Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
16. mar 2009

začalo pršať 😠 😠 😠 mna poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄 chcem isť von! 😠

michell13
16. mar 2009

Ahojte vsetci, akosi nestíham sem chodit, nasej malej uz vysiel 3 zubok a hned vedla ide 4, takze je trolilinku uplakana ale len v noci, ako som spomínala uz chodime za ručky, to odražadlo je super, i stym chodí ako sarkan, zatial sme zdraví
vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj, hlavne vela zdravíčka tym čo su choručkí
u nas dnes bolo pekne tak sme boli vonku, i ked trosku fukalo, ale dalo sa
tak zatim pa pa

krazu
16. mar 2009

ahojte 🙂
kde ste?? halooooo 😀 😀 😀

maly uz spinka a ja idem pozerat panelak, stavim sa cez reklamu 🙂

zuzpolka
16. mar 2009

ahojky 🙂

krazu, neviem kde su všetky baby zas 😕 😀

ja tiež idem kuk panelak a niečo si zdobnuť 😝 😅

pa pa zatial 😉

dididi30
16. mar 2009

caute, no vidim,ze s ato tu flaka 😀

ja som uspala maleho a tlacim plnotucny jogurt, dobra som nie 😅 no ale nevadi, kilecka idu same dole, ale ja uz nechcem schudnut, mne sa paci aka som, potom budem ako lata 🙄 😀

ja nemozem nic kukat, bo tamca kuka rozpravky 😒 tu je o hodinu menej, tak to musim vytrpiet a potom si pojdeme zalahnut ako sliepocky 😀
ozaj ja cim viac spim, tym sa citim horsie, je to normalne? 😅

zuzpolka
16. mar 2009

ten panelak nejak meška 😠

jeeej dididi, dnes som si na teba spomenula 😅 som si kupila aloe vera 😀

alica147
16. mar 2009

ahojte 😵
no ja to tu teda flákam ale ja nejako nestíham 😖 a od včera je malý soplavý,kýcha, tak dufam že nedostane teplotu 😖
a začali sme Mirkovi variť hippky už idu riadne do rozpočtu a hlavne mu už ten pohárik nestačil 😝

krazu
16. mar 2009

ahoj alica, a mirko pekne papa varenu stravu? ked bol zvyknuty len na hippky

dididi30
16. mar 2009

zuzka 😀 som rada ,ze na mna myslis, ale muz ho cely zlupol, ja radsej nie, bo kojim 😉 dufam,ze ti pomoze, muz je ok, on sice nema s nicim problem, jemu anglicka klima vyhovuje 😒 mne a thomaskovi vobec, no co uz
inak sme sa objednali ku homeopatikovi, ked prideme na sk 😉 som zvedava 🙂

alic, juj a teraz vy budete chori, joj dufam,ze to bude len nadcha, skore uzdravenie 😉
fiha, no ty mas papaca, thomasko zas naopak, zacal sa casto kojit a menej papa, ale nevadi, vraj mliecko moze skludom nahradit nejaky chod jedla 🙂 teda, co sa tyka kojenia, ale urcite aj nekojenia 😉

dididi30
16. mar 2009

zuzkrazu, thomasko zlupne vsetko, aj ked papava casto hippky, jemu je jedno, no aspon to 🙂 sak on aj cesnak pozuje, fuj 😅

a vy ako, este odsavas, alebo uz len umele? cici su ok?? joj ja sa bojim, ako dopadneme s odstavkou, sak ja ci kojim ci nie, furt sa naleju sakra....a on si stale pyta aj cez den, susnak jeden 😀

krazu
16. mar 2009

didi 😀 😀 to je super ze maly spapa vsetko 😀 😀 , aj nas dado je taky papkosko, no niektore deti papaju bud len hippky alebo len varene

no maly ma uz len UM, mne sa nalieval uz len jeden prsnik a vcera vnoci som dada donutila nech si cucne 😀 😀 😀 dala som mu cajik a rychlo vymenila za prsnik, ale uz to nie je take ako ked sme sa riadne kojili, uz to bolo len take dudlanie, ale prsko splaslo 😀 😀 aj citim ze sa mi nenalieva, skusim aj tuto noc nech mi ho odpusti 😀 😀 😀

alica147
16. mar 2009

krazu no som sa obávala že nebude chcieť ale našťastie klop klop chutí mu 😀

didi dík no dufam aj ja že to bude len prechladnutie alebo zo zubkov bo tie horné jednotky sa nejako nevedia prerezať

zuzpolka
16. mar 2009

a mame už aj reklamu 🙄

dididi,,,no chcem to skusiť,,, povedali mi že to je na všetko možne dobre a dokonca aj zapal nejaky ked maš v tele 😕 no uvidime. a ako si to ty uživala???

alicka, juj, nech sa Miruško rychlo vylieči ☹

dididi30
16. mar 2009

zuzka 😀 takze ty takto skusas synceka 😀 😀 , ked chces prestat, tak mu uz nedavaj, teda mozes ale co najmenej, nech si len tak cuc ,fakt
inak ja mavam splasknute tiez sem tam, ale furt da doleju, oni su nacasovane, on ci cuca presne na cas, ako hodinky 😉
no vidis, vas je papkosko a aj je vidiet, nas tiez rad papa a aj v noci cica a nikde sa to na nom neuklada, no asi preto,ze skoro sa rozbehol, sak on uz nestvornozkuje, ale ide ako raketa 😅

alica147
16. mar 2009

zuzi dík, dávam mu libenar a včera som prvý krát vytiahla aj tu vysavačkovu odsávačku tak mu celkom pekne vytiahlo soplíky

zuzpolka
16. mar 2009

a ako zvladal tu odsavačku? bolo kriku? 😨

dididi30
16. mar 2009

zuzka praveze som ho neuzivala, len muz ho uzival 😉 dufam,ze ti pomoze, ja az ked prestanem kojit 😉

alic myslis,ze zubky??

dididi30
16. mar 2009

zuzkrazu pekne foto 😵 uz aj pekne stvornozujete 🙂

zuzpolka
16. mar 2009

dididi ahaaaaaa no ja som myslela že ešte pred tym si to niekedy uživala 😕 😅
no nič budem si to davať asi raz za den rano 😒

dididi30
16. mar 2009

zuzka ano ked som mala tusm 22 rokov, mala som bolesti zaludka, toto mi pomohlo 😎
muz si daval rano a vecer 😉

krazu
16. mar 2009

ano dado uz stvornozkuje a strasne rad stoji pri sedacke a obsmieta sa 😀 😀

didi, to si v noci len tak cuckol, ozaj skoro vobec netahal 😀 ale mne pomohol

alica147
16. mar 2009

zuzi ani nie trošku sa bránil tak som mu pricvalka 😝 ručky a v pohodde

krazu
16. mar 2009

didi a ja som nechcela prestat to dado s tym zacal 😀 😀 😀

zuzpolka
16. mar 2009

🙂 Viki už to tak pozna že dopredu kriči ked jej to chcem odsať 😖
ale vysavač ma rada, ked vysavame len chodi za vysavačom a hiiika 😀

alica147
16. mar 2009

idem kuk zámenu manželiek a hajať tak pa pa 😵

alica147
16. mar 2009

zuzi Mirko má tiež rád vysávanie 😀

krazu
16. mar 2009

zuzpolka aj ja ked vysavam tak dado za mnou beha a nahana hadicu z vysavaca a hlavne mi zavadzia, mota sa len tam kde prave vysavam 😀

zuzpolka
16. mar 2009

alicka pa pa

ja tiež pojdem, chcem si ešte vlasy umyt 😖
tak dobruuu nocku vam želam 😉

zuzpolka
17. mar 2009

ahojky 🙂

včera posledna, dnes prva 😕 😅

krazu, pekne fotky si včera pridala 🙂 maly je zlaty s tou hračkou v puse 😀 aj Viki to robi, asi odkukala od psa 😀

traz mala spinka, potom chcem isť von tak dufam, že nebude pršať! 😒
možno pojdeme do herne, nech sa mala trocha pohra s detičkami 😅 som zvedava ako sa teraz bude hrať ked aj na štyroch už vie isť 😵

tak pekny den vam želam 😉
pa pa večer 🙂

dudri
17. mar 2009

juj nikto

ahojte baby 🙂

Katka malo papa kasu, nechuti. 1-2, nie... aku kasu podavate?
mne fuj, mam ovela radsej krupicovu kasu...

Reklamacia uzna poskodenu manducu, vymeni za novu... mam radost... 🙂

neviem mam objednat latkove plienky? Co poviete?
manzel a moje rodicia nepacia...

Katka usmieva -(akoze ma velku radost) a pozera na strope... stale nieco nove...

malo sem chodit MK... ☹ ...
menej spi a raz vonku-spinka a doma buva 30-60min- 2xdenne, predtym 4x. co uz
papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre