Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
23. feb 2009

je to nejaka zuzana, este sa aj prezradila, nuz dufam,ze to nieje ta, ktoru mam rada, sak sa ukaze.. 😎

alica147
23. feb 2009

ahojte 🙂
Majuškovi všetko naj naj, nech poslucha maminku a nech je zdravučký 🙂 😵
u nás neskutočne sneží, takže von sa asi dnes nedostaneme 😝 a moja mami je chorá tak si asi budem musieť predlžiť dovolenku a zostať ešte zajtra doma

michell13
23. feb 2009

didi no to je sila, a coze popisala?
inac aj my sa chystame na tie 4 pampersky sice ma len 8300g, to sme ju doma vazili, zajtra ideme do pporadne, tak tam to budem vediet presne, ale ako si napisala tie gumicky uz jej nestacia 😀

dididi30
23. feb 2009

alic ahoj a ty nerobis? 😀
tak dnes ma majko? veru aj my majkovi, nasmu gazdovi 😵

michell, mas ip 😉

alica147
23. feb 2009

gali servus moja no vidíš ty nás už vobec nečítaš 😠 😀 😀 ja mám dovolenku už od piatku 😀 😀
a čo si to písala o tých nickoch ja som to nejako nepochopila 😕 😕 😕

alica147
23. feb 2009

my už štvorky tiež používame máme 9kg ale zato 77cm a tie trojky už boli Mirkovi krátke 🙂

dididi30
23. feb 2009

alic ale ja viem,ze mas od vtedy dovcu 🙂

ale nic kasli na to 😉

greguska
23. feb 2009

ahoj gali 😉
takže zúbky sú už na ceste ? tak nech rýchlo vylezú a moc netrápia 😉

a že teplúčko na svetrík 😲 tu v blave od večera napadlo 20 cm snehu a furt sneží, no neviem kdesi na severe sú už asi zavalení 😅 chystáme sa do roboty, ale neviem či sa prebrodíme... však tato pre nás príde, ale ja sa rada po snehu prechádzam, tak to asi riskneme.

dididi30
23. feb 2009

alic veru ved vy ste riadne velky na 3 pampersky 🙂

miska, a ze len 8.300g my mame asi 7300g 😀

michell13
23. feb 2009

didi co myslis to IP? sak som nejaky hotentot
didi sak vyzerate na viac kileckov, ale to je jedno, len nech su zdravi a stastní
no nam sa tiez tlacia zubky, ale 4 naraz, uz ich vidim, ake su biele, len nie a nie sa prerezat, ako dlho to moze este trvat? teraz jej vychadzaju tie horne jednotky a dvojky naraz 🙂
greguska aj u nas v Trencíne snezi uz od vcera vecera,

greguska
23. feb 2009

my máme 7700 g aj s pokakanou plienkou a oblečením 😀

dnes maťko už aj spal doobeda, hodinu ! neviem, čo sa stalo. ale zatiaľ som stihla urobiť tatovi obed - cukinu v cestíčku a zemiačky, on to veľmi ľúbi a keďže má dnes meniny, som sa prekonala 😀

zuzpolka
23. feb 2009

ahojky 🙂

Majuškovi želame všetko len to najlepšie,,,,nech je stale zdravučky 😉

4 plienky aj my už dlho nosime 🙂 šak teda u Viki je to jasnačka 😀 taka velka baba 😀

dididi 😕 dufam, že nemysliš že ja ☹ 🤐 a ako si na to prišla? 😲 a nemožeš mať 2 nicky??? 😨 to som ani nevedela 😨

a to teplučko vam zavidime ☹ u nas sneži,,,,hrozne kolko snehu je 😠

zuzpolka
23. feb 2009

jaaaj a ešte alicka, to s tym kreditom poznam 😀 ja som to tiež robila, že ani prezvoniť som nemohla 😝
no ale snad to zvladla v pohode v tom vyťahu 😕 🙂

greguska
23. feb 2009

miška, aj nám išli tie 4 vrchné naraz, jednotky vyšli prvé, do 2 dní jedna dvojka a za ďalšie 2 dni aj druhá....

aj maťko je dáky mrzutý, ja sa len modlím, aby mu už stoličky nešli ☹

dididi30
23. feb 2009

zuzka, uz to je jedno, aj tak som ja ta zla, no nevadi, niekto sa potesil, ale ja uz viem kto 😉
ty nie 🙂
miska, juj ja viem, on vyzera gulatucko, ale ma lahke kosti 😀
miska, nenapisala som nic, je vsetko ok 🙂
matka zubky su na ceste, len neviem kedy vydu 😀

michell13
23. feb 2009

greguska no mala je najhorsia vecer, nastastie teploty nema, len sem tam ten soplik jej vybehne,
ja si dnes na obed spravim spaldove cestoviny stuniakom, a Michellka ma kuracie mesko s brokolicou, petrzlenom a ppohankou, velmi jej to chuti. Ozaj a uz davate aj smotanove jogurty? Davali ste niekto aj sprichutou cokolady?

zuzpolka
23. feb 2009

dididi no ok 😉 ale nechapem, na čo to niekto riešil 😕 to mysliš niekto odtialto s junoviek že bol? to sa mi nejak nezda 🤐

zubkov už aj Viki ma dosť 😅 dole zatial 3 a hore budu 4 za chvilu.... 🙂

zuzpolka
23. feb 2009

michell... ja davam občas activiu bielu sladku,,, taky obyč. smotanovy mi nechcela papať 😖
ale už jej asi skusim dať aj ochuteny jogurtik 😅 ale čokoladovy ešte asi nie, to neskor 😒 🙂

alica147
23. feb 2009

michi mne mudr kázala dávať od 10mesiaca ale ak chceš skor tak len plnotučný biely a do toho banánik alebo domáci džem

alica147
23. feb 2009

zuzi kika v pohode už je vytrénovaná nám sa furt zasekuje výťah dnes sa už chystám za domovníkom nech to rieši lebo to začnem riešiť ja 😠

dididi30
23. feb 2009

zuzka ja uz viem kto to bol, mam to zistene, ale necham to tak, chapem preco je to tak 😀
mam to s adminkou vyjasnene 😉

baby ja mam obavy, ci nam nevydu prve horne, no ale mozno si len namyslam 😉

inak ja uz nedavam na noc nic tazke, on potom zle spi, jedine ho nakojim alebo nejaku kasicku, ostatne nie...potom ho boli brucho a zle spi 😒

zuzka este je cas na ochutene pockaj este , pomaly dalej zajdes 🙂

dididi30
23. feb 2009

alic tak kika je ok? chvala bohu, jaj som to citala ako sa zasekla, boze ja som sa tiez raz zasekla a moja segra si strcila do vytahu nohu ☹ taka bola zvedava 😅

dudri
23. feb 2009

ahojte baby
najprv gratulujeme k 8.mes 🙂 Hanke-jarka, Majkovi-lenka,michelle-miska 😉

jarka v piatok v noci bola hore len sa hrala,

pouzivame plienku Tesco fialove 4

kedysi som bola slobodna, kazdy 2.rok do mora i do hory(na Slovensku) striedavo . dalsie nechystame do mora. len mame hypoteku 😖 , nastastie moje rodicia maju chatu pri Velkej Fatry... asi budeme casto chodit. ale neznasam velke upratovanie...same prachov i pavuciny...

alica147
23. feb 2009

my sme v tých príkrmoch zatial staále len pri ovocí a obede a ostatné len kojenie a dočítala som že aj po roku má kojenie význam bo anag písala že teraz si odsáva a dáva starším deťom mliečko a su zdravé a lepšie priberaju

zuzpolka
23. feb 2009

juuj to je hrozne,,,,si predstav že by ste sa tam s malym zasekli 😕 ☹ no nech s tym niečo robia 😠

wien, zabudla som fotky pochvaliť 😅 zlaty je krpček maly 😉

inak dnes mi Viki skoro s choditka vyskočila 😕 sa naklanala za hračkami a už tam visela 😕

michell13
23. feb 2009

no vcera som jej davala aktiviu bielu a do toho bananik, vsetko spapala
a tie kukuricne chrumky take dlhe davate?

dudri
23. feb 2009

zuzapolka nedavaj ochutneny jogrut ! len biely probio-rajo,activa, holandia, aj smotanovy....

dididi30
23. feb 2009

jezinko aj hanka ma mesiackov?? 😕 juj hanbim sa, boze jarus prepac mi to, nemam prehlad, ale posielame tiez bocku 😵

alic dobre robis, ti zavidim,ze mas taku pevnu vieru, co sa tyka prikmov 🙂

miska, activiu nedavaj, je slaba, skus plnotucne, je to zdravsie 🙂

a preco vlastne vsetky davate aktiviu, ako ste na to prisli??

zuzpolka
23. feb 2009

dididi.... no ale ked ma napriklad jahodovu hippku prečo vadi jahodovy jogurt 😕 ?
či mysliš počkať uplne s jogurtikmi?

dudri
23. feb 2009

mala sa snazila postavit v postielke, inak musim davat pozor moze 😒 vyskocit...
samozrejme sme dali snizit postielku davno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre