• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
gali a u nas uz dost dlho nic nebolo :rolling_eyes: uz sa mi aj sniva o tom :rolling_eyes: alebo len sniva? :grinning: :grinning: :grinning:
ja som dnes naordinovala hanke kasu na pol siestu a nechcela ju :rolling_eyes: som ju zjedla ja :grinning: jakoze neva :grinning: ale o polhodku stela prso :rolling_eyes: hm,a to uz preco? :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne Haničku posad pri tortičku :wink:
12. dec 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, to mi odlahlo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s tymi nožičkami si ma pobavila :grinning:
ja potom odfotim malu pri stromčeku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
dididi, vy mate už stromček, nie??????????? :grinning: a kde je Thomasko pod stromšekom, ha? :astonished:
12. dec 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stromšekom-stromčekom, už som ako dididi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali ja som bola iskricka taka mala malicka :grinning: veru,kde je foto stromceka??
zazi,no jun 2008 :rolling_eyes: do by to cital :grinning: :grinning: :grinning: mas straaasne dobry uces!ja stem taky!!! :rolling_eyes:
12. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri este raz mi napises nieco o preklepu,tak sa s tebou nebudem bavit :angry:

jakra ci jarka :grinning: no, ja som dala stromcek, ale mi ju vymazali, tak ale dam o chvilu novu foto s tatom
12. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klidanek uz ho idem hodit :grinning:
12. dec 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, ze mam smisne vlozky? :grinning: :grinning: :grinning: sak aspon viem, ze ma citas :grinning: :grinning: :grinning: posli ip, ze keru necitas, ze ci necitame tu istu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nebola iskricka :cry: :cry: :cry: ja som zacala chodit do skoly az po revolucii. ale za to som bola dobrovolna poziarnicka :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora ty brdo ty si jaká mladica,ja som v 89 maturovala :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 89 som este tahala kacenu po dvore :grinning:

ozaj, dufam, ze som tu neni najmladsia maminka, mam 24, lebo na poradniach som bola vzdy. vsak mlade a sproste ako moja mama vravi, a ma pravdu :grinning:
12. dec 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi super foťase,aj stromček krásny.včera hovorili v správach že angláni maju vianoce už od oktobra :grinning:
12. dec 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si myslela že k 18tke šesť rokov školy,tak asi 24 :grinning: si promovala s malým?
12. dec 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, stromcek je kraaaaaasny. muz mi spravilmprekvapko, dnes sa dovalil s roboty a cestou kupil borovicku
a čo keby si bola,ja som najstaršia :grinning: :grinning: :grinning:
dora no borovičku ked kojíš,no fuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stromcek borovicku som myslela, nech si dakto nemysli, ze chlast :grinning:
alica diky :grinning: , inak my mame taky zvlastny stromcek,ze slim, uzky, setri priestor, ale v skutocnosti je ovela krajsi :dizzy_face:

hej maju, sak aj v vyzdoba v meste je od zaciatku novembra :grinning: , oni to tu straaasne prezivaju, normalne nosia celenky a nausnicky so santom a tak....ale je to mile :dizzy_face:
dora ale sak aj borovicka aj borovicka je fajn :sweat_smile:
12. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej maly sa narodil necele 2 tyzdne po poslednej statnici a ked mal 3 tyzdne tak som mala promocie :grinning:
12. dec 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak má kopu vedomostí z medíciny :grinning:
12. dec 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vsetkych statniciach bol vlastne so mnou, cele tehu som sa ucila, tak aj jemu mohli dat diplom :grinning:
12. dec 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcera ma kopec vedomosti z autoskoly, lebo v tedy som robila vodicat :grinning:

statnice som mala este pred narodenim deti, jaj sak to su tazke roky pozadu :confused: ale bolo fajne :dizzy_face:
12. dec 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechaj ked bude študovať medicínu tak to len povyťahuje zo závitov :wink:
12. dec 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som nechcela aby studoval medinu, nech radsej po tatkovi daku technicku skolu :slight_smile:
12. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale ktovie co bude z nasich junovciatok, mozno bude muzikant :slight_smile:
12. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka coooo, moje deti budu studovat medicinu alebo hrat tenis :grinning: :grinning: tazke love nech maju :sweat_smile:
12. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, thomasko ma presne taku istu hrkalku ako lacko na tej fotke so stromcekom :grinning:
12. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, no to dostal od krsnej babky zo slovenska :grinning: sikovna, tuto hracku drzal ako prvu, dobre sa drzi :grinning:
12. dec 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok