Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
13. jan 2009

ninka sa vola moja krstna dcera 🙂 pekne meno 😉 o cukre a mede a rozku ani nehovorim 😠 ty aspon k svokre nejdes ale my s nou byvame 🙄

gali dik za podrobne vysvetlenie 🙂 malu nehryziem,bo raz som to urobila a lakla sa 🙂 ale zato stareho sem tam kusnem 😉
hanka tiez neska drizla 😒 ale len zo stoja do sedu a potom do lahu 😉 aj sa lakla,ale co chvila bolo dobre,cil uz drichma od pol osmej

zuz avoj 😉

gabkazabka
13. jan 2009

no tak to si neviem predstavit byvat s nou....
Ako dobre,ze vam uz deticky spia,nasa az okolo deviatej 😒

zuzpolka
13. jan 2009

ahoj kostri 😉
Bože jak som si poplakala 😢 nepozerate nikto noviny na jojke? ☹

gabkazabka
13. jan 2009

a co bolo na Jojke? 😨

zuzpolka
13. jan 2009

😢 ročny chlapček ma leukemiu 😔 😢 hladaju darcu kostnej drene,,,,bože moj to je hrozne ☹

gabkazabka
13. jan 2009

😢 tak to je fakt hrozne,ked pozeram take reportaze tak sa priznam,ze mi niekedy napadne,ci vobec Boh existuje,ked nieco take dopusti ☹ .Boze odpust mi tie slova...

kostri
13. jan 2009

ja take nepozeram,muz ma pre istotu ovladac a on to zdy prepne,lebo ja som potom jak bez duse 😢

gabkazabka
13. jan 2009

prene aj u nas to tak bezi.....vacsinou ked ide relacia Reflex...

zuzpolka
13. jan 2009

gabka,,,no presne ☹ ved to je niečo strašne 😔
nevieš čo ta v živote čaka všade je tolko toho zleho 😠 😢

zuzpolka
13. jan 2009

my sme to tiež chceli prepnut ale bolo už neskoro , videla som a počula dost a už som bez duše aj ja 😔

kostri
13. jan 2009

zuz,cicus,co mate nove?sme sa davno nestretli 🙂 a za chvilu uz zmiznem,bo budem muset ist hanke vankusik robit 😉

gabkazabka
13. jan 2009

Baby,musim aj nasu Ninu naucit tak skoro spat,normalne vam zavidim ten vecerny veget....
Ale zase ja ked ju dam az okolo 9-9:30 spat,tak spi bez zobudenia aj do 8:00 😝

zuzpolka
13. jan 2009

kostri 🙂 no ani nič noveho nemame asi na nas lezie hnusna chripka lebo nejak soplime,,,, ☹
jaaaj už nech je leto alebo aspon jar 😖

a vy čo nove? okrem toho že viol neposlucha? 😠

dididi30
13. jan 2009

jej gabika cau , ty zijes? 😅

ja som krpca uspavala pol hodky, totizto, ona zase lozil po posteli a hladal ma, a ja skovana pri posteli a on velky rehot na mna, islo ma porazit, tak zas ho uspala cica, no jasna vec, ja som jeho dudel 😠 jaj ja chcem maj uz v noci pokoj, furt ma nieto cica 😠 😀 😉

zuzpolka
13. jan 2009

gabka tak to maš dobre nie? 🙂
maš veget celu noc 😅
juuuj mne by mala nevydržala už je na večer taka zla normalne sa pyta kupkat 🙂
ale v noci tiež spinka celkom dobre 😔

gabkazabka
13. jan 2009

no,nestazujem sa....ninka od narodenia takto spinka,vo vseobecnosti je take pokojne babatko 😵
Caf Gali,zijem zijem...a citam to tu casto,hlavne o Thomaskovi aky je sikulko... 😀

krazu
13. jan 2009

ahojte maminy 🙂

nas dado bol dnes zly ako 100 certov, spinkal po polhodkach a vzdy sa zobudil do riadneho placu, no nemohla som ho nijako utisit, sa vonku po mne pozerali ze co robis 🙄 🙄

kostri, viol straaasne boduje, sme sa zase s muzom nasmiali 😀 😀 😀

zuzpolka aj nas sa pyta do vanicky ale s tym spankom to uz nemame rovnake, tuto noc zase hodku spieval a nechcel spat

dudri
13. jan 2009

didi-gali presne ako ja som jej dudel. cica cica alebo didi didi
mam taky stereotyp vymenim plienku, hrame sa, kojim ju, cakam-grgnut, hrame sa, katka chce spat, vycicat a spi , zobudi, vymeni plienku dookolo

krazu
13. jan 2009

didi tak dneska ste mali letecky den, ja som zvedava kedy to caka nasho,

pod nami maju tiez male babo a zo dva krat v noci bolo pocut velky tresk a potom straaasny plac, tiez mal maly letecky den 🙂 , ale uz si dava pozor 😵

dididi30
13. jan 2009

gabika 😀 no sak sa s luciou31 smejeme, kolko ludi nas tu cita 😀 😉 ale ninuska je zlata, jaj uz vyrastla, boze ale to leti 🙂

kati a ty stale pred kojenim menis plienky?? ja uz veru nie, lebo thomasko aj tak kaka az po papani, tak to by som potom nestihala s plienkami a v noci menim az rano, jedine ze by sa pokakal 😉

zuzkrazu, jaj sak hej, letel chuda moje a viec so, bol dnes cez den ako andelik, zeby sa mohol aj castejsie 😅 jaj boze chran, radsej nech je certik aj tak ho lubekame 😵

jarus ty tu a alic co poraba, ani nas nepozdravi 😠 😀

ini ty co zas , strajkujes??

lucia ta sije malej gatuse 😀 😉

a ostatne baby len citaju a citaju..... 😀 😀 😀

krazu
13. jan 2009

alica, uz sme sa v praci dohodli, nastupim az po vycerpani starej dovoleky, tak sa mi to predlzi do marca. jaj ja to len oddalujem a oddalujem

gabkazabka
13. jan 2009

joj,som sa nastvala,tesila som sa,ze konecne pozriem Ordinejšn a zase dali nmiesto nej nejaky blby film 😠

krazu
13. jan 2009

didi, nas tlaci pocas jedla ked davam prikrmy, je podareny ako vypuli na mna ocka, ze co sa to zase deje a tiska odusu 😀 😀

dididi30
13. jan 2009

jarka , jaj zabudla som reagovat na tu moju postavu 😀 😀 😀 no to si ma videla len hore, dole som este nie moc spokojna, preto sa fotim len z vrchu 😅 ale brusko mam stale 😖 no neva 😉

jarka, ja som davala ovocie uz v 5 mesiacoch 😝 😀 😀 😀

emili a co je so sonickou?? nic nepises, ako kiahne? ☹

gabkazabka
13. jan 2009

Neviete nahodou kedy ma ist Ordinacia?Ci to len ja som na nej zavisla? 😝

krazu
13. jan 2009

gabkazabka, aj mna v tv stvu, som pozerala panelak a ordinaciu a teraz od sviatkov davaju vsade velke nic

dididi30
13. jan 2009

gabika sak aj ja cakam jak dilino a nic, boze take mam nervy, jeden serial som kuk aj ten neviem kedy daju, sak ho stale vraj natacaju 😖

zuzka, jaj sak aj pocas jedla, no sak vies jedno dnu druhe von 😀 😀 no co uz s nimi 😀

gabkazabka
13. jan 2009

Didi,no ja vas citavam kazdy den,len prispievat som nejako nechcela,vy ste tu taka zohrata partia,nechcela som nejako rusit.... 😉 no,ale uz budem pisat castejsie..

dididi30
13. jan 2009

gabi neblazni aka zohrata partia, sak stara klasika 😀 😉 a co ved sem moze pisat kazdy a aj ty 🙂
no som zvedava, ci budes castejsie, zas saozves za pol roka 😀 😀

dididi30
13. jan 2009

gabi a co nove tam? nevies nic o mati?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre