• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
ahojte :slight_smile:
Mala mi zaspala už o pol siedmej ,lebo za cely den spala asi hodinku :confused: tak sme ju už o šiestej pekne okupkali :slight_smile: No len teraz sa zobudila a rozprava si aaaaaaaa aaaaaaaaa v postielke :angry: :grinning:

neskor pridam nejake foto z oslavy :wink:
idem ju uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska joj sak som si aj myslela, no viem, ono raz je dobre raz sa to totalne pokazi, v tomto zimnom obobi je to najhorsie, lebo tolko vrstiev treba mat na sebe :unamused:
gregus, jasne sak aj mala nemoze, ale ona je zavislak, normalne ma tajne zasoby a ja ich neviem najst :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzka bozenko nas tak spava kazdy den hodku do kopy a tiez siel o hodku skor spat :slight_smile:

inak baby aj som dorobila dobosove rezy, no poviem vam na prvy krat su svetoveeee :sunglasses: zitra kostujeme tak som zvedava ci aj chutit budu :slight_smile:
no a muz s tamcou robili piskot banan a piskot a namocili do cokoladky, urcite to poznate :slight_smile:
no a teraz robia nepeceny kolacik z bebekeksov, lebo vystala plnka z dobosakov :wink:

tak ja mam napecene, finisujem a uz len nohy budem mat vylozene, teda dufam, :confused: :grinning: lebo mam este 2 kusy masla a co s nim, je mi to luto, ked mi tatino kupil digitalnu vahu, treba vyuzit :slight_smile: a konecne som sa naucila na tej sprostej anglickej trube piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dufam,ze mate pekny vecer a deturecne vam uz hajuskaju :slight_smile:
20. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, to fakt? mne spava teda dlhšie :slight_smile: vždy hodku do obeda a poobede tiež spinka :slight_smile:
mnaaaaaaaan take bananiky v čokoladke :grinning: do akej čokolady to namačaš???
asi to aj ja urobim :sweat_smile:

inak zistila som že fotky z oslavy su nejake rozmazane :angry: idem pridat aspon 2 :grinning:
20. dec 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka pekne foto, vikinka tam vyzera ako rocna :grinning: zlata je :dizzy_face:

no muz odkazuje, ze normalne v cokolade na varenie :grinning: :grinning: uz aj dorobili bebe kekse, mnam aj to bubim, no kto toto poje :confused: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi dakujem :sweat_smile:

no a nie je ta na varenie horka???
20. dec 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpola nie, ono sa to tam hodi, a horka cokolada je zdrava, treba kazdy den 3-4 kocky :wink:

vyskusaj uvidis :slight_smile:
20. dec 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra spravim :wink: :grinning:
viem, že som to raz davno robila ale už si nepamatam ako to chutilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzplka boze sak to je super chut a naviac sa mi paci to,ze je to na sparatkach a len si tak hodis do huby :grinning:
20. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sila, co robia tie baby, ja som tolko toho porobila a mam kopec casuuuu, no asi sa krutia pri chlapoch :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a davate piškota, kolečko banan, a zasa piškota či ako???
20. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak a napichnes na to sparatko a do misky si das cokoladu a mocis v tom, davaj to na plech, alebo tacku na ktorej je alobal, lepsie sa to potom odlepi :wink:

no a pocuvaj, vraj aj s broskynou su dobre, to skusim na buduce :slight_smile:
20. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes chcem ešte salonky poviazat, zajtra robim stromček :grinning: až večer, ked dam malu spat a pri tom budem kukat sam doma :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, joj to bude romatikus, som zvedava aj na vas stromcek :wink:
ja nemam salonky ja budem vesat dukatiky :slight_smile: teda salonky mama ale neladia mi s gulami :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi len aby sa mi to aj s alobalom neodlepilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a do chladničky s tym???
20. dec 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, no najlepsie do chladu, ale ja som dala do spajze a tam je studenkavo...inak mozes dat aj na balkon, len to poriadne zakry aby ti to macky nepojedli :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj odlepia, mame to odskusane :slight_smile:
20. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, tak vymen gule :grinning: :grinning: :grinning: alebo salonky??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne ladia ved som vyberala k gulam :grinning: strieborne,,, a stromček mame červeno strieborny :slight_smile:

no dam to do chladničky balkon nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk :grinning: aký dialog tu máte vy dve :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali ahooooooooj :grinning:
ved sa pridaj :grinning:
tebe ladia salonky s gulami? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte nemám salonky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale budu ladiť :wink:
zizi idem kuk tie fotky
jeeeeeej alicka, krasne :slight_smile: to ako si spravila??? :confused:
20. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim ti jeden link tam si urobíš pozadie a ostatné v picase,chceš?
20. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeee, budem to vediet? hmmm dam mužovi spravit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne len tam hodíš foto a potom už len vymýšlaš :grinning: :grinning:
20. dec 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
somaj ja hodila nové foto ked už máme pol roka :grinning:
20. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som okateho Miruška :grinning: :wink: zlatyyyyyyyyyy :sweat_smile:
20. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi jej ake zlate blahoprianie :dizzy_face:

zuzka, no ja kaslem na salonky aj tak ich nelubime a nech mi nekazia stromcek :grinning:
20. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok