Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
9. dec 2008

a este to som chcela ja davam kasicku hipp a opise bez cukru a je aj ak dost sladka, ale neva, nech si da 😉 😀 😀

dora01
9. dec 2008

dobre ranecko!

jaj, my mame dnes polrocka, Lacko prijima gratulacie 😀 😀 😀 . Neskor hodim nove foto

zaza_na
9. dec 2008

lacko vsetko najlepsie k polrocku a Lilusa posiela velikansku pusu. taku oslintanu 😀
tie kukuricne chrumky robievaju aj nesolene 😉 ja tu mam od svokruse niekolko balikov, lebo berieme aj krsnatam. u nich v dedine to vyrabaju 😀 vraj sa tazko zhanaju, aspon svagrina vravela, ze ich nikde nevidela 😕

dididi30
9. dec 2008

jej radka 🙂 lacinkovi vela zdravicka 😵

zazi, my sme nasli v boots, take nesolene 😉 😵 tak to mas dobre, mozes s nimi kseftovat 😉 😀

zaza_na
9. dec 2008

dudri, teba este nepoznam 😉 ahoj a vitaj medzi nami. Katuska je zlatucka a ako sa pekne smejka 😵
didi, veru. keby som ja bola na kseftovanie 😀

pondelok
9. dec 2008

ahojte a vsetkym dobre ranko
srdecne gratulujeme oslavencom a Michelle posiela sladke bosteky - mala trosku bananu, lebo rano sa 3x zasebou pokadila, ale tak, ze sme nechapali, muz ju ani nezabalil a dalsia nakladka - no tie zuby nam davaju teda riadne zabrat.
Ozaj i nasa Michelle uz sedka sama, vcera navecer zacala, a dnes sedi uz ako princezna 😀 neskôr pridame foto
no my ideme o 10 do mesta s kamoskamik, zajtra ideme konecne plavat, sak sa tesim viac ako Michelle a vo stvrtok mam ide na vylet do Viedne na vianocne trhy a popozerat Viden, som tam dlho nebola , tak tatik bude malou i so svokrou merkovat 😀
zuzana ake su to tie kukuricne chrumky, napis znacku, aby som vedela pripadne do IP ak nechces robit reklamu, dik ideme sa pomaly oblieka

dididi30
9. dec 2008

zazi, no neda, aspon poradis babam znacku 😉 😀

pondelok teda uz aj vy ste sikovni 😵 ja tiez hodim foto drobceka ako sedka 😉 sak uz to zacina, sedkanie a lozenie 😕 😀 😀 😀

alica147
9. dec 2008

aaaaaaaahojte 😀
didi kukuk 😉 už som tu
kika ako píšu baby su aj natural tie kukuričné chrumky ale ja som ich zatial nedostala,zuz písala že ich maju v bille

zaza_na
9. dec 2008

pondelok, len je napisane, ze nesolene kukuricne chrumky a potom vyrobca. 😉 urcite existuju viaceri vyrobcovia takychto chrumiek, a to vazne nemaju bezne v obchode? ja som sa za tym nikdy nijako nezhanala, lebo mi to este netreba... 😨

alica147
9. dec 2008

jaj a to najdôležitejšie som zabudla,pochopitelne gratulujeme Lackovi mackovi a prípadným dalším oslavencom,su nejakí? 😀

pondelok
9. dec 2008

zazana neviem ani ja som ich este nepozerala 😉

dora01
9. dec 2008

nemaju ich nahodo v bille?

dora01
9. dec 2008

lacko dakuje za pusinky a blahopriania 🙂

zaza_na
9. dec 2008

tak vidite. aspon v jednom ich urcite maju 😉
vsak prinajhorsom, ja by som aj poslala, len sa bojim, ze by to nemalo zmysel, lebo by sa pomrvili, kym by k vam dosli... 😅

zaza_na
9. dec 2008

babenky, lucim sa ja zatial. musim ist daco robit, lebo takto dnes nic neporobim. cafte zatial 😉

dora01
9. dec 2008

tak uz som pridala fotky 😀

alica147
9. dec 2008

ty brdo dora,Lacko je vážny lezec 😀

dudri
9. dec 2008

Boli sme vonku na prechadzke.
budem varit mrkvovu polievku a špagety s bolon.omačkou so zeleninou a tofu.

Dora, gratulujem Lackovi. 😉

Zaza, písala som niečo o sebe stara téma Junovčiatka 2008 strana 334 🙂
mala Katka sa stale smeje... Škoda ju nepočujem detsky smiech, plač, prve slovo...atd. Male babo(1.mes) furt plakala. lebo bola hladna. furt spala a zobudila sa a vymenila som ju novu plienku, uz plakala eja-eja-hlad , hned som kojila...Malo pribrala 2tyz za 50g. Preto som musela ju dokrmila flasou moje mliečka. Bolo dosť práce... ☹ . Po 2.mes lepšie papa, odmietla fľašu... doteraz len kojim asi 10-15min.

Predtým som písala ine temy "babatko"

dudri
9. dec 2008

Neplače toľko... len vtedy ked je nespokojná, najmä kočík...asi malé miesto aj fusak a kabatik. mozno nema rada. aj nevie sama spať v kočíku... niekedy dám ju cumeľ (nemá rada ) par min vyplula ☹ . memôžem vonku ponukať moje prsíčka ako dudeľ. len doma áno a potom buvat...

dudri
9. dec 2008

oprava memozem-nemôžem

dudri
9. dec 2008

ideme papať

vanilka32
9. dec 2008

Gratulacia Lackovi Mackovi cmuki cmuk 🙂 simonecka pridala aj fotku s nauskami tak Lacko kuk 🙂

My sme sa vratili z poradne, mame 7100gramikov a mame zacat prikrmovat, tak uz to mam oficialne 😀 cize cez vikend kupujeme stolicku, pravdepodobne Fabulu ta sa nam pozdava, a zaciname polievockami, jaj to bude radosti esteze nam treba vymalovat 😀

kikaamajko
9. dec 2008

Jéj, aj mi gratulujeme Lackovi k polrôčiku, príme pusku aj odo mňa? lebo od Majka by to bolo blbé 😀

alica147
9. dec 2008

😀 😀 😀
vanilka pekné fotečky,myslím že ked Lacko macko Simonku uvidí s nauškami hned ju popýta o ruku a aj Dora si to rozmyslí 😀 😀 😀

dudri ešte iba kojíš?

alica147
9. dec 2008

aha iba kojíš,som to nejako prehliadla,sorry 😝

alica147
9. dec 2008

Jaruš kukuk 😉 kde si?

zuzpolka
9. dec 2008

ahojte 🙂
tak my mame hroznu noc za sebou,,,,mala každu chvilu kakala a mala horučky 😢
boli sme u doktorky, vraj to može byt viroza alebo zubky.....
ked to neprejde do štvrtka mame prist na vyter 😖 ach jaj 😠 😢

gratulujeme oslavencom 😅

graziela
9. dec 2008

Ahojte,
aj my gratulujeme vsetkym oslavencom dnesnym 🙂
My budeme mat polrocik zajtra, jupiiiiiiii 🙂 ale to neskutocne rychlo leti... o chvilu budu uz aj Vianoce za nami...jaaa nechceeeeeeeeeeemmmm ☹ ☹
Ja som dnes konecne bola u toho svojho gyndosa na kontrole po porode...A viete co my zahlasil?? 😕 Ze tak co tam so mnou robili...potom si citam moj zaznam z porodnice, tak ze vidi, ze sa so mnou moc nebavili...(to akoze cisarsky)...a potom zlata ceresnicka na torte - vraj ci som sa nedala sterilizovat????!!!! 😕 😕 😕 😕 Tak to som absolutne nechapala, ze co sa ma take nieco pyta...jedna vec je, ze som mala rizikove tehotenstvo kvoli vysokemu tlaku a hroziacej pre-eklampsii, ale to neznamena, zeby som napr. nechcela mat dalsie dieta...ved sa ma na to ani nikdy nepytal a nikdy o sterilizacii ani nebola rec...ja to normalne nechapem... Aj ked 3.babo neplanujeme, nad sterilizaciou som nikdy neuvazovala...otazne je len, ze ci by som to predsa len nezvazovala, keby som tie moje diagnozy (artroza, IgA nefropatia, osteochondroza krc. chrbtice) vedela uz vopred...Neviem...ale asi by moj organizmus 3.tehotensvo nezvladlo... ☹
A informovala som sa aj o HAK, tak mi odporcil implantat, vraj su aj take, co sa zavadzaju aj do maternice priamo, ale maju rovnaky ucinok ako tie pod kozu...nemate niektora skusenosti s takymto typom antikoncepcie?

graziela
9. dec 2008

Este ma napadlo, nas Jurko mal dnes 1.krat mäsko - vyzivku HAMI kur. mäsko so zeleninkou...inac, tie ceny su hruza, kupovala som ich zopar v lekarni - 125g - 36 Sk...Za kolko ich kupujete vy a kde?
Vybrala som hlavne mäskove z telacieho , kralicieho, jahnacieho mäska, lebo take doma urcite varit nebudem, bo zial take mäsko nemam kde zohnat...

dora01
9. dec 2008

ahoj graziela!

z toho gyndosa si nic nerob, niektory ludia bohuzial nevedia byt taktny. mne zase furt hovoril , ze vela priberam, sak jak keby som nevedela a ze sa to tazko zhadzuje... a bla blabla, ale tiez pri tolkych stresoch co som mala cely rok, ze som skoro potratila, lezala v posteli mesiac tiez ho nenapadlo,, ze to mozno asi suvisi s tym, tak mi bolo vzdy do placu ked som odtial isla. nakoniec mam este o 2 kg menej nez na zaciatku. 😉

ja uzivam cerazette- to je jedna s tych HAK co sa moze ked kojis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre