Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kikaamajko
18. dec 2008

Didi máš to tiež pestré, ja som sa sťahovala v živote už 11 krát a už nechcem ani počuť, ja už som na konečnej .Teda dúfam. 😒
Máš pravdu hlavne aby bol človek zdravý, lebo ked bude odkázaný na nemocnic to je katastrofa. 😠
Zuzi, musíš už vydržať, hlavne aby už potom Viki vyzdravela.
Didi to bude určite erotika pod vianočným stromčekom 😀 😀 😀 😀 Ja som chcela na narodky že šampus a sviečky takzvaná romantika a prišla návšteva a nič. 😝 😝 A zajtra ide Kika posledný deň do školy, to je naša antikoncepcia lebo ona vždy vydrží dlhšie hore ako my. 😀
Tak pá dobrú noc, jáj Didi bývam v Slovenskom raji.

alica147
18. dec 2008

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ja som taká nasratá!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 objednala som drahému pod stromček jedno dvd ktoré malo prísť do 14dní,čiže už včera tu malo byť; tak som im poslala mail,odpísali mi že to poslali na Slovensko a tí mi dnes napísali že dobierky budu vybavovať až po 5.1.2009 z dovodu prechodu na euro!no mna asi porazí; také srdečné maily som poslala obom že vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a možu si po......ť -ponechať 😠

greguska
18. dec 2008

zdravíme 😉

všetko dobré oslávencom, a chorým detičkám rýchle uzdravenie!

my nejako nestíhame písať, včera mal maťko večierku zase až o pol desiatej, a ráno o siestej chcel vstávať, takže som mu to musela vysvetliť, ukecala som ho do pol osmej 😉 no a cez den, konečne mal tato čas, tak že ideme trochu na nákupy do Avionu, že kolo obeda, nech tam nie je milión ľudí. to nám aj celkom vyšlo, ale nič sme poriadne nekúpili. tato chcel topánky, chápete v troch obchodoch si nevybral, lebo tie čo sa mu ľúbili nemali jeho číslo, ja som chcela tenisky, tiež nemali, tak sme aspon bráškovi mobila pod strom zobrali, najedli sme sa a šli dom. ☹ pôjdem s mamou na výpredaje a hotovo 😀

no a maťkovi to dnes nevychádzalo so spánkom, som myslela že doobeda kúsok zdriemne kým pojdeme preč, ale on si to zas posunul a zaspal 10 minút pred odchodom, takže sa zobudil keď sme nastupovali do auta a buchli dvere 😒 potom pokukal výzdoby v obchodoch, kojil sa u Baťu 😉 a potom zadrichmal, ale sme už zas museli ísť, tak ho zase dvere na aute zobudili. no a teraz na večer potiahol hodinu v kočíku, tak zase pôjdeme neskoro spať. joooj, hrozná som ja mater, takto ho 2x za deň zobudiť pri tom jeho chabom spánku 😠

a to sa ani nechcem priznať, že sme ani príkrm nestihli, len sme sa dnes kojili 😲 😅

andrejka, tak to si sa teda činili s tým oknom v takom počasí 😀

greguska
18. dec 2008

adka, to je sila s tým dvd, však to im snáď došlo, že to chceš pod stromček, ked si to v predstihu objednala, nie ? hrúúúza toto, a potom chcú zarábať s takýmto prístupom 😠

alica147
18. dec 2008

Maťka juj no ved a objednavala som to ešte začiatkom decembra a malo to prísť do 14dní 😠 už ho nechcem hajtroši 😠

a z tých príkrmov si nič nerob,nám tiež vždy nevyšiel krok a celý den sme sa kojili ale Miruškovi to vobec nevadilo 😢

zuzpolka
18. dec 2008

baby ☹ Viki mala zasa zvyšenu teplotku 😢 😢 😢 ja sa z toho zblazdnim ☹ 😢

alica147
18. dec 2008

zuzi to má z toho bruška,ak ju má vysoku stiahn ju ,ak nie je moc vysoká nechaj ju zatial tak,organizmus tým bojuje s infekciou 😒

zuzpolka
18. dec 2008

dala som jej na noc sirupček, nurofen 😖 uvidim ako bude v noci dufam, že nebude mat vysoke teploty 😢

alica147
18. dec 2008

no najhoršie je to čakanie teraz na výsledky,však?to poznám 😖 som si aj s dcerou užila ☹

zuzpolka
18. dec 2008

to ano ☹ ale nechapem čo im to tak trva ved jej to brali v pondelok! 😕 už to mohlo byt a mohla mat davno nejake atb 😖
ja sa tak bojim, stale ma napadaju sprostosti, že čo ak pojde do nemocnice 😔 😢

alica147
18. dec 2008

neboj sa nepojde,oni zisťovali aké tam má baktérie a teraz musia zistiť aké atb ich zničí 😒 ja viem že to nejde nebať sa 😒

dididi30
18. dec 2008

zuzpolka juj , nam konecne teplota presla , viem co to je, drobec celu noc na cice a mrncal, chuda ☹

kika, jaj neviem kde to si, no snad je tam dobre a zotrvas tam dlhoooooooo 🙂

jaj veru aj my tak na narodky kopec ludi doslo a romanitka sa odlozila na nedohladno 😀 😀 😀 to stihneme do konca roka 😀 😀 😀 inak aj nasa je riadne antikoncepcia , nechce ist skor spat ako my 😒 a potom ked zalahne tak zas drobec pyta cicu a furt tak dookola...

jaj idem kuk tu ordinaciu
🙂

zuzpolka
18. dec 2008

alicka, dakujem za povzbudenie 😉 🙂
idem sa najest, aj ked nemam chut ale jedla som naposledy obed tak niečo si musim dzobnut 😖 🙂
tak pa pa a dobru noc všetkym, dufam, že aj mi budeme mat dobru 🤐 🙂

alica147
18. dec 2008

dobru a hlavne bezteplotovu noc 😵

greguska
18. dec 2008

zuzi, držte sa, neboj Vikinka bude v poriadku, budeme na vás myslieť 😉

no dala som maťka do postielky, ale v poslednom čase sa mu nedarí zaspať samému 😒 sviniarik malý, si zvykol spať so mnou v posteli, cica nablízku 😉 ale keď on je taký krásny keď v polospánku otvára tie malé ústočká a hľadá prsko 😀

lucia31
18. dec 2008

ahojte mamulky, konecne mam volno 😝
zuzi, ako ti radi alica, ak nema teplotu vyssiu ako 38, tak jej nic nedavaj, telo si takto tvori protilatky...drzim palce, nech uz sa Vikinke polepsi a bude fit..

graziela
18. dec 2008

Ahojte,
nestiham vas precitat, tak len strucne...zelam vsetkym chorym drobcekom skore uzdravenie, nech si aj bacily zoberu dovolenku na Vianoce 🙂 S nasou Saskou musel ist vcera manzel tiez ku dr., tak ma opät atb, ale len v spreji (bioparox tusim sa to vola), potom askorutin na spevnenie cievok (pustila sa jej krvicka z nosa) a este nejake sumive tablety na odhlienenie...no, je toho dost, dufam, ze to zaberie...ale teploty chvalabohu nema, cely den pobehuje, poskakuje, pospevuje akoby nic...len aby Jurko od nej neochorel, lebo to by neboli moc vydarene Vianoce... ☹
Inac, dnes som uvarilu tu cviklu so zemiacikom, porom, mrkvickou a rascou...no nestihla som to dat malemu spapat, lebo kym sa jemu varila polievocka, my vsetci ostatni sme uz jedli obed a on, ked nas videl, tak sa zacal tiez dozadovat papania a ja som sa na to nemohla pozerat, ako on chudatko pozeral nam do taniera a prezuval naprazdno...tak som mu rychlo ohriala jahnacinku so zeleninkou od HAMI...a cvikla bude na zajtra 🙂 Lenze ,usim povedat, ze ta cvikla sa mi neuvarila dobre, zemiaky uz boli prevarene a cvikla stale tvrda...mala som ju nakrajanu ako zemiaky na kocky, nabuduce asi postruham alebo dam varit ako prvu....
Ja som dnes inac opät vypekala...musela som este dorobit linecke pecivko, lebo tolko navstev sa nam ohlasilo na vianoce, ze sa bojim, ze bude malo (alebo sa to dovtedy zje 😝 )...

alica147
18. dec 2008

jáááj veru,Mirko sa teraz zobudil papať a ked papal bers kedy prestal jesť a zahladel sa mi do očí a široké usmevy na mna,no zjedla by som ho za to,moc miláčik 😵 😵 😵

dididi30
18. dec 2008

greguska, tak preto mam drobceka v posteli, kvoli tomuto otvaraniu pusinky v polospanku 😵 😎

lucia, ja si budem takto,,uzivat od pondelka do 7 januara, bo tamca ma do vtedy prazdniny 🙄 😝 😀

alica147
18. dec 2008

grazi no presne mala si najprv cviklu variť,zemiak máš uvarený raz dva

dididi30
18. dec 2008

alica hej zahladi sa do oci rehoce sa.....lenze nas mi zacal natahovat bradavku 😠 lebo ked mu dam flasu vody, tak ten dudel natahuje a on si mysli,ze moja cica je flasa 😠 😀 😀 😀

kostri
18. dec 2008

zuz,nebud taka smutnucka,isto to viki prejde a bude dobre 😉 furt kukam jej fotky a brnkam jej do nosteka 😅 strasne je podarena 😀
no hanka spala vonku tri hodky som stihla selico porobit,piect budem az pondelok,al utorok..
my sme na mliecku druhy den,neviem do kedy..a neviem ako zacnem s prikrmami znova 😨 ci zase mrkvou mam zacat? 😕
este prajem oslavencom vsetko dobre,alebo je len jeden oslavenec? 😕 😀 😀 😀
dobru nocku vsetkym,nech su deticky zdravucke a nech dlho spinkaju 😉

graziela
18. dec 2008

Alica, no nabuduce budem mudrejsia, no ale aspon ostatne maminky budu vediet tiez 🙂 Ja som to tak v rychlosti robila, ze ma to ani nenapadlo...

dididi30
18. dec 2008

jarka, sak aj my sme na mliecku, kvoli chorobe

dobru nocku aj ja idem 🙂

alica147
18. dec 2008

didi 😀 😀 😀
grazi no ved hej,ved učíme sa celý život,nie? 😉
dobru noc všetkým čo idú spinkať 😵 😵

lucia31
18. dec 2008

alica, Janko nakoniec nenakreslil kona, lebo kona nevie, ale klasika auto s velkym vyfukom, ale modre 🙂
inak, dnes, kym som varila, tak sa hral s PC na obchod, nieco tam tukal, pootvaral kopec okien a nakoniec mi tak zablokoval pocitac, ze kurzor na nic nereagoval..totalne mimo, ani tuk..tak som musela obnovit nastavenia spred tyzdna, aby som ho spojazdnila..by som mala abstak, keby nesiel 🙂
grazi, aj Janko bol prechoreny, mal taky prieduskovy kasel, nastastie nie teploty,ani sopliky, tak mu paradne zabral cibulovy sirup s karamelom..uz nekasle, len ked moc lieta..ale mam ho cely tyzden doma...
vru, cvikla sa vari ovela dlhsie, ja ked varim borsc, tak cviklu varim ako prvu, a potom uplne na koniec pridam do polievky na jemnom struhadle postruhanu cviklu a krasne zafarbi polievku na cerveno, lebo inak varom straca farbu...
ja som napiekla 5 druhov peciva a na oslave menin a po nej sa vsetko pojedlo 😝 😉 ..a zatial sa mi piect nechce, chyti ma to tesne pred, ale uz mam aspon vyhliadnute co..

krazu
18. dec 2008

ahojte 🙂
ja Vas dnes citam uz od siestej a nejdem sa docitat 😉 😉 az teraz

prajeme vsetkym babatkam skore uzdravenie a dobru noc bez teplot

ja som bola v pondelok s malym na tom kontrolnom odbere mocu a vysledky boli v stredu. Bola tam infekcia ale v mensom pocte ako predtym tak dnes bol dalsi odber. Zajtra idem s malym na sono obliciek a budu aj vysledky z dnesneho odberu tak konecne uz budeme vediet na com sme. sestricka mi dnes vravela ze tuto infekciu casto sposobuju aj vlhcene utierky a detska kozmetika pri umyvani.

alica147
18. dec 2008

luci Janko zlatý,malinký no šak hlavne že ti ide pc,ja by som tiež bez neho bola abstinenčná 😀 😀
a borš mnaaaaaaaaaaaam,ja ho síce nevarím ale u nás v robote ho robia une mnam mnam 😎

lucia31
18. dec 2008

didi, aj Janko ma takto isto prazdniny v skolke 🙂 dnes sme neboli ani vonku, sice bolo hnusne, ale my chodime aj tak, lebo potom je doma ako motorova mys 😝 😀
didi, uz davnejsie som sa chcela spytat, Tamarka uz chodi do skoly?

alica147
18. dec 2008

krazu to fakt? 😕 my sme ho mali klop klop negat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre