Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
19. mar 2009

no caute

vidim,ze tu kukate a nepisete, bosorky 😀 😀 😀 😀

my sme dnes mali perfektnu noc, baby thomaska som dala spat o pol siedmej a papal az od 1 rano a to som ho aj zobudila, lebo som mala plne cici 🙂 potom sa napapal a vstal o pol siedmej rano 😵 😵 😵 no co poviete, bomba nie 😀

inak my sme mali vcera vyrocie 10 rokov co sme spolu 😕 😀 dostala som kvetinky, teda narcisky podstivo natrhane odkial si 😀 😀 😀 😀

pekny dnik a nepiste, lebo vam ruky odpadnu 😀 😀 😀

zuzpolka
19. mar 2009

ahojky 🙂

teda dididi dobre ste hajali, len tak dalej 😀

a gratulujem k vyročiu 😅 😉 dufam, že ste oslavili jak sa patri 😀 😀 😀

no už aj musim isť, mala je hore 😨 😖 tak pa pa a pekny den želam všetkym 😉 🙂

dudri
19. mar 2009

ahojte baby 🙂

sme u rodicov, vcera sme cestovali...zostaneme do tyzdna...

dakujeme za poradu kasu, mame nutrilon, nestle...ani zemiakovu kasu...urobim domacu kasu... len obiliny(ovsena, spaldova, kukuricna,pohankova,ryzova-surove-zomlete...) voda+ ovocie,

a ako robite aj s dojcen.alebo odsat. mlieckom)

gratulujeme Sonicke 😉 a este kto? 😕 tak gratulujeme...

jarka, katka mala zlu naladu iba raz asi od pocasia...inak vesela
niekedy hore az 21-22h,(spi do rana a niekedy o5h-papa a spi) predtym 18.30 spala iba chvilu ...
vstava 6.45-9h

teraz spi, vstala o 7h

dratulujeme gali , aby vydrzali s manzelom az k zlatej svadbe 😉

dudri
19. mar 2009

oprava dratulujeme/gratulujeme
teraz urobim jej obed-tekvicovu omacku+zemiak+mozno zltok....

lenockach
19. mar 2009

ahojte babule!
gali gratulujem k vyrociu aj super noci. ta nasa v noci zase vystrajala ale nebudem opisovat sak poznate.
ja uz neviem co tej mojej bosorke uvarit. musim ist nakupit nejake zasoby.
dávala som spravit velkonocne pohladnice s nasou malou tak sa tesim uz ich mam hotove len si ich musim vyzdvihnut.
idem nieco upratat a potom vas kuk tak nieco piste nech mam co citat.

dora01
19. mar 2009

ahojte!

didi, super noc, ja mozem len ticho zavidiet 😀, vav 10 rokov, parada, gratulujem 🙂

dnes rano sme boli robit splnomocnenie, aby mi moj muz mohol ist vybavit nove SPZetky na auto. Nechce sa mi tam totiz stravit pol dna s malym. No a preco

dora01
19. mar 2009

lacko mi vymazal pripevok 😠

dora01
19. mar 2009

😀 takze pokracovanie....

no a preco nove Spzetky? lebo sme tu prednu stratili 😕 😕 😕 😠 😢 😀
odisli sme z parkoviska, este sme ju mali, vratili sa domov a uz jej nebolo, museli mi ju zle pripevnit v servise, inak si to nevieme vysvetlit 😕 No chapete? tak zas zabity tyzden vybavovackami 😠

vcera som sa dozvedela, ze ze lackova pediatricka zomrela 😢 tak mi je to luto, lebo bola velmi dobra. tak rozmyslame co dalej, asi pockame kto tam bude robit namesto nej a potom sa rozhodneme...

dididi30
19. mar 2009

juj baby diky 🙂 ja za thomaska aj za nas 😉

katka no ty paradne vyvaras 😉 ja akosi stracam fantaziu 😅

radka, tak to mi je pediatricky luto 😔
fuha a to co s tou spzetkou 😕 😅 sila....

akurat sa mi muz vravi,ze svokra da zosrotovat staru skodovku, sak love za zidu 😀ved uz aj tak nebola funkcna 😉

kikaamajko
19. mar 2009

Čaute mamule ako žijete? 😀 😀
Nemám času ani Vás čítať, nie to ešte písať 😒 To viete toľko zvery, a Majko je jak cicka, nemôžem si ani sadnúť k počitaču lebo hned mrnčí a už stojí pri stoličke a kričí mamamamam.....
Je to taký cecok môj, čo už vydržíme. Zúbky nám idú jak besné, hrozne ho to bolí, cez víkend 2 horné vyšli som myslela no ok máme trocha pokoj ale prd ešte viac ho to bolí, včera sme boli na poradni dokina vravela že aj 1, 3 a 4 horné mu idú a že dalej nedovidela. Že mu mám dávať nurofen, lenže ked mu pôjdu mesiac tak hádam mesiac mu ho nebudem dávať. Ale hned ráno som mu šupla, bol umrnčaný hrozne a 37,2 teplota. 😠
Ach jaj chúda malé.
Nemáme nič nové, stále len vstáva a sadá a vstáva a plazí a štvornožkuje. Radka som si na teba spomenula ked malý stál o polnoci c postieľke. 😀 😀 😀 😀 A vstáva teraz okolo pol šiestej, dúfam že v lete ked bude svetlo už o 4 tak bude aj on mať budíček.
No a chodíme do maštale a Majko furt chce aby som dávala koníčkovi a kravičke trávičku. POsadím ho do sena a on kuká jak ich krmim, ale len 2 minúty a potom sa hodí na zem a chce ísť po svojich. Už aby sa naučil chodiť.
V nedelu chodíme plávať, super to je , veľmi sa mu to páči, normálne pláva aj s rukami aj s nohami 😀 😀 😀
Keby som zohnala také malé rukávky tak ani koleso by nepotreboval.
Gali ty čo si dala synovi rohypnol ked ti tak spal. Nech Vám to vydrží.

dididi30
19. mar 2009

juj lenka ahoj, no takto mas ty tolko roboty, verim ti, este ze napises 😉
thomasko je tiez moj cecok, nenormalny, len sa pohnem a uz za mnou pisti, aj ked je tato pri nom 😒 veru vydrzime, synovia su citlivejsi sak vies nieco ich boli , tak koniec 🙂 😉
ze rohypnol, xixi nic som nu nedala, sak byt sa mohol uz konecne naucit spat aj bez papania 😉
juj mate to trapenie s tymi zubkami, my furt ziadne, dufam,ze priebeh bude ok

thomasko teraz haja 2 hodiny, taha tretiu, no je toto normalne 😕 aj sa rozpapal, moja cici prva potom druhe, neviem kde to do neho ide 😅

kikaamajko
19. mar 2009

To je super že ti tak spinká, aj Majko to má tak že ked spí dobre cez deň tak aj v noci a ked je nevyspatý potom nedobre spinká. teraz už spinká 3 hodinky ale už sa budí, no aspoň sa vyspal ked som mu dala ten nurofen.
Veru Gali aj Majko nechce ísť ku nikomu, teda aj chce ale jak ho dám dakomu na ruky hned si to rozmyslí a zase ku mne . Ako sa máte? Thomasko ešte nechodí?

dora01
19. mar 2009

ahojte!
Kto si da so mno kavu? asi nikto... kde ste vsetky? lacko spinka svoju polhodinovku tak si mozem sadnut

leni,dnes som na teba myslela, ze si sa tu davno neukazala.. 🙂 ani nas len tak k niekomu nejde, taky rev spusti...

dididi30
19. mar 2009

kikus ale da sa, len sme stale chori 😠
nie este nechodi, ale pri nohach mi bude stat, zadrapne sa o rifle a koniec 😀

ach tie zubky, som zvedava ako to bude znasat thomasko....pri tamarke som ani nevedela,ze jej idu, ani sliny, ani plac ani kakanie, vysli a hotovo 🙂

dora, joj ja som kavu nepila sto rokov, ja len caro, mne tak zachutilo,ze ani kava mi nechyba 🙂 a mozno keby si ju nepila ani ty, mozno by ti malicky lepsie hajal 😉 vyskusaj 🙂

flori
19. mar 2009

ahojte

zabudla som,blahozelame aj my dievcatkam 🙂 🙂ku vcerajsiemu dalsiemu mesiacu

gali
no super ten dnesny spanok,tiez gratulacia k vyrociu,to uz je co povedat 😉
my 10 az buduci rok,no strasne to leti ☹ 😝 😀

kika
mas moj obdiv,toto vsetko zvladat,co mas ty na dennom plane 😲
a tiez si myslim,ze cim skor svetlo rano,tym skor dieta bude vystrajat 😀

a nasa sa boji aj v obchode,niekto na nu cudzi pozrie,alebo snad sa jej prihovori,tak spusti taky rev,no uz pozna svojich 😀,cudzich takto odplasi

dora01
19. mar 2009

gali, ja som to skusala, nepila som kavu tyzden a maly sa budil rovnako, ja som pila kavu cele tehotenstvo 2 krat denne. inak kavu pijem len rano, taku slabu a poobede som presla na caro a tvarim sa, ze mam kavu 😀

to brutal budenie je koli zubom, on to strasne preziva, ked mu vysiel prvy tak, par dni spal tak, ze sa zobudil 3 krat len a ziadne vresky, potom sa zacal klut ten druhy a teraz neviem , ktory mu ide . Proste niektore deti ako tvoja tamarka ani nevies ako vysli a niektore hruza. ja mam tu hruzu, v noci som myslela, ze sa uz rozplacem s nim, tak strasne plakal. ked mu dam nurofen tak spi lepsie, ale vsak to mu nemozem davat casto, zatial len par krat som ho pouzila, ked som uz fakt nevladala.

dididi30
19. mar 2009

vladi dik, tak uz aj vy ste taki stari manzelia? 😀 😉 veru leti to a ked sa tak s muzom rozpavame, je nedela a ako keby je nedela opat, tie deti veru zaberu kopec casu, niejedy som uz na psychiatriu ☹ ale sak za viem,ze vyrastu a budu utekat z domu a ja budem za nimi plakat 😢 😅 😀

radka, joj ☹ toto mal moj bratranes so synom, ten nespal ani v noci ani cez den a ked isli zuby, cela ulica vedela a do 2 rana kukali mtv, hudobnu stanicu 😀 a to preto lebo pri nej vedel zaspat 😅 tiez bol stale chudenky, nechcel papat a teraz je tak trochu obezny 😀
tak si tu kavu veru daj 😉

mne sa paci ,ako sa my zeny vieme na nieco vzdy vyhovorit, ked budu na svete vsetky zuby, som zvedava co zas ake manie budu mat a na co to budeme hadzat 😀 😉 ale neva, len nech su zdrave lebo toto je hlavne a ked budu dospeli, tak nam to snad vynahradia, alebo nas poslu do domova dochodcov 😠 😀 😀 😀

a taka gebuzina ma napadla,ze tie baby co tu nechodia, kto vie ktora z nich je tehotna 😀 no mozno preto tu nechodia 😒 😅 😀 😀 😉

dididi30
19. mar 2009

jaj idem mi ordinacia, onedlho, no a viem,ze tu nik ani nos nenamoci, takze dobru nocku 😀 😀 😀
moje zlate sovicky 😎 😀 😀

kostri
19. mar 2009

nazdaaar 😀
frisko frisko,sak za hvilocku ide ordinace 😵 a radus je v nocnikovej,reku trochu vas opacim 😀

juj marek to ma ake tazke ☹ takto vrackat ☹ uz ma tych kabletiek dost 😨 ja by som sa zbesnila,keby som musela tolko kvapiek a sirupcekov a inych veci davat 😖 wien,vobec ti nezavidim 😔 ja som neni na taketo moc stavana,booooze ja som revala jak tur ked mi povedali ze musim chodit s malou cvicit 😲 ja som taky strachoprd 😝

lenocka,sak to presne ako hanka 😕 😅 nervaci,neska vecer chytila chrumku do ruky a zacala stiskat pasticky a pri tom vydavala zvuk jak ked kulturista dviha cinku 😀 a celu chrumku rozmrvila na gauc 😖 😀 a zacala tiez viac pytat mliecko a menej papa tuhu stravu 😒 no sak neva,hlavne ze pribera a prosperuje 😀 ako hovori nas doki 😀

dora01
19. mar 2009

takze nas lacinko uz spinka 😀 , cez den moc nenaspal tak uz odkvacol a muz siel hrat futbal, takze som sama 😒

dora01
19. mar 2009

cav kostrickaaaa 😀

dora01
19. mar 2009

jaj jarus, ty si dakedy pisal, ze chudnes? este ta to drzi?

zuzpolka
19. mar 2009

ahojte 🙂

lež vas prečitam aj ordinaciu idete kukať 😠 😀

no a ani neviem čo som chcela napisať! 😀 😝

kostri
19. mar 2009

jaj a vsetko naj sonicke aj miske 😵

kostri
19. mar 2009

a hanka zaspava po pol osmej a je hore najnovsie uz o 5:40 😝

zuzpolka
19. mar 2009

baby aj vaše deti tak neznašaju obliekanie? 😕 v poslednej dobe sa Viki tak jeduje ked ju obliekam 😠 dnes sa tak rozčulila že keby vedela tak sa o zem hodi 😀

zuzpolka
19. mar 2009

kostri, dnes aj Viki vstala skoro...o 5:15 😕 😠 ešte tma bola vonku 😒

dora01
19. mar 2009

zuzpolka, cim viac vrstiev, tym vacsia nervozita dietata 😀

nas najnovsie nechce rano body, oblecem jednu ruku a druhu si zatial vyzlecie 😀

zuzpolka
19. mar 2009

dora 😀 😀 😀
šikovny je Lacko teda 😝

kostri
19. mar 2009

radus 😵 sevi 😵
chudnutie sa ma veru drzalo,az kym sa ma nepustilo 😀 😀 😀
ale nie,nedrzim dietu,len nezerem jak slon ale jak take mensie celkom malinke prasiatko 😅 no teda stem tym povedat,ze niekedy jem naposledy o stvrtej,o piatej..potom si uz ani nespomeniem na jedlo,az o osmej mam moje oblubene jablcka 😵 no a ja som predtym jedavala skoro cely den v kuse 😝 aj ked som hladna nebola 😝 a teraz len ked som hladna,ale snazim sa tak kazde tri hodky 🙂 pijem vela vody a davam si len male porcie,zapijem dvomi poharmi vody 😉

gali,super ste spinkali 😵 len keby si to tie detuchy zapamatali,ze uz len raz vstanem,sak mi to staci,nie? 😀 a gratulujem tvojmu muzovi ze s tebou tolko vydrzal 😀 😀 😀

one,aj hanka je taka uuujukana 😖 ked ma vidi,musim ju minimalne zobrat na ruky,lebo inak bude vyrevovaaaaat 😀 ale ja sa rychlo skovam a muz ju zabavi a uz sa rehoce 😀
a neska zacala mrkotat-tatatatata 🙂 tak bol tatino cely pysny ale robil sa ze neni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre