Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
23. dec 2008

jaj baby uz aj kapustnicu robim 😀 😀 😀 ja dnes nespim 😀 😀 😀

kto tu somnou bude? stavim sa ,ze nikto 😀 😀 😀

ali, no tak bude dlhsie spinkat 🙂

alica147
23. dec 2008

idem si prečítať Luckine básničky 😀 😀 😀 😀

alica147
23. dec 2008

no ved len aby,už spí ,prešvihol si termín a už sa nevedel uložiť kurátko moje 😝

som požehlila idem konečne darčeky pobaliť 😉

dididi30
23. dec 2008

jaj adi, ja nemam este pobalene, len nieco 😕 tak zitra, bo chcem este urobit fasirku v celku 😀

inak parada, nic necitim, ani len tu kapustnicku ako tu smrdka ☹ 😀 😀 😀

alica147
23. dec 2008

to máš dobré,ja tu našu kapusnicu nemožem vyvetrať,zima je tu už čo furt vetrám aj tak smrdí 😝 😝 😝

dididi30
23. dec 2008

alica ja viem, smrad jak svina, ale my ked ideme spat, tak vypinam topenie, tu nieje v noci taka zima, tak potovaram okna 😉 sak vies, nam tela pracuju aj v noci, bo mame zimu 😀 😀 😀

alica147
23. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 aspon vidím že ma čítaš 😀 😀 😀 😀

emmillya
23. dec 2008

Ahojky 🙂
tak aj my zelame vsetkym krasne a pohodove vianoce vsetkym junovciatkam a ich rodinkam 😵

Lucia -normalne si ma zabila tymi versami 😀 nemam slov 😝

My sme uz troska zdravsie -no klop,klop nech to vydrzi este pocas sviatkov, tak snad sa z toho vyvlecieme 😉
Inak my uz tiez upratane,napecene, stromcek vyzdobeny , tak vianky mozu dojst. Zajtra "len" varime 😝

graziela
23. dec 2008

Ahojte,
vidim, ze polovica z vas uz ma uspesne takmer vsetko na zajtra pripravene, ste sikulky proste 😉
My sme dnes pripravili len salatik, ale okrem majonezy, to budeme pridavat az zajtra, aby nam dlhsie vydrzal 😲
No a tradicne chystame vsetko az v stedry den, no ziadne stresy, uz len kapustnicku, k tomu zemiaky, obalit, vyprazit rybky a hotovka 🙂
Moj manzelik ma nakoniec volno, mal mat nocnu a to by bolo o nicom..minuly rok mal dennu, to som bola cez den na vsetko sama a k tomu este s velikaaaanskym bruskom, juuuuj, spominam 🙂
Nasa mala sa uz veeelmi tesi, od vzrusenia nemoze dnes ani zaspat, uz odratavala kazdy den do Vianoc...Dufam, ze bude spokojna 🙂 A to by som chcela popriat aj vam vsetkym, teda
VESELE VIANOCE, hlavne prijemnu vianocnu pohodovu atmosferu, bez stresov, nech si kazdy najde pod stromcekom to, po com najviac tuzi...hlavne nase deturence, nech im ocka ziaria od radosti... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emmillya
23. dec 2008

... no a samozrejme blahozelame oslavencom, vsetko najlepsie ... 😵

dididi30
23. dec 2008

a tu nikoho co? 😀

no nic, ja pockam kym dovarim kapustnicku a idem do sprchy 🙂 🙂

a to aj ked kojim musim sa postit? 😕 , lebo ja nevydrzim, juj asi ma niekto ukamenuje 😀 😎 😀

alica147
23. dec 2008

nie, ani deti ani tehotne ani kojace nemusia 😉

dididi30
23. dec 2008

alica no este ze tak, bo ja by som aj tak zhresila 😲 😀 😀 😀 😀

no a co nespis? nikto sa ti nesype zo sprchy, ze ci nahodou nemas odfucat, ci jak to bolo 😀

emmillya
23. dec 2008

no ked ficime na nutrilone ,tak ja asi dispenz nemam co? 😝

dididi30
23. dec 2008

emili, jedine ze by si zhresila 😲 😀 🤐 ale co ja viem, nie kazdy to dorziava, no 😉

zuzpolka
23. dec 2008

ahojky 🙂
myslela som že už tu nikoho nebude 😅
skor sa mi nedalo prist, lebo viete čo? 😕 malu som kupala o siedmej a až TERAZ mi zaspala 😲 😲 😀 😝

dididi30
23. dec 2008

zuzka joj mojal zlatunka ☹ no snad jej tie atb zaberu 🙂

nas zas mal riadne opupakovanu ritusku a to som si vsimla pri kupani a ja ze co pisti 😲 chudiatko smarila som mu na ritinku 2 druhy kremikov, nech sa mu to rychlo zahoji 🙂

emmillya
23. dec 2008

zuzpolka nic si z toho nerob, nasa mala vcera o takomto case este lezkala pri nas v obyvacke... 😖 dnes uz hajka od deviatej. 😀 zatial 😉
didi ,no mangel ma uz hresi, ze nejedz tie kolekcie 😝 no musim aspon troska sak zajtra uz nemozem 😉

emmillya
23. dec 2008

zuzka ani som si nevsimla kedze to tu nestiham vsetko citat ze aj vy ste chorucki, tak hes, nech to rychlo prejde u vsetkych choruckych deticiek, dufam ze my to zvladneme bez atb

zuzpolka
23. dec 2008

dididi, to neni z tej choroby že naspala 🙂 teraz vobec nema teplotku, ona sa totižto chychunala o sto dvesto 😀 a plula si v postielke na každu stranu, asi sa jej proste nechcelo hajat 😀 😕
a čo ma zaparenu ritulku maličky?
ja som si dnes všimla, že Viki je na jednej nohe trošku vyhadzana 😕 že by s atb? ☹

emmillya dakujem 😉

alica147
23. dec 2008

zuzi naše deti dnes asi na rovnakej vlnovej dlžke?mirko zaspal neskoro čo on už o siedmej chodí spať dnes celú ordináciu odmrkotal 😝

dudri
23. dec 2008

Vonku je zima, mrazivý chlad,
no v srdci teplo, čo rozpúšťa ľad.
A v okne sviečky, rozžiarený strom,
Vianoce tajomstvom naplnia dom.

Krásne Vianocee prajú Katky

zuzpolka
23. dec 2008

juuj a vy ste tiež choručky emmili??? 😕 želame aj my skore uzdravenie ☹ 😉

zuzpolka
23. dec 2008

alicka no vidiš to 😀 to je nejake znamenie 😀 😀 😀 😝
Viki tiež už o siedmej davno haja 😅

ozaj a čo manžel??? pači sa mu darček? 🙂

alica147
23. dec 2008

jasne šak si to sám vybral 😉

alica147
23. dec 2008

no a on síce je muž mojho života 😉 ale nie manžel 😀 😀 😀

zuzpolka
23. dec 2008

no tak potom sa musi pačit 😀 😉

emmillya
23. dec 2008

tak to su tie nase detusky nejak podobne ci co, mala tiez nehajka kvoli chorobe ale santi , krici a smeje sa 🙂
skratka chce sa hrat... no nechapeme 😀
dakujeme zuzi 😵

dididi30
23. dec 2008

zuzi 😀 😀

alica ja som ti daco napisala a ty si to odignorovala 😒 sak dobre 😝 😀

durdi aj vam 😵

zuzka aj ja som chora aj moj muz ☹ , nas neposanjes? ☹ 😀

emili skore uzdravenie malickej 🙂

zuzpolka
23. dec 2008

ali, nevadi ved vieme koho myslime 😅 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre