Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dudri
20. dec 2008

Okolo Vianoce bude papat prve príkrmy... Som zvedavá ako bude reagovať. Teším sa... Ešte mám čas... Ešte ju kojim...som zavislááááááááááááááááá

alica147
20. dec 2008

dudri aj ja,ale už papáme aj ostatné bo ja idem 5.1.do roboty 😝 ale dufam že mi kojenie vydrží aspon do troch rokov 😀

alica147
20. dec 2008

zuzi tak sa tešíš 😉 ja som písala ježiškovi že chcem nový foták bo ja som aj na fotení závislá 😀 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

jasne tešim 😉
noooo a čo ježiško donesie fotak??? 😀

alica147
20. dec 2008

no ved hádam hej 😕 😵

dididi30
20. dec 2008

durdi aj ja som zavisa na kojeni 😀 😀 😀

zuzka ale peknu foto si dala 😵

alica147
20. dec 2008

ááááááááááááááááá že zajtra 😠 😀 😀 😀 didi ťa odhalila 😀

dididi30
20. dec 2008

jaj idem ja , lebo budem maniakovat na tych ramikoch, alebo este nejake skusim 😀 😀 😀

tak dobru nocku, idem sa hrat 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

alicka ved som napisala že zajtra ale ked dididi dala tak som aj ja musela 😀 😀 😀
ale zajtra dam lepšie musim sa s tym ešte pohrat teraz len skušam,,,,inak je to super kolko ramčekov že si neviem vybrat diky za ten link 😉 😉 😉 😀

alica147
20. dec 2008

aj ja sa tam šprtám 😀 😀 didi dobru pekné fotečky porob ráno kukneme 😀

zuzpolka
20. dec 2008

dididi že to je pekne chytlave,,,,no ale neda sa aj konik aj ramčeky tak aj ja sa lučim s vami idem sa hrajkat ešte 😀 😀 😀
salonky počkaju do zajtra 😝
dobru nocku všetkym 😉 😅 😔 paaaaaaaaaaaaa

alica147
20. dec 2008

dobru nocku 😵

dudri
20. dec 2008

som prekvapena...predtým som pytala str.30 ....kde su ostatne baby....vela ste pekne rozpisovali-vyjadrovali svoje nazory...suhlasim...

dudri
20. dec 2008

zuzapolka, pekne fotky...Kde si kupila hačkovanú tmavoružovu čapicu ?

zuzpolka
20. dec 2008

nejak mi to mrzne ta stranka 😠 😠 😠
no nič idem hajat 🙂

dudri dakujem 🙂
tu čiapku mam tušim z tesca 😉

dudri
20. dec 2008

zazi mas IP- tabulka jun 2008

lucia31
20. dec 2008

ahojte mamulky, predpokladam, ze tu uz nie ste 🙂
krasne fotocky ste poprikladali, sikovnice....
ja som prave dopiekla, nie ze by sompiekla bez prestania cely den, nehroziiiii 🙂 , ale vecer som zaspala s malou, zobudila som sa o desiatej a teraz som ako rybicka, tak som napiekla karamelove bozky...
inak, tuto noc, nie tuto, ale tu pred tym 🙂 , spala Tamarka celu bez papania, a ja som sa budila od polnoci vkuse, ze ide sa papat a nic..az rano o siestej...a ja prsia ako skaly...takze som sa horsie vyspala, ako inokedy....
no, ok, idem do sprchy, lebo som tu asi na celom koni sama, jedine ze sa pojdem mrknut do temy Ponocujem 🙂 ..aj taka tu tusim je..

dididi30
21. dec 2008

dobre ranko

my mame vymeneny rezim, dopol noci na cicia potom haja v kuse do rana, lenze moje cici, ako kamene a cela kosielka mokra 😒 no neva ale som sa vyspala 🙂

lucia ty si zase piekla? 😀 😀 uz prestan, lebo potom aj mna to laka len vypekat a potom nechudnem 😠 😀

jaj baby pridala solm nejake fotos, no musim daco pofoti, len neviem kedy, aby som mohla tie fotos upravovat 🙂

no a ja uz mam od pol noci navarene, tatko varil, kuracie prsicka v cesticku a hovadziu polievku, dnes ju bude mat aj thomasko 🙂

tak krasnu nedelku 🙂 🙂 😎 ozaj mame pod mrakom, no ako v anglicku 😀 😀 😀

kostri
21. dec 2008

avojki 😉
taka otras noc 😒 ma to uz ani nebavi kazdy den pisat 😒 celu noc sme plakali,kadu hodku hore a od pol siestej do pol siedmej hore,zaspala a za pat min bola hore s placom 😢 no neviem co toto je 😢 potom len plakala a plakala,ani na rukach ani prsko,nic..tak som zazala normalne svetlo,ze uz je rano a zacala sa vyskierat a smiat 😀 uz bolo dobre

joj dudri aj grazi 😖 chore deticky nam tu nejako pribudaju ☹ tak sa drzte,liecte sa,nech vam to prejde co najrychlejsie!

gali a thomasko uz nema ocko zalepene?uz nebudem o viol pisat,jo ?🤐 🤐 🤐

idem pokukat tie fotecky,co ste vcera stvarali 😉

andrejka,avoj 🙂 ako sa vyspinkal moj zatko? 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

juj jarka neboli ju hrdielko? neslinta moc, alebo nepcha si rucicky do pusinky? lebo to nemusia byt zubky, to moze byt aj hrdielko ☹

thomaskovi je lepsie 😉 dakujem za opytanie a mozes o viol my si radi vypocujeme novinky 😀 😀

kostri
21. dec 2008

zadne novinky,furt dokola to iste 😀
rucicky si pcha..ale keby hrdielko tak aj cez den placka,nie? 😔 a to nie..ja neviem co uz,ako sa mi naucime v noci spinkat 😔

dididi30
21. dec 2008

jarka, akoto,ze furt dookola to iste? 😲 😀 😀 😀 😀 😀

jarka, ja mam na to jednu odpoved, ja taketo deti volam,ze dobrutky 😀 toto su hyper deti 😀
nas pisti non stop a co sa mam zblaznit? proste to su zive deti a vyzaduju si maximalnu pozornost a ja chcem deti naucit samostatnosti aby somnou nemanipulovali...
asi to vyznelo kruto a viem,ze to su este len drobatka, ale ja mam aj ine povinnosti a to by som mala v dome riadnu chrontu a nic nerobila len s detmi, bohu zial, nech si ich vychutna aj tato 😀 😀 😀
ty vole to solm napisala totalne bludne, ale nejdem to prepisovat
😀 😀

dididi30
21. dec 2008

a este som chcela toto, nas ked je na rukach, tak je taaaak ticho a najma ked sa k nemu pirhovoria cudzi ludia 😕 to sa bude rehotat, aky je on dobrucky 😠
no a prideme domov , tak koniec, rev a rev, jednine kde neplace je spalna, ja nechapem preco, normalne je tam rad, najma vecer ked zaspava, to bez problemov, ziadne ruky , hojdanie nic..
cez den ho davam do postielky aj tam bez problemov zaspi, ale len tak na 20-30 minut 😒
no a medzi tym sa nosi na rukach alebo place

ja som sa este v klude nenajedla, stale len hlcem a on pri mne place, alebo ked ho mam na rukach tak mi pcha rucicky do taniera co tiez dlho nevydrzim, tak ho dam na brusko a ani to sa mu nelubi, vsetko je sekundovka 😒

vcera som piekla dobosaky a cely cas reval, ved ako vzdy.....
ani nemozem chodit na navstevi, bo tam z ruky na ruky a ani to sa mu nepaci, total hyper dite, no co uz s nim
inak ked som bola tehu som bola nenormalne nervozna a asi je to nasledok ☹
alebo je cely tatko, ten tiez revaval, az do 2 rokov 😕 tak sa tesim 😖

jaj no uz mi je lepsie 😀 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

a neopovazte ma upozornit na chyby 😠 😀 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

jaj a zase mama solo, tak ja idem upratovat, ale som taka vytocena, jaj uz od rana mam nervy 😠

idem si dat pol deci 😠 😀 😀 😀 😀 😀 na zdravicko 😀 😀

kostri
21. dec 2008

no ja som sa naucila od zaciatku hanku nenechavat moc plakat,aj ked by som ju niekedy kludne nechala,bo to su len jedy,ale potom pocuvam,jaka som zla matka a jak hanke pukne srdiecko 😔
tak som si povedala ze toto pocuvat nemienim,preto ju hned berem na ruky,co mam robit? 🙄
dufam ze ked budeme mat druhe,uz budeme byvat sami

dididi30
21. dec 2008

jakra ja som mala to iste u svokry, teraz je to ine a necham ho, lebo on musi, oni niekedy potrebuje a ja by som potom nic nerobila len s nim, bohu zial....no sak uvidis ked budes mat 2 deti 😉

sak aj ja beriem na ruky, teda berieme, ale sak to by som ho potom ani z ruk nemohla dat, ani sa vyveckovat nic 😝

dididi30
21. dec 2008

ty vole kuknite toto, ja by som sa bala, takto kupat 😕 https://www.modrykonik.sk/_gallery/51025/51025_...

alica147
21. dec 2008

čaveste
didi ja som na tom dnes rovnako,na prd nálada,nervozna som jak pes a Mirko to asi cíti lebo len mrnčí a mrnčí a na ruky a ja to nevládzem očúvať aj teraz ledva zaspal ale vrzukal predtým 2Omin a aj tak zaspal nakoniec na prse 😝
Jaruš takže takto dnes tvoj zaťko 🙄

kostri
21. dec 2008

gali to iste mame my,tiez nikde nechodime,len velmi vynimocne,bo sade reve,len u segry nie,ale to musi byt v miestnosti len ivka a ninka-toje moja segra a jej dcera-moja krstna
do obchodov,len ked spi alebo je tesne pred spankom,ze je vo vajci a v kosiku nakupnom..no par krat som uz aj z obchodu letela..
hra sa sama tak pat minut,to vyuzivam na vecko,inak ju bravam so sebou..tiez na rukach cely den,esteze sa uz svokry neboji,aspon chvilku je u nej..tato v robote,ked ne v robote,tak robi na dome..
ja som nebola nervozna ked som bola tehu..iba spavat som nevedele,ani cez den,ani v noci..ledvaj som zaspala,som musela ist na vecko a od stvrtej rana som byvala hore..tak to sa asi teraz odraza na hanke 😒 neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre