• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
dora, pijem vedelu kavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poslem recept? :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli
vedelu?
eee jedna k.lyzicka nesca a 2 lyzicky caro, zatiat do poly vodou a ostatok doliat mlieckom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: podavame vo velkej saaaaaaalke :grinning: :grinning: :grinning:

hehe alica a kostri utiekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je caro?
8. dec 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora , to fakr nevies :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vitaminovy napoj, nieco aco nesca ale bez cofeinu :wink: , alebo si zomna utahujes :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem
8. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies, ja ked kavu tak s kofeinom :wink:
8. dec 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, tak my sme mali rusny vikend, v piatok sme boli v meste na mikulasa, v sobotu sme boli este na jednom mikulasy, ale bolo to v kaviarni, a vcera sme boli u prababicky v Piestanoch, a dnes sme vstavali o 8,30 a ako sa nemozem vymotat, este som v pyzame sa mi akosi nic nechce :grinning:
baby ozaj nasej Michelle uz vidim zubky tak hadam do tyzdna vyjdu uplne, to preto tie noci :grinning:
u nas krasne svieti slniecko tak pojdeme na obed von a vy co mate v plane?
8. dec 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak didi, ake je tvoje krstne meno, ja som radka :wink: :grinning:
8. dec 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pondelok, ani mne sa nic nechce, som ako mechom prastena, ked maly vstane dam papat a idem do hrackarstva a knihkupectva dokupit este dake darcekt-mam 3 netere a 2och synovcov :grinning:
8. dec 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darcekt-darceky
8. dec 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam 3 synovcov a 2 netere, a nastastie pre nich uz darceky mam, este nemame svokrovcov vybavenych, a kamosky - tym len nejakde blbosti :grinning:
a ake knihy mas vytipovane?
8. dec 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem malej neterke kupit taku puyyle knixku, ma 2 roky, ona furt dake puzzle sklada :slight_smile:
8. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puyyle- puzzle
8. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kixku-knizku :slight_smile:
8. dec 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora ja som galina:slight_smile:

darceky, mam pre deti, aj nieco pre tatinka, no dalej neviem ..
8. dec 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, vidim ze sa tu zacinaju vyskytovat nejake predsavzatia ze bez sladkosti a tak.. :grinning: no po Mikulasovi - klobuk dole... :wink:
Inak mi uz mame prvy zubok, druhy sa trepoce von a nie a nie sa ukazat... :confounded:
Vecer hotove soky . Sonicka v spacom vaku na brusku v postielke . To by nebolo nic ale ona si neotoci na brusku hlavicku nabok tak som sa trocha zlakla... Odkedy sa zacala prevalovat neviem co robit. Furt sa budi a trocha sa aj bojim aby sa mi neudusila ked spinka tak na brusku... :cry:
8. dec 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa nastastie v nasej rodine dohodli, ze darceky uz len pre deti, takze svojich rodicov, svokrovcov , surodencov, svagrov a svagrine nemusime riesit :slight_smile:
8. dec 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj milka, pocuj, preco si nedas foto a aj foto dcerky? radi by sme vas videli :dizzy_face:
inak ja som mala mamku sonu, mam segru sonu a jej dcera je sonka :dizzy_face:
emili ja ked som bola malinka spavala som casto na brusku a tu som :wink: len davaj na nu pozor :wink:
8. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora aj my to tak mavame, ale aspon malickost kazdemu, to potesi :slight_smile:
8. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som napisat, dnes sme rano chytali moc do skumavky, trvalo to asi hodinu, raz som to nestihla, ale lacko to stihol- ocikat ma :grinning: ale na druhy krat sme to zvladli, sice uz mal paradne nervy, stale sa chcel pretacat na brusko :grinning:
8. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didid, vsak jasne, rodicom kupim daku drobnost :grinning:
8. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syncek zahajal tak mame vegetik, muz ide az na nocnu, tak som tak trocha freeeee :grinning: :grinning: :dizzy_face:

alica ty necitaj, ale aj pis!!!:slight_smile:
8. dec 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emili, presne tak ako pise didi, ked jej ta poloha vyhovuje... nas sa pretoci a zobudi ho to :grinning:
8. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora fuha, no to musela byt fuska.....a naco vam bol ten moc?
8. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, ten moj syn vzdy dlho spi, ked dakde chcem ist, inokedy nie :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze preventivne, ked dieta ma pol roka sa mu berie moc
8. dec 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda na Sk neviem ako v anglicku
8. dec 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi, tak si to dam ako dnesnu ulohu kedze leje a vonku nepojdeme a skusim najst nejaku photo kde sme obidve ... :wink:
No pri vybere mena sme vahali, Soniciek je vela , pacila sa mi aj Laura ale tych je v nasom okoli tiez hojne,... mala som aj ine rezervy ale mangelovi sa moc nepacili ...zacinal stracat prehlad hihi :grinning:
Inak co sa tyka darcekov tak to u nas vyzera biedne - ziadne napady...
8. dec 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok