• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

25. júna 2009 
luci, jaj no ale ty mas chlapca, tak sa to rata a co taka kocka s odretymi kolenami, sak ucitelka ma kazdy den nejaky komentarik :confounded: :grinning: :grinning:

veru mmona, hlavne pofotene deturence a to co lucia napisala
:wink: :grinning:

mmona, no to bola brutal skratka, ale toto spanie sa da riesit nato sme tu my :wink: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, hm tak to je super, ked ti na rukach svokry place :grinning: :grinning:

no my sme v poho, jemu nevadi kde je, aj cudzi ho moze mat na rukach, len ja musim byt pri nom :wink:

mmoni a kto ti zavidi?a co? :astonished:
28. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, blik, blik, mnona pise, ze TÚ SVOKRU jej zavidia vsetky :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu svokru mi večina ludi yavidi. Mali ten chce byt iba na rukach. Ked ho nieka polozim vrešti ako mali pavian.
28. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruško ako tehu 4-5mes. obvod pasa je vyšše o 10cm :angry: :sunglasses: .
luci aj dojcenie mne stale kuse,(hlavne skoncit papat) ved nema zuby. neviem predsavit ako budu rastu zuby...
28. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci jaj, no to je asi mojim vekom :grinning: :grinning: no ja nezavidim :grinning: :grinning: :grinning:

mmona, aj nas tak na rukach, non stop, ja sa tesim ked padne 6 hodina , lebo viem,ze sa blizi cas hajania :sweat_smile: no to som mama,ze? :sweat_smile:
28. dec 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
durdi, nas kuse tiez na konci, ako pises....tak tiez sa bojim co bude ked pridu zubky, no nech si tam teda este odpocivaju :grinning:
28. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tu nočnu hodinu sa tesim aj ja ako male dieta
28. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro celý den,občas sa chvílu zahrá v postielke,občas chvílu vydrží v sedačke a chvílu na zemi na puzzlách ale väčšinu času na mne :grinning:
28. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si s muzom vzdy vravime uz tak podvecer, ze sa nam blizi hodinka Ha :slight_smile: ..v preklade, detiska spia, mame veget :grinning:
28. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juju, zienky, kukam na smajlika, co som pridala, ze nejaky strbavy, a to mam obrazovku zastriekanu od mlieka a rovno biela bodka mu prekryla zub, sranda :grinning:
28. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem utriet :dizzy_face:
28. dec 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
opät som tu len na skok..tak malemu sme vcera bohuzial nasadili atb, tie kvapky a sirupecky mu nezaberali, nezlepsilo sa mu to...tak zajtra ideme na kontrolu k dr...inac,didi, to, co si pisala o tom valani sa na posteli a grckani...to som myslela, akoze sme lenosili, mna by ani nenapadlo, hned po napapani s malym divocit, to nieeee :wink:
Inac, nas Jurko sa cudzich ludi vobec neboji, vcera tu bola segra s priatelom, ktr. videl ako 3-tyzdnovy a kludne sa nechal pestovat na rukach, segre skoro zaspal na rukach...najskor si ich tak so zaujmom prezeral, a vobec nemal nic proti, ked si ho zobrali k sebe na ruky...normalne sa so segrinym priatelom aj jasili, sa nahlas rehotal...a ked bola minule kmotricka s kmotrom, ktr. nevidi casto, tak v pohode ho mal na rukach a pocas navstevy mi v obyvke aj zaspal na rukach, vobec mu nevadilo, ze bola velka vrava a tak...je zlatucky, presne ako moja dceruska...ta s tym tiez nikdy doteraz nemala problem, je velmi smela a ma rada ludi a celkovo spolocnost, velmi lahko nadväzuje nove kontakty :slight_smile:
Ja som to tu uz pisala minule, my uz mame 1.zubok :slight_smile: A tiez som sa velmi toho bala, ze maly bude hryzt, ale zatial sa to nestalo, moj synacik velmi jemne zaobchadza s mojimi cicikmi...to ma asi po manzelovi :astonished:
28. dec 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi ahoj,tak nech sa Jurko skoro uzdraví
28. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sme v rukach ani nehojdam-nechcem aby zvykla hojdat.len držim ju v rukach zvisle asi po papani 30min( Katka ma sklon na vracanie)Potom dame na postele(spolu najviac travime) alebo na lehatke(ked idem na WC alebo do kuchyne-na pitie) Požičala som kamaratke klokanku(2x),Katka sa neciti dobre.
didi aj na konci ma kuše aj sa usmieva-potvora
28. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi, gratulujeme k zubku :wink: a skore uzdravenie

luci ty len mliecko na pc mas? aj aj jedlo medzi tlacitkami :grinning: tato furt vysava,sem tam stiahne jedno :sweat_smile: minule aj thomasko jeden odtrhol, normalne nechapem ako, sak to je tak silno pripevnene :grinning:

durdi ani ja nehojdam na rukach, on to neznasa :wink:
28. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alica, dakujeme :slight_smile:
Baby, ostali vam este nejake kolaciky, co ste napiekli? Lebo my uz takmer vsetko okrem medovnickov mame zjedene :astonished: Asi budem musiet este nieco napiect, na Silvestra urcite manzelove oblubene zltkove rezy...no, nejdem robit chutky, idem uz do hajan...nevladzem uz oci drzat otvorene...manzel ma dnes 24 v praci, pride az zajtra rano a ja som cele dni doma zavreta s detmi, kedze su chore...uz sa tesim, ked vypadneme na cerstvy vzduch...
dobru nocku vam prajem :slight_smile:
28. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi dobru

didi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grazi ja mam este v mrazaku dobosky aj nejake suche, sak sme len chodili po navstevach a doma nic nejedli :confused: uz som dnes aj muffiny piekla :grinning:

dobru nocku :wink:
28. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja idem tiez, vsetci u nas spia :frowning2: tak aj ja musim , sak co tu budem sama strasit :grinning:

dobru nocku, skusim zavriet oci pred kuchynou, bo som nejaka hladna :frowning2: :sweat_smile:
28. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dobru a šup šup rovno do postielky :wink:
28. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaratka chcela hojdat Katku, Katka nechcela, stale dvihala hlavu dopredu :wink: nie je zvyknuta. ale rada postavit nožky na pevno
28. dec 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri ani Mirko nechce byť ani len náznak že ležať on musí mať výhlad a hlavne prehlad že čo sa deje taký je podarený stačí že niekto dvere otvorí a už jastrí že kto to, je čo,chce, od kial prichádza, čo nám nesie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmona krásne fotečky nové :wink:
28. dec 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirko stači sadnúť na gauči s obklopen.vankúšmi. mne tiež dneska ráno dávam Katke hračky.hrala sa.
28. dec 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho tak nedávam sedieť sa bojím že ho bude bolieť chrbátik,dosť sa teraz hovorí o tom že detičky sa maju až same posadiť :astonished:
28. dec 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, ale nie dlho aspon par minut
28. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat a dobru noc
28. dec 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuu
28. dec 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu zienky
28. dec 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok