• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
gabka,,,, nooo inak nechapem prečo su teda jahodove hippky ked jahody nemožu :confused: :unamused: ja to malej davam,,,dnes prave taku zlopla :grinning:
9. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi :wink: ,ja tu nepisem velmi casto,tak ma tu mnohe neregistrujete :dizzy_face:
Ano myslim,ze aj ten jogurt mi odovodnila bielkovinami....
9. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto :angry: jaj ja som na to prikrmovanie dedov a babiek alergická :angry:
aj ja som už dávala Mirkovi maslový rožok, som počula paradoxne že sa má deťom dávať biele pečivo a nie celozrnné
Zuzi,aj Nina dnes zlupla jahodovu.....a vcera malinovu :grinning:
ja som dala Mirkovi jahodový domáci džem okoštovať :slight_smile:
9. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi to :angry: :angry: :angry: se..kaslem na to :sweat_smile: skusim zas neskor :sweat_smile:

no gabika,veru napis,co radi dokina..nas kontroluje ci sedi,ci sa otaca,ale on vie ze chodime na RHB,tak sa tym nejak moc nezaobera a tiez vazia,meraju obvod hlavicky aj dlzku..teda tela,nie hlavicky :sweat_smile: a pocuva ju a pozera do pusinky a potom sa ho ja pytam co stem a vacsinu polovicu zabudnem :confounded: :grinning:

one totok sa vas stem uz davno opytat,ze hanka asi posledny tyzden alebo tak nejak sa niekedy strasie tak ako ked nas-dospelakov :wink: preskoci smrtka sa tomu hovori,ja neviem ako sa to inak nazyva,ale ked nas tak prejde mraz po chrbte..ale zima jej nemoze byt,sak je poobliekana,rucicky ma teple,aj nozicky..tak z coho to moze bt? :fearful:
9. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte aj hippky su ovocne s tvarohom :confused: alebo tie pudingy od nestle čokoladove :astonished: to je od osem mesiacov,,,,aj to som jej už dala :confounded: to sa nerata? nechapem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho že sa pocikala :grinning: aj mirko to robí :wink: :grinning:
9. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano,aj ja viem o bielom pecive.....a este som pocula,ze najlepsie pre deti je klasicke maslo z kravskeho mlieka a mne Dr.povedal,ze v ziadnom pripade,ze mam davat len veto(asi jej platia za reklamu :grinning: ).No,vyber si,je na kazdej z nas cim bude krmit svojho hladosa :dizzy_face:
9. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri....to asi cika prave ked ju strasie nie??? :confused: :sweat_smile: aj Viki to sem tam ma,,,,a vidim to na šerbli ked sedi že cika :grinning:
9. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dávam ramu určite rastlinné by to malo byť kravské ešte nie
9. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kostri,ako pise Alica,asi sa pocikala,aj Nina to robi a ja sa stale z toho rehocem :grinning:
9. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš to že sa pocikala to bolo pre teba že ju striasa
alic, to krmenie od druhych ja tiež NEZNASAM! :angry:
no neska pisete jak ceski zandari :confused: lez sem naskrabem gabke otazku tak na nu uz davno odpovedala :rolling_eyes: :grinning: ja sa nehram :pensive: :grinning:
9. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby,ja by som vam vedela o tom krmeni od druhych napisat aj roman.....alebo science fiction :grinning: ?Moji svokrovci su na vyzivu dietata odbornici.... :angry:
9. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu od veci-pozerám zámenu manželiek-no ja by som nikdy na také niečo nepristupila :angry: :confounded:
9. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kostri :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj si myslim ze to asi curiga :grinning: ale sak docilku to nerobila,tak som bola laknuta :sweat_smile:

alic a mne doki hovoril ze mam striedat biele pecivo s tmavym :confused:
inak mam pocit ze keby si dali nasi doktori slezinu,tak by sa riadne povadili,co sa prikrmov tyka :sweat_smile:
9. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, to davaju??? :confused: ja kukam kutyla s.r.o :grinning:
no to teda ani ja by som,,,,ved to je divne :unamused:
9. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,baby,musim opustit PC,manzel ide pracovat,tak dobru a pokojnu nocku Vam prajem... :dizzy_face:
9. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zuzi dnes to dávaju prvý krát, ja nechápem tých ludí čo ich k tomu motivuje :confused:

Jaruš určite to tak bude, aj mirko to robí len krátky čas

že slezinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :slight_smile:
gabke :grinning:
no cicuse,idem ja si trocha zehrat nohy k tomu mojmu :wink: dobru nocku vam,zajtra sa zas zrazime,ok? :wink: papa
9. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka dobruuuuu :wink:

alicka, motivuju ich peniaze asi :confounded: ved za to volačo dostanu nie? :fearful:
9. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa dobru všetkým,ja tiež idem hodiť sprchu a hajať :dizzy_face:
9. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej zuzi dostanú ale to by mi museli ponuknuť aspon 2miliony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok