Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
1. apr 2009

a co nepisete 😲
hm idem prec, bude sa vam lepsie pisat 😉

dobur noc

alica147
1. apr 2009

fisalis? 😕 servus cica, to čo je? 😀 😀 a dík ,zub som si len dnes všimla že sa prerezal, posledné dni spí Mirko len raz za den tak neviem to asi s tým nesúvisí. dnes bol s tatinkom vonku 2a pol hodky mu spal cez obed ale doobeda ani za svet 😖ani mne včera

inak baby hodila som fotku Mirkovu z 3Dsona ako mával v brušku prekrížené nohy tak on furt s prekríženými nohami sedáva aj sa tak hráva 😀 😀 😀

zuzi a čo pekné si poobjednávala? 🙂

zuzpolka
1. apr 2009

a k zubčeku aj my gratulujeme Miruškovi 😵

dididi,,,objednala som všetky potrebne veci čo mi chybali na gel. nechty 😵

a baby... ja to nekazim 😠 😀 😝 to sa stalo raz čo som tu nebola, inak som tu pravidelne každučky večer,,,, a ja mužika nezanedbavam 😅 sme si tak akurat kvit, bo on sedi pri druhom notebooku 😠 🤐 😀

dora01
1. apr 2009

ahojte

alica147
1. apr 2009

sakra mi to tu dnes nejako blbne mi tu bárs čo nenačíta, furt vypisuje že nejde pridať odpoved 😠 😠 😠

dakujeme 😵

didi ty furt neodchádzaj 😠 😀 😀

aj moj drahý sedí pri PC, hrá mafiu 😀 😀 😀

dora01
1. apr 2009

didi, este ma napadlo, ze mozno mas chronicku infekciu v tych mandliach a preto si fut chora 😒

zuzpolka, apgarove skore sa hodnoti u babatka po narodeni, didi tu hodila link

zuzpolka
1. apr 2009

jeeeeeeej alicka 😀 to je super,,,už v brušku sa mu tak lubilo 😅

dora01
1. apr 2009

moj kuka futbal 🙄 😀

alica147
1. apr 2009

😀 😀 😀 😀 no zuzi sranda, nie?

radka ahoj 🙂

dora01
1. apr 2009

alicka, gratulujeme k zubceku, a osmicka tvoja, fuuha no mna ked drapne tak mi to vystreluje na cele zuboradie, do ucha a do hlavy, aj teraz ma par dni boli, ale zatial je to vydrzatelne 😒

zuzpolka
1. apr 2009

dora diky za odpoved 😵 😉

alicka,,,mafiu som aj ja hrala, tak ma to chytilo že až 😕 😀

no veru dididi kam si zmizla???? 😠

dora01
1. apr 2009

jarus, aj my si ideme kupit bicykle, velni sa na to tesim, dufam,ze sa to malemu bude pacit

alica147
1. apr 2009

radi aj mna tak strašne bolela, v piatok som až plakala tak som rada že som sa jej zbavila

zuzpolka
1. apr 2009

aj ja chcem bicykeeeeeeeel 😀 😝 musim mužovi povedať 🤐 😝

a ešte jedna otazka,,,,to skore je v prepušťacej sprave alebo odkial ste to vyčitali,,,ha? 😕

dora01
1. apr 2009

ja neviem asi v prepustacej, ale ja som sa hrabala aj v zazname, som sla povedat byvalej spoluziacke nech mi ho donesie, prave tam stazovala 😀

alica147
1. apr 2009

hej zuzi bolo to v prepušťáčke, opýtaj sa na to v poradni

dora01
1. apr 2009

boze, ja uz chcem aby lacko chodil za ruky, vonku je tak pekne a on v kocari moc nechce sedet ☹

graziela
1. apr 2009

Ahojte,
k tym bradaviciam na nohach...aj ja som mala a nemohla som sa ich zbavit...to bolo este po 1.tehu...najskor mi ich vypalovali na koznom dusikom, ale to nepomohlo, tak som si na to natierala nejaku masticku, potom tu kozku obstrihavala, to som mala akoze vecerny ritual kazdy vecer asi tak 2 tyzdne, ak nie viac, ale ani to mi moc nepomohlo...ale uz som to nechala tak...a potom to akosi samo zmizlo, ani neviem ako...ale tie bradavice, to su niekedy svinuchy, lebo je to vlastne virus a ten sa rad mnozi... ☹
Dora,
mne muz hovoril, ze ked bol maly, neviem presne kolko rokov mal, ale tak spadol na predne zuby, ze si ich vrazil spät do dasna...ze najskor tie zuby vsade hladali, mysleli si, ze si ich vyrazil, nemohli ich nikde najst, tak prehladali pusu a oni boli tam, ale total vrazene spät... potom mu same nejako vyrastli a nemal ich ani nejako krive, celkom ok..takze neboj, Lacko ked vyrastie, bude to v pohode, a kym su to len mliecne zubky, netrap sa moc pre to...aj ked ta chapem, aj mne by to bolo luto, ved tie zubky maju len par mesiacov a uz hned toto...no stavaju sa aj horsie veci... 😉
My sme mali ukazkovy apgar 10 a to este dr. ktr. ma operoval sa smial, ze to bude urcite apgar 11, ked mi ho vybral z bruska 🙂
Aj my sme dnes mali kraaaaaaaaaaaaaasne pocasie, ako uz davno nie...na tricko sice este nie, ale uz sa konecne zacina zjarievat...som velmi rada...len je teraz vsade vela prachu...ale to sa v aprili este spravi...este nas cakaju 3 zamrznuti, "pototo...Zofia" a tak...ale hadam uz nenasnezi...

zuzpolka
1. apr 2009

dikes 😉
ale šak to už je jedno teraz nie??? 😒 ja som len bola zvedava 😵

a ozaj Viki vie povedať hač 😀 ked si sadne povie haččččččč 🙂
a dnes sme v meste krmili holubov,,,a normalne sa jej podarilo že vtačik povedať 😲 nie uplne zrozumitelne ale snaži sa opakovať 😵 napriklad hav hav, alebo cica už tiež povie 😅

graziela
1. apr 2009

Do kelu, aj mne sa stalo, ze mi nechcelo pridat prispevok.... 😠 esteze som si polovicu skopirovala...a ten zvysok uz naozaj nemam chut pisat zas...tak len strucne...
Ta osmicka aj mna niekedy tak bolieva, ze mam napuchnute cele dasno dookola, a vystreluje mi to do ucha, oka, a cela sanka ma z toho boli, aj uzliny mam napuchnute...a trva to vzdy tak tyzden, takze to musim len pretrpiet..je to take dost neprijemne...ale zatial som na to nemusela brat ani lieky od bolesti...chvalabohu okrem tych 8 ma zuby od mliecnych zubov neboleli...teda odvtedy ako mi narastli trvacne zuby.. 😲

graziela
1. apr 2009

Zuzpolka, krasne rozprava Viki, to mi pripomina nasu SAsku, ked bola malicka...ona vedela v takomto veku uz "kaka", tak sa od 8mes. pytala kakat, a tak volala aj nocnicek, aj zvieratka uz vedela ako robia, alebo si spominam este, ze "koka"= kocka, "kokoje"= co to je? a podobne...na 1.narodky sa naucila povedat ako sa vola "ŠAŠA"...
Jurko sa tiez snazi, ale zatial este nevie povedat "K", uz som to tu asi aj pisala...snazi sa povedat aj Saska, ale to skor vyznie ako "ťaťa"...a ako robi havo, tak to je "ha-ha"...a spominam si na taku podarenu prihodu so Saskou, ked mala nieco vyse roka, vosli sme do obchodu s topankami a Saska taka vyjavena zostala stat pred regalom a s nadsenim na celu predajnu " PAČUPAAAAAA"....to akoze papuca = topanky... 😀 😀 😀

dora01
1. apr 2009

graziela, dik, sak uvidime co z toho bude...
zuzi, hej uz je to teraz jedno. Sikovna je viki, bude skoro rozpravat. Nas dakedy napodobnuje slova a zvuky co pocuje, ale vobec sa to nepodoba, len melodicky je to spravne, bude mat dobry hudobny sluch 🙂

alica147
1. apr 2009

do prčic ja som tiež teraz popísla a zmizlo to 😠
v skratke že grazi prečo to musíš pretrpieť, chceš dostať zápal okostnice? 😕

zuzi to fakt viki už takto hovorí? Mirko tiež vela toho narozpráva ale rozumieť mu len mama tata baba a ostatné je hatlanina 😀

a ked mi to zase vymaže tak kašlem už na to 😠

dora01
1. apr 2009

aj mne ten kon blbne

graziela
1. apr 2009

No babule, akosi poriedko pisete...idem aj ja asi, este sa musim osprsit...
Este jedna otazocka...vy, ktr. kojite a uz ste dostali menzes, stava sa vam, ze vam chodi tak nepravidelne, teda ze mate dlhsi alebo kratsi cyklus???Viem, ze pocas kojenia sa to vraj casto stava, ja som uz dostala 3.krat, ale tento posledny krat mi meskali az 5 dni...normalne ma to vystresovalo, ze co sa deje... 😒

alica147
1. apr 2009

asi si z nás robí 1.apríl 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
1. apr 2009

grazi 😀 že PAČUPAAAAAAA 😀 😀 😀 zlata 😅

no hej tak sa snaži zopakovať ked jej poviem 😵
a minule to mamaaaaaaaa čo sme rozoberali, dnes už hovorila 😅 😅 😅 tak som sa potešila 😵

mne zatial neblbne ten kon 😕 😀 teda dufam,,,že sa to odošle, bo niekedy sa mi to stava že napišem a neprejde to 😠

graziela
1. apr 2009

No, ja som predchvilou pisala IP kostri a vraj nick Kostri neexistuje...no, vidis, Kostri, ten kon si z nas isto robi 1.april 🙂
Alic, nieeeeee, ja uz nechcem ziadnu dg. spojenu s kostami a podobne...mne uz staci to co mam...ale ved som pisala, ze tie bolesti u mna sice su neprijemne, ale nie az tak, zeby som musela uzit tabletku...ale to ja som asi iny kon, ked ani pri artroze zatial neuzivam nic a trpim ako kon... 😵

zuzpolka
1. apr 2009

No inak ked už spominate ten 1 apríl.....Viki ma dnes 9 mesiačikov......tak jej želam vela vela vela zdravička 😵 😅 😵

graziela
1. apr 2009

Zuzpolka, vidis, tak na Vikinku sme takmer zabudli....samozrejme, ze jej blabozelame a prajeme veeeela zdravicka, cmuk, cmuk 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre