Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
29. dec 2008

no my to máme tak že ráno okolo šiestej kojenie o 9.h ovocie inak som kupila výživu ovocnu s tvarohom 12.h obed zeleninka mäsko zemiaky alebo ryža a potom sa už len kojíme

emmilly ahoj 😉

zuzi krásne fotečky 😉

zuzpolka
29. dec 2008

už som tu 😀 aj foto som dala,,,kukipuki 😀 😀 😀

alica147
29. dec 2008

my už dávno kukipuki 😀 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

alica sak aj my tak mame, teda to nieje az take hrozne,nie? 🙂
my sme mali vyzivu s piskotami a mal uz aj s jogurtom
a na obedik mal vcera cestovinu s rajcinovo sunkovou omackov, vraj od 6 mesiacov , tie uz mame 😎 chutilo mu 🙂 my este mame olovrant a az potom kojime 🙂

dididi30
29. dec 2008

jej zuzi pekne foto, v tom boxe 😀
a taky bicyklik mame este po tamce, ruzovy, skoro podobny 😀 ☹

zuzpolka
29. dec 2008

dakujeeeeeeeeeem 😀

didi takže thomasko sa bude v paradnom ružovom vozit??? 😅
ja som tiež chcela ružove ale toto bol dar tekže tak 😀

alicka aj ja som kukipuki tvoje foto 😀 to tetovanie je ten darček od ježiška?

emmillya
29. dec 2008

no UM mi pije dost dobre 🙂 davala som jej dnes vyzivku s takym keksikom pomrvenym 😀 no to boli ksichtiky... nechapem ona asi bude len maso ci co 😀
idem kuk na fotecky 😵

dididi30
29. dec 2008

zuzka no jasne, sak co budem novy kupovat 😀 😀 😀 po dedine na sk to je jedno a tu mu kupim novy 😉 😀
ale ty mas neutralnu farbu, vyuzijes pre druhe babo a mozno tak rozmyslal aj darcka 🙂

emili, zvykne si, neboj, prve lyzicky su take, aj nas tak na ovocie, potom vali jedna radost 🙂

zuzpolka
29. dec 2008

no ved hej aj ked by som druhe chcela dievčatko, no ale uvidime čo sa podari a či vobec druhe bude 😀 😝

emmillya
29. dec 2008

zuzpolka , didi - krasne uz sedkate 😵 mi este nie az tak pekne 😝
didi to ti maly uz tak sam stojka 😕 mne sa mala sice zapiera na nozicky ale take este nedokaze 🙂
sikulky ste 🙂

dididi30
29. dec 2008

zuzka, aj my sme chceli babu, teda davnejsie ale nasa je ako chalan, tak reku kaslem na baby chcem chlapa, tak ale neverila som az do kedy sme ho ho na screeningu nevideli, potom som si vydichla a bola som rada,ze je to to co som chcela teda chalan 🙂 , tatino veril od zaciatku ,ze to bude chlap 😉

emmillya
29. dec 2008

no ja vadna jake chyby robim - sorry my este nie az tak pekne

zuzpolka
29. dec 2008

emmillya dakujeme 😉
ale tiež nevydrži dlho sedkat, len chvilinku a vtedy musim ryyyychlo fotit 😀

dididi30
29. dec 2008

emili, skus dat malicku na na nocnik, uvidis ako ti bude pekne sedkat, ono tam ritka padne a sedka sa dobre 😀
on nielen stojka ale aj sa vyplazi na mna a na zabradlie postielky a to nemame este rost dole 😕 😅
veru sikovny je,tamca bola tiez ale v inom, napr celonocnom spani 😀

pondelok
29. dec 2008

dididi dik, foto zmenene 😀
mala uz haja, tato vari sosovicu na bielo, a ja asi tiez pomaly pojdem, bo minulu noc som vôbec nespala, a fotky hodim neskôr, jo
no nasa papa o sto sest, som zvedava, ked pojdeme po novom roku do poradne kolko bude vazit a merat, lebo dost veci nosi na 9 mes., dnes papala polievocku kuracie masko, brokolicu a petrzlen, zjedla toho dost, a potom mala no olovrant kesik postruhany s jablckom, bananom a trosku kiwi, aj to spapala, no Michelle papa UM len rano, a vecer, tych 200ml vypije jedna radost 😀 len mrkvicka jej akosi nechuti, vlastne sa z nej vyhadzuje, uvidim neskôr ked bude papat ci sa bude este vyhadzovat, baby a tie vrchne zubky kedy vyjdu, hned ako jej vyjdu uplne tie dolne, lebo tie dolne ma len dopoly, no mne sa zda, ze jej idu uz aj vrchne 😉

alica147
29. dec 2008

zuzi hej to je ten darček 😉

ja tiež malému do jablčka mrvím sunarku keksíky

zuzpolka
29. dec 2008

dididi ved parik je super, nie, ?
ved aj Viki mala byt Jakubko 😝 tak sme si mysleli najprv,,,no a že baba 😀 😀 😀 a som rada 😀 teraz by som si nevedela predstavit že mame syna 😕 😀 ja som chcela dievčatko 😀

dididi30
29. dec 2008

emili nemusis sa ospravedlnovat, ja tiez tak pisem, lebo sa snazim rychlo 😉 ja si domyslim, nieje problem 😀

zuzka 😀 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

zuzka ja som chcela prve dievcatko a s tatom sme sli na sono a tam bola tamca 😀 prva a jedina baba zo svokrinej strany 😉 tiez som si nevedala predstavit,ze by som bola mala chlapca 😕 ze ako to mam obliect a tak...no a predstav si, thomaska radsej obliekam ako tamcu 😅 a mam rada zeleno oranzovu kombinaciu, a take vojenske farby, takze teraz sa burim, hoci aj tamca ma par kuskov, najma cervenu 😉

zuzpolka
29. dec 2008

baby ja už som malej dlho nedavala niž papat okrem mliečka 😖 ked mala tie hnačky som nemohla , iba tak mrkvu a ryžu 😖
teraz neviem či už jej mam dat ked sme ešte neboli na kontrole čo myslite??? 😕
už nema hnačky,,,teda kaka často ale ma to take suche 😲 možno s atb 😖

emmillya
29. dec 2008

pondelok -to my sme 200 este asi nikdy nevypili 😝 maxim. 150 cez den a 180 v noci 🙂 prikrmov tolko urcite nezbasti 🙂
alica -aj ja davam tu sunarku -mnam fajne to je 😀 mala to dnes papkala s cajikom.
didi - skusime serbel , mozno to zaberie 😵

zuzpolka
29. dec 2008

dididi, to fakt? no ale je pravda že aj chlapci sa daju krasne frajersky poobliekat 😀
noo ale ked ja mam tolko ružovych veci 😀 😀 😀 aj sestra ma dievčatko 😅

emmillya
29. dec 2008

zuzpolka ja by som skusila zeleninku, mozno tak opatrnejsie, ale z tej by nemala hnackovat, podla mna 😉
podla mna skor z ovocia

dididi30
29. dec 2008

zuzka postupne od mrkvicky zacni 😉 teda ja by som tak nezacala , ja rovno vsetko.....ale spravne treba tak zacat, lebo jarka by ma asi zabila keby som ti inak radila 😀 😀 😀 😉

emili tak skus a hned nafot 😉 🙂

tak ja sa lucim babiky, idem hajuskat 😵 dobru nocku 🙂

emmillya
29. dec 2008

didi uz som nejake pridala -fotecky ... 🙂 no musim postupne, vies... 😀

zuzpolka
29. dec 2008

ved mrkvičku jej davam, len neviem či aj ostatne už mam dat 😖
dididi dobru nocku 😉

dididi30
29. dec 2008

zuzka , no kto vie ty budes mat mozno chlapceka 😉 moja druha segra ma parik, tretia segra ma chalanov dvoch a bracko cakaju, tak som zvedava 😉

zuzka tiez si myslim,zelenina neprehana, skor zapeka,teda nas paradne 😉 tak nebojaj 🙂

tak bru nocku 🙂

pondelok
29. dec 2008

no veru emmi, ona tolko vypije, jej mliecko chuti, to ma asi po mame 😀 bo tato nepije ziadne mlieko a nemusi ani vsetky mliecne vyrobky, idem este vyvesat pradlo a pojdem hajat, tak dobru baby, zajtra vas pridem pozriet 😉

greguska
29. dec 2008

tak maťko spinká, ja som ešte zlupla jahody so šľahačkou - 2 x a som tu 😀
fotky máte krásne, gali, veru iný šikovníček tvoj synček, nechápem, ako už pekne stojí a keď píšeš, že aj vylezie na teba, tak to aby ste už veľký pozor na neho dávali 😉 miruško je tiež krásny aj naše dievčence samozrejme 😉

náš furt len tú riťku vypučí a tam skončí, ale však má ešte čas. sedkať tiež nevie sám, buď sa zvalí na bok, alebo nosom dopredu 😉

my sme chceli dieťaťko, bolo jedno, čo to bude, len nech je zdravé, ale moja babka to zhodnotila najlepšie z celej rodiny, že chlap sa o kúsok viac ráta, najmä tým našim polovičkám. ja som rada, že máme synka, ja som chcela chlapca a až druhé dievča, uvidíme ako vyjde 😀

zuzpolka
29. dec 2008

emmillya. mala Sonička je zlata 😉 pekne fotky pod stromčekom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre