• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
radka,to som skusala aj ja s tym dudlom a pohladkanim..sak aj lenke som to vtedy pisala ze jak fajinsko sa mi to dari..a vydrzalo to dve noci :confounded: :grinning: no proste,ked jej nedam prso,tak sa ide rozdrapit od placu :confounded:
prave mam cele doskriabane,co ma take nervy,ze jej pcham dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no ale nekedy sa budi aj len kazde dve a pol hodiny :sweat_smile:
leni,no to mas dobre vymyslene,ze vzorovo upraces :slight_smile: len ci to pochopia :grinning:
21. dec 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuknite moj dobosak, na prvy krat sa paradne vydaril, som na seba hrda :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

inak drobec dnes opat nic moc nespal, tak som s nim po vonku chodila a uz 2 hodinky pisti a pisti, asi ho idem dat spat :unamused:
ani skoro nic nejedol, ani cicu nechce :frowning2:
21. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, super doboska, mnam :wink: ja som este neskusala, nejak si na to neviem trufnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale este tu hrabem ze co by som dopiekla :dizzy_face:
inak ani mi sme dnes skoro nic nezjedli, nist ani prikrm dnes nebol :unamused:
21. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze aka chyba ze mi - ma tam byt my! sorry :pensive:
21. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emili zeby to bolo chorobou? :frowning2:
ja neviem co ma za dni, cim dalej tym horsie, nieco ho zaujme a uz je dobre, ale za par minut zas pisti, katastrofa..

a dakujem za pochvalu, fakt som to robila prvy krat, necakala som ,ze to bude take chutne a este aj pekne vyzerat :confused: :grinning:
vies co ja mam problem urobit bublaninu, mne nikdy nenapuchne a to som ju skusala viac krat, mne take jednoduche kolaciky nejdu :frowning2: :slight_smile:
21. dec 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ani ja si neviem zvyknut na moje foto, furt kukam ,ze co za novu kocku tu je :grinning: :grinning: :grinning:

jaruska, mojenko neblazni, uz ked sa nemozes vyspat a nemas fakt veeeeeelmi dobe babatko, tak nechci druhe dieta, to sa znicis za ziva......ja mam 5 rocnu a mam dost :angry: totalny zabijak, ja sem chodim preto,ze sa odreagujem, inak by som asi umrela :confused: :grinning: :sweat_smile:
21. dec 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni fiha brasko a anglicka? tak to budu darceky, teste sa :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze je to len chorobou, mi uz s mangelom nechapame ze vydrzi tak dlho nic nejest :frowning2: a to je ona dobry papkac :slight_smile:
dnes sme tiez cely den na rukach, teraz mi zaspala pri telke, mam ju pustenu nahlas, ved co budeme robit vecer?! :unamused: a zo sna mi tu hrozne kasle , moja pekna :frowning2:
no take zakuskoidne kolace som na vianky ani nerobila pre istotu, lebo by som ich nikomu neponukla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj vidim,ze tu mame nejake divne sposoby, casto si tu piseme same so sebou, solo je tu ,,in,, alebo co :grinning: :grinning: :grinning:

jaj no tak moja ako si sa dnes mala, zase si nakupovala? :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emili no ja som mala taku dceru ona nic ani len mlieko a to nic myslim vasne nic, moj syn nepije zas vela ale da si, ma dni,ze toho tolko poje ze hruza.......
ja som mu teraz dala sirupcek proti kolike a uz je pokoj asi ho bolelo brusko, bo ani nekakal a on zvykne aj 3 krat za den
:unamused:
tak skus ten cibulovi sirupcek, narez celu cibulu na kocky daj do zatvaracej misky, zasyp cukrmo a nechaj do rana v chladnicke, malickej davaj 3 krat denne, neviem uz som to tu pisala , nie nahodou tebe? :sweat_smile:

kebyze som na slovensku ani ja nerobim, bo by urobila svokra ale teraz sme v anglicku tak si musim a rada narobim, my sme dobri konzumenti :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mne si ten sirupcek nepisala, ale pocula som o tom... preco ma to nenapadlo ?! :confounded:
mala uz vstala , pospala 15 min. a vyzera ako keby schrupla minim. 2 hodiny... :grinning:
ja kolaciky velmi rada peciem, ale radsej sa budem babrat s takymi vselijakymi medovnickami, roztekami, gulickami
:wink:
ale bublanina mi zatial vysla :grinning:
21. dec 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medovníčky hotovééééééééééé :grinning:

didi super vyzerá ten tvoj zákusok :wink:
21. dec 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica -dodatocne blahozelame miruskovi k pol rociku :slight_smile: kedze som tu vcera nebola ...
21. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emi aspon ti pekne hajuska, moj tak 15 minutovky 3 krat denne, stane sa,ze aj hodku, sem tam :grinning:

adi diky, my mame medovnicky uz len par kusov,stale z nich ujedame, tak som skovala....no a tie bananiky v cokolade musim tiez skovat, bo tamca z nich zjedla stvrtku a furt a nich chodi :unamused: ja sa nehram :frowning2: :cry: :grinning:
21. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmilly dík :wink:
didi ja som už z druhej dávky robila a tie prvé no z tých je tam sotva polovica :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež spíme tak pol hodinky niekedy hodinku,inak dnes jedna baba na babätkách aj temu o tom založila :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dodatocne posielame gratulacie Mirkovi aj Nicovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vy teda len vypekate a chute robite :zipper_mouth: :zipper_mouth: , ja zacnem piect zajtra :grinning: :grinning:

kostri, ja sa tesim na druhe, vravi sa ze ked je jedno babo zle tak to druhe bude dobre, takze my budeme mat druhe sladucke medove deticky :grinning: :grinning: :grinning: . ktore kde polozime tam zaspia a budu sa stale len smiat :grinning: :grinning: :grinning:

didi, mnami doboska ...

emimillya, urcite sa rozpapate ked choroba ustupi :slight_smile: :wink:
21. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spominali ste super susedov, tak nam sa to stalo vcera, skoro ma vecer rozrthlo od zlosti. sused vrtal o pol deviatej vecer prave do tej steny kde ma maly postielku, a to este priklepkou :angry: :angry: . dado chudiatko nevedel co sa deje, taky rev spustil, ze sme mali co robit aby sa ukludnil. tak som isla za nim a on vraj ze este nieje ani devat :angry: :angry: . tak som si slubila ze ked oni budu mat deti tak jednu stenu obetujem na dieri ked budeme pravidelne vecer vrtat my
21. dec 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak , nas maly chrustik uz spinka, zaspal na boku a objima hniezdo :dizzy_face: :dizzy_face: no zlaty je

a co vsetky kupete??
21. dec 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krazu,Miruško dakuje :wink:
21. dec 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, jaj ja uz nerobim, lebo ja by som ich uz ani aj tak nerobila, radsej nieco ine, sak to by sme sa prejedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: staci pre navstevu :grinning: :grinning:

krazu, jaj no my mame mladych chalanov susedov, co mame dvoj dom nalepeny pri nasom a ti poviem ta hnusna metalova hudba, ale zas nieje to az take zle, lebo hned pri nas su dve disky ale zvykli sme si :grinning: a nahorsie su cajky, ale tie uz nam vobec nevadia

inak ked som bola mala bala som sa vrtacky, ja som normalne plakala :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,len som vas prišla pozdravit a odchadzam :frowning2:
do teraz som robila stromček a ide mi v TV sam doma, chcem to kuk a ešte musim dat sprchu pred tym :confused: :sweat_smile:
asi si vas ani nestiham prečitat ale ja to dobehnem zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
aj foto stromčeka dam nebojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pekny večer a nepište vela :wink:
pa pa :grinning:
21. dec 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj a pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali ale ja chcem druhe babo a potom aj tretie..mozno to bude zabijak,ale aspon nieco pekne po mne ostane :grinning: sak kuki na tamarku a thomaska,jaj sak su taki milucki :wink: ani ti neverim,ze ta hnevkaju :slight_smile:
hanka spala dnes dva krat polhod a raz tri hodiny :confounded: vcil uz spi,tesim sa ze budeme od stvrtej hore :confounded: :grinning:
krazu no som to aj ja pocula ale moc sa na to nespolieham :wink: viac sa spolieham na to ze budem mat svoju domacnost,a budem si moct so svojim dietatom robit co chcem :wink:
a to vrtanie poznam,cele tehotenstvo som to pocuvala u nas v cinziaku,nad nami chlapik rekonstruoval byt tak,ze vecko daval tam kde spalna bola,kuchynu tam kde detska,detsku tam kde obyvacka a obyvacku asi do haj..vecka :grinning: tak to boli ine buchoty.mami sa tam isla niekolko krat vykricat,nepomohlo.robil to rok a pol a tusim este robi.. :confounded:
21. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruška a stromček už máš? :confused: :grinning:
21. dec 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čistý odvecák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že máš,už len ja nemá :confounded: a drahý mi ho dnes nedonesov z pivnice že šak ešte je skoro a ja už chytám mániu :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostri, pekne si to napisala o tych detickach :wink:
baby, ja som dnes dokopy nic nerobila a som taka unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: este aj obed varil manzel :grinning: a nejako ma pobolieva hlava :unamused:
asi preto ze cumim do casopisov a po nete - pozeram kuchyne a hladam lacneho vyrobcu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pravdaze je to nerealne takeho najst. tie kuchyne su take drahe :angry: :confounded:
ale pozerali sme dnes aj pottera :wink:
21. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem daco hodit do albumiku :grinning:

jarkuska jasne, je to mile a zlate, najma ked spi :grinning: :grinning:
tak nech sa ti zadari to chlapca a nech ti chrapka den a noc :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som upiekla biskup.chlebíček-2formy. 1.forma dnes zjeme 2.formy odložím do mrazničky. možno
Vianoce vytiahnem chlebíček. Babka vela upiekla koláče...
som u rodičov asi až do januara... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Moj muž stale pracuje až do večera :angry: aj niekedy cez vikend.(jeho firma sprosta) som doma- som sama cely den :rolling_eyes: je mi šibe... malokedy moja kamaratka pride k nam...raz za.... preto lepšie u rodičov aj tam žiju st.rodičia... Potrebujem s niekym sa rozpravat. Prišla švagrina sa rozpravala s malou "mama" mala sa snažila vydavat zvuky, len otvarala pusa akože sa rozprava.
21. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok