• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
jeeeeej ano grazi, teraz mi to kostri pripomenula :slight_smile: ja som to tiež chcela pochvaliť :sweat_smile: fakt pekne si to napisala až mi luto je že nekojim :frowning2: :cry:
11. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, tušim do roka sa dava :slight_smile: :wink:

a jasne všetky detičky su šikovne a krasne po mamičkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka budes kojit druhe dieta, syna, joj ten ta vycicia :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
sak ja sa len prezliekam a maly hned ze mem mem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: staci,ze vidi hole cici :grinning:
aspon mi robi masaze :wink: a natahuje tricka, ako grazi jurko :grinning:
11. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali,ja si pamatam :grinning: aj som sa ta vtedy pytala,ci uz vie thomasko povedat R :grinning: ked vie povedat brm :grinning: a ty si mi odpisala,ze vie,take anglicke R :grinning: to mam dobru pamat co? :confused: :grinning: :rolling_eyes:

a aj vase deti su take jemnocitne k tym hrackam? :grinning: :grinning: :grinning:

gregus :confused: ako si to dokazala s tym spankom?aj si vstala a dala si mu dudku,alebo vobec si k nemu nesla?ja vzdy ked sa hanka zobudi prvy krat,sa postavim hned jak zacne mrnkat a dam si ju k sebe..ze by som neska dockala a nechala ju trochu sa pojedovat? :confused: muz je v nocnej tak mozno vyskusam :sweat_smile:
11. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sonicka zas bola chora? :frowning2: teraz sa rozbehla s papkanim a takato galiba :frowning2: no ale super ze uz ste bez teplot :dizzy_face:
11. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dididi,,,ak bude druhe tak snad budem :slight_smile: ale je mi to teraz pri malej luto :confounded:
11. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, ale POZOR, nech ti viol nevbehne do izby ked nechaš malu pojedovať :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz viol ma taky nocny spanek!!ja by som stela mat taky :grinning: slahne si tabletku a spiiiiii :sweat_smile: ona nic nepocuje v noci,len nadranom sa zvykne skoro budit,tak o druhej tretej a potom nevie zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zato cez den striehne jak vlcak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak strasne sa mi lubi maly mirusko na tek kolazi jak su s tatom futbalisti :slight_smile: a potom na tych druhych fotkach,jak cmucha ti ponozky :grinning:

a sak aj setky ostatne detusky su peknucke :dizzy_face:

a marek je uuuzasny na tej fotke jak zaspal na tatovi :dizzy_face: a aj na tej ze pan starosta :grinning:
11. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz nesmej sa to je na zaplakani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale uzuzuzuzuzuzuzuzzzzuuuuuzzzz sa snad bude stahuvat :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej kostri, tak to budete mať super :slight_smile: tešiš sa čoooooo??????? :grinning:

a alicka kde je :confused: ved už aj panelak skončil :slight_smile: :confounded:
11. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
11. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
šmarja, kostri, až som sa nadmula pýchou, ako si mareka na fotkách vychválila :grinning: ná šak teda - ďakujeme :dizzy_face:
ja mám u teba furt obľúbenú tú v chodítku :dizzy_face:

idem ja kuknúť ešte to video viki s píšťalkou :confused:

zajtra ideme k doki kvôli tomu marekovmu kašlu. je to horšie ako to bolo :cry: chúďatko. až mi je ho ľúto ako ho stále napína na kašel, fňuk. poznám to, nie je to nič moc :frowning2:
11. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
íha. píska a ešte šmátra aj po dajakých klávesochm či čo. dídžejka z nej bude :confused: :grinning:
11. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zazi :wink:
11. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som vase fotky :dizzy_face:
teeeeda, tu su same sikovne deti! stoja, chodia, niektore dokonca uz aj varia a utieraju prach :grinning:
to ta nasa sa stale len plazi ako taky had :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani posadit sa sama este nevie...
uz sa citime lepsie. lili dnes kakala len raz a uz to nebola hnacka :wink: a podarilo sa mi nakuknut jej do pusinky; myslim, ze sa jej tlacia 2 zuby dolu naraz :slight_smile:
11. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wien :grinning: jak si to pekne opisala :slight_smile: ale jej do ide čo??? :grinning: no inak blba pišťalka je to, slabo piska, musime kupiť druhu :sweat_smile:
11. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi, tak super že už vam je lepšie :slight_smile:
tak ma teraz napadlo jak pišeš o tom kakani, Viki dnes nekakala :confused: :unamused:
11. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej zazi ahoooj :slight_smile: de si bola ha? :confused: ste boli chore? :confused: kedy? :confused: som to prehliadla ci co :fearful:
11. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dididi kam zmizla bez rozlučky? :angry: :grinning:

baby ja sa lučim, idem do sprchy :slight_smile:
tak dobru nocku všetkym :wink:
11. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili ma zajtra devat mesiacov :dizzy_face: na fotkach je kraaasna :dizzy_face: a na tej poslednej :slight_smile: juj,ale najviac sa mi pacia tie vo vani :confused:
a citam ze neska ma etin maxim vymesacie :slight_smile: tak blahozelame :slight_smile:
11. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, uvidis ako zajtra. vykaka sa neboj :slight_smile:
kostri, hej. nic tragicke, len ma pred nedavnom taka crevna viroza chytila. ale uz je lepsie :wink: asi si si nevsimla pomedzi tie vsetky prispevky, ze som pisala. ale vsak to sa nam vsetkym bezne stava :grinning:
a lili mala hnacky zase z toho, ze jej idu prve zubky... tak sme mali ryzovu kuru. uz jej ryza takmer vytekala usami a uz ju nemohla ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes: som jej do toho davala cucoriedkovu stavu, nech to pije...
11. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, teraz mi asi neuveris. ale keby si nenapisala, ze lili bude mat 9 mesiacov, tak ja asi aj zabudnem! :astonished:
som na to myslela pred tyzdnom ale dnes ma to absolutne nenapadlo :sweat_smile:
11. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak dobru noc :wink:
11. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazi :grinning: aj mne sa to raz stalo že som skoro zabudla :astonished: :grinning: nič si z toho nerob :dizzy_face:

tak pa pa už naozaj :wink:
11. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, jasné. kúpite jej normál flautu a o mesiac už budeš písať, že zapíska stupnicu, čo?!? :rolling_eyes: aby sme zas závideli :grinning: :wink: dobrú.

zazi, jéj, no chutnučké sú tie mokré fotečky, zlatá tam je :dizzy_face: ani ja som nepostrehla, že hnačkujete :sweat_smile: ale ja mám ospravedlnenku - mám krátku pamäť :fearful: hlavne, že je už obidvom dobre :sunglasses:
11. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi, vsak ja tu uz tak malo chodim... :pensive: preto sa to strati v tom vire prispevkov, ked pisem... :sweat_smile:
dakujem za pochvalu foteciek :wink:
a dufam, ze tu ste vsetci zdravi. som kdesi citala, ze thomasko bol chorucky :confused: uz je dobre dufam...
11. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vigantol sa dáva do 2 rokov
11. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poberam sa ja uz spat :wink: dufam, ze a mi tu podari onedlho zase zastavit. papa a drzte sa :dizzy_face:
11. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok