• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
no ale má to aj pozitíva aspon nezaspíme do roboty :grinning: :grinning: :grinning:
idem rýchlo požehliť a ešte sa stavím
24. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic woooooow no tak to pekne oslavte :wink: :slight_smile:
24. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic, no ved hej,,,,len mu vysvetli že cez vikendy može spinkať dlhšie že netreba vstavať :grinning: :grinning: :grinning:
juuuj, teraz ideš žehliť? :confused: nechceš aj ku mne prisť mam tu jednu kopku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, aj dadovi vysliel prvy zub a hned o dva dni dalsi - spodne jednotky a potom o daky tyzden dva isli horne zuby

alica a bude aj torta :wink:
24. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic , ako pises, tazko sa meni cas u dietata, mozno v lete sa podari, vies bude dlhsie vidiet, bude vacsi, pojdete na vecernu prechadzku :wink:
nech sa vam oslava pekne vydari, joj zavidim ti tu papu :dizzy_face: :grinning:

zuzka, vikuska ma take betarske ocka, ale nadherne, taka milucka betarka :slight_smile:
24. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, dado tiez vstava od 5:00 do 6:15 kedy ako a aj som rada lebo ho rano nemusim budit, som zvedava ako to bude ked sa bude menit teraz cas, dako ho budem musiet posunut spat o pol hodku teraz chodi spinkat o siedmej a chcela by som aby po novom spinkal nie od osmej ale od pol osmej, aby rano vstal sam
24. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi dakujeeeeem :grinning: ano ona je taka beťarka :sweat_smile:
a ešte som pridala jednu super foto :grinning: kuk :wink:
24. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime ako to bude ked sa zmeni ten čas,,,ja chcem malu tiež davať neskor....
ved v lete je dlho svetlo a budeme aj dlhšie vonku sa tulať :grinning:
24. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smaria jozef!mam depku :confounded: co tu furt vypisujeteo tych vasich krpatych velkostiach :frowning2: ?uz nepiste o tam aj? :frowning2: :grinning: ja mam bandoro jak ne lavor ale kybel :rolling_eyes:
wien super ze u opatrovatelky to tak dobre dopadlo :wink: sa tesis co? :slight_smile:
matka :grinning:
24. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkrazu, hm dufam,ze taky rychli spad to nebude :confused: :sweat_smile: ale jemu sa nalievaju spodne zubky, vrchne ani nie :fearful: jako bude zut :grinning:

zuzka a jake okuliare :wink: tusim jej sekne hocico :slight_smile:
ty kokso :astonished: sam odseba sa mi poslal nedopisany prispevok :angry:
aha volado tu vbehol :grinning: jarus :grinning: :grinning: to vajco s mliekom som nepila, neviem ci na atb mozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne toto robi thomasko :unamused: :grinning:
24. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule - ja sa hlasim medzi "obcasnych prispievatelov" :slight_smile: :slight_smile: Davno som tu nebola, ale sem-tam nieco precitam. Takze - my este nemame ani jeden zub - ani to nevyzera ze tak skoro bude :slight_smile: Takisto som bucala nad Romankovim albumom, takze hormony si s nami robia co chcu...Kukla som aj vase albumy - deticky su strasne zlatucke - rastu nam ako z vody.
24. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nodidi až na to že tu papku musím chystať ja :confounded: :grinning: a bude aj torta moja mami nejaku upečie :grinning:

Jaruš ajoj konečne sa stretávame :grinning:

Viki jaká hviezda s okuliarmi, si jej už aj kupila na leto?
24. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat,matka,maly jaky podareny ze si nevedel vybrat :dizzy_face: hanka je ale presne ako wien pisala,ze marek sa strasne tesi,ked dojde ocko a potom sa chnape k mame :grinning:
leni,no dosla by som aj hned na taku terapiu :grinning: chlapi by kydali hnoj,kika by nam strazila deti :grinning: a my by sme lebedili :dizzy_face:
krazu avoj :wink: davidko je sikovnicek :slight_smile: ako v noci spinkate?
gali,lupla si to vajco s mlekom? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, mala je zlata a aky ma uz copik :grinning: :grinning: :grinning:

kostri tak dopis :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas je to tu preplnene a kym zadam otazku,uz davno mam na nu odpovedane :angry: :grinning: gali :grinning:
24. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ahoooooooooooooooooooooooj :grinning: ki :grinning:
sa zas nabastite co,ja musim uz robit daco zo sebou :pensive:

gali a gratulujeme k druhemu zubku :dizzy_face:
24. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si dopisala :grinning: :grinning: :grinning:

no spinakme stylom do polnoci podam tak zo 2 krat cumel, niekedy spi az do polnoci a potom davam cumel a cajik tak 2 krat, okolo tretej dam mlieko, chyti si flasku a ked dopije tak dva krat potiahne naprazdno a odhodi ju, raz sa mu podarilo vyhodit ju von z postielky :grinning: :grinning:, po flaske sam zaspinka do takej piatej a bud vstane alebo s cumlikom este potiahne do siestej
24. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jaruš ved aj ja si to furt hovorím a furt sa mi nedarí, len gombíky mi prišívaju v robote na nohaviciach a furt mi odletuju :angry: :angry: :angry: už to asi poriešim až ked prestanem kojiť
24. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lola aj ty si kuk romankov albumik?? boze ja tam casto kuk :frowning2: :pensive:

jarka :grinning: :grinning: :wink:
dakujeme za zubok :dizzy_face:

alic no sak to, ty budes chystat, obsluhovat a aj riad umyvat :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: dakujeme baby :wink:

alicka, nekupila som :slight_smile: ja neviem, myslite že je to ok na takych malych deťoch? :confused: :unamused:
24. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
one,co som to..zas tu nigdo neni cil :unamused: uz visilaju co? :grinning: tak ja sa poberiem,bo na reklamu nemozem cakat :pensive: musim ist spat
jaj to som stela,ze aj ja som skusala hanku dat neskorsie spat a zobudila sa tak isto pred siestou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobru papa

jaj a este-martija,dobra pamat,mi utkvel tvoj problem v pamati,len namiesto svajciarsko to bolo spanielsko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a tesim ze sa ti podarilo ho nakojit po ceste a nespavcov tu mame viac,neboj :wink:
24. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj sak tu ste :dizzy_face:
24. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved práve neviem ale aha kuk toto
http://www.babybanz.sk/

bože baby ja som si teraz kukla ten album čo tu spomínate :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
24. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruš kukuk ved halooooooooo tu sme :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lola, kristian je pekny smejko :dizzy_face: :dizzy_face: na kazdej fotke je vysmiaty

zuzpolka, podla mna su okuliare v pohode ale musia byt kvalitne, ziadne trznicovky
24. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, ja som ho vtedy ukazala muzovi a aj jemu zvlhli oci :pensive:
24. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jaky je to ten album?aj by som si ho pozrela aj sa bojim :confounded:
krazu a este mu davas v noci prso alebo uz umele? :unamused: teda ne umele prso :sweat_smile: ale umele mleko

andrejka :angry: ale ty nemas neidentifikovatelnu velkost :angry: aj ja by som stela aby mi odletuval gombik z takych malych gati :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok