Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
19. feb 2009

kostri dobru
dudri aj my sme mali po ockovani teplotu, dala som cipok a na druhy den uz bolo dobre 🙂

mne kazala dr. davat grahamove pecivo

krazu
19. feb 2009

idem uz aj ja spat, tak dobru 🙂

wien
19. feb 2009

čafte. aj ja rožok dávam už snáď aj skoro mesiac. ale len občas, aj tak ho iba ožužle alebo s ním len máva a potom ho šmarí na zem 😒 a najnovšie sa odporúča zaradiť lepok kľudne už od pol roka, najlepšie je, ak maminka ešte kojí, aby si telo nevytvorilo alergiu, či čo.
mne náš fešák dnes navečer pripravil mierny šok. išla som si do kuchyne pre jogurt a milosťpán sa zo zeme vytiahol k stolíku, podal si ovládač a prepol na teletext a dal hlasitosť pomaly na maximum. potom kukal ako puk, celý vyplašený a potom spustil rev, lebo nevedel, čo to 😀 hneď som vytiahla cestovnú postieľku - budeme mať z toho ohrádku a asi ho budem musieť stále brať fakt všade so sebou, inak na seba niekde niečo zhodí alebo sa vytrepe 🙄 dnes si dokonca myslel, že sám ustojí aj bez držiačky. len tak-tak som ho zachytila 😖

wien
19. feb 2009

no než ja niečo napíšem, už sa všetci lúčia a idú spať 😠
😀

wien
19. feb 2009

krazu a kostri, máte IP 😕

zuzpolka
19. feb 2009

už všetky odchadzate? 😕
hmmm, ani ste si nevšimli že som fotky pridala, a neodpovedali ste ani na moju otazku 😠 😠 😠 😀 😀
no čo už s vami.... 😅

ja kukam ešte panelak a potom dam sprchu.....tak dobruuuu všetkym 😉

dididi30
19. feb 2009

zuzka ja tu este kuk, chvali fotecky, nadherne aj ta s havinkom 😵 😵
strasne je zlata vikulka, veru bude behat coskoro , ked jej to tak pekne ide 😵
ani mna si tu nik nevsima, tak pisem, len v tedy ked viem,ze mi niekto odpovie 😉
aj my sme stale chori a nik si to nevsima....ale kaslem na to, idem inde 😀 😉

dobru nocku 😵

wien
19. feb 2009

zuzpolka, fotkečky treba oznámiť 😉 zlatá je 😵
a kdeže ste to stanovali? 😕 😀
dobrú, didi 🙂 ja som musela zase aj vysávačovú odsávačku vytiahnuť 😒 najhoršie na tom je, že ten soplisko je taký hustý, že sa mu to len naťahuje ako žuvačka a pomaly ani vysávačom to nejde odsať 😅 vraj to je ten alergiový hlien 😒 aj vy také máte?

wien
19. feb 2009

no čo, však aj ja som priesvitná... 😖
aj tak to za chvíľu vypnem, príde mi mangel z práce

lucia31
19. feb 2009

kostricka, dik, ty si mi to tak krasne zreferovala 😉 tak nech sa chorym deturencom polepsi, aleako sa vravi, deti rastu v chorobach...my si to odskaceme neskor, kedze zatial sa Tamca drzi.

zuzpolka
19. feb 2009

jeeeej dakujem dididi 😀
no ja som tiež dala otazku a žiadna odpoved 😀 😝
tak dobruuuuu 🙂

zuzpolka
19. feb 2009

wien,,, dakujem 😉
nabuduce oznamim 😝 😀

wien
19. feb 2009

zuzpolka, myslíš ten jogurt? ja som dávala len raz a do obyč bieleho som zamiešala trochu ovocnej výživy. alebo nastrúhané jabĺčko, hrušku a tak. úplne čistý neviem, či by marekovi chutil.ale možno hej, on je taký šroťák na všetko.
som ináč zistila, že tá pohánka mu nejako až tak strašne nevezie. možno mu tiež smrdí 😝 síce zje, ale zje toho menej ako niečoho iného. dnes som dávala pšeno, či čo to je ( po česky jáhly - lúpané proso myslím ). je to oveľa chutnejšie, na obed mal na slano so zeleninkou a mäskom a na večer kašu s banánom. dnes som nemala kedy odsávať mliečko, tak sa mi to HA hodilo. trochu som tam toho pukla. zbúchal toho hromadu. už mal dosť, ale pažravec otváral stále tú pusinu. už bol tak plný, že ho napínalo, ale aj tak by toho ládoval do seba. ešte bol aj urazený, keď som povedala, že má dosť, začal mraučať 😠

zuzpolka
19. feb 2009

wien,,, hej ten jogurt som myslela 😉 vdaka 🙂 skusim zajtra vyživku do toho aj ja pridať 🙂
ešte pišem s kamoškou cez skype,,, ale už naozaj odchadzam 😀 😝 pa pa

alica147
19. feb 2009

ahojte mamulky medulky 😵
ja som tu len naskok nakukla kým pojdem spať, zajtra mám dovolenku, aj v pondelok tak sa tešákujem 😵

Jaruška dakujeme popredku 😵 😵 jak šak jak to letí, ve dza chvílu budu tie naše detičky mať rok 😕

k tým rožkom ja som kedysi dávno čítala že zdraví ludia nemaju jesť grahamove veci tak neviem, asi budem ja kupovať malému clozrnné, ale ved väčšinou aj taký kupujeme, ale aj biele rožky, čerstvé 😎 😎 mnam

choručkým detičkám skoré uzdravenie 😔

wien som sa pobavila na malom jak si prepínal telku 😀 😀 a sa zlakol
a jagurty jak píše wien aj mne tak kázala naša mudr. ale ešte sme jogurt nemali

alica147
19. feb 2009

Zuzi krásne fotečky, ja dávam Mirka sedieť do takej bedničky, má ju plnu hračiek a pomaly ich vyhadzuje a tak sa prehrá a tiež sa tak ťahá dopredu jak Vikinka v tom košíku 😀

alica147
19. feb 2009

Jarka ty si ma tiež pobavila s tou vašou ambulanciou ale pravdu nemal asi ani jeden bo ja viem že tvaroh najskor po roku 😕

alica147
19. feb 2009

no tak som sa vykecala a prajem všetkým dobru nocku všetkým
😵

alica147
19. feb 2009

píšem jak hoten toten toót 😀 😀

alica147
20. feb 2009

ha prváááááááá
čavte 😀 malý práve zaspal (o5.45sme mali budíček 😝 )tak som vás prišla pozdraviť a zablahoželať dnešným oslávencom 😵 😀

flori
20. feb 2009

pekny den 🙂

blahozelame Mirkovi,prajeme vela zdravicka 🙂 🙂

kto este dnes oslavuje?? 😲

my uz sme po rannej prechadzke 😝

alica147
20. feb 2009

ahoj flori, dík 😵 a kdeže ste už boli tak skoro? 😕

flori
20. feb 2009

alica
zaviest dceru do skoly a dnes miesto vyucka maju karneval,tak sme pomahali p.ucitelke a detom s maskami,Rebeka mala taketo oci 😲 😕

inak je super,ze mas dnes volno,aspon si oddychnes a oslavite 😉

zuzpolka
20. feb 2009

ahojky 🙂

Miruškovi všetko najlepšie želame 😅 vela, vela, vela zdravíčka hlavne 😉 a Vikinka posiela cmuk, prave tu sedi pri mne 😀 kukala aj Mirkove fotke a lubi sa jej 😀 😀 😀 😵

a ešte su nejaky oslavenci dnes 😕 ???

Noc sme mali dobru, mne sa tak dobre spalo že sa mi ťažko vstavalo 😀
dnes budeme papať asi hippku 😖 mne už dochadzaju napady 😒 stale sa mi zda že dokola to iste papa 😠 🙂
no ved asi aj papa ked vela toho nemože ešte jest 😕 😀 😝

pekny den všetkym 😉

erika26
20. feb 2009

aj my blahoželáme Mirkovi, Vikinka má pravdu, je z neho fešák, myslím že sa o neho babätká - dievčatká na koníkovi pobijú, hihi 😉

alica147
20. feb 2009

dakujeme babulky,Miruško posiela pusinky 😵 😵 😵
práve sa zobudil tak ideme upratovať 😝

jasne flori som zabudla že nie všade su jarné prázdniny 😖 😀 😀 😀

alica147
20. feb 2009

erika 😉 dík 😀 😀 😀 😀

wien
20. feb 2009

ahojte!
miruškovi všetko naj k 8 mesiacom 😵 a nicovi od ini k 9 😲 fakt to letí. my máme zajtra 😵
teraz ten náš fešák v spálni vyrevuje. zase sa mu pusina otvára, ale vytrvalo už 25 minút obrúčkováva postieľku 😖
alic, tiež som sa na ňom pobavila, keď som videla ten vyplašený pohľad 😀 strašné je, že teraz by fakt len všade stál. sedieť vydrží, len ako kuká reklamu alebo baby signs - batolákov. inak by sa len hrabal hore 😒

v noci spal krásne. zaspal o štvrť na 9 a spal až do pol 5 do rána. musela som ho prebaliť, lebo zas bol taký prečuraný až no. neviem z čoho, keď sa napije len pred spánkom - síce z oboch pŕs, ale že by toľko vyčural?!? no a o 5 som mu dala tiež obe prsia a pil ako divý 😲 nemajú deti teraz ten rastový spurt? však to neni normálne 😕 vstávali sme neobvykle pred siedmou ráno 😲 inak buntoší medzi štvrť na 7 a pol 7.
tuším už zaspal. zostalo ticho 😕 aj vám tak spávajú na perine tam, kde majú nohy? vždy ho musím presunúť na opačnú stranu a poprikrývať.

erika26
20. feb 2009

no wien vidím, že máme rovnaké starosti s tým chodením a státím. Inak reklamu máme radi aj my, ale čo je ešte lepšie je počasie na TA3, to úplne miluje, vtedy nereaguje na nič, tá hudba ju úplne úplne fascinuje a ešte v kombinácii s behajúcimi obrázkami, no proste paráda 😀 😀 😀

wien
20. feb 2009

😀 😀 😀 tak TA3 sme ešte neskúšali. dnes som to síce mala zapnuté, ale počasie tam akurát nebolo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre