Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
12. dec 2008

gali a u nas uz dost dlho nic nebolo 🙄 uz sa mi aj sniva o tom 🙄 alebo len sniva? 😀 😀 😀
ja som dnes naordinovala hanke kasu na pol siestu a nechcela ju 🙄 som ju zjedla ja 😀 jakoze neva 😀 ale o polhodku stela prso 🙄 hm,a to uz preco? 😒 😀 😀 😀

alica147
12. dec 2008

jasne Haničku posad pri tortičku 😉

zuzpolka
12. dec 2008

kostri, to mi odlahlo 😀 😀 😀 😝

s tymi nožičkami si ma pobavila 😀
ja potom odfotim malu pri stromčeku 😝 😅
dididi, vy mate už stromček, nie??????????? 😀 a kde je Thomasko pod stromšekom, ha? 😲

zuzpolka
12. dec 2008

stromšekom-stromčekom, už som ako dididi 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

kostri
12. dec 2008

gali ja som bola iskricka taka mala malicka 😀 veru,kde je foto stromceka??
zazi,no jun 2008 🙄 do by to cital 😀 😀 😀 mas straaasne dobry uces!ja stem taky!!! 🙄

dididi30
12. dec 2008

kostri este raz mi napises nieco o preklepu,tak sa s tebou nebudem bavit 😠

jakra ci jarka 😀 no, ja som dala stromcek, ale mi ju vymazali, tak ale dam o chvilu novu foto s tatom

dididi30
12. dec 2008

klidanek uz ho idem hodit 😀

dora01
12. dec 2008

kostri, ze mam smisne vlozky? 😀 😀 😀 sak aspon viem, ze ma citas 😀 😀 😀 posli ip, ze keru necitas, ze ci necitame tu istu 😉 😀 😀 😀

dora01
12. dec 2008

ja som nebola iskricka 😢 😢 😢 ja som zacala chodit do skoly az po revolucii. ale za to som bola dobrovolna poziarnicka 😀 😀 😀

alica147
12. dec 2008

dora ty brdo ty si jaká mladica,ja som v 89 maturovala 😀 😀 😀

dora01
12. dec 2008

v 89 som este tahala kacenu po dvore 😀

ozaj, dufam, ze som tu neni najmladsia maminka, mam 24, lebo na poradniach som bola vzdy. vsak mlade a sproste ako moja mama vravi, a ma pravdu 😀

alica147
12. dec 2008

didi super foťase,aj stromček krásny.včera hovorili v správach že angláni maju vianoce už od oktobra 😀

alica147
12. dec 2008

som si myslela že k 18tke šesť rokov školy,tak asi 24 😀 si promovala s malým?

dora01
12. dec 2008

gali, stromcek je kraaaaaasny. muz mi spravilmprekvapko, dnes sa dovalil s roboty a cestou kupil borovicku

alica147
12. dec 2008

a čo keby si bola,ja som najstaršia 😀 😀 😀

alica147
12. dec 2008

dora no borovičku ked kojíš,no fuj 😀 😀 😀 😀

dora01
12. dec 2008

stromcek borovicku som myslela, nech si dakto nemysli, ze chlast 😀

dididi30
12. dec 2008

alica diky 😀 , inak my mame taky zvlastny stromcek,ze slim, uzky, setri priestor, ale v skutocnosti je ovela krajsi 😵

hej maju, sak aj v vyzdoba v meste je od zaciatku novembra 😀 , oni to tu straaasne prezivaju, normalne nosia celenky a nausnicky so santom a tak....ale je to mile 😵

dididi30
12. dec 2008

dora ale sak aj borovicka aj borovicka je fajn 😅

dora01
12. dec 2008

hej maly sa narodil necele 2 tyzdne po poslednej statnici a ked mal 3 tyzdne tak som mala promocie 😀

alica147
12. dec 2008

tak má kopu vedomostí z medíciny 😀

dora01
12. dec 2008

na vsetkych statniciach bol vlastne so mnou, cele tehu som sa ucila, tak aj jemu mohli dat diplom 😀

dididi30
12. dec 2008

moja dcera ma kopec vedomosti z autoskoly, lebo v tedy som robila vodicat 😀

statnice som mala este pred narodenim deti, jaj sak to su tazke roky pozadu 😕 ale bolo fajne 😵

alica147
12. dec 2008

nechaj ked bude študovať medicínu tak to len povyťahuje zo závitov 😉

dora01
12. dec 2008

tak to by som nechcela aby studoval medinu, nech radsej po tatkovi daku technicku skolu 🙂

dora01
12. dec 2008

aaaale ktovie co bude z nasich junovciatok, mozno bude muzikant 🙂

alica147
12. dec 2008

to chápem 😝

dididi30
12. dec 2008

radka coooo, moje deti budu studovat medicinu alebo hrat tenis 😀 😀 tazke love nech maju 😅

dora01
12. dec 2008

gali, thomasko ma presne taku istu hrkalku ako lacko na tej fotke so stromcekom 😀

dididi30
12. dec 2008

radka, no to dostal od krsnej babky zo slovenska 😀 sikovna, tuto hracku drzal ako prvu, dobre sa drzi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre