• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
caute nezbednice, no vidim,ze casu mame menej a menej na konika, tie nase deturence nam daju zabrat co?

ja zas kaslem, skor by som povedala,ze ma trapi astma, sakra, to je ten cas, jesen a jar to ma zabija :stuck_out_tongue_closed_eyes:
thomasko je ok, dufam,ze vydrzi byt ok, lebo tatinko sa citi byt chory, takze nic moc :confounded:

tak zatim caute, kym sa tu zhrniete, joj dnes mi ide ordinacia :dizzy_face:
17. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ak mas cas latkove plienky su super a si myslim,ze sa dieta nauci aj skor pytat na wc :wink:
teda mne sa pacia, ale nepouzivame ich, nemam cas, to by som tu ani nekuk, ako lucia, ta uz ani cas nema, co tolko sije :sweat_smile: :wink:
17. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
no teda didi ako píšeš :grinning: vidím že nielen pracujúce nestíhajú :grinning:
17. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

fakt tušim nikto nestiha :confused: :grinning:

ja som dala malu o piatej trošku hajať, lebo sa jej chcelo a myslela som že bude tak max pol hodinku...no a ona ešte spi :astonished: :astonished: :astonished: no a neviem čo teraz :unamused: budiť som ju nechcela :confounded:
17. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zuzi no možno zalomila na noc Mirko spí od šiestej už uložený na noc :grinning:
17. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt??? :fearful: :grinning:
noo to že neni okupkana nevadi, len nema ani pyžamko na sebe a nepapala a ešte k tomu je na našej posteli :grinning: neviem čo s nou spravim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: šak bude vstavať o štvrtej rano ked tak skoro spi :confused: :rolling_eyes:
17. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no ,my máme taký režim stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: okolo 18-19h ide malý spať a o šiestej- niekedy o pol šiestej je hore on je ranné vtáčatko šak sa aj o piatej ráno narodil :grinning:
17. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka :grinning:
ved aj Viki sa tak okolo pol siedmej kupe a o siedmej spinka už :sweat_smile: no ale o piatej? :astonished: :rolling_eyes: juuj keby sa aspon napapala :zipper_mouth:
17. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa ona sa zobudí ked bude hladná :grinning:
17. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som maleho ukladala na 6 ale teraz chodi na 7 a vstava o 7, celkom fajn :wink:
inak este nespi, tu je o hodku menej ako u vas.....no snazim sa ho davat co najneskor :wink:
17. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte,
17. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja sa snažím udržať ho aspon do siedmej hore ale nie vždy sa mi to podarí a ked vidím že melie z posledného tak ja ho zbytočne hore udržujem ved on vie najlepšie kedy mu treba spať :slight_smile:
17. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muz kupe maleho, tak mam chvilku cas :slight_smile:
17. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme asi o 9tej spat, nas vstava o 6tej :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiež chcem posunuť aspon na osmu :confounded: ale až ked nebude tak skoro tma :slight_smile:
Radi ahoj :grinning:
a alicka, no to dufam, že sa zobudi :grinning:
17. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, ja ho davam spat ked ma to uz total nebavi, v poslednom case nejavi ziadne znamky unavy :grinning:
ved posunú čas a hned máme o hodinu viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej posunu cas, lacko pojde spat o 10tej a my si umyjeme zuby a pojdeme s nim :unamused:
17. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic tak tak, lenze on akosik spava poobede dost dlho a preto vydrzi :wink:
inak ja mu furt daco z pusy vyberam :angry: teraz som mu vybrala kusok z chipsov, tamca si na nich pochucovala a pravdepodobne mu hodila kusok do pusy :confounded:
a to sa nebavim o vselijakych kuskoch, on je ako vysavac :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ozaj, ved aj čas sa bude meniť :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka a cez den spite dobre?

zuzka a ty sa co stazujes :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som na jednej strane rada že večer spí, jednak pri Kike som to nepoznala tá chodila o 22-23spať :angry: to bola hruza, jednak mám večer volný ale zas sa mi zdá že som s ním potom málo ked o tretej prídem z roboty a o šiestej sa pýta spať. tak potom pri nom aj hodinu ležím nech si ho trošku užijem :dizzy_face:
17. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že chipsy :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre spi cez den, raz 2 hodiny a raz pol hodinu, no padam ideme utierat :slight_smile:
17. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi ja??? :sweat_smile: ja sa nesťažujem :grinning:
17. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicl jasne treba si ho uzit :dizzy_face:
no ale ked si s nim cely den a nejde ti spat ani cez den a ani vecer tak to je zabijak :unamused:
no chvala bohu moje deti aspon v noci spia a dost skoro :wink:
ale mna naviac zabijalo to, ked tamca od roka ani 5 minut cez den nespavala a ja nic len furt daco vymyslat, ako ju zabavit a vecer som bola hotova, ale za to zaspala o 8 a dokazala spat aj do obeda :sweat_smile: to aj teraz tak robi :wink:
17. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cez víkend drhla byt bez rukavíc a už mám exém na ruke tak idem si namočiť do hypermangánu a idem kuk ordináciu a panelák :slight_smile:
17. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordinácia ide až 20.30 :confused: :angry:
17. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok