Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
11. mar 2009

jeeeeej ano grazi, teraz mi to kostri pripomenula 🙂 ja som to tiež chcela pochvaliť 😅 fakt pekne si to napisala až mi luto je že nekojim ☹ 😢

zuzpolka
11. mar 2009

dididi, tušim do roka sa dava 🙂 😉

a jasne všetky detičky su šikovne a krasne po mamičkach 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
11. mar 2009

zuzka budes kojit druhe dieta, syna, joj ten ta vycicia 😀 😀 😀 😉
sak ja sa len prezliekam a maly hned ze mem mem 😝 😝 staci,ze vidi hole cici 😀
aspon mi robi masaze 😉 a natahuje tricka, ako grazi jurko 😀

kostri
11. mar 2009

gali,ja si pamatam 😀 aj som sa ta vtedy pytala,ci uz vie thomasko povedat R 😀 ked vie povedat brm 😀 a ty si mi odpisala,ze vie,take anglicke R 😀 to mam dobru pamat co? 😕 😀 🙄

a aj vase deti su take jemnocitne k tym hrackam? 😀 😀 😀

gregus 😕 ako si to dokazala s tym spankom?aj si vstala a dala si mu dudku,alebo vobec si k nemu nesla?ja vzdy ked sa hanka zobudi prvy krat,sa postavim hned jak zacne mrnkat a dam si ju k sebe..ze by som neska dockala a nechala ju trochu sa pojedovat? 😕 muz je v nocnej tak mozno vyskusam 😅

kostri
11. mar 2009

a sonicka zas bola chora? ☹ teraz sa rozbehla s papkanim a takato galiba ☹ no ale super ze uz ste bez teplot 😵

zuzpolka
11. mar 2009

hej dididi,,,ak bude druhe tak snad budem 🙂 ale je mi to teraz pri malej luto 😖

zuzpolka
11. mar 2009

kostri, ale POZOR, nech ti viol nevbehne do izby ked nechaš malu pojedovať 😀 😀 😀

kostri
11. mar 2009

zuz viol ma taky nocny spanek!!ja by som stela mat taky 😀 slahne si tabletku a spiiiiii 😅 ona nic nepocuje v noci,len nadranom sa zvykne skoro budit,tak o druhej tretej a potom nevie zaspat 😝
zato cez den striehne jak vlcak 😝

zuzpolka
11. mar 2009

kostri 😀 😀

kostri
11. mar 2009

a inak strasne sa mi lubi maly mirusko na tek kolazi jak su s tatom futbalisti 🙂 a potom na tych druhych fotkach,jak cmucha ti ponozky 😀

a sak aj setky ostatne detusky su peknucke 😵

a marek je uuuzasny na tej fotke jak zaspal na tatovi 😵 a aj na tej ze pan starosta 😀

kostri
11. mar 2009

zuz nesmej sa to je na zaplakani 😝 😀 😀 😀 ale uzuzuzuzuzuzuzuzzzzuuuuuzzzz sa snad bude stahuvat 😅 🙄

zuzpolka
11. mar 2009

jeeeej kostri, tak to budete mať super 🙂 tešiš sa čoooooo??????? 😀

a alicka kde je 😕 ved už aj panelak skončil 🙂 😖

zaza_na
11. mar 2009

ahojky 😉

wien
11. mar 2009

ahojte 😉
šmarja, kostri, až som sa nadmula pýchou, ako si mareka na fotkách vychválila 😀 ná šak teda - ďakujeme 😵
ja mám u teba furt obľúbenú tú v chodítku 😵

idem ja kuknúť ešte to video viki s píšťalkou 😕

zajtra ideme k doki kvôli tomu marekovmu kašlu. je to horšie ako to bolo 😢 chúďatko. až mi je ho ľúto ako ho stále napína na kašel, fňuk. poznám to, nie je to nič moc ☹

wien
11. mar 2009

íha. píska a ešte šmátra aj po dajakých klávesochm či čo. dídžejka z nej bude 😕 😀

wien
11. mar 2009

ahoj zazi 😉

zaza_na
11. mar 2009

kukala som vase fotky 😵
teeeeda, tu su same sikovne deti! stoja, chodia, niektore dokonca uz aj varia a utieraju prach 😀
to ta nasa sa stale len plazi ako taky had 😝 ani posadit sa sama este nevie...
uz sa citime lepsie. lili dnes kakala len raz a uz to nebola hnacka 😉 a podarilo sa mi nakuknut jej do pusinky; myslim, ze sa jej tlacia 2 zuby dolu naraz 🙂

zuzpolka
11. mar 2009

wien 😀 jak si to pekne opisala 🙂 ale jej do ide čo??? 😀 no inak blba pišťalka je to, slabo piska, musime kupiť druhu 😅

zuzpolka
11. mar 2009

zazi, tak super že už vam je lepšie 🙂
tak ma teraz napadlo jak pišeš o tom kakani, Viki dnes nekakala 😕 😒

kostri
11. mar 2009

jeej zazi ahoooj 🙂 de si bola ha? 😕 ste boli chore? 😕 kedy? 😕 som to prehliadla ci co 😨

zuzpolka
11. mar 2009

a dididi kam zmizla bez rozlučky? 😠 😀

baby ja sa lučim, idem do sprchy 🙂
tak dobru nocku všetkym 😉

kostri
11. mar 2009

lili ma zajtra devat mesiacov 😵 na fotkach je kraaasna 😵 a na tej poslednej 🙂 juj,ale najviac sa mi pacia tie vo vani 😕
a citam ze neska ma etin maxim vymesacie 🙂 tak blahozelame 🙂

zaza_na
11. mar 2009

zuzi, uvidis ako zajtra. vykaka sa neboj 🙂
kostri, hej. nic tragicke, len ma pred nedavnom taka crevna viroza chytila. ale uz je lepsie 😉 asi si si nevsimla pomedzi tie vsetky prispevky, ze som pisala. ale vsak to sa nam vsetkym bezne stava 😀
a lili mala hnacky zase z toho, ze jej idu prve zubky... tak sme mali ryzovu kuru. uz jej ryza takmer vytekala usami a uz ju nemohla ani citit 😝 som jej do toho davala cucoriedkovu stavu, nech to pije...

zaza_na
11. mar 2009

kostri, teraz mi asi neuveris. ale keby si nenapisala, ze lili bude mat 9 mesiacov, tak ja asi aj zabudnem! 😲
som na to myslela pred tyzdnom ale dnes ma to absolutne nenapadlo 😅

zaza_na
11. mar 2009

zuzi, tak dobru noc 😉

zuzpolka
11. mar 2009

zazi 😀 aj mne sa to raz stalo že som skoro zabudla 😲 😀 nič si z toho nerob 😵

tak pa pa už naozaj 😉

wien
11. mar 2009

zuzpolka, jasné. kúpite jej normál flautu a o mesiac už budeš písať, že zapíska stupnicu, čo?!? 🙄 aby sme zas závideli 😀 😉 dobrú.

zazi, jéj, no chutnučké sú tie mokré fotečky, zlatá tam je 😵 ani ja som nepostrehla, že hnačkujete 😅 ale ja mám ospravedlnenku - mám krátku pamäť 😨 hlavne, že je už obidvom dobre 😎

zaza_na
11. mar 2009

xixi, vsak ja tu uz tak malo chodim... 😔 preto sa to strati v tom vire prispevkov, ked pisem... 😅
dakujem za pochvalu foteciek 😉
a dufam, ze tu ste vsetci zdravi. som kdesi citala, ze thomasko bol chorucky 😕 uz je dobre dufam...

wien
11. mar 2009

vigantol sa dáva do 2 rokov

zaza_na
11. mar 2009

poberam sa ja uz spat 😉 dufam, ze a mi tu podari onedlho zase zastavit. papa a drzte sa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre