Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

lilimonika
24. sep 2012

Dakujeme pekne.mala je este v NZ ja som zatial v KN,ale ma sa dobre 🙂

edita84
24. sep 2012

@lilimonika držím palce aby ste boli čím skôr doma

kila
24. sep 2012

@lilimonika chúďatko malé je bez mamičky, dúfam že ťa k nej čím skôr pustia...

lilimonika
30. sep 2012

ahojte kočeny, prikladám foto malinkej🙂

lilimonika
30. sep 2012
edita84
30. sep 2012

@lilimonika krásnučká je 🙂 už si tam s ňou?

kila
30. sep 2012

@lilimonika krásna je, nech ju máš onedlho vo svojom náručí!

lilimonika
1. okt 2012

ešte nie som s ňou, lebo beriem lieky tak my vraveli, že až keď sa vyliečim tak až vtedy mám ísť

včera ju už vybrali z inkubátora, mala som ju prvý krát na rukách, drobčeka nášho 🙂

kila
1. okt 2012

@lilimonika má krásnu tváričku, prekrásne bábätko... 😵

lilimonika
8. okt 2012

kočeny, zajtra idem do nemocnice na 2dni aby my všetko ukázali, ako cvičiť s maličkou a tak.... vravela lekárka, že ak bude dovtedy všetko ok, tak Nás pustia vo štvrtok domov
jupíííííííí 😀
už nech je štvrtok 😵

kila
11. okt 2012

Super, teším sa s tebou, nech ste doma čím skôr... 😵

dorka21
12. okt 2012

Ahoj maminky! Vedeli by ste mi podadit tu v komárne nejaku dobru detsku lekarku/lekara?
Díky

edita84
12. okt 2012

@lilimonika ahoj ako? už ste doma?
@dorka21 ja chodím s oboma k Zaťkovej a som spokojná 🙂

kila
13. okt 2012

@dorka21 my chodíme k Tóthovej a tiež sme spokojní... 😉

wighy
autor
22. okt 2012

ahojte baby, nepoznate niekoho v kn kto strazi deti??napr ked su chore a tak, niekoho spolahliveho

kila
24. okt 2012

@wighy, ja ti neporadím, ale ako sa máte, čo máte nové?

lilimonika
26. okt 2012

Prikladám nové fotky🙂

kila
27. okt 2012

@lilimonika dievčence sú krásne, maličká poslúcha?

lilimonika
28. okt 2012

poslúcha, trocha máme problémy s kakaním,ale predpokladám že preto, lebo je malinká, už nám lekár dal preháňadlo, aby jej to išlo ľahšie 😒

kila
28. okt 2012

@lilimonika zlatučká je, určite ešte veľa spinká, všetky tri sa veľmi podobajú, môžeš byť na ne pišná. 😉

wighy
autor
28. okt 2012

ahoj Kila, co ti poviem bolo uz aj lepsie 😔 ale snad bude zase 🙂

wighy
autor
28. okt 2012

lilimonika male su zlatucke🙂))

kila
9. dec 2012

@lilimonika tak ako? Ste v poriadku? Už ste si zvykli? Dievčatá poslúchajú?

lilimonika
9. dec 2012

ahojky, no teraz je najväčšia dcéra Monika v nemocnici, v úpiatok sme ju museli zobrať, mala najprv chrípku, potom hnisavú angínu, jeden deň bola v škole a dostala horúčky, ak piatok mala 40,2 potom dostala hnačku...manžel je s ňou v nemocnici
ja som doma s menšími kočkami, stredná je tiež chorá teiž má hnisavú angínu, dúfam, že ju to nechytí tak ako Moniku, no a dúfam, že to obíde Lindu

ináč Linda už pekne rastie pred 2 týždňami mala 4100g a 54cm, pribrala za dva týždne 700g a 4cm narástla
s kakaním už nemáme problém, vysadila som železo čo to spôsobovalo..

ďakujem za opýtanie🙂
u Vás kočky je niečo nové?

lilimonika
9. dec 2012

prikladám fotky 🙂

kila
17. dec 2012

@lilimonika baby sú krásne... a prajem aby sa vám čím skôr polepšilo...
U nás je všetko po starom, okrem toho že Réka si škaredo udrela hlavu do radiátora, krvácanie sa nám podarilo zastaviť, takže sme usúdili že sa to nemusí zašívať, ale stále tam má jazvu, má zaviazanú hlavu, takže tento týždeň do škôlky už nepôjde. Bol to horor, kričala o život, bola celá od krvi... Šťastím v nešťastí je že jazvu nebude mať na tváričke ale vzadu na hlave vo vlasoch. Ani len nešantila, len jednoducho spadla z postele takto nešťastne v našej spálni. Tomáško sa tiež zľakol a plakal zo súcitu.
A už sa tešíme na Vianoce...

kila
28. dec 2012

Prajem vám všetko dobré do nového roka!
Ja som posledný týždeň pred Vianocami už nestíhala, Réka ostala doma zo škôlky, navyše začala škaredo kašľať, vo štvrtok sme išli k lekárovi a bola podozrivá na zápal pľúc. Dostala silné antibiotiká. V nedeľu kašľal už aj Tomáško, s ním sme museli ísť na pohotovosť. On mal zápal priedušiek a tiež dostal antibiotiká. Takže na Vianoce deti boli z tých liekov úplne mimo a mňa to tiež chytilo, brala som acilpirín po dvoch.
Dúfam že vaše Vianoce boli v pohode... 😉

kila
18. apr 2013

Ahojte! Nejak to tu viazne... 😒
Ja sa hlásim po dlhšom čase... musela som si zvyknúť v novej práci. Prvé týždne boli strašné, chodila som do práce s plačom, mala som hrozné výčitky svedoma, že som nechala doma Tomáška a bolo ťažké sa zaučiť, lebo robím úplne inú prácu ako pred rodičovskou dovolenkou. Ale Tomáško to zvládol super, dokonca ho manžel a svokra odplienkovali, čo sa mi od leta nepodarilo a Réka si vlastne ani nič nevšimla. Teraz sa mi už v práci páči, ba dokonca keď ma cez víkend deti nahnevajú, už sa teším na pondelok... Zvykla som si, zaučila som sa a uvedomila som si, že som mala obrovské šťastie s touto prácu a teraz sa jej už nechcem vzdať. Šéf je super, kolegyne tiež, pracovný čas je taký aký je, ale keď potrebujem niečo vybaviť, môžem kedykoľvek odskočiť a môžem urobiť aj to, že pôjdem pre Réku do škôlky a zobrať si ju ešte k sebe do kancelárie.

kacenka0913
7. máj 2013

Ahojte mamičky, prosím poraďte mi,mám mesačnú cérku,kojím ju a vždy pri kojení vzliká a lapa po dychu,robí to aj po kojení, potom už nie.ja sa bojím že jej niečo je.mám s tým ísť k doktorke?dakujem

zzz77
16. máj 2013

@kacenka0913 my sme nastastie nemali nic podobne preto neviem poradit, ale sa mozes zaregistrovat na stranku http://www.choredieta.sk/ a tam je online poradna s detskou lekarkou, ona ti vie urcite poradit ak sa ti s tym problemom nechce ist k vasej pediatricke, ale si myslim dost casto tam aj tak treba chodit tak sa jej rovno opytaj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre