• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
http://viki-zuzpolka.blogspot.com/2009/03/blog-post_08.html

kuk ako chodime :grinning: :wink:

greguska, maly je zlaty :sweat_smile: niečo z neho bude teda fakt :slight_smile: :wink: ked nie kuchar tak bubenik určite :grinning:

a oslavenčekom dnešnym želame vela zdravička a všetko všetko naj :dizzy_face:
8. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

greguska , dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: , ano je to za par hodin :grinning: :grinning: a z mateja isto iste bude kuchar :slight_smile: zlaty je

:dizzy_face:
zuzpolka, aj viki je velka sikulka :dizzy_face: :dizzy_face:

dako je cim dalej viac chorych deticiek, vsetkym prajeme skore uzdravenie

my sme dnes boli u starkych, david bol cely den dobry - no bol doslova ukazkovy :grinning: :grinning: len keby mu to vydrzalo aj ked sme doma :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien, takze ste mali nocnu, kedze marek nechcel spinkat :astonished: , no snad tato noc bude dobra a aj tebe sa polepsi

didi a vy ako uz je thomaskovi lepsie?? a vsetko naj k vcerajsim meninkam :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka zuzka pekná videá ste pridali a je len zíram jak Viki chodí ty brdo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
8. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujeme :wink: :sweat_smile:

alicka :grinning: ja neviem,,,,mne sa to zda normalne či nie??? :confused: :grinning: ved si hovorila že kika ti tak chodila,,,,Miruško nie? :fearful:
8. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dakujeme za gratulaciu, no viete, thomasko v kalendary nieje tak musim mat nejak meninky nie, ved ako by to bolo :frowning2: :slight_smile: :wink:
stale soplime, zajtra ideme k lekarovi, dufam,ze mu daco da, lebo tu su taki.. :angry: ale toto som este nevidela, ja vravim bud ma bacil, alebo je alergik ako tatko :unamused:

juj a chvalim vikusku, no, ta bude za mesiac lietat ako sarkan :grinning: :wink:
matko je zlaty, juj ale mu ta vareska sekne, lepsie s nou naraba ako ja :sweat_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, thomasko chodi za obe rucicky, ale uz vyuziva aj posuvacie choditko, celkom mu to ide, len este nevie karovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ma prilbu tak sa da :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi,,,, no snad niečo maličkemu daju na to,,,a nech je to len bacil, nie alergia :frowning2: držime palec :wink:

a dakujeme za pochvalu, už aby to bolo že chodi sama :sweat_smile: tešim sa na to :slight_smile:
vidiiiiš a mne mala nechce s tym choditkom tak isť ako Thomasko :confused: :confounded:
8. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sakra a matkovi vsetko naj, cmucik :dizzy_face:

bozenko ved aj my mame o chvilu 9 mesiackov, ako to leti :rolling_eyes: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi hej kika ano mirko má v paži ledva občas obstojí :grinning: :grinning:
zuzka , bude chodit skoro, ved ja som chodila uz v 8 mesiacoch a muz tiez , tamca v 9 :wink: thomasko neviem kedy bude, lebo on ma rozum, on si cupne a na styri, nepusti sa ani za pana...no nevadi, je chlap a ma cas :slight_smile:
vikuska je sikulka, cmucik jej za to :slight_smile:
8. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic,,, chlapci su asi lenivejši alebo čo :confounded: :slight_smile: no ale šak sa nemaju kam ponahlať ked netreba :sweat_smile:
8. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano potvrdzujem, chlapci su lenivejsi, no ale nie vo vsetkom :grinning:
8. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: v pohode má čas
8. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dididi ved uvidime,,,,možno sa Viki bude bať sama chodiť a vaše deti ju dobehnu :grinning: ale snad nie,,,ved čo bude robiť ani po štyroch nevie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, a ja som zabudla
Matejkovi vsetko naj k dnesnym 9 mesiacikom :dizzy_face: :dizzy_face:

alica, neboj ved nase deticky este maju casuuuu aby zacali chodit,

didi, ja som tiez uz chodila ked som mala 8 mesiacov, nas dado teda nebude v tomto po mne :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, čo si teraz myslela že nie vo všetkom? :grinning: :grinning: :grinning:
zuzka pekne fotecky si dala, ozaj je vikuska ako taka rocna :slight_smile:

alic, presne, no sak sa este na zenu narobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a coby, naprv sa za nou nachodi, juj choda moje, kupim mu motorku alebo auto? :sweat_smile:
chuda, nie choda :grinning:

zuzkrazu, no vidis, jasna vec, baby su sikovnejsie :dizzy_face:

zuzka neviem, co som ty myslela, malo hodin.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dikes :wink: nooo velka baba je to :dizzy_face:

no a baby nech za nim chodia , tak to zariad :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pekné autíčko my máme podobnu motorku :grinning: :grinning:

krazu ved jasne maju čas :dizzy_face:
8. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj že neviem,,,,šak ja viem, čo bojiš :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano alicka,,, viem , ved najprv som si myslela že to iste autičko ma Mirko :sweat_smile:
8. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie my máme motorku :wink:
8. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo choditko??? už ma? ako sa mu pači, ha? :slight_smile:
8. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hodila foto :grinning: je v nom tak 3min denne ho to tam nebaví :grinning: a cuva v nom :grinning:
8. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, aj dado v choditku nevedel co ma robit :grinning: :grinning: :grinning: a teraz frci po byte ako strela :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, alica, pekne fotecky :slight_smile:
8. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, chutny je :sweat_smile: a ako krazu piše.....Viki tiež cuvala najprv a za par dni už normalne v tom utekala :grinning:
8. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok