• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
caute baby, no bola som u lekara a jaky sok, poslal ma na rengen, takze aj ked kojim , na tom rengene som bola a dalsi gol, vysledky tak do tyzdna, boze, magorina, u nas na pockanie, no mam dost :angry:
zajtra idem na krvne testy, totizto som opat vyhadzana a teraz neviem z coho, lebo atb som vcera vysadila :unamused: , vyzera to ako po prhlave, no otras, ako keby som toho mala malo :angry:

joj a akoze v robote pohoda, ale tie stresy , kedze maly je s tatinom, sice len 3 hodky, ale aj tak, tatko po nocnej a ja z prace utekam do skoly s tamcou a cely den budem s malym, total nic neurobim, len to ma zere, keby ten moj krasavce v noci necical, lebo ma to dost vycerpava

alic a tie tvoje zuby, sakra, to je tiez dobry zabijak :unamused: , som zvedava co to bude, mozno tiez malo vapnika,

baby majte sa, budte zdrave a bocku detickam, idem spat, no dala som si nejaku tabletku na alergiu a tak som malatna, ale sak o pol 6 vstavam, takze ziadna vyhra
, pa pa
30. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, jaaaj bolest zubov je teda nieco strasne,

no david uz spi, zaspal hned po dopiti mlieka o pol osmej
30. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, to ozaj ked ide tak ide s tou tvojou alergiou, no nech ta rychlo uz vyliecia nech mas uz konecne pokoj :slight_smile: a si zdrava
30. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi joj ha šak hlavne nech už zistia z čoho to máš :confounded:

krazu fuj ha veru otras a mám strach ísť zajtra zubárke lebo som tam bola pred mesiacom robila mi tieto dva zuby čo ma bolia a tak mi ich dovrtala že asi až do nervu tak ma to bolelo a predstava že zase sa mi tam bude rýpať...no nikdy som sa zubárky nebála ale už sa začínam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pred 15rokmi som porodila svoju dcerenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, ja si vzdy ked som u zubara a ide mi robit zuby dam pichnut injekciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked este boli tak mi dopichne :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to doteraz nerobila a neviem teraz ked kojím či by aj mohla :confounded:
30. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica, ja ked som bola tehu tak mi tiez robil zub s injekciou, vraj je to v poho ze sa to moze, a v lete ked som kojila tak mi rezali palec na nohe a tiez mi dali injekciu na umrtvenie
30. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem kristinke k narodkam :dizzy_face:
30. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :dizzy_face:
tak asi si tu inj budem pýtať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamule :grinning:

kukam panelak, ale je reklama tak som tu :grinning:

dididi, veru nech ti už konečne zistia čo ti je a daju nejake lieky aby si bola zdrava :wink:

alicka, Kike všetko najlepšie k narodkam :dizzy_face:

juuuj a nech zuby nebolia už :frowning2: ja si tiež u zubarky nedam nič robiť bez injekcie :confused: :sweat_smile: a ked som bola tehu a bolel ma zub ani som tam nešla, bo som si myslela tiež že injekcia sa nesmie :astonished: ale ked krazu piše že mala :unamused:

dora a čo povieš na tu hernu??? :slight_smile:

idem kuk nove fotky.....ja som chcela pridať videjko ako Viki lezie do sprchača ale uvidim či sa k tomu dnes dostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobčeka som dala do postielky, tak snáď zabúva...

gali, nech to rýchlo prejde a zistia, čo ti vlastne je :wink:

aďka, joooj, ani nehovor o zuboch, ja už čakám kedy ma začnú tak bolieť, že budem musieť ísť. občas ma niečo zabolí, ale keďže to prejde, ešte som nebola. a ja si tiež dávam pichnúť injekciu, teda môj zubár to už robí každému automaticky. a keď som bola tehu, v 8. mesiaci sa ozval zub múdrosti, tak ma musel aj rengenovať aj zo 2 injekcie pichol a ešte ho aj musel vyšklbnúť. no snáď sa to na matejkovi neprejaví :grinning:
a tiež prajeme kike všetko dobré ! a ako dopadla oslava ?
30. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulka ahoj, vdaka :dizzy_face:
30. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikaamajko,,,,,chvalim fotečky :dizzy_face: pekne detičky maš veru :wink:
30. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka ajoj aj ty :dizzy_face: dík, no vieš ako oslava, celú sobotu som stále pri hrncoch a v nedelu všetkých poobsluhovať, potom pospratávať tak som rada že to máme z krku, načas, šak o chvílku budu mať detičky rok a nás ešte čaká Kikina birmovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musim pochváliť Miruška, že už postojí sám ked sa drží niečoho a pokuša sa už dávať kroky ked s ním chodíme :dizzy_face:
tiež ťap ťapušky to už dávno, vie varila myšička kašičku, naučený na chodbe vyprevádzať každeho tak ked len ideme po chodbe vždy už sám začne dávať pá pá :grinning: :grinning: :grinning: je veru on jedna veselá kopa :grinning:
30. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
setko najlepcie miruskovi,mirovi,sonicke aj rebeke :grinning: a este aj kristinke :grinning: nezabudla som na nikoho :confused: ?
andrejka,injekciu mozes,aj mne dal doki ked mi robil zub,len sa pousmial ked som vyplestila oci a povedala som ze:ale ja kojim :confused: :grinning: a on ze :no a co :grinning:
po posune casu hanka vstava po siedmej :confused: juj :slight_smile:
30. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruš ahooooooooj :slight_smile: vdaka za celu moju famíliu :grinning:
no veru si ja tu inj vypýtam šak naposledy to bol masaker :angry:
30. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je veru údel gazdiniek :wink:
my to ale v poslednej dobe riešime tak, že keď sa náhodou dovalí celá rodina naraz, ideme hromadne do reštiky :grinning: ale oni nechodia často...

ja sa tiež teším na tie júnové oslavy, ešte nevieme ako to urobíme, obidve rodiny naraz by sa asi nepomestili :wink: a možno to urobíme v robote, tam je miesta habadej :wink:
no a veru ja tiež všetko naj všetkým oslaávencom želám :dizzy_face: :dizzy_face:
no ešte že my máme velku obývku a v nej dve sadacie supravy bo nám jedna nestačila :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to aj hanka vyprevadza kazdeho :grinning: najma takych co nemosi,tak tym dava papa hned jak dojdu :grinning:
30. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, tak to gratulujeme miruškovi zase :grinning:
ja do nášho maťka hustím to pá pá každý deň aspoň 3x a furt nič :grinning: ani ťap ťap ani nič podobné :grinning:

ale naučil sa postaviť v postielke, dnes keď sa zobudil začať vyvreskúvať a keď som prišla do izby stál v postielke a kričal, až som sa v prvom momente zľakla, že kde je :grinning:

ahoj jarka :wink:

a ešte to som chcela s tým časom. maťko počul v televíznych novinách, že sa bude o hodinu menej spať, tak to presne dodržal. vstával o pol siedmej, akoby sa ani čas nemenil, čiže naozaj spal o hodinu menej :wink:
30. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som kuk kutyla,,,ale ked sme sa tu takto pekne zišli ostanem :grinning: :grinning: :grinning:
nahravam aj videjko :slight_smile:

alicka, teda šikovniček je Miruško :dizzy_face: Viki dava pa pa vždy rano mužovi sama od seba,,,,už asi vie že odchadza do prace :sweat_smile:
30. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, my sme traja a už teraz by sa k nám len jeden posadil :grinning:
30. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuzi ostaň :wink:

mne práve volal mangi, že auto čo malo prísť zobrať zákazku o 19.00 ešte furt neprišlo, tak zúrivý zisťoval, čo sa deje a poriešili tak, že prídu pre to asi o 22.00, takže opäť sama doma :frowning2:
30. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri :grinning: :grinning: :grinning:

viki sa teraz naučila robiť tit tííííííííííííííííít na nos.....viete čo myslim? :confused: :grinning: no s prštekom mi zatruby na nose :grinning:
a ešte ukaže kde mam očko.....a babikam alebo do knižky da bočku,,,,,a mne nechce :angry: bosorka :dizzy_face:
jarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mirko sa včera pozeral na tatinka ako cvičí a po každej serii (on si myslel že Miro mu robí šašoviny ) sa rozrehotal a Mirovi pekne začapkal :grinning: :grinning: :grinning:
viki zlatá :grinning: Mirko konečne začal hovoriť mama ale najviac ked vyplakáva tak otrča ruky a plače že mama mama :grinning:
30. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, aké podarené kúsky vymýšľajú tie ďetúrence :grinning:

ten náš sa furt rehoce, keď si fúkam nos :grinning:
30. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok