• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
zuzi dík :wink:
23. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica fakt krasne fotky, maly fakt peknucke ocka, oki duki idem za malou a tatikom pa pa zatim :grinning:
23. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:
23. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka, pekne fotečky :slight_smile: takže bubenik z neho bude? :sweat_smile: zlaty je, cmuk cmuk :grinning:
23. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: diky zuzul :slight_smile:
23. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic aky je mirko zlaty, veru ma krasne hnede ocka, jemu by ani ina farba asi tak nevynikla :dizzy_face:
23. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééj dakujem no ved hej ved ja sa teším že ich má hnedé po mamičke :wink:
23. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj didi vy máte jaké hrozné tie schodiská :confused: a Thomaskoje svetový na tej hojdalke ale šak to som už tuším písala jaká som onééé :grinning:
23. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic , no aspon uveris,ze ake mame strasne schody, no trafeny anglicania :unamused: , ale nevadi, dame zabranu, taku ohradku na ne a bude to ok, uz hore mame nastavene :wink:
no uz s nim chodime na ihriska, snad nejake kiahne este nechyti :zipper_mouth:

a ozaj ako emili? ta tu u zdlho nebola :confused: snad je ok :slight_smile:
23. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda veru ozaj dávno pradávno :confused: :confused: :confused: asi si ešte užíva posledné dni doma, adi halooo hod infošky ako sa máte :dizzy_face:
23. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééééééééééj a Hanička aká krásna kočička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano :sweat_smile: Hanička je fešandička :slight_smile: aka vyškerena s tymi zubkami :sweat_smile:
23. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chvalim hanicku :dizzy_face: , krasne sedka a ako sa krasne smeje :slight_smile: cely tatko :slight_smile:
23. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze my dnes ale chvalime, ani o nicom inom sa nebavime :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to mile :dizzy_face:
23. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mirkov krasny kukuc :dizzy_face:
23. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skratka su vydarene všetky naše detušky :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka suhlasim :dizzy_face:

ja idem hajat, nespala som poriadne 2 dni, tak utekam, snad mu tie homeo zaberu :sunglasses:

dobruuuuuu nocku :slight_smile:
zajtra sa na vas tesim :dizzy_face:
a Jaruš kde si?há?
didi dobru a hlavne neprerušovanú-noc :dizzy_face: :grinning:
23. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi dobruuuuuuuu a čo vam už zubale konečne idu ha? :grinning:

alic,,, veru Jarka prida fotky a ani nekuk :confused:
23. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ona určite číta a zároveň reaguje tak tu za chvílu hodí 20riadkový príspevok a zmizne hajať :grinning: :grinning: :grinning: že Jaruška moja?
23. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ozaj kraaasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

didi ak homeo zaberu, skusim aj ja :slight_smile: tiez som poriadne nespala 3 mesiace :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja spat, zajtra mam skusky ohladom prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa
23. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha tak držíme palčeky zuzi, dobruuu :slight_smile:
23. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež rozlučim s vami,,,,idem ešte do sprchy :slight_smile:
dobruuuuu nocku

krazu a vela štastia zajtra :wink:
23. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru všetkým, idem dokukať ten sex v meste :grinning: :grinning: :grinning: čaffte
23. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na,lez vas precitam setky prchate :rolling_eyes:
one,dodatocne dakujeme za gratulacie :dizzy_face:
ja len v rychlosti andrejka to presne vystihla :slight_smile: a uzaj sa lucim,lebo je vela hodin a hanka sa mi neska volajako nezda,hadam nebude vrackat zas :frowning2:
mam peknu dceru co? :dizzy_face: zavidite :wink: a veru,gali,cely tato :dizzy_face:
alic tak som trochu pomohla aj ked som nepomohla? :grinning: co uz,hlavne ze je kika vonku
my mame plienky trojky a aj dlho mat budeme,sak pri tomto tempe bude mat hanka devat kilov ked bude mat rok :confused: :sweat_smile:
no co som to este stela..gali,sak ty si sa minule sama prezradila :grinning: s tym nickom.si sa pomylila a napisala si sem ako nina :grinning: alebo to si sa naschval pomylila? :sweat_smile:
setky fotecky som nepokukala ale som zizla na marecka,jejdanenky ten je bohovsky jak spi na tatinkovi :dizzy_face: no lubezny je velice :dizzy_face:

grazi,tesim sa ze je jurkovi lepsie!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ste to zvladli :dizzy_face:
wien,no sak aj vam to coskoro prejde,nebojkaj :wink:
za svet neviem co som to este chcela :unamused:
jaj leni,ta fotka ze hanka gymnastka,to jak sa jasime s tym vankusom vecer co som ti pisala vies :grinning: prca :grinning:

no a nas denny spanok vyzera ze sa riadne skracuje :confused: a budem musiet zacat hanku ucit spavat vnutri :confused: len ako? :unamused: sa uvidi

tak paaate a pekne spinkajte :wink:
jaj,gali a hanka tiez vstava v noci niekedy s placom,aj mrnka zo sna..a rano ma vyjdeny zub :grinning: inak my uz mame siesty :dizzy_face:

dobruuu cmuki :slight_smile:
23. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dnes som prva? :confused: :sweat_smile:

Matejkovi želame všetko najlepšieeeee, vela zdravička :wink:
aku peknu čapičku dostal jeeeeeeej :sweat_smile:

ja som dala prave Viki hajať, lebo je od siedmej hore :slight_smile: som zvedava do kedy vydrži spinkať :confounded: :slight_smile:
dufam, že aspon hodku :grinning:

u nas sneži a sneži :frowning2: na nervy, ani sa nikam nedostanem.....akurat tak do obchodu pojdeme s tatom ked pride :confounded: na zajtra hlasia slnečno, som zvedava :zipper_mouth: :slight_smile:

pekny den všetkym želam :wink:
24. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babule!
Božinku kostri vy uz ste taky zubaty?
No my sme mali otrasnu noc. Mala zaspala az o pol dvanastej ale to s riadnymi nervami a nezabudla byť šesťkrat hore.
No nist idem vas citat, ze nove lebo uz som tu par dni nebola tak mam co dohanat.
24. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok