Kámošky z Nitry a Modrého koníka

bystricanka
6. feb 2010

Ahojte
ja som sa s dovolením adminky rozhodla otvoriť pokračovanie našej témy. Kedže mi nešlo dobre prispievať do starej, tak som to musela riešiť takto.
Tak hor sa do písania a adminkám dakujem 😵 😵

helenkasabinka
29. apr 2010

sasul fotky sa ti vazne vydarili 😵

a bolo svetovooooo aj castejsie by mohlo byt 😉

dominika a dupinka veru ste nam chybali ☹

marianca rada ta spoznam ked nabuduce prides 🙂

zuzana76
29. apr 2010

krpci su na tych fotkach aki zlati 😀

idem uz spat, dobru noc

veverca
29. apr 2010

Super vám tam muselo byť, fotky sú vydarené a detičky úžasné 🙂

klba
30. apr 2010

bre rano. 🙂
fotky su super 😵 , sasul siko vna si, 🙂 inak dobre bolo, len malo 😅 , pri tych detoch ten cas rychlo leti. 😉

ja dnes na ten vlacik neviem ci pojdem, pridu nam kolaudovat tie stupacky, kazdy byt zvlast, tak som zvedava, uz mam nachystane veci co nie su na 100 % hotove. 😒

a doobeda idem triedit oblecenie, prat, aj na nakup a snad behneme aj do piesku.

zuzana76
30. apr 2010

dobre ranko, to som prva 😀

prednedavnom sme vstali, na dnes mam nastastie navarene, tak nemusim nic,budem len oddychovat, vcera som zasapala ani neviem ako, taka som bola unavena

klba
30. apr 2010

zuzi si druha 😉 😝
ja som zaspala rovno s malym, tiez ma unava zmorila. 😉

zuzana76
30. apr 2010

no, druha 😀

sa cudujem,ze nemam svalovku, lebo teda vcera sme sa nachodili riadne, bola som na klokocine doobeda na injekciu, potom nakup , potom doma varit, potom park, isli sme sice busom, ale aj tak to mame my dost daleko od busu cislo 2 do parku, som vystupila tam pri policajtoch, pri rieke a potom este sme isli pesi.

zuzana76
30. apr 2010

idem si dat kapucino

klba
30. apr 2010

zuzi, no to ti verim ze si bola nachodena, ty nesies este vpredu batoztek 😉 , my sme boli vcera od 9-12,h vonku, riadne sme sa vybehali, poobede park, veru aj mna to zmohlo. 😅
a dobru chut. 😉

a kuk, diskusia na temu mlyny.
http://www.patriot.sk/2010/04/mlyny-sa-vraj-pre...

domyyy
30. apr 2010

ahojte kočky 😵 ach tá účasť na stretku bola ale veľká 😵 😵 😵 dúfam, že aj budúci týždeň niečo zbúchame a ja za Vami pricupitkám 😅 😅 😅

zuzi.....šetri sa 😵 😵 😵 😵

inak kočky máte krásne brušká 😅 😅 😵

any23
30. apr 2010

pekne ranko🙂ja som tiez vcera zaspala v momente jak som lahla😝nadranom som sa zobudila na to ze mi tvrdne brusko,2krat taaak hnusne az som sa zlakla😕ale potom to preslo nastastie😅vcera bolo super,luuubilo sa mi,vsetky ste zlate a deticky rozkosne😉ja teraz pijem kavicku a cakam mata,ideme na MU trvaly pobyt konecne prehlasit...potom ma caka zdrav.poistovna,obciansky a malemu pas spravit aby mohol v juni do toho spanielska...ale budem spokojna ked dnes aspon ten MU vybavime😅

domyyy
30. apr 2010

any....dnes máte teda behačky 😅 a dávaj aj ty pozor na seba 🙂 nie je dobré to tvrdnutie bruška 😒

zuzanakarolinka
30. apr 2010

dnes bude krásny deň, malá ešte spinká, keď vstane, tak pôjdeme von, musím ísť na poštu a bol by hriech neísť v tak krásnom počasí von, nie? 😉

blazka24
30. apr 2010

kočuldy nádherné fotečky máte.......takže ste sa mali supiš, no my prídeme asi až keď vyrastieme, aaaaaaaaale nie, terazky nám treba kočárisko kupiť a ideme ako o život po svete, aj včera sme boli vonku, ale richard z kočíka len von a chodiť ani bohovy sedieť 😝

marianca
30. apr 2010

Baby fakt peknučké fotos. Heli, čo nalepilo sa to bruško 😉 A baby pekne vám brušená rastú... 😵
super, zlatí ste boli všetci a všetky 😉

bystricanka
autor
30. apr 2010

ahojte cicky micky... 😵

konečne mám na vás trošku času. Nejako nič nestíham. Kým je matúš v škôlke, tak upratujem atd. A ked príde, tak sme celý den von a dnu sa dostaneme až o 19.30h. 😝

dúfam, že som vám trošičku aj chýbala, ale teraz budem pomenej chodiť, kedže sa tárame kade tade. Dosť často bývam s Henkou(teda každý den), tak mám spoločnosť a aj Maximka vždy vystískam ako keby môj bol 😀 😵

vidím, že včera ste mali stretko. No krásne brušká máte budúce maminky(zuzka a any) 😵 A detičky zlatunké 😵 😵
Ja by som asi aj tak neprišla, lebo matúš má strašné sople a kašel jak hrom. 🙄

domyyy
30. apr 2010

marianca...nabudúce keď bude stretko tak asi zas v parku, snáď trafíííš aj ty 😵 😉

bystri...konečne si medzi nami 😵 jasné, že si chýbala 😵 a ako Matúško v škôlke??? už si zvykol? 🙂 hrá sa s detičkami?? a na koľko tam chodí?? 🙂

bystricanka
autor
30. apr 2010

domča...ahoooj. No matúško býva v škôlke zatial do 10.30h. Každé ráno sú plače, ale nie až také hrozné. A s detičkami sa ešte nehrá, ale vraj dnes sa nejakej baby niečo pýtal. No dobre ho to ťahá k opačnému pohlaviu 😀

klba
30. apr 2010

ja som za dalsie stretko 🙂 , dufam ze sa zideme vsetky, uz sa na kamosky a deturence tesiiiim. 😵 😵 😵

any, teda riadne vela toho na dnes mate, dufam ze toho co najviac vybavite. 🙂
a alexik bol podareny, aj rec so mnou hodil, 😉 chcel aby som maleho dala hore, nech sa pohraju. 🙂

marianca ake nove foto si nahodila 🙂 a nabuduce ta ocakavame. 😵

bys konecne si sa ukazala. 😵

veverca
30. apr 2010

Ahojte 🙂 Čítam, že vás to večera dobre vyšťavilo a pekne ste večer pospali. Aj ja som za ďalšie stretko, keď som už toto prepásla.
http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/nitra Pozerala som predpoveď počasia a vychádza mi z toho akurát pondelok. Prišli by ste niekto? Lebo potom už budem mať doma Gabka a to som poobede odsadená.

klba
30. apr 2010

vever, kvoli tebe by som prisla 😵 😵 😵 , len asi v pondelok poobede konecne zacnu obladat wc, tento tyzden to tomu znamemu nevyslo, ved uviim, este s nim budeme volat. 😉

veverca
30. apr 2010

Klbi 😉

sasulec
30. apr 2010

Ahojte som vas docitala koonecne,talk ako? nikto na vlacik nejdete? Ja este idem pohladat severku po kutoch internetovych a uvidim,ale tak ci tak poobede este paadime von,tak s mozte pridat kto chcete 🙂 😵

klba
30. apr 2010

sasul, my nemozme, cakame na tu kolaudaciu, poobede maju prist. 😒
my pojdeme este raz na vecer von aj s tatom, nech si trochu uzije synatora. 😉 🙂

sasulec
30. apr 2010

Jasne klbi, rodinna vychadzka 😉

sasulec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasulec
30. apr 2010

USMEJ SA 🙂 Hádanka: Je to čierne, ružové, čierne, ružové, čierne, ružové... .. . Čo je to? :DDDDDDD (ejunano hconreČ) 😀 😀 😀

any23
30. apr 2010

sasul dobrééé 😀 😀 😀 😝 fotečky super 😉

my sme dnes vybavili ten MU a zdrav.poisťovňu, policajtom za ten občiansky a na pasové behneme v pondelok, nech to máme zkrku 😅 stihli sme aj kaufland nákup, zásoby sme doplnili, potom som rýchlo obedík uvarila - bryndzáky mňaaam tak som si pochutnala 😅 no a potom som zalahla a doteraz som driemkala 🙂 zachvílu si pôjdeme synátora zo škôlky vyzdvihnúť a potom asi kuk našich - tri dni sme sa už nevideli tak si chýýýbame 😅 😝

domuš nooo snažím sa oddychovať čo najviac 😅 viem že to tvrdnutie nie je bohviečo, no ale čo narobím 😒 ale je jedno či celý deň ležím alebo normálne fungujem, tvrdne tak či tak, rovnako, ale pozitívne je, že s krčkom to nič nerobí /aspoň zatial, klop klop klop/, pri alexovi som v tomto tt už bola na 1cm otvorená 😕 juj keď si predstavím že nám ostávajú už len pár týždňov 😵

sasulec
30. apr 2010

Any,tak ste boli tu u nas? 🙂
Som rada,ze ste vybavili vse potrebne 🙂
idem nachystat veci a pojdeme von este troska,kacky nakrmit hadam 🙂

any23
30. apr 2010

sasul eee, na vršku 😉 vy bývate pri dopravákoch, či? 😕 ja som radaaa že väčšinu máme za sebou, ja neznášam takéto vybavovačky 😝 sa tam tie úradníčky tvária taaaak dôležito 😕 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre