Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dudri
22. dec 2008

zuzapolka waw ,velky stromček. Doma nebudeme mat stromcek 😒 , len advent. Lebo sme u rodicov az do januara 😀 😀 😀

alica147
22. dec 2008

my kašu ešte nepapáme 😉

no boli sme s mamou v tescu,no dovi dopo a ja truba som si ešte aj listok čo som mala napísaný nákup nechala doma tak idem pokukakť čo som všetko nekupila 😠

ale svietnik na stol do obyvačky som si krásny kupila 😀

zuzpolka
22. dec 2008

ahojte 🙂
dakujem vam 😉 snad mi nevymažu ten stromček😀 😝

inak volala som dokine a dala jej atb taky sirup, kvoli tym bakteriam z toho vyteru 😖 tak snad jej to už pomože ☹

a čo je nove? ja som si vas totižto nemala čas ani prečitat 😖 dufam , že všetky detičky su zdravučke 😅

alica147
22. dec 2008

zuzi no to je skvelé ved jej nechcela dať atb 😠 a to nemohla urobiť hned?už mohla byť mala dávno ok 😠

zuzpolka
22. dec 2008

alicka no ved to 😔 keby jej hned dala tak už je davno zdrava, aj s tym vyterom čakali neviem na čo! mali jej ho spravit hned! 😠
ale to už je jedno, hlavne nech jej to pomože.....
ale stale rozmyšlam kde to mohla nachytat,,,,,dokina povedala že to asi od niekoho kto hnačkuje alebo ma problem zo žaludkom 😲 😖 ja neviem.............

zuzpolka
22. dec 2008

jeeeej ta fotka Miruška na vianočnej guli je paraaaaaadna 😀
to maš odtial??? ten link čo si poslala? 😕

dididi30
22. dec 2008

zuzi taky krasny stroncek som nevidela 😵 teda okrem nasho 🙂 😀 😀 😀 no co mne sa nas paci, je taky aky som chcelaa a hlavne sa zmesti tam kde treba 😉 😀

dididi30
22. dec 2008

zuzka, joj malinka ☹

graziela
22. dec 2008

Ahojte,
krasne fotecky ste porobili, sikovnice...ja sa k tomu asi nedostanem, akosi na to nie je cas...
My sme dnes s Jurkom boli tiez u dr., zatial nemame atb, no ak by sa to do 5 dni nezlepsilo, teda ak by sa to zhorsilo, mame nasadit atb sumamed, recept mame, tak potom by sme ho museli ist vybrat cez sviatky do lekarne...dufam, ze nebudeme musiet, lebo to by uz boli v poradi 3.atb, co by Jurko bral od narodenia...inac, tuto noc sme mali dost biednu...Jurko sa nam budil, kaslal, kychal, som mu musela aj sopliky odsavat, no tak sme si ho opät nechali medzi nami na posteli...a akysi je cez den ospaly...aj teraz spinka, chudatko moje...inac, dr. hovorila, ze aj uska ma citlive, ze ho bolia, to vraj pri nadche je bezne, tak mu musime 4xdenne davat take gazove pasiky nakvapkane kvapkami do uska...Joj, taketo vianoce chore sme este nemali, obidve deticky chore... ☹
Zuzpolka, kraaasny stromcek mate, taky vysoky, velmi pekny, aj ozdobeny krasne 🙂
Aj my sme vcera zdobili stromcek, mame ho tak do zlata ladeny, ked bude cas, pofotim aj ja 😉

dididi30
22. dec 2008

grazi, joj vy ste ako my, aj thomasko kebyze je na sk tak uz berie dalsie atb......

skore uzdravenie 😉

alica147
22. dec 2008

zuzi hej tam je to pohladaj 😉

zuzpolka
22. dec 2008

baby dakujem, snažila som sa 😀
grazi aj vy ste ešte choručky? ☹ skore uzdravenie 😉

alicka už som to našla hned pridam foto 😀 😝
a ako sa to robi ked mi napr zle vide ta fotka do ramiku, nevieš??? 😕

dididi30
22. dec 2008

no tak toto by som aj ja chcela vediet, to si treba asi dobre horizontalne a vetikalne nastavit nie 😕 🙄

alica147
22. dec 2008

no ja som potom dala inu fotku ale asi ju treba zmenšiť

alica147
22. dec 2008

ináč moja dieta ja som si kupila v tescu bočik a mastné gule mám teraz za ušami 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
22. dec 2008

už som dala foto 😉
ideme kupkat, potom som tu ako na koni 😀
zatial pa

dididi30
22. dec 2008

idem pridat foto 😀

dididi30
22. dec 2008

my uz hajame....foto nahodene, kuki puki, fiha a ake ,,i ,, tam mam napisa? jarka haaaaa? 😀

alica147
22. dec 2008

no krásne didi fotečky a tie s gulami by sme mali zazi popsielaťdo albumu,budeme mať rovnaké všetci 😀 😀 😀

alica147
22. dec 2008

ale najkrajšiu máš tu kde ste všetci spolu,ta je supiš 😉

dididi30
22. dec 2008

jarka, tak teda chlapceka planujes na druhy rok? 😀

a vidis to co to za telepatiu aj nas bol dnes dobrucky aj pekne hajal aj v noci skoro celu noc a ja cici ako kamene 🙂

inak ani ja becherovku 😝 ale sak tato nukal, no nedaj si 😀 😀
ja tiez lubim fernet citrus, pred tehu som sa s nim opijala, ale nedalo sa mi ☹ 😅

zuzka, peknucke fotecky 🙂 😀

adi, daj kusok bocika, ja som mala len jabko, no to budem mat ako delenu stravu ked das kusok 😀 , ci uz aj ty si ho zchalovala ako radka, ked mi nukala tortu 😠 ☹ 😀 😀 😀 😀

dididi30
22. dec 2008

alica diky, ale sak keby nie teba tak tie gule nemame 😀 😀 😀 ale je to fakt stranda, len aj na nervy ked dlho nacitava 😒
a kde mam ten bocik ☹

zuzpolka
22. dec 2008

dididi aj ty maš pekne fotečky 😀 😉
no a samozrejme že vdaka alicke 😅 dakujemeeeeeeeeeee 😉 je to super 🙂 už som aj na tom zavisla 😕

zuzpolka
22. dec 2008

juj mala sa mi stale budi, idem asi zmerat teplotku a dat čipok 😔 😢
zasa bude perna noc, už to vidim ☹
keby som sa tu už neukazala tak vam prajem všetkym dobru noc 😵

dididi30
22. dec 2008

uzka joj, len aby jej cipok zabral a bude dobre, dobru nocku 🙂

alica147
22. dec 2008

ale babulky nemáte za čo 😀 😀

didi chytaj bočik šup 😀 😀 😀

dadaga
22. dec 2008

ahojte ..ako? uz mozu byt vianoce? u nas uz su uz je seeecko hotovka..este zajtra kapustnica a v stredu ryba nech je cerstva a hotovka...

dididi30
22. dec 2008

alica, mnam mnam, az mas mastnu pusu 😀 😀 😀

dadi fiha ty si macherka 😀 , ty budes mat fajnu kapustnicku, lebo cim viac prihrievas tym lepsia 🙂
ja ju urobim v stredu, nech je nam to vzaaaasne 🙂
a co si piekla?

dididi30
22. dec 2008

jaj baby ja som este v stredu o 5 na vas cas o 6 objednana na astmu 😅 ale to bude tak 5 minut, nemam to daleko 20 krokov od nasho domu 😀
inak tu maju vianoce az vo stvrtok 🙂
jaj ronan hraj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadaga
22. dec 2008

didi jasne..xixi...mam recept od svokry na kapustincu..som minuly rok varila a super bola...tak aj teraz budem... mnaaam... a piekla.....vanilkove rozteky, medviedie dlabky, samrole,dobosovy,linecke zlepovane,a plnene kosicky..... tak len trochu... som aj nabalila mame, segre, svokre na kostovku nech mame pomiesane druhy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre