Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

krazu
4. máj 2009

ahojte 🙂

dudri, katuske prajeme rychle uzdravenie a asi si pridala zly link na tie okuliare, mne tam hadze manducu

wien, ja som este pozerala tu dadovu rpilbu a on ma vzadu to koliesko na stelovanie obvodu ako je dospelackych prilbach, tak som nim krasne potocila a zmenila nastavenie 😀 😀 😀 😀 no nastavoval to muz tak bude rad ked zisti ze som sa s tym babrala 😀 😀 😀

didi vsetko naj naj k meninkam
ja som dnes bola tiez s malym u doki, ma sopliky tak nam dala homeo kvapky aj tabletky, uvidie ci zaberu

krazu
4. máj 2009

aj lackovi prajeme rychle uzdravenie 🙂

aaaa ribizek gratulujem k tehu, ani si sa nepriznala 😵 😵 😵 😵 😵 , tiez sa rychlo uzdravte

zuzpolka
4. máj 2009

ahojte mamičky 🙂

ribizek 😲 😲 😲 no teda gratulujem 😅 😵 wooooow tak už mame prvu tehulku medzi nami 😀 kto bude dalši??? 😀 😀 😀

my sme sa boli dnes kupať, bolo super 😅

všetkym choručkym detičkam želam skore uzdravenie...

zuzpolka
4. máj 2009

nikto? 😕 😒
tak dobru nocku, idem kuk TV 😅

kikaamajko
5. máj 2009

Ahojte , jéj Jani, vy čakáte bábätko, to je super. Gratulujeme a nech všetko dobre dopadne. Držte sa , normálne vám závidím, ale ja sa neviem ešte rozhodnúť či áno alebo nie tretie. Najprv som chcela na 100 percent ale teraz váham, máme veľa roboty a chceme dakedy za 2 roky aj dom prestavovať, tak neviem, už sme tiež neni najmladší a chceme aj žiť. Môj Marián má už 42 toho roku, vidíš Gali aj toto máme spoločné meno mužíčkov 😀 😀 😀 Tak sme sa zo starkým dohodli že počkáme kým Majko bude mať 3 roky a potom sa rozhodneme. 🙂
Inak Majko má tiež horúčku, asi ochorel odo mňa chúda malé, mne je ešte tiež na houby 😝 A ešte mu aj idú 2 dolné, jednu má už tušim aj vonku.
A ešte som ho včera strihala, tak je taký smiešny, lebo on má také víri na hlave a všelijako mu to stojí 😀 😀 Neviem či si pamätáte aj jak sa narodil tak mal furt takého kohúta až do 5 mesiacov.
Inak Lackovi aj Katke skoré uzdravenie prajeme.

dora01
5. máj 2009

ahojte,

tak deticky su chore ☹ ...

no my sme mali otras noc, 2 krat sme odsavali, lebo chudacik tolko soplov mal, kaslal, chrcal, vsak to poznate 😉 Umerne k tomu vyyera aj jeho plachta, cela je zasoplena. aj teplotu mame, tak pockam ako sa to vyvinie, zajtra doki nerobi, tak ked tak az vo stvrtok 😖

ribizek, takze si asi prva tehulka, gratulujeme. a co si nic nepovedala, cakala si, ze kto si to prvy vsimne , zeeee? 😉 😀

leni, ja som minule uz aj rozmyslala, ze mozno do druheho baba by sme sa pustili, ked bude mat lacko kolo roka a pol, ale potom som si to zas rozmyslela po tomto vikende- boli sme u muzovej estry a ona ma 3 deti v priebehu 4 rokov a to je ine psycho, pritom najmladsia ma uz 5 rokov, ale sami skonstatovali, ze pravidelne je to u nich na infarkt....

dora01
5. máj 2009

jaj, ma napadlo, ze sme si vcera uvedomili, ze lackove prve slovo, ktore vie povedat a chape aj vyznam je to HAPCI, teda on si prskne a povie haaaapsiiiii, bohovske je to, ale prve slovo? ja som myslelôa, ze povie mama alebo tata, nie? 😕 😀

dididi30
5. máj 2009

ahojte

a ozaj ribizek bude mat druhe babo, teda a cumim ako puk, ja ze omyl 😅 😀 ale kazdopadne gratulujem, kto vie ci aj tie co nepisu niesu nahodu tehu 😵 😵 😵 priznajte sa, xixi 😀
ved ani dadagat tu nechodi, skoda, urcite tiez malicky beha a kto vie co ini 🙂 snad su ok 😉 ako aj ostatne baby a deticky 🙂

a ozaj lenka, to je pravda aj muzov mame s rovnakymi menami, xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak aj maly mal byt marianko, ale reku nebude, lebo v jeho rodine je kopec marianov, tak teda nech ma ine a reku nech je to na T ako tamarka 🙂 😵
a babatko chcete?? juj a naco, ved mas babu aj chlapca 😀 😉 ale sak aj ja by som chcela ale mam toho dost, mala je ako chlapec a malicky je maznak, tak a uz som stara 😀 😀 😀 😀

radka, no vies co, mala ma 5 rokov a aj tak je to vsetko na infarkt, tak to mas v podstate jedno kedy, len nech su zdrave, tak sup sup do toho 😀 😀

baby tak robte deti nech je sradna 😀 😀 drzim palceky 🙂 😵

no a thomasko zas zacal , vsetko co vezme do ruky naprv ukaze ,ze ehm ehm, musime kuknut co ma v ruke, strasne ho bavia hracky, ktore vybera alebo rozobera alebo sklada, vklada , cumlickek dava do misticiek a vybera a tak, dokonca za vyzlieka 🙄 😀

co dnes varite? ja robim rizoto po dlhej dobe 🙂

dididi30
5. máj 2009

zuzkrazu dik za gratulaciu 🙂

radka, skore uzdravenie malickemu 😉 a aj ostatnym chorym detickam a mamickam 😉

zuzpolka
5. máj 2009

ahojte 🙂

dididi, že robte deti nech je sranda 😀 😀 😀 no pekne! 😀
ja sa ešte na dalšie vooobec nechystam teda 😝 ale viete čo? v poslednej dobe stale myslim na porod ake to bolo pekne 😕 😅 na tu bolesť som už asi zabudla 😀 🤐

no inak dididi maš pravdu, ktovie je čo je s ostatnymi babami 😖 škoda že sa neozvu ☹ napriklad aj adusha tu pekne dlho nebola a o ini ani nehovorim 😒 no fakt škoda...

ja dnes varim malej špenat a sebe asi ništ 😝 kupim si v meste cigansku ked pojdem 😀

dididi30
5. máj 2009

zuzka no sa co, pekne do roboty a aj vy nejakeho chlapa do paru 😀 😀 😀
veru porod je super a najma ked je v brusku a ked je uz vonku, taky teplulinky neumyty, teda takeho som mala ja na sebe, az sa z neho parilo 😀 😵 😵 😵 😵 moja laska 😵 😵 😵 😵cela mama 😵 😀 😀 😀 😀

no baby to tu zanedbavaju, co uz s nimi, asi je im lepsie bez nas ale urcite smiruju 😀

no ty kokos daj si radsej mcdonald 😀 😀 😀 ja malemu dam z nasho plus nejake vyzivky 🙂
reku dobru chut 😀

zuzpolka
5. máj 2009

juuuuuj mcdonald by som si dala,,,,hmmmm ale ja to nemam 5 min. od domu jak ty 😀 😀 😝
bude stačiť aj ciganska 🙂 inak rizoto som aj ja najprv chcela urobiť že si dame s malou 😅 no tak mi teraz nerob chuťky 😠 😀

dora01
5. máj 2009

didi 😀 , robte deti, nech je sranda 😀 😀 😀

dididi30
5. máj 2009

zuzka sak dojdi na rizoto 😀 😀 😀
ja ombedzujem mcdonald, ja sa uz bojim, vies chcem zdravsie zit 😀 😀 😀 , len stale zerem, to ma stveee 😠

dora01
5. máj 2009

veru, baby kde ste sa stratili?

ja dneska skusam malemu dat do pappky kapustu, ale len trochu, som zvedava ci to zje 😅

dora01
5. máj 2009

didi, sak ty si to jedenie mozes dovolit, ja som sa dala na salaty, som zvedava ci to bude mat daky efekt

zuzpolka
5. máj 2009

dididi, no jasneeee že obmedzuješ mcdonald!!! 😀 to by si len chcela,,,,ale neda sa čo? 😖 ja to poznam 😀
No idem vyvešať pradlo kym mala haja, lebo ja nemam sušičku! 😠 😀 😝
a dididi, odlož z toho rizota, prideme 😀 😉

dididi30
5. máj 2009

radka, joj ja cely vikedn jem kopec zeleniny, vselijaku a taka som zduta,ze az, len na vecko chodim 😠 😀 a vies ak mam brucho? 😠 a furt sa nadzgavam, ble az mi je zle z toho, som ozaj ako taka kravicka aj tak zujem aj docim 😀 😀 😔
no a to co som tolko zeleniny zjedla, tak aj maly chuda len poprdkava, kakuska 😖 😅 moje zlate, no a teraz mame aj rizoto na zelenine, sak prasknem 😀 😀

zuzka ale ja fakt obmedzujem 😀 😀 😉 no kazdy druhy tyzden si dam, fakt, predtym to bolo aj 2-3x do tyzdna 😕
uz som dovarila aj ti nastruham na vrch syr, origo anglicky 😀 sak ked pises,ze dojdete tak kolko porcii?? 😕 😀 😀 😅

ribizek
5. máj 2009

ahojte.
Ďakujeme za gratulácie dievčatá. Nie, nezatĺkali sme, len mi to už akosi nedojde. 🙂 Pri malom si nestačím to tehu nestíham uvedomovať. 😀 Ja som si vždy hovorila, že do 35-ky stihem 2 detičky, len som neverila, že nám to vyjde tak rýchlo. Ja už asi ani radšej na trenky nepozriem. 😀 No, hádam to nejako zvládneme.
No, malému teploty zmizli, ale do rána sme spali tak všelijak, zle sa mu dýchalo, a keď zbadal, že beriem odsávačku na soplíky, tak spustil krik. ☹ Ale hádam aj to skoro prejde.
Spomínali ste tu ostatné baby, čo sem niekedy chodili. Čo mám ja nejaké chabé info, viem, že dosť frčia na facebooku,v podstate tá pôvodná zostava. Prečo nechodia aj sem, neviem.
No utekám, máme akési slabé spanie dneska doobeda.

ribizek
5. máj 2009

No hovorím, už píšem ako Tatár. 🙂 Aj 3 krát dávam do vety rovnaké slovíčka. 😀 Tehu demencia.

dididi30
5. máj 2009

ribizek, teda supis,ze to do tej 35 stihnes, uz chodis aj na temu september 2009? 🙂

facebook? hm to je pre mna spanielska dedina 😀 a chodis tam aj ty? ked mas take info? 😉 no nech sa im teda dari 🙂 a ozaj ta povodna zostava je kto, kontretne? 🙂

a ozaj ani ti nebyva zle a tak?

zuzpolka
5. máj 2009

ahojte 🙂

dididi , nejako som nestihala, dufam, že si mi odložila do mrazničky aspon 2 porcie 😀 😀 😀 ked nie tak ma pozveš do mcdonaldu! 😠 😀

ribizek,,, to ako vieš že na facebook chodia??? 😕 ja som tam teraz par dni zaregistrovana, no neviem ale ako by som ich tam našla 😒 hm 😖

No prave som sa najedla jak take prasiatko, dam si sprchu , nakrajam melonik červeny ( mimochodom stal 10 eur) 😲 skoro ma vystrelo pri pokladni,,,,aj to len polka z takeho vačšieho 😕 😠
No a potom vas pridem ešte kuk 😅 😉
zatial pačko 😵

dididi30
5. máj 2009

zuzka, hm uz je spapany, ale pojdeme do mcdonaldu, ok? 😀

ja som sa skusala na ten facebook sto krat prihlasit a nic, asi ma tam nechcu 😀 chvala bohu 😀 😀
no dufam,ze si ten melon jedla pomaly 😕 😅 no to je cena, horsie ako sa tropicke ovocie 😀 a vobec mal nejaku chut? 😉

a jarus s alic co robia ha? kaslu na nas 😠 😀

inak som sa dnes teda rozpisala, uz davno nie asi to obmedzim 😀 😝 😀

graziela
5. máj 2009
zuzpolka
5. máj 2009

dididi,,, vyyyyborny bol sladučky , šťavnaty ten melonik 😅
a ako to že ti nešiel ten facebook??? 😕

grazi, Jurkovi prajem skore uzdravenie ☹ a nebud smutna,,, ved ste pekne dlho vydržali s kojenim 😉 skoro rok🙂

baby ja sa lučim, pojdem kuk panelak a hajať konečne 😵
dobruuuu 🙂

mimus
6. máj 2009

dididi jasne ze vas potajme citame 😀 (ja hlavne po veceroch 😎 )
pozravujem vsetky junovciatka 😵

vanilka32
6. máj 2009

pripajam sa k mimus, aj ja vas po veceroch citam ale uz nie tak pravidelne ako kedysi. Uz mi to Simonecka nedovoli, robime prve krociky, staviame sa kde sa da, padame, hundreme a trieskame nozickami o zem ak sa nam nedari no proste zabava zacina 🙂

Simonka sa sama odstavila koncom 10teho mesiaca, jednoducho prso nechcela a za flaskou sa ide zabit. TAkze mlieko sa mi prestalo tvorit a same odislo do stratena.

pozdravujem vsetky deticky, ribizek gratulujem 🙂

ribizek
6. máj 2009
kikaamajko
6. máj 2009

Ahojte, dobré ránečko 🙂
Tak čítam že detičky sa vám pomaly odstavujú, nám to zatiaľ našťastie nehrozí, aspoň dúfam, ja by som kojila najradšej aj do 2 rokov. Jani mne tiež jedno prso odmieta, ja už od 6 mesiaca kojím iba z jedného, v druhom už sa mliečko netvorí. A ked nie do 2 rokov, tak aspoň dúfam že vydrží do konca júna kým sa kravka otelí, aby som mu nemusela dávať kupované 🙂
Janka tak aspoň že ti nebýva zle, ved to by bol pri Matúškovi zaberák. 😒
Gali, Zuzka vy tu robíte chúťky s tými jedlami, ja by som si tak dala dáke nezdravé jedlo, také hranolečky chrumkavé, mňam 😀 😀 Ale kde by som ich tu kúpila 😝
Jedine že by srnky v lese mali dáky bufet 😀 😀 😀 😀
Majko je ešte furt dáky chorý zase sme celú noc nespali, ja už fakt neviem kedy sa vyspím však to už je na psychiatriu, ale má soplíky a ešte tá jedna 2 dolná mu nevyšla, tak ho to bolí ☹
No a s dcérou máme také problémy až ma srdce bolí, budte radi že máte maličké deti teda okrem Andrejky, lebo až toto sú starosti. Dcéra sa mi behom roka zmenila na takého čudného človeka, úplne je iná, a prisámbohu má všetky vlastnosti čo neznášam a mojich 10 rokov výchovy a snaženia zmizlo do nenávratna, môžem len dúfať že moja Kika sa dakedy po puberte zase objaví 😒

michell13
6. máj 2009

Ahojte babulky, ja len na rychlo lebo ako nestíham, Michelle uz chodí, tak ju nahanam po celom byte, chodime nadalej plavat a od maja ideme na fit lopty, zatial mame len 5 zubkov, papame vsetko a zatial sme zdravy, no a Michelle bude mat v decembri surodenca, tak sa uz tesíme, ze co to bude, juj uz teraz sa tesim, Michellka je velmi sikovna a samostatna, vsade sa vystvera, chodi, aj stvornozkuje, rozprava o sto sest, a stale sa smeje, chodi spavat o 20 a rano sa budi o 7, robí mi velku radost, tak idem balit na plavanie, hadam vas coskoro navstivim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre