Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

miauka
17. dec 2008

Ahojte baby, len tak na skok, ideme von o chvilu, aj ked je skaredo, ale treba mi ist na postu.
Aj ja som pridala do albumiku nejake kolaze, tak ak chcete mrknite 😀

My stolicku dostaneme od znamych, taku klasicku vysoku drevenu, takze to mame bez starosti. 🙂
A ozaj, uz nam lezie aj 2. zubok....a sedime uz par dni sami...aj ked este sem tam padneme na bok 😀

alica147
17. dec 2008

ajojte 😀 😀 😀
didiš no vyfukala som si ,nahodila som sa, vyšla z domu a tak sa rozpršalo že som mala hned po učese 😀 😀 😀 😀
malý len teraz zaspal,doobeda spal asi pol hodku 😝 no ale šak asi bol dobre vybuvaný z noci
ozaj didi výdy sa ťa zabudnem opýtať v Anglicku chodia detičky ako skoro do školy?ked Tamarka malinká má päť ročkov a už musí do školy chodiť? 😕
Jaruška chrobáčik kdeže si? 😀

leni asi tam aj ja pošlem maila že čo kde to je 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠
zuz pekná foto nová 😉

kikaamajko
17. dec 2008

Ahoj Megi, my máme tiež tú klasickú drevenú stoličku takže ti neporadím. Deti by nemali dlho sedieť , kým si samé nedokážu sadnúť. Ale to sa hovorí o dlhodobom sedení. Je to na tvojom zvážení.

alica147
17. dec 2008

megi my sme objednávali cez net aj nám ju priniesli až domov,malého do nej dávam iba ked papá a má to sedátko rôzne polohy je v nej opretý tak isto ako v autosedačke tak si nemyslím že by mu to mohlo ublížiť,máme ju aj odfotenú tak ak chceš pozri,;má ju aj Lucka čo má Natálku a tiež je s nou spokojná;;stolička sa volá pepe,možem ti hodiť na nu link

alica147
17. dec 2008

a práve som volala sestričke o výsledky toho moču včerajšie a máme to ok,tak sa teším
zuz vy ako výter dopadol?

emmillya
17. dec 2008

Ahojte 🙂 Aj my sa musime pochvalit - mame uz 2 zubky a je ich kraasne vidiet. 🙂 😀

Megi, mi sme zatial este bez stolicky, no co sa tyka toho sedenia tak vsade sa uvadza ze dieta by si malo sadnut same-ako pise kikamajko. Ked sme boli s malou na rehabke, tak nam dokina povedala ze dieta sa ma najprv plazit a potom si same sadne... No pravda mi malu tiez sem tam nechame posedkat a ked je opreta sama sa taha do sedu. Dlho ju vsak takto nenechavam. Papkame zatial v polohovacom lehatku a sedka si niekedy aj v hojdacom kresielku -ale to je vlastne taky polosed. 😉

Didi -aj nasa sonicka mala teploty -uz su chvalabohu zazehnane, aj ked ostatne veci este trapime 😒 . Urcite to prejde a na vianoce sme fit , uvidis. 😀

Miauka-pekne kolaze, Eliska je velmi zlatunka... 😵

dididi30
17. dec 2008

kika 😀 😀 😀 😀 tak nech ti to kydanie hnoja rychlo ubehne 😀 😀 😀 😀

adi 😀 😀 😀 😀 no neva, to ja si tak zehlim a za par minut vonku sa mi vlnia 😠 😀 😀 😀
hej tu sa chodi do skoly od 4 rokov, ona ma za sebou uz rok , teraz ma rozbehnuty 2 rok v skole, sikulka moja 😉

megie ja som si kupila stolicku v uk, tak nepoaradim 😉

miauka pekne kolaze 🙂 a nech vam zubok skoro vybehne 😉 ten druhy myslim 🙂

joj dufam,ze nam to do vianoc prejde, alebo budeme chori my s muzom 😒 🤐 dufam,ze nie

dididi30
17. dec 2008

alica fiha a tu nam ziadne odbery nerobia, jaj tu je vsetko ine 😀 😀 😀

emmy..tak chvala bohu ste ne tom trocha lepsie 😉 fiha aj vy mate zubky? no asi len my nemame, ci este tusim mirko a kto este nema zubok? 😲 😀 😀 😀 no nic dlhsie nam vyzdria 😀 😀 😀

dora01
17. dec 2008

no aj my sa musime pochvalit, nemame ziaden zubok ani ziaden tak skoro nebude 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

inak ja som pravidelne pre vianocami umývala okná ofuklo ma a na vianoce somvždy mala teplotu 😝 vlani som bola tehu tak som sa na to vyprdla a tento rok sa tež 😝 dve mi zostali neumyte a šak sa svet nezruti 😉

didi no veru šikulka to je a to sa normálne učia hned že písať čitať počítať a tak?

alica147
17. dec 2008

nemáme a ked bude po malej tak ešte dva tri mesiace má čes sranda ale jemu tie zuby vidno pod dasnami a von nechcu 😀 😀 😀 ani už nebudem hovoriť že nám idu zuby bo nám už idú dva mesiace 😀 😀 😀 😀 😀 dlhu cestu maju 😀 😀 😀

didi tu sa robí preventívne vyšetrenie moču v 6mesiacoch

dora01
17. dec 2008

megi, my mame taku drevenu z kiki, mne sa paci preto, lebo sedak, aj opierka noh sa daju posuvat postupne ako dieta rastie a moze byt v nej do 4och rokov, ked dame prec ten papaci stolicek, uz v nej celkom pekne sedka, len ho stiahne sem tam nabok, ja som ho v lehatku nemohla krmit, lebo sa v nom snazi otocit a nejak z neho vyliezt 🙂 . navyse bolo vsetko zakydane, takto je cisty aspon od polpasa dole. ano stanovisko lekarov je nedavat babo sedkat, pokial nevie samo, ale ked ho tam das raz za den na 15 minut, tak hadam sa mu nic nestane 😉

dora01
17. dec 2008

kika, ja som myslela, ze byvate na dedine, to ked nikoho nestretnes, kde je od vas najblizsi dom 😕 ? fuuuha ja mam rada dakedy samotu, ale vy asi doslova byvate na samote 🙂

dora01
17. dec 2008

vcera si muz konecne kupil gitaru, tak sme mali trocha kultury 😀 , lako sa strasne na tom rehotal

dragila
17. dec 2008

Ahojte baby, Alica ako si ten moč odobrala,šak mne to s tým sáčkom nejde 😠 ,dala som jej to už druhý krát a plienka mokrá a sáčok prázdny 😀 ,no s malým to bolo jednoduchšie 😝

dragila
17. dec 2008

ja blbá,šak ty máš chlapca 😀

alica147
17. dec 2008

no ahoj Dragila ved práve že malému som to prilepila a raz dva to bolo al pamätám jak dnes jak som sa natrápila s dcérou 😝 😝 takže s Barborkou ti asi nepomožem 😒
ale ja som malého nechala rozbaleného a čakala som pri nom kým sa nevyciká hned rano ako sa zobudil ešte sme boli v posteli a dlho to netrvalo možno 10min.skus dať malej čajík a počkaj pri nej nechaj ju rozbalenu a tak budeš mať aj sáčik pod kontrolou; dievčatkám sa to horšie berie 😝

alica147
17. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 v poho

alica147
17. dec 2008

dori nám tež tatino vyhráva a malý je zvyknutý už z bruška aon mu normálne do toho spieva 😀 😀 😀 robí že aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa do rytmu 😀 😀
ale ked sme boli tatina pozrieť v skušobni-tam hrá na bicie tak malý žmurkal do rytmu 😀 tak aj musel prestať to bol pre nho ešte velký hluk 😝

dora01
17. dec 2008

haha, ja som chytala do skumavky, ze je to presnejsie, ale trvalo to hodinu, z toho raz som to nestihla, tak som dostala zasah 😀

dora01
17. dec 2008

nas vcera najsko oci von, potom hihihi, potom agiiiiiiii, nakoniec ho najviac bavili natahovat vysacky, co tam boli este nestrhnute

dora01
17. dec 2008

mirko bude muzikant 😀

alica147
17. dec 2008

pre chalanov su tie sačky uplne v pohode 😉

dragila
17. dec 2008

Baby tak dík,zostáva mi len skúšať,idem nakúpiť sáčky 😀 😀

alica147
17. dec 2008

asi no 😀 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

dori no ked bude po tatovi tak určite 😀 😀

dora01
17. dec 2008

dragila, drzim palce, dievcatkam sa to naozaj tazko berie

megi76
17. dec 2008

Dakujem baby 🙂 este teda porozmyslam a nejaku snad kupime pod ten stromcek 🙂

belka
17. dec 2008

dora - ani my este nemame ziaden zubok a tiez to vyzera ze tak skoro nebude.... Zatial mame iba taky bezzuby usmev 😀

kikaamajko
17. dec 2008

Didi ani mi nemáme zúbok, je nás tu ešte dosť 😉
No my bývame na dedine ale naša časť tej dedina má asi 30-40 stálych obyvateľov no a vtom čase čo sme vonku okolo 11 tak nikoho nestretneme, všetci sú v práci a staré strigy pri peci 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dori aj môj sa tak snaží dostať z autosedačky, vrtí sa na všetky strany, alebo sa prehne ako luk a odrazí sa s nohami. Je vychcaný jak poistky.
Didi neboj určite budete do vianoc všetci fit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre