Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
18. dec 2008

luci ja ti poviem za didi aj ja som sa už na to pýtala a hej chodí do školy 😀

lucia31
18. dec 2008

alica, ja by som v borsci aj spavala, aj nam ho v robote tetusky kucharocky robia fantasticky...ja milujem polievky, hocijake, ja druhe ani nemúsim, no, ale takym steakom by som teda nepohrdla 🙂

alica147
18. dec 2008

no šak ja už za chvílu budem mať o obedy postarané 😝 😝

lucia31
18. dec 2008

tak skoro? ja planujem dat Jankovi odklad, cize pojde az ked bude mat sedem rokov, zatial je to taky moj motko zamotany 😉

lucia31
18. dec 2008

alica, viem, uz od januara makas v praci, vsak? ...ja asi od roka, podla toho, ao na tom budeme financne, kedze mame vysoke uvery...a ten uzasny rodicovsky mi zmizne z uctu prave tak rychlo, ao pride 😠 😝

alica147
18. dec 2008

😀 no zlatý on musí byť;didi písala že tam od piatich rokov sa chodí,chudence deti kradnu im z dectva 😝

alica147
18. dec 2008

luci no ved práve,my tiež hypo na krku a požičky takže čo sa dá robiť,ale v podstate ked sme sa rozhodovali či budeme mať bábo tak len pod podmienkou že pojdem po pol roku naspäť do roboty,aj ten polrok čo som doma 55%z platu už cítime 😝

alica147
18. dec 2008

no a to má drahý dve roboty 😒

lucia31
18. dec 2008

boze, to moje chuda si este ani snurky zaviazat nevie, oblecie sa hocikedy tak, ze si da teplaky a zabudne dat slipky /napr. dnes 🙂 /, joj, to ibas dakym osobnym asistentom by musel chodit 🙂
inak, aj ucitelka v skolke povedala, ze z neho bude asi vedec, on vkuse vymysla, uvazuje, filozofuje a sebaobsluzne cinnosti katastrofa 😝 🙂 ked som sa ho minule pytala, ze kto ho bude obliekat, obuvat, ked bude velky, tak povedal,ze Tamara 🙂

krazu
18. dec 2008

no ja sa uz aj s vami lucim, idem zahajit protestny spanok 😀 😀

dobru nocku

alica147
18. dec 2008

😀 😀 😀 šikovný,inak čo ved typický chlap 😀

dididi30
18. dec 2008

luci, ale tu je povinna dochadzka od 4 rokov, to ja nemozem dat odklad 😀 😀 😀 a uz pise vie celu abecedu pocitat do tisic a vsetko v angline 😉
ja som za to cim skor tym lepsie, lebo teraz su deti viac popredu uz v skolke vedia pismenka a pocitat, odkladanie brzdi, niekde som to aj citala 😉
inak na strednu ide v 11 rokoch a konci v 16tich a potom vyska 😉

adi dik 😉
ale nekradnu, tu je iny sistem vyucovania , formov hry nie ako u nas vsetko od slova do slova, ale kto taku vyucbu nezazil nepochopi 😉
nedalo mi, ,len aby ste ma neodsudzovali, nieje to kradnutie detstva 😉

alica147
18. dec 2008

to nie na teba didi že kradne dectvo ale na system 😀 som odpovedala za teba som myslela že si išla buvať 😉 😀

dididi30
18. dec 2008

inak sorry za chyby, lebo ja som ostro sledovana osoba , hoci ine robia este vacsie ale neva, zabijem sa? 😀

lucia31
18. dec 2008

moj si hlada tiez nieco lepsie, aj sa uz crtalo, ale nic z toho, zatial...no, verim, ze nejako sa to poriesi...pri Jankovi som isla do prace v dvoch rokoch, rok sa mi este o neho starala mamina, tak by to bolo dobre aj teraz,ale obavam sa, ze to z jedneho platu neutiahneme..

alica147
18. dec 2008

a system vyučby teda asi sto pro lepší ako u nás 😝 moja dcera chodila chuda prvé štyri roky na dve smeny,čo znamenalo že celé doobedie bola v družine,do piatej v škole a potom do osmej sme sa učili 😠 poviem vám že bola z toho riadne zneurotizovanááá 😝

dididi30
18. dec 2008

musela som okomentovat a dat veci do spravnych kolaji, aby ma rano neporazilo 😠 😀 😀 😀 😀

tak dobru nocku a neohovarajte ma, lebo vas nebudem citat 😠 😝 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
18. dec 2008

didi, u dievcat je to asi oine, dievcata su sikovnice, ale moj, kebyze mal teraz chodit do skoly, tak iba do specialnej 😀

alica147
18. dec 2008

dobruuuuuu 😉 😀

lucia31
18. dec 2008

didididididididi, neblazni, ani by ma nenapadlo ta ohovarat 😉 len ma zaujimal skolsky system v UK..

lucia31
18. dec 2008

a este receptus na rumove pralinky 😀

Rychlé rumové pralinky:

Vezmeš dutou čokoládovou figurku, ukousneš jí hlavu a doliješ rumem.
A je to připraveno ke konzumaci!!

A pak že pečení na Vánoce zabere hodně času...

tak a mozete sa inspirovat 🙂

dididi30
18. dec 2008

luci, mas pravdu chlapci su lenivci, ale to vdaka mam, tazke mu neviaz snurky nech sa snazi sam.....a tiez zalezi aka povaha......
moj svokor si nevedel ani z chladnicky vybrat maslo na chleba, ktory mu podala a odkrojila svokra a chladnicku mal po lavej ruke 😒 svokra vravela,ze takto ho mama vychovala a ona si s tym nepomohla....a nevravim o obleceni...
syna teda mojho muza ucila samostatnosti a tak pekne si aj prisije gombik
😉 a mota sa v kuchyni......

inak dceru kazdy den napominam uprac si, daj si veci na svoje miesto.....a nie a nie sa naucit, bordelarka drza....no a kresame kazdy den....proste taka povaha, neboji sa ani bitky......
snad s nej nieco vykresame do dospelosti 😝 😀
ale ucenie a vonoviny jej idu, no aspon ze to 😀

jaj uz idem, hoci sa mi nechce 😝 asi idem pozehlit pradlo 🙄 teda aspon utierky do kuchyne a kosielky 😝

alica, no tak taky sysem vyucby som zazila aj ja fuj, od rana do vecera v skole nikdy vice, radsej budu deti tu...inak ziadna rauma tuna, do skoly idu na 9 cize u nas na 10 a koncia o 3 u nas o 4 bobma vyspia sa a nenosia do skoly obrovske tasky s knihami a zositami vsetko im daju v skole 😉

dididi30
18. dec 2008

luci sak pohoda, ja len musim okomentovat, uz ma nepoznas za tie roky?? 😀 😀 😀

jaj uz ideeeeeeem

moje komentare su na bode mrazu, tak papa a pekne snicky 😵

dididi30
18. dec 2008

no zase sa mi poplietol jazycek, ale sorry za chyby heeeeeej 😀

papa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙄

lucia31
18. dec 2008

babulky, tip na predvianocnu smsku

Všetkým stresovaným ženám!!!
Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve,
takže sa vykašli na vianočné upratovanie,
nech sa u Vás cíti ako doma.

no, 😀 😀 😀

dididi30
18. dec 2008

lucia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kaslem na zehlenie nahadzem to do kasni 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

lucia 😀 😀 😀 skvelý recept a inak ty si tiež riadna kopa srandy 😀 😀 som si pozerala tvoje albumčeky a tie tvoje komentáre 😀 😀 😀

lucia31
18. dec 2008

a toto asi poznate 🙂
Vianočné koláčiky
Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly
od
cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a
cukor.
Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober vajíčko.
Podaj
manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a utri rozbité
vajíčka.
Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni telefón, odožeň deti,
pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober druhú misu. Zarob nové
cesto.
Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň deti a umy z nich cesto. Plech
vytri
palmarínom. Podaj manželovi tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z
plechu
orechové škrupinky. Podaj
manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky cesta.
Zavolaj veterinára. Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy podlahu,
stôl,
stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a kocúra. Choď do
cukrárne.
Kúp vianočné koláčiky.

alica147
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
18. dec 2008

esteze nemame kocura, ale ostatne sedi 😝 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre