Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
24. mar 2009

no ale má to aj pozitíva aspon nezaspíme do roboty 😀 😀 😀
idem rýchlo požehliť a ešte sa stavím

zuzpolka
24. mar 2009

alic woooooow no tak to pekne oslavte 😉 🙂

zuzpolka
24. mar 2009

alic, no ved hej,,,,len mu vysvetli že cez vikendy može spinkať dlhšie že netreba vstavať 😀 😀 😀
juuuj, teraz ideš žehliť? 😕 nechceš aj ku mne prisť mam tu jednu kopku 😝

krazu
24. mar 2009

didi, aj dadovi vysliel prvy zub a hned o dva dni dalsi - spodne jednotky a potom o daky tyzden dva isli horne zuby

alica a bude aj torta 😉

dididi30
24. mar 2009

alic , ako pises, tazko sa meni cas u dietata, mozno v lete sa podari, vies bude dlhsie vidiet, bude vacsi, pojdete na vecernu prechadzku 😉
nech sa vam oslava pekne vydari, joj zavidim ti tu papu 😵 😀

zuzka, vikuska ma take betarske ocka, ale nadherne, taka milucka betarka 🙂

krazu
24. mar 2009

alica, dado tiez vstava od 5:00 do 6:15 kedy ako a aj som rada lebo ho rano nemusim budit, som zvedava ako to bude ked sa bude menit teraz cas, dako ho budem musiet posunut spat o pol hodku teraz chodi spinkat o siedmej a chcela by som aby po novom spinkal nie od osmej ale od pol osmej, aby rano vstal sam

zuzpolka
24. mar 2009

dididi dakujeeeeem 😀 ano ona je taka beťarka 😅
a ešte som pridala jednu super foto 😀 kuk 😉

zuzpolka
24. mar 2009

uvidime ako to bude ked sa zmeni ten čas,,,ja chcem malu tiež davať neskor....
ved v lete je dlho svetlo a budeme aj dlhšie vonku sa tulať 😀

kostri
24. mar 2009

smaria jozef!mam depku 😖 co tu furt vypisujeteo tych vasich krpatych velkostiach ☹ ?uz nepiste o tam aj? ☹ 😀 ja mam bandoro jak ne lavor ale kybel 🙄
wien super ze u opatrovatelky to tak dobre dopadlo 😉 sa tesis co? 🙂
matka 😀

dididi30
24. mar 2009

zuzkrazu, hm dufam,ze taky rychli spad to nebude 😕 😅 ale jemu sa nalievaju spodne zubky, vrchne ani nie 😨 jako bude zut 😀

zuzka a jake okuliare 😉 tusim jej sekne hocico 🙂

kostri
24. mar 2009

ty kokso 😲 sam odseba sa mi poslal nedopisany prispevok 😠

dididi30
24. mar 2009

aha volado tu vbehol 😀 jarus 😀 😀 to vajco s mliekom som nepila, neviem ci na atb mozem 😝

dididi30
24. mar 2009

jarka 😀 😀 😀 😀 😀 mne toto robi thomasko 😒 😀

lola11
24. mar 2009

ahojte babule - ja sa hlasim medzi "obcasnych prispievatelov" 🙂 🙂 Davno som tu nebola, ale sem-tam nieco precitam. Takze - my este nemame ani jeden zub - ani to nevyzera ze tak skoro bude 🙂 Takisto som bucala nad Romankovim albumom, takze hormony si s nami robia co chcu...Kukla som aj vase albumy - deticky su strasne zlatucke - rastu nam ako z vody.

alica147
24. mar 2009

nodidi až na to že tu papku musím chystať ja 😖 😀 a bude aj torta moja mami nejaku upečie 😀

Jaruš ajoj konečne sa stretávame 😀

Viki jaká hviezda s okuliarmi, si jej už aj kupila na leto?

kostri
24. mar 2009

chcela som napisat,matka,maly jaky podareny ze si nevedel vybrat 😵 hanka je ale presne ako wien pisala,ze marek sa strasne tesi,ked dojde ocko a potom sa chnape k mame 😀
leni,no dosla by som aj hned na taku terapiu 😀 chlapi by kydali hnoj,kika by nam strazila deti 😀 a my by sme lebedili 😵
krazu avoj 😉 davidko je sikovnicek 🙂 ako v noci spinkate?
gali,lupla si to vajco s mlekom? 😝 😀

krazu
24. mar 2009

zuzpolka, mala je zlata a aky ma uz copik 😀 😀 😀

kostri tak dopis 😀 😀 😀

kostri
24. mar 2009

zas je to tu preplnene a kym zadam otazku,uz davno mam na nu odpovedane 😠 😀 gali 😀

kostri
24. mar 2009

andrejka ahoooooooooooooooooooooooj 😀 ki 😀
sa zas nabastite co,ja musim uz robit daco zo sebou 😔

gali a gratulujeme k druhemu zubku 😵

krazu
24. mar 2009

uz si dopisala 😀 😀 😀

no spinakme stylom do polnoci podam tak zo 2 krat cumel, niekedy spi az do polnoci a potom davam cumel a cajik tak 2 krat, okolo tretej dam mlieko, chyti si flasku a ked dopije tak dva krat potiahne naprazdno a odhodi ju, raz sa mu podarilo vyhodit ju von z postielky 😀 😀, po flaske sam zaspinka do takej piatej a bud vstane alebo s cumlikom este potiahne do siestej

alica147
24. mar 2009

no jaruš ved aj ja si to furt hovorím a furt sa mi nedarí, len gombíky mi prišívaju v robote na nohaviciach a furt mi odletuju 😠 😠 😠 už to asi poriešim až ked prestanem kojiť

dididi30
24. mar 2009

lola aj ty si kuk romankov albumik?? boze ja tam casto kuk ☹ 😔

jarka 😀 😀 😉
dakujeme za zubok 😵

alic no sak to, ty budes chystat, obsluhovat a aj riad umyvat 😠 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
24. mar 2009

😵 dakujeme baby 😉

alicka, nekupila som 🙂 ja neviem, myslite že je to ok na takych malych deťoch? 😕 😒

kostri
24. mar 2009

one,co som to..zas tu nigdo neni cil 😒 uz visilaju co? 😀 tak ja sa poberiem,bo na reklamu nemozem cakat 😔 musim ist spat
jaj to som stela,ze aj ja som skusala hanku dat neskorsie spat a zobudila sa tak isto pred siestou 😝

tak dobru papa

jaj a este-martija,dobra pamat,mi utkvel tvoj problem v pamati,len namiesto svajciarsko to bolo spanielsko 😝 😅 a tesim ze sa ti podarilo ho nakojit po ceste a nespavcov tu mame viac,neboj 😉

kostri
24. mar 2009

jaj sak tu ste 😵

alica147
24. mar 2009

no ved práve neviem ale aha kuk toto
http://www.babybanz.sk/

bože baby ja som si teraz kukla ten album čo tu spomínate 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

alica147
24. mar 2009

jaruš kukuk ved halooooooooo tu sme 😀 😀 😀

krazu
24. mar 2009

lola, kristian je pekny smejko 😵 😵 na kazdej fotke je vysmiaty

zuzpolka, podla mna su okuliare v pohode ale musia byt kvalitne, ziadne trznicovky

krazu
24. mar 2009

alica, ja som ho vtedy ukazala muzovi a aj jemu zvlhli oci 😔

kostri
24. mar 2009

jaj jaky je to ten album?aj by som si ho pozrela aj sa bojim 😖
krazu a este mu davas v noci prso alebo uz umele? 😒 teda ne umele prso 😅 ale umele mleko

andrejka 😠 ale ty nemas neidentifikovatelnu velkost 😠 aj ja by som stela aby mi odletuval gombik z takych malych gati 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre