Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
6. nov 2008

ahojte babule

som tu nebola dlho

heni drziim moc palce 😵

kiluska juuuj mala je nadherna a aka sikulka 😵

my sme na to na h... od utorka ma Lauri horucky a neviem z coho, panadol alebo nurofen zaberie ale potom sa to opat vrati,je cela horuca ako v ohni chuda moje ale inak vymysla smeje sa pekne papa, ale zajtra ideme rano k lekarke lebo ide vikend tak to nechcem nechat tak
potom sa ozvem

kila
6. nov 2008

Heni ano prečo? Vyšli ti 2 čiarky? 😅
Wighy chúďa Laurinka, bežkajte k lekárke... 😕

henrieta76
6. nov 2008

ano vysli aj ked jedna je slabsia.len sa mi to nezda lebo som si robila testy aj doteraz a boli negativne.dokonca aj vcera som si robila rano mamatest a cez den rapiclear(rapipreg neviem)a tiez negativny.a modru spravu som robila dnes poobede.mam z toho chaos.

jaj wighy to mi je luto ze je laurika taka chora.rychlo sa uzdravte.

kila
6. nov 2008

Supeeeeeeeeeeeeeeeer! 😀 Aj graf máš ukážkový! 😀 Kedy ti má prísť mrcha?

henrieta76
6. nov 2008

podla ovu dnes,ale je to len 26den a ja mavam cykly 30-33dnove

kila
6. nov 2008

Ovu si mala tentoraz skôr? To je paráda! 😀 Aj ja som to tak mala! 😀

henrieta76
6. nov 2008

no mala,vacsinou som mavala okolo 20dc

http://www.fertilityfriend.com/home/1ded35

no uvidime ja tomu zatial velmi neverim.az ked budem vidiet fliacik na utz.
zajtra si spravim dalsi test potom uvidim.ak mi mrcha nepride do stredy zavolam dokimu.

kila
6. nov 2008

Ja som mala ovu tiež skôr okolo 10-11DC už si presne ani nepamätám, vtedy som práve ani nemerala teplotu, že načo takto skoro - a práve to vyšlo. Inak som mávala ovu tiež okolo 18-20 DC. Fertility mi potom ovu vyznačoval chybne aj graf mám chybný.

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja sa tak teším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

henrieta76
6. nov 2008

no prave zatial som kazdy mesiac citila ovu.a teraz nie. aj som si vravela ze teraz urcite neotehotniem.
este sa prosim moc netes az ked to bude 100%

kila
6. nov 2008

Teším sa len tichúčko a len trošku, dobre? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zajtra sa teším na ďalší test, ok?

henrieta76
6. nov 2008

oki dakujem.potichucky sa tesit mozes 😀

kila
6. nov 2008

Držím ti palce! 😵 Budúci týždeň sa mi potom ozvi, aspoň napíš smsku, že čo je, lebo už budeme doma v KN a tam nemáme net... 😉

henrieta76
6. nov 2008

oki zajtra dam vediet ako dopadne test a potom ked bude vsetko ok a budem mat potvrdene dokim urcite ti napisem.jaaaj tak sa bojim aj tesim.

henrieta76
6. nov 2008

no asi bol ten test falosny nakolko som zacala spinit a boli ma aj brucho.takze tolko. 😢

wighy
autor
7. nov 2008

ahojte

joooj co to citat, heni ozvi saaaaaaaa

nika251
7. nov 2008

Ahojte. Wigh- ako Lauri?
Heni- 36,9 este nie je koniec sveta. Ale modra sprava mava aj falosne. Mne sice ta ukazala prva // ale viem ze som malvala aj falosne // na nej. Ale ak neklesne BT tak napriek spineniu by to mohlo este vyjst. Strasne moc drzim palce aj ked sa ,,nahnevam,, ze mi ujdes 😵 😀

wighy
autor
7. nov 2008

niak boli sme u lekarky, noc sme mali 😝 😝 som KO
pozrela hrdlo zubky,uzliny popocuvala,zevraj je vsetko ok, uz by nemala teplotovat, rano mala uz len 37,5 sa tesim tak dufam ze to bude uz lepsie,ked zaspi pojdem aj jalen od 5 rano len reva reva reva kym sme nevyliezli z izby 😝 😝 😝 a tera zma tu drga lebo som pri pc

simona55
7. nov 2008

cau .heni pocula si uz otakom tehotenstve ze mas menzi asi tehula? lebo ja som tak bola arobila som si test celkom obicajni za 49 sk aboli tam 2 ciarki asla som dotorke avravi mi ze budem po stvrty krat mama 😅 😝 😀 som sa tesila aj bala lebo 1 hypoteka na krku 2 na jedenast rokov som otehotnela ale nebanujem lebo mam krasavca davidka narodilsa nam v juni teras .

nika251
7. nov 2008

Simonka- mas 4 deti? Kolko maju rokov? daj si ich do pasu
Wigh- a nevysypala sa ti este? Alebo nema take akoby mramorove telicko?

simona55
7. nov 2008

ahoj nika neviem teras ze sktorov simonkov pises ale ak simonna55 tak ja mam starsiu dceru zdenku 17 bude mat aprili a syna 15 csaba adcera marika 12 asyn david 4 mesiace ktorich velmi milujem 😉 🙂 😅 😵

wighy
autor
7. nov 2008

simona55 vitaj 🙂

nika nie je vysypana,takze bud zuby alebo nejaka vyroza,ale dnes ma uz len 37,2 cely den takze pohoda 😵

henrieta76
7. nov 2008

tak baby mam mrchu v plnomprude.a aj bt mi klesla aj ked nie velmi ale klesla.takze nika asi si na teba pockam.ja tava nemala som si ten test vcera robit a nebolo by mi takhrozne ako teraz.
wighy super ze jej klesla teplotka.
simona 55 ze styri deti to je krasne.ja mozem mat max tri ak samozrejme konecne otehotniem.

kila
7. nov 2008

Ahojte! My sme spali pomerne dobre, Réka bola hore len o pol jednej a o piatej, nakojila som ju a spala ďalej. Aj pred obedom spala od pol desiatej do pol dvanástej, už som ju "musela" zobudiť, aby sa najedla... A teraz zase spí už hodinu, ale o pol piatej zase bude mať budíček...

kila
7. nov 2008

Heni je mi ľúto čo sa stalo, tak som sa tešila... ☹ 😖

kila
7. nov 2008

Dnes ma manžel tak naštval že až. Je ako malé detcko. Poslala som mu z účtu peniaze na mobil. Včera mu poslali nejakú hlúpu smsku, že môže vyhrať dovolenku na Mauríciuse ak sa zúčastní hre. On jasné že začal hrať a posielať smsky a všetky peniaze minul. Potom prišiel za mnou že ako s ním vybabrali. Ja som mu povedala že je ako decko a ďalšie peniaze mu nemienim poslať a nech si o tom porozmýšla. Ja si šetrím teraz každú korunku a on peniaze vyhadzuje na hlúposti.
Z vlastného účtu si už kredit nevie poslať, lebo som mu musela odobrať aj bankovú kartu. Museli sme mu dať urobiť novú kartu, lebo ju zase stratil, už 3 krát v tomto roku. Tak som mu povedala keď prišla karta poštou, nech sa na tú kartu ešte posledný krát dobre pozrie, nech jej zamáva pápá, lebo ju nikdy viac do ruky nedám...

Och, som z neho niekedy taká unavená... 😔

kila
8. nov 2008

Čaute! Ako ste sa vyspali? My ako obyčajne. Réka bola hore 2x. Dnes ideme domov do KN, prídeme zase okolo 20.11. ... Dávajte si pozor na babušky aby ste neochoreli lebo ide zima... 😉

wighy
autor
8. nov 2008

ahoj kiluska,no ti chlapi no commnet 😠 😠

my posledne 4 dni spime hrozne, mala sa nevie ulozit furt place, o pol noci sa zobula s revom jak tur,kazdych desat sekund menila polohu,furt sa otrieskala o postielku a zase rev,takze vyzeram takto 🙄

kiluska, ece som ti zabudla napisat ze mate krasnu kuchynu 😉

wighy
autor
8. nov 2008

heni mrzi ma to 😔 ☹ ☹

kila
8. nov 2008

Ďakujem Wighy, Lauri určite spí len preto tak zle, lebo nie je ešte v poriadku... upraví sa to... 😉

nika251
10. nov 2008

Ahojte. Heni- to je mi luto. Drzala som ti palce a dufala ze mi ,,ukazes,, cestu 😀 .
Wigh- my sme mali take to rucanie v noci hooodne dlho ale teraz to vyzera tak ze to na nejaky cas preslo. Vysli mu dva zubky a teraz haja skoro celu noc, len vecer sa tazko uklada a v noci ked sa zacne moc aktivizovat tak otvorim riadne okno - zalezie a haja do rana. On je ten typ, ktoremu musi zadok zamrznut aby dobra hajal 😀 .
Som rada ze uz neteplotujete 😵
Kila- chlapy- co myslis, preco sa o nich hovori ze su z marsu? 🙄 Tiez mam obcas pocit ze mam doma dve deti ale inac je v pohode 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre