• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
didi co ti na tej astme budu robit? spirometriu? ci ako?
22. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi....ja mam vanilkove rozky , lienecke, dobosovi ako ty :grinning: a este aj banany v cokolade a z bebekeksov a to vsetko sama a prvy krat, som na seba hrda :dizzy_face:

hej spirometriu, no snad to bude lepsie, skor ma trapi tlak, furt beha kde chce :grinning:

jaruska, joj hanicka je taka zlatunka, krasne satky a vobec krasne foto :dizzy_face:
22. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj gali,ronan kiting? :grinning: to tez nemosim :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: zahraj hraj :grinning: :grinning: :grinning:
a co my nemame pekny stromcek? :pensive: ked si napisala ze krajsi jaj ma zuz si nevidela? :pensive: :grinning:
no pre nas je nas najkrajsi!! :wink:
kuki puki sa pise takto:davaj pozor-ze:kukipuki :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

tak kuki puki na nase polrocne dievcatko :wink:

gali,ale my sme mali otrasnu noc,vy ste sa vydrichmali,no ja asi v nedohladne :unamused:

andrejka boocik?? :confused: milujem!!!a ja ze co mam taky umasteny notbuk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: inak som akurat dopila meltu,tak berem zachod do izby :grinning:

dobru nocku vsetkym
a grazi,zuz,gali,dudri..deticky nech uz nie su chore :cry: dufam ze som nezabudla nekoho napisat,aj tak ich je dost :frowning2:

do zajtra vsetci vyzdravte :grinning: caarymaaaryfuck :grinning:
dobru,papapa
22. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, no ja ho mozem........ty co pocuvas? nirvanu? :grinning: :grinning: :grinning:

sak aj vy, ale az po nas mate pekny stromcek :grinning: :grinning: :grinning: jaj sak zartujem, tak ja uz nebudem :frowning2: :grinning:

tak kukipuki, ja sa asi pokakam, no asi dobra nalada,zeby vianocna? :astonished: :grinning:

meltu pijem aj ja a furt do nemoty a potom mam cici ako kamene, ale ked ja to tak lubim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dobru nocku moja......inak ked si to prelozim teda to cary mary fuck do angliny,tak mam dost :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: este, ze ta poznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobru nocku :slight_smile:

jaj zas budem mat monolog, no neva......
22. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon nie do angliny ale do slovniny.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nestresujte baby, sak vianoce az v stredu aj to vecer :grinning:

a ozaj ked sa u vas davaju darceky|? vecer ci vo stvrtok rano :confused: :grinning: ???
22. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku, uz asi varite kapustnice alebo este upratujete, tak prijemne trapenie ci prijemne spanie :grinning:

dobru nocku :dizzy_face:
22. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi jasne že večer šak ja už teraz nemožem vydržať :grinning: :grinning: :grinning: jak malé decko :grinning:

dobru nocku mamičkám aj detičkám aj tatom :grinning:
22. dec 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

tak ja som vcera napiekla, az dva kolace a jedny slane :grinning: :grinning: :grinning: , nam to bude stacit. a vecer sme robili stromcek tak som sem vcera nestihala kuknut

blahozelame hanicke aj michellke, david posiel velky bostek :dizzy_face: :dizzy_face:

pisali ste o sporakoch, jaj Dora to ste teda ozaj mali velke stastie, my mame sporak s poistkou, ked zhasne plamen tak sa vypne aj plyn
23. dec 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

krazu a ake slane si piekla, ja prave cumikujem po niecom slanom, rozmyslam o syrovych slimacikoch, svokra ich robieva a chutia ako chipsy :slight_smile:
23. dec 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
už vypekáte od rána? :grinning: ja idem ešte nejaké drobnosti pokupiť,servitky vianočne som zabudla tak bude mať malý rovno vychádzku

kamoške sa ráno narodil synček Samko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Majuškovi strapáčikovi gratulujeme k pol ročku :wink:
23. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme Mariankovi vsetko naj... naj.... naj.... :dizzy_face:

didi, piekla som take s bryndzou a kyslou smotanou, aj sa mi podarili
250 g hl muky
250 g bryndze
250 g masla
trochu soli
1 caj.lyzicka sody bikarbony
2 poliev.lyzice kyslej smotany
2 žltky
2 bielky na potretie, rascu alebo mak na posypanie

vsetko sa to vymiesa a da na hodinu do alobalu do chladnicky aby sa to lepsie valkalo a potom sa to rozvalka a prelozi na polovicu, potom na stvrtinu a znova rozvalka, takto zo 3 krat a potom sa vykrajuju stvorlistky, podla toho ake mas formicky, ja som vykrajovala stamprlikom. a pece sa to na 180 st.
23. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkovi vela zdravicka :dizzy_face:

fiha pekny vianocny darecek ma kamoska:slight_smile:

krazu, vyzera to zaujimavo, urcite ho vyskusam :slight_smile:
23. dec 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko!

vypekate? :grinning: dnes isiel muz posledny krat do roboty v tomto roku, teda dufam :grinning: Od zajtra ma volno az do 4.1. sa ani nepamatam kedy bol tak dlho doma, myslim, ze pred rokom. takze budem mat aj ja dovolenku, vsak nech si uzije syna :grinning: :grinning: :grinning: Lacko ma akurat take obdobie upiostane, dokonca aj na rukach pisti :confused: Mozno mu pojdu zuby :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie majkovi zlatusikovi :grinning:
23. dec 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme mali krasnu noc a pyzamo mokre, co take som mala nakiate cici, ale neva, vyspana som do ruzova :grinning: a aj teraz haja uz druhy krat :slight_smile:

ja cakam kym sa zobudi a pojdeme do mesta este nieco nakupit a potolm dokupit nejake malikovecky a mineralky :wink:
inak mi paradne tecie z nosa, hm este neviem ako je na tom tato :unamused: , takze cakam,ze do noveho roka budeme opat vsatci chori :frowning2: no neva, ale naladu mi to nekazi :grinning:

krasny dnicek a hodte okostovat kapustnicu, ked uz mate navarenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a toto som chcela, sak ja som az teraz pobalila darceky, hm a to nie vsetky, bo tamca je uz hore :confounded:
tak poobede to este dokoncim ,tato sa zabavi s detmi :wink:
23. dec 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, to je fajn, nalada musi byt :grinning: , mna boli tak zub, ze mi to vystreluje az do hlavy a co zabyjem sa :grinning: :grinning: :grinning:

a tiez ma hrdlo boli uz niekolko dni a soplim, Lacko zatial odolava
23. dec 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj adi, esteze ta citam :grinning: sak ja nemam servitky, no idem na papier napisat, hoci viem ze ostane ten papier doma, no sak ako vzdy, hehe :grinning:

jaj a one unas pocasie ako v anglicku, mrholi, rano hmla bola.....no dufam,ze aj zajtra tak bude, bo budem sklamana :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak som este prach neputierala, ale to asi az vecer, lenze ide zahrada, no co ja viem....ale sak to bude rychlovka, tak hadam bars kedy, alebo zeby pred novym rokom? :grinning: :grinning:

radka, aj nas tato uz bude doma, ale az od zajtra rana, bo on len nocne mava :sunglasses:

dufam,ze je to vsetko :confused: :sweat_smile:

jaj a mala som na vas jednu otazku, cize kto mi na nu neodpovie, tak viem,ze ma necita :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dec 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj radi, no tatk ty to mas este veselsie s tym zubom :grinning:

no a hrdlo ma boli uz tyzden, bozenko uz mi to fakt ide na nervu :frowning2:

ty kokos, sak ma je zase plna strana, jaj jaruska ma zabije :confused: :grinning: :rolling_eyes:
jaj jarus, mas pekny stromcek, uz som ti to pisala? a ronan je super, jasne? ak sa ti nepaci,tak o nom nepis, nikdy vice, lebo ta nebudem citat :angry: :grinning:
a nerob sa ze necitas, heeeeeeej :angry:

adi, diky za emailiky, juj som rozposlala dalsim babam :grinning:
inak nechapem vam sa tam zobrazi meno aj priezvisko a ked vam idem nieco preposlat, tak mi to neodosle, mam nervu z toho :rolling_eyes: ale neva, no... :grinning:
23. dec 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nebudeme mat klasicku veceru. Kapustnicu si dame az u nasich :wink:

najskor klasika pripitok, oblatka, krupicna kasa, potom take makopve jedlo, si neviem spomenut ako sa to vola a namesto kapustnice- biela polievka so zemiaki, haluskami a hraskom- to jedavaju u manzela doma a mne sa to celkom paci. Kapra nebudeme mat, ale peceneho pstruha a pecene zemiaky. mama sa mi uz minuly rok cudovala, ze preco nemame klasiku kapustnicu, salat a kapra, ale mne je to viac menej jedno, sak kazdy rok si to nejako obmenime. Hlavne, ze sme spolu :grinning:
23. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja, no chod uz nieco robis, bo furt zamoris priestor a este k tomu aj za virujes :angry: tahni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
(jaj to sama sebe pisem? :sweat_smile: ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

tak sa majte :grinning:
23. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a darceky si davame klasika vecer :slight_smile: sak kto by to vydrzal do rana :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gali, neboj nebude ta plna strana, lebo ja mam dakedy pocit, ze si tu tiez pisem sama so sebou :grinning:
23. dec 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako napriklad teraz :grinning:
23. dec 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze robis :grinning: robit ale sak kaslem na to, lepsie ako s kolikom do oka :grinning: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

jaj radus mame to podobne,, ale ja od muza nemam ziadne zvyky, u nich len pripitok , oplatka a ryba s ryzou a cav a pa, no u nas na vychode od kapustnice az po rezne :grinning: no tak tak to bude u nas a este opekance s makom, mnaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zakusocky...
no horsie,ze ja furt viem, co dostanem na vianoce, bo ja si vyberam :grinning: no neva, hlavne sa tesim,ze prekvapim inych :dizzy_face:
takt tak hlavne ze sme spolu a sami :dizzy_face:

jaj mozem uz ist, sakra :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no opekance sa to vola :grinning:
23. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka mas jednotku a hviezdu na vrch, odpovet bola vycerpavajuca a viem,ze ma citas, teda aspon teraz si si ma precitala :grinning: :grinning: :grinning:

tak kukipuki(sorry jarus) idem sa naparit a nachystat von, cavseko :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka u nas su to bobalky , tie opekance :slight_smile:

jarka necka sa ti? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

no nisto ja idem, heeeej :grinning:
23. dec 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co znamena vlastne kukipuki?

vcera rano som sa zobudila, nejak som bola mimo, muzovi som povedala namesto dobre rano kukipuki :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok