietore baby koja a su uplne stihlunke, na mna to inak posobi
😀

alica147
11. dec 2008

no ved Daniela je krááásne meno

dadaga
11. dec 2008

luci presne... skoda namahy krmit ..xixi ale nastastie nie je to tak casto

lucia31
11. dec 2008

ono, kvaku ani nedostat, to len v zahradke vypestovat...babulky, nezabite ma, este vam hodim jeden receptus na super rychle, zaujimave, originalne skoricove klbka, ok? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre