Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

kila
23. sep 2008

Noooo polepšil sa, len mu to stále treba pripomínať... 😅
Čítala som, že začítate znovu snažilkovať, tak držím palce! 😵

henrieta76
23. sep 2008

dakujem,uvidime co z toho snazenia bude.dufam ze nebudem musiet dlho cakat.

kila
23. sep 2008

Dúfam aj ja... 😉

kila
24. sep 2008

Kde ste? 😕

kila
25. sep 2008

Už sem nikto nechodí? 😕

henrieta76
25. sep 2008

ja som tuuuu.
len tomasko ma nie vzdy pusti k pc.

kila
26. sep 2008

Heni aspoň niekto... 😅
No nič, ja odchádzam zajtra domov do KN... v pondelok ideme na poradňu, v utorok idem ja k zubárovi... až ten ďalší týždeň prídem zase sem na MK... potom si zorganizujeme stretko... 😉

henrieta76
26. sep 2008

uz by bolo na case. 🙂

nika251
26. sep 2008

Ahojteeee. Heni ako sa citis po HSG?
Kila- ja som tu uz len obcas. Tiger ma nenecha ani na chvilu. Dnes ho zobrala svokra, manzel je v praci a ja mam taaaazky fairont 😀 😀 😀 . Tyyyyyyy brdooo, ani nepamatam kedy som take mala. Bola som plavat, upratala byt, dala prat, vylozila nohy na stol a pohodicka. Ale o chvilu sa mi to zase zlezie domov 😵 - hehe po celodennej samotke sa uz tesim 😅

henrieta76
26. sep 2008

ja som sa s wighy a nikou uz stretla v meste.vlasne som ich prepadla na ulici. 🙂 chuderky sa cudovali kto je ta zenska 😀 ale uz by sme sa mohli stretnut vsetky.uz by som si pozrela na zivo aj rekusku.

henrieta76
26. sep 2008

ahoj nika.
dakujem dobre,len aby uz bolo po tomto cykle aby sme sa mohli snazilkovat.
ako dlho si mala po HSG spinenie ak si vobec mala?

kila
26. sep 2008

Nika, fíha, ty sa ale máš! Aj ja chcem také voľno!!!! 😅 😅 😅 Čoskoro začína aj Réka s papaním, tak potom už hádam môžem od nej odísť aspoň na pár hodín... 😅 Teraz ešte stále dojčím každé 2 hodiny...
Heni aj mňa môžeš prepadnúť na ulici... 😀 S Nikou a Wighy som sa stretla už aj ja... 😉
Teraz už budem mať voľno, kuchyňu máme hotovú, Réka už nechce spať v kočíku na terase, už nie sú ani horúčavy, tak chodíme častejšie von cez deň. Hoci nie ďaleko kvôli dojčeniu.
Majte sa! Uvidíme sa tu o 2 týždne! 😉

iva72
27. sep 2008

Wighy, sorry, že som sa včera s tebou nezastavila pokecať, kým som si včera uvedomila, komu som sa pozdravila, bola si preč. V lete som postretávala toľko mamičiek, že som sa zdravila automaticky...

wighy
autor
27. sep 2008

ahojteeeeeeeeeee

no kooonecne sa tu bavime o stretku ja som zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

ivka to je v poho aj tak som mala naponahlo ale nabuduce ma schmatni hehehe lebo ja furt letim aj ked mam cas 😀 😀 😀

nika paraada aj ja chcem fajront, mala my posledne noci spi dost zle / idu jej stolicky + prava 2 / tak mozno preto , som totalne unavena 😝 😝 ale hlavne jej ze vecer neviem zaspat hehehe

iva72
29. sep 2008

Aj ja mám vždy naponáhlo... Aj doma. Keďže som na Sofinku sama, nič nestíham. Ešteže sa už konečne trochu zahrá aj sama v ohrádke.

monique13
29. sep 2008

ahoooooj..som tu asi jedina nova...a najmladsia 😀 ale neva...vidim,ze si dobre rozumiete,kocky..necitala som vsetko,len sem-tam..davate aj stretka???my budeme mat teraz v oktobri 1rocik 🙂
budem rada,ked nadviazeme kontakt..nemam vzdy po ruke comp,ale ked sa da,nakuknem..papa

henrieta76
29. sep 2008

vitaj medzi nami monique.no na stretko sa uz chystame davnejsie.niektore sme sa uz stretli,ale teraz by sme chceli take hromadnejsie.mozes sa samozrejme pridat.dame ti urcite vediet.pripadne niektorej z nas napis t.c do ip aby sme ti mohli dat vediet ak by si nebola pri pc.

monique13
29. sep 2008

dakujeeem,Henika..napisem ti t.c. cez ip-cko..zatim papaaa 🙂

wighy
autor
29. sep 2008

ivka ,a co take nastihas??kasli na veci hlavne pokoj a pohoda 😅 😅 😅
ja som a to na materskej naucila 😀 😀

monique jeeej vitaj medzi nami,veru veru uz sa chystame na stretko

heni snivalo sa mi s tebou 😀 😀 😀

henrieta76
30. sep 2008

ahoj wighy to fakt?a co sa ti snivalo?
dufam ze si nemala nocnu moru 😀

wighy
autor
30. sep 2008

heni neeeeeeeeeeeeeee ale boli to nejake haluzoviny ze som ta isla navstivit, najprv som dom nevedela najst /podotykam ze som na leteckom byvala do svojich 10 rokov a do 20 som tam chodila za otcom pravidelne a potom som sa tam na 3 roky nastahavala k ex, takze letecke poznam 😀 😀 😀 /
a potom sme isli cez milion chodieb dlhych ako si mi ukazovala dom a nakoniec smee zistili ze sme sesternice 😀 😀 a kooopec haluzovin okolo 😀 😀 😀

henrieta76
30. sep 2008

boze to musel byt dost extremny sen.

no ale navstivit ma zato mozes prist.nemame vobec chodby 😀
mozem sa spytat kto bol tvoj ex?

uz som sa teba aj niki chcela viackrat opytat len vzdy zabudnem rozpravate po madarsky alebo len po slovensky?

wighy
autor
30. sep 2008

heni hehe tak to je super ze nemate dlhe chodby 😀 😀 😀 😀

o ex radsej osobne 🤐 🤐

my sa bavime slovensky ale ked stretneme nikinho muza tak madarsky aspon si myslim hehe 😀 😀

to mi aj pripomina ze by som mala s malou hovorit po madarsky ale akosi na to nemam silu co je obrovska chyba 😔 😔

heni tomasko je uz ok???ako sa mu paci v skole???

henrieta76
30. sep 2008

no s tomaskom idem v stvrtok k alergologicke.uz chvalabohu nekasle,ale mame termin a aspon zistia na co je alergicky.dufam.
v skole sa mu paci zatial.dufam ze to tak aj ostane.

tak teoreticky vies po madarsky.lebo ja viem po slovensky ale mi hovorime madarsky.a aj sa mi lahsie rozprava.ale ked treba tak s tebou sa budem rozpravat slovensky 😀 takze nika vie po madarsky.aspon si myslis 😀 😀

wighy
autor
30. sep 2008

juuj to som rada ze sa malemu paci v skole a dufam ze fakt uz zistia z coho ma ten kasel 😵

jasne ja viem madarsky bez problemov ale poviem ti teraz ked uz nechodim do roboty, muz a jeho rodina su slovaci tak uz mi par slovicok vypadlo 😝 😀 😀 ale nebooooj dohodneme sa hehehe

nika jasne ze vie po madarsky 😉 len mi ani neviem preco kecame slovensky asi je to tym konikom 😀

nika251
1. okt 2008

Ahojte. Ej, ej den sa sem nepozriem a uz tu nakecate celu stranku 😝 .
Monique vitaj medzi nami a urcite budeme radi ak sa k nam na stretku pridas.
Heni- ja madarsky viem- doma hovorime len madarsky a so svokrovcami tiez. Ale u rodicov hovorime slovensky. Ale v podstate mi je to jedno. Maly bude obojjazycny 😀

wighy
autor
1. okt 2008

cau nika nejako nam stretko nevychadza
pocuj ale podla mna bude teraz problem lebo mne mala spi od 10 do pol 12 a von chodime okolo púol 1 lebo o uz musim byt doma lebo ide zase spat, v kociku mi nespi uz ani minutu

monique13
1. okt 2008

ahojte kocky..
nika:aj nasa mala bude "obojjazycna" 😀 je fajn,ked sa babo odmalicka uci obe reci..a tu v kn je to dost potrebne 😉
dnes je dost blbe pocasie,Zoe este spinka,mozno,ked sa zobudi,skocime na chvilu...je mi dost zimaaa...
wighy:ani moja uz nechce spat v kociku,len ked je maximalne unavena..
kolkokrat za den vam spinkaju decka???

wighy
autor
1. okt 2008

juuuj baby ja sa hrozne hnevam na seba ze sa s malou bavim iba po slovensky ☹

mne zacala mala spavat teraz 2 x denne doobeha 1 1/2 hodku a poobede tiez klopklopklop

nika251
1. okt 2008

Ajaj, Wigh- to bude problema. Damino spava od asi 09,30 do 10,30- potom ideme von a spinka od 12,30 do 14,00 😖 . Nejako to hadam vyriesime. A poobede nechodite von? Lebo my aj poobede okolo 15,00-16,00 a sme vonku do 17,30
Moni- dva krat. Zatial a dufam ze mu to vydrzi. Ale zacina sa mi zdat ze doobednajsie spinkanie mu pomaly odpadne. Uvidime.
A spat v kociku? Neviem, davno nespinkal ale hadam by sa dal ukecat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre