Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
11. dec 2008

luci tak potom ide o ten zemiak, teda tu to volaju slade zemiaky, juj tak skusim 😵 inak ma taku hrubsiu supu ako cvikla,ze? 😉

dadaga
11. dec 2008

jaaaj didi to bola aj moja predstava dllho kojit a nech to zo mna vycicia..nech som stihla.. no a trt z toho... nedalo sa tak som jak... ach jaj... uz to ani neriesim... si hovorim nejako vydrzim porodim tak za 2-3 roky druhe a potom tvrda dieta...sak takto nemozem vypadat..

alic dikes.. ja som s nim spokojna..... teda zatim..xixi

dididi30
11. dec 2008

luci, jaj daj pokoj ty si zase piekla 😠 😀 😀 😀

myslis,ze to niejde kupit? no tu v anglicku vselico , nebojaj 😀 😀 tu je to sucastou jedalnicka 😉

lucia31
11. dec 2008

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3117

didi, sladke zemiaky su nieco ine, kvaka sa velmi podoba konzistenciou na kalerab, len oranzovy 🙂 no, zhrniem to, rastie ako cvikla, pripomina kalerab a chuti ako sladke zemiaky 😀

dididi30
11. dec 2008

dani 😀 😀 😀 pozri, mas dovod tak vyzerat, porodila si si synceka 😵 ono sa to napravi, mne po malej az po 2 rokoch 😕

dadaga
11. dec 2008

jaaaj ja mam tooolko receptov, ze neviem si vybrat co na vianoce napiect...ja by som vsetko, len toho by bolo asi pre pol piestan...xixi

dididi30
11. dec 2008

luci ale mne to tak vyzera ako pises, tak neviem 😒 no neva kupim a odfotim uvidis, ci je to toto 😀

lucia31
11. dec 2008

didi, este len idem piect, dnes som si bola nakupit ingrediencie 🙂

dudri
11. dec 2008

Prave večeriam krupicovu kašu a oblizujem tanier ako mačka a čítam PC

Kostri, Katka stále oblizuje a vyplazí jazyk vyše 2týž.a možno kričí...

Alica, mám Ti masírovať na chrbticu čínsky masáž... Učila som sa .

Neviem čo mám písať vykať alebo tykať

dadaga
11. dec 2008

aj ja budem piest ale az tesne pred vianociami ten tyzden.. nech to nie je stare... tento tyzden upratujem a este oblatky pecieme pre celu rodinu..ach jaj lebo nikto to nevie.. len ja.. blba...

dididi30
11. dec 2008

luci ale sak to vyzera hrozne, myslis,ze to bude dobre 😀 no sak ty pochvalis aj kuslu uhorku 😀 😀 😀 v dobrom 😀

dadaga
11. dec 2008

didi sme toho isteho nazoru.... 😀 😀 😀 😝 😝 😀 😀

duri sak tykaj nie? pohoda....

dididi30
11. dec 2008

durdi, hehe aj my sme mali krupicu 😀

a skludom tykaj, sak nemame 60 rokov 😀 😀

ja upeciem nieco easy, lebo v pondelok som zase o nieco starsia ☹ 😎

dadaga
11. dec 2008

didi tak gratulacia ja od nas.. jaaaj vidis sak aj mna to caka.. po novom roku... uf... uz zase? ☹ ☹ ☹

dididi30
11. dec 2008

jaj luci, nevas sa ☹ ja uz budem dobra a budem len chvalit 🙂

dadaga
11. dec 2008

didi a ake cislo? ak to nie je tajne? 😎

kostri
11. dec 2008

ja teda kojim,cely den a celu noc a prd z toho 😀 sedemdesat kilov cista vaha 😝 😀 a neva!na co ked,smrdi ti loket? 😀
baby mate tam maila zasik 😉
a ja idem do hajan 😉 papa
luci,dobru nocku 🙂
aj vsetci,dobru 😀

dididi30
11. dec 2008

dadi juj tak ja ti budem neskor gratulovat dobreeeeeee 😀

inak my mame s kikou, cize lenkou narodky v rovnaky den, leniiiiii uz pecies? 😀

dadaga
11. dec 2008

didi aj moj otec ten je 18.12.. ty si strelec co?xixi sice aj brasko je ten je 29.11...

dididi30
11. dec 2008

dani 31 ☹ 😀 😀 😀 😀

jakra a ty co o lokti ci co? 😅 😅 😅 😅
ja ta zabijem ty uz zas dobru nocku, a dikes za mailos
😀 este som ich nekuk 😕 😅

alica147
11. dec 2008

dudri to je presne to čo potrebujem,masáž jááááááááááááj 😀
a jasné že tykaj 😉
kostri super mail 😉

dadaga
11. dec 2008

didi coze? tak to ta nasledujem v tesnom zavese...xixi to som o 2 tyzdne mladsia...xixi

dididi30
11. dec 2008

dadi ja mam kamosku 15 ako ja, potom je krsna, na stefana otcov brasko no a zabudla som 19 segrin maly 😀 cista magoria 😉 😀 ale neva vypijeme 😀 😀 😀

dudri
11. dec 2008

Lucia 31, obidvujem Ti stále pečieš koláče, Vlani bez dietatka stále pečiem, teraz nič, po pôrode dodnes som upiekla asi 6x. Mám rada koláče, som maškrtná... Nemám rada sladkostí,samé umelé. jem len horkú čokoládu Figaro. mne stačí babka upečie koláče...

lucia31
11. dec 2008

didi, nahodou, take klbka,klbocka zlatulililinke 🙂 a vraj chutia skvelo...
krazu, na obhajobu tych stangliciek, tvrde urcite nemaju byt, su makke, len ich nesmies dlho piect...no, je pravda, ze su dost sladke, ale vsak neva, kazdy zje len jeden a ma dost 🙂 v Turecku maju kolaciky este sladsie 😀

dididi30
11. dec 2008

hehe dani, ja som uz bola v kociku natriasana a ty este na ceste von 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

kostri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
baby vy ale píšete šak ja nestíham ,kým napíšem čo som chcela už to je neaktuálne 😀 😀 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

didi sak toooo tooo vipijeme 😀 😀 😀 ja uz ale 3 roky ani kvapka...xixi nechuti mi to..
inak ja toho moc nevypijem mam aj meniny aj narodky v jeden den...takze trt z toho

dididi30
11. dec 2008

luci ja veriiiiim, urcite ti budu chutit 😉 😀
a pocuj, sak ty si nemala len jeden, sak ty si ich tu vychutnavala hodinu 😀 ci to jeden 😅

dadaga
11. dec 2008

didi veeru mne sa nechcelo von..mala som byt na vianoce...stastie,ze som nebola...xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre